منو
سبد خرید شما

Baby Bernard (بیبی برنارد)

مدل: قاب و تندیس
مادر و پدرها دوست دارند به بهترین شکل لحظه های دوران کودکی فرزند خود را ثبت و ضبط نمایند، برند بیبی برنارد امکانی را در اختیار خانواده ها قرار داده تا علاوه بر عکس گرفتن و قرار دادن عکسها در قاب عکس بتوانند تندیسی از دست یا پای فرزند خود تهیه کنند. اگر می خواهید فرزندان خود را در سنین بزرگسالی س..
530,000 تومان
مدل: 340
قاب عکس با اثر سه بعدی دست و پا بیبی برنارد می تواند تندیسی زیبا از دست و پای کودک شما به یادگار بگذارد.اکثریت کودکان وقتی کمی بزرگ می شوند از پدر و مادر خود می پرسند: وقتی من کوچک بودم، دست و پاهایم چه اندازه ای بود؟بچه ها وقتی جوراب ها و دستکش های دوران نوزادی خود را می بینند باورشان نمی ش..
430,000 تومان
مدل: یکی بود یکی نبود
آلبوم یکی بود یکی نبود قابدار بیبی برنارد ابزاری مناسب برای ثبت خاطرات کودک دلبند شما می باشد.مراحل رشد کودک از لحظه ای که بدنیا می آید تا زمانی که بزرگ می شود، به سرعت انجام می شود.اگر پدران و مادران خاطرات کودکان خود را در چند سال اول زندگی ثبت و ضبط نکنند، برای کودک در بزرگسالی دلخوری ایج..
450,000 تومان
مدل: b plus
آلبوم خاطرات بیبی برنارد مدل پلاس با دارا بودن 40 صفحه به شما این امکان را می دهد که داستان زندگی کودک خود را از نوزادی تا 7 سالگی همراه عکس ثبت و ضبط کنید.اگر کمی به این موضوع فکر کنید متوجه میشوید که آلبوم ها چه نقش مهمی در زندگی ما دارند. آلبوم های عکس بخشی از هویت و سرگذشت هر شخصی  محسوب..
730,000 تومان
قاب تندیس 3 بعدی خانواده 2 نفره بیبی برنارد Baby bernard
ناموجود
مدل: 3 بعدی
اگر دلتان می خواهد یک تندیس زیبا از دست های خودتان و کودکتان یا از دست های کوچک فرزند خود یا از دست های خودتان و همسرتان داشته باشید، قاب تندیس 3 بعدی خانواده 2 نفره بیبی برنارد می تواند چنین امکانی را در اختیار شما قرار دهد. تندیس 3 بعدی خانواده بیبی برنارد هدیه ای ماندگار از دوران کودکی فرزندت..
آلبوم عکس کودک بیبی برنارد
ناموجود
مدل: The sweet memories
آلبوم عکس بیبی برنارد Baby Bernard آلبومی متفاوت با صفحات زیبا برای ثبت لحظات شیرین دوران کودکی فرزند شما می باشد.آلبوم عکس کودک گنجینه ای گرانبهاست که از دوران نوزادی و کودکی فرزند شما به یادگار می ماند.برخی لحظات فقط یکبار در زندگی کودک شما اتفاق می افتد. مثلا اولین روزی که کودک را از ..
قاب سیلور دو بعدی دست یا پا بیبی برنارد
ناموجود
مدل: 310
قاب دو بعدی سیلور بی بی برنارد هدیه ای بسیار زیبا برای فرزند شما از دوران کودکی اش برای دوره ی بزرگسالی اش می باشد.این قاب زیبا اثری زیبا از دست و پای کودک شما را حفظ می کند تا در آینده بتواند اندازه ی دست و پای کوچک خود را در دوران کودکی حفظ نماید.از زمانی که بچه پا به این دنیای پر هیاهو می..
قاب عکس تاشو با اثر دست یا پا بیبی برنارد
ناموجود
مدل: 195
قاب عکس تاشو با اثر دست یا پا بیبی برنارد یک قاب عکس ویژه است که می تواند از دوران نوزادی و کودکی فرزند شما به یادگار بماند.  از قدیم پدر و مادرها از دوران کودکی فرزند خود عکس می گرفتند و عکس ها را قاب می کردند یا در آلبوم نگهداری می کردند.بچه ها وقتی بززگ می شوند با نگاه کردن به عکسهای دورا..
آلبوم روزی روزگاری بیبی برنارد
ناموجود
مدل: روزی روزگاری
خاطرات بخش بزرگی از زندگی هر انسانی است.یادآوری خاطرات خوب و بد از تمام طول مسیر زندگی و تمامی پستی و بلندی ها برای هر انسانی لذت بخش است. حال چقدر زیباتر میشود اگر این خاطرات در قالب عکس در بیاید و تا سالیان سال از دیدن آن لذت ببریم.بچه دار شدن یکی از بزرگترین تصمیم هایی است که هر انسان..
تندیس 3 بعدی دست یا پای نوزاد بیبی برنارد Baby Bernard
ناموجود
مدل: 156
داشتن یادگاری از نوزادی و کودکی فرزندانمان یکی از قشنگترین و بهترین حس های دنیاست. گرفتن عکس، نگه داشتن لباس های نوزادی از مجموع کارهایی است که مادران به آن علاقه دارند که وقتی کودکشان بزرگ شود نشانش دهند. اما حالا تصور کنید که تندیس و مجسمه ای دارید از دست و پای کودکتان که دقیقا نشان می دهد..
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات