منو
سبد خرید شما

لوازم ایمنی و مراقبت نوزاد و کودک

خرید لوازم ایمنی و مراقبت نوزاد و کودک تازه متولد شده جزو موارد ضروری است که برای سلامتی و امنیت فرزندتان باید مدنظر قرار دهید. 

لوازم و امکاناتی جهت فراهم آوردن ایمنی کودک و مراقبت از او طراحی شده اند که با استفاده از آنها فرزند شما می تواند دوره کودکی امنی را سپری کند و به دوره ای وارد شود که خودش بتواند از خودش مراقبت کند.

فراهم آوردن این لوازم می تواند کودک را از صدمات و بیماری های احتمالی در دوره کودکی حفظ نماید و سلامتی را برای او به ارمغان آورد.

لوازم ایمنی و مراقبت را می توانیم در چند گروه داروخوری نوزاد و کودک، کیسه آب گرم نوزاد و کودک، مانیتور و پیجر اتاق کودک، دستگاه بخور کودک، تب سنج و دماسنج نوزاد و کودک و ضربه گیر و محافظ کودک دسته بندی کنیم.

داروخوری:

خرید بهترین داروخوری نوزاد و کودک

یکی از کارهای سخت در دنیا برای مادران کم تجربه دارو دادن به نوزاد است بخصوص اگر این دارو تلخ باشد و کودک بیمار باشد!

وقتی کودک بیمار است کم حوصله می شود و دلش نمی خواهد هیچ چیزی بخورد در این شرایط دارو دادن به کودک سخت ترین کار دنیا می شود!

همچنین داروهای مکمل همچون قطره آهن که تلخ هستند و دندان ها را سیاه می کنند نیز باید به روش خاصی به کودک خورانده شوند.

داروخورهای قاشقی، سرنگی، قطره چکانی به والدین کمک می کنند که داروها را به راحتی و بدون مقاومت کودک به او بخورانند.

کیسه آبگرم:

خرید کیسه آب گرم کودک

کیسه آب گرم می تواند تا اندازه ی زیادی مشکل دردهای عضلانی و درد جای واکسن و خوابیدن در رختخواب سرد و دردهای کولیکی را از بین ببرد.

گرما می تواند بسیاری از دردها را تسکین دهد و آرامش خاصی را به شخص بدهد.

اگر کودک شما دل درد دارد یا قسمتی از بدنش درد می کند و به تازگی واکسن زده یا مکان خوابیدن او سرد است می توانید کیسه آب گرم برای او استفاده نمایید تا بدنش گرم شود و دردش کاهش یابد.

مانیتور و پیچر:

خرید مانیتور و پیجر کودک

اگر نمی توانید در تمام ساعات شبانه روز بر کارهای کودک خود نظارت داشته باشید و در کنار او باشید مانیتور و دوربین کودک می تواند مشکل را حل نماید.

شما می توانید با قرار دادن پیچر صوتی یا تصویری در اتاق کودک در زمان هایی که خانه نیستید وضعیت کودک خود را رصد نمایید.

دستگاه بخور:

دستگاه بخور سرد و گرم کودک

در صورتی که هوای محیط خشک باشد تنفس کودک مشکل می شود و دچار سرفه و سختی نفس کشیدن می شود و به خوبی نمی تواند بخوابد.

برای اینکه رطوبت محیط تامین شود و کودک شما به خوبی نفس بکشد و خواب راحتی داشته باشد می توانید برای اتاق او یک دستگاه بخور خریداری نمایید.

تب سنج و دماسنج:

خرید تب سنج و دماسنج کودک

برای اینکه دمای بدن کودک در هنگام دندان در آوردن و سرماخوردگی و سایر بیماری ها بیش از حد بالا نرود یک تب سنج می تواند به شما کمک کند که دمای بدن کودک را کنترل نمایید و در صورتی که کودک تب داشت درمان های خانگی یا پزشکی را انجام دهید.

دماسنج اتاق کودک می تواند موجب تعادل دمای اتاق و از گرمای بیش از حد و سرمای اتاق جلوگیری نماید.

دماسنج همچنین برای تعادل آب حمام کودک لازم است زیرا آب گرم حمام می تواند موجب تنفر کودک از حمام شود و پوست حساس او را دچار التهاب نماید.

ضربه گیر و محافظ:

خرید ضربه گیر و محافظ نوزاد و کودک

حفظ ایمنی کودک بسیار مهم است و باید در دورانی که فرزندتان شروع به سینه خیز و چهار دست و پا راه رفتن می کند حواستان به ایمنی محیط باشد.

شما می توانید بدین منظور از محافظ پریز برق، قفل کابیت و کمد، محافظ گوشه گیر، محافظ لبه گیر، محافظ سر کودک استفاده نمایید.

سوالات متداول

لوازم ایمنی و مراقبت نوزاد و کودک شامل چه وسایلی می باشد؟

لوازم ایمنی و مراقبت نوزاد و کودک شامل داروخوری نوزاد در مدل های قاشقی، قطره چکانی و سرنگی، کیسه آب گرم نوزاد، دستگاه رطوبت ساز یا بخور کودک، مانیتور و پیجر برای اطلاع از وضعیت کودک در اتاقش، تب سنج و دماسنج برای اندازه گیری دمای بدن و اتاق خواب و آب حمام و ضربه گیر و محافظ کودک می باشد.

آیا تهیه لوازم ایمنی و مراقبت نوزاد و کودک از زمان تولد نوزاد ضرورت دارد؟

خرید برخی از لوازم همچون داروخوری نوزاد، تب سنج و دماسنج اتاق و آب حمام از بدو تولد کودک لازم است اما خرید برخی وسایل همچون ضربه گیر و محافظ کودک یا مانیتور و پیجر را می توانید به بعد از تولد کودک و بالاتر رفتن سن او موکول کنید و براساس نیاز جهت خرید آنها اقدام کنید. براساس توضیحات بالا نیازی نیست تمامی لوازم ایمنی و مراقبت نوزاد را جزو لوازم سیسمونی نوزاد خریداری نمایید.

لوازم ایمنی و مراقبت نوزاد و کودک چه کاربردهایی دارد؟

به منظور رفاه حال و آرامش و سلامتی بیشتر کودک لازم است تا لوازم ایمنی و مراقبت را برای فرزند خود تهیه نمایید. دارو دادن به کودک، توجه کردن به دمای بدن کودک بخصوص در دورانی که بیمار است، توجه به دمای اتاق کودک، سلامت هوای اتاق کودک، اطلاع از وضعیت و شرایط کودک زمانی که در اتاقش تنها است همگی از طریق خرید لوازم ایمنی و مراقبت نوزاد و کودک فراهم می شود.

آیا لازم است که لوازم ایمنی و مراقبت نوزاد و کودک را از برندهای معتبر خریداری کنیم؟

لوازم ایمنی و مراقبت نوزاد با سلامتی او ارتباط مستقیم دارند و بی توجهی در خرید و انتخاب محصول سالم می تواند سلامتی کودک را به مخاطر بیاندازد. به عنوان مثال اگر تب سنج دمای بدن کودک را به درستی نشان ندهد می تواند خطری جدی سلامتی کودک را تهدید کند پس بهتر است لوازمی با کیفیت بالا و از برندهای معتبر و شناخته شده برای کودک خود خریداری نمایید.

مدل: BC-30004
یکی از جالب ترین و پر کاربردترین داروخوری ها برای دارو دادن به نوزاد از بدو تولد تا یکسال داروخوری پمپی فارلین Farlin مدل BC-30004 می باشد. دارو دادن به نوزادی که تازه متولد شده و دچار بیماری شده و کسل و بی حوصله است کار سختی است. کودک وقتی بیمار است دهانش را به سختی باز می کند و از خوردن دا..
240,000 تومان
تب سنج دیجیتالی نابی Nuby
جدید Top Brand
مدل: 14903
تب سنج دیجیتالی نابی Nuby برای اندازه گیری دمای بدن کودک با دقت بالا از فاصله ی 5 سانتی متر قابل استفاده می باشد. محصول مشترک برند نابی nuby و دکتر تالبوت Dr.Talbots می باشد. برای اندازه گیری دمای بدن کودک از بدو تولد مناسب است. با استفاده از مادون قرمز می تواند در زمان کوتاه یک ثانی..
0 تومان
مدل: 354
تب سنج دیجیتالی چیکو Chicco برای اندازه گیری دمای کودک پس از تزریق واکسن و در زمان دندان در آوردن و سرماخوردگی و سایر بیماری ها بهترین وسیله می باشد.تب هشداری برای بدن است که نشان می دهد که بخشی از بدن دچار عفونت شده و دمای بدن بالا رفته است. خرید یک تب سنج مناسب و اندازه گیری دمای بدن کودک ..
275,000 تومان
مدل: سرنگی
سرنگ داروخوری چیکو Chicco بهترین وسیله برای دارو دادن سریع و راحت به نوزادان و کودکان است. برخی مادران دارو دادن به کودک را جزو سخت ترین و پیچیده ترین کارها می دانند زیرا کودک در مقابل خوردن دارو مقاومت می کند، دهان خود را می بندد و دارو را از دهان خود بیرون می ریزد. استفاده از داروخوری نوزا..
400,000 تومان
مدل: عروسکی
تب سنج دیجیتال عروسکی THER MOMETER بهترین وسیله برای سنجش تب کودک است که با شکل ظاهری عروسکی طراحی شده و جذابیت ظاهری خاصی برای کودکان دارد. وقتی کودکان دچار سرماخوردگی یا بیماری های دیگر می شوند، بی قراری می کنند و کم حوصله می شوند و اجازه نمی دهند مادر با استفاده از تب سنج دمای بدنشان را انداز..
0 تومان
مدل: پولیشی
کیسه آب گرم پولیشی کودک در طرح ها و رنگ های متنوعی ارائه شده و روشی مناسب برای تسکین دردهای کودک از طریق گرمادهی می باشد. یکی از وسایل پر کاربردی که می تواند درد کودک را کاهش دهند و احساس خوشایندی را برای او ایجاد کنند کیسه های آب گرم هستند. در قسمت داخلی این کیسه های آب گرم لایه ی پلاستیکی ..
215,000 تومان
مدل: محافظ
بند محافظ ایمنی کودک موجب صاف نگهداشتن کمر کودک می شود و از صدمه رسیدن به ستون فقرات کودک جلوگیری می کند. فرزند شما همچون سایر نوزادان از بدو تولد قوز می کند و نمی تواند بخوبی کمر خود را صاف نگه دارد. به همین منظور مادرانی که تجربه اولشان است به سختی می توانند کودک خود را بلند کرده و جابجا ن..
27,000 تومان
مدل: 549
تب سنج کودک سینکو Sinco یکی از لوازم ایمنی و مراقبت کودک است که برای اندازه گیری تب کودک در هنگام بیماری بهترین وسیله می باشد.وقتی کودک می خواهد دندان در آورد، سرما می خورد یا دچار بیماری دیگری شده، لازم است که بصورت مرتب درجه حرارت بدون او را چک نمایید. استفاده از یک تب سنج دیجیتال به شما ک..
85,000 تومان
مدل: 3669
داروخوری سرنگی رووکو Rovco برای سهولت دارو دادن به کودکان از بدو تولد مناسب است و با طراحی زیبا و کیفیت فوق العاده عالی ارائه شده است. اصولا دارو دادن به کودک برای اکثریت مادرها کار سختی است. وقتی کودک بیمار است بی حوصله و بهانه گیر می شود و آرام و قرار خود را از دست می دهد. در چنین شرای..
215,000 تومان
مدل: 1302
محافظ گوشه میز دریم بیبی کد 1302 از برخورد کردن و خراش برداشتن و زخمی شدن دست و پا و سر کودک با لبه های میز جلوگیری می کند. کودکان نوپا زمانی که شروع به راه رفتن میکنند کمی در حفظ تعادل خود مشکل دارند به همین دلیل باید خیلی مراقب باشید که به جایی برخورد نکنند و صدمه نبینند. اما از آنجایی که ..
236,500 تومان
مدل: 813
محافظ لبه گیر دریم بیبی Dream baby مدل 813 بهترین وسیله برای نصب بر روی لبه هایی است که زاویه ی قائمه دارند.هیچ چیزی بدتر از این نیست که در اثر بی احتیاطی سر یا صورت کودک شما به لبه ی میز، قفسه، پارتیشن یا آکواریوم برخورد کند.معمولا وسایلی که لبه های چوبی و فلزی تیز دارند در صورتی که با سر ی..
175,000 تومان
مدل: بخور سرد
با شروع فصل پاییز و زمستان خیلی از خانواده ها به دنبال تهیه دستگاه های بخور می افتند!! آیا میدانید دلیل آن چیست؟  دستگاه های بخور سرد با تولید بخار آب فضای خانه و اتاق را مرطوب نگه میدارند.این دستگاه ها برای تمام اعضای خانواده طراحی شده اند و مناسب استفاده ی نوزادان تا سالمندان هستند.  ..
1,120,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 62 (6 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات