منو
سبد خرید شما

لوازم ایمنی و مراقبت نوزاد و کودک

خرید لوازم ایمنی و مراقبت نوزاد و کودک تازه متولد شده جزو موارد ضروری است که برای سلامتی و امنیت فرزندتان باید مدنظر قرار دهید. 

لوازم و امکاناتی جهت فراهم آوردن ایمنی کودک و مراقبت از او طراحی شده اند که با استفاده از آنها فرزند شما می تواند دوره کودکی امنی را سپری کند و به دوره ای وارد شود که خودش بتواند از خودش مراقبت کند.

فراهم آوردن این لوازم می تواند کودک را از صدمات و بیماری های احتمالی در دوره کودکی حفظ نماید و سلامتی را برای او به ارمغان آورد.

لوازم ایمنی و مراقبت را می توانیم در چند گروه داروخوری نوزاد و کودک، کیسه آب گرم نوزاد و کودک، مانیتور و پیجر اتاق کودک، دستگاه بخور کودک، تب سنج و دماسنج نوزاد و کودک و ضربه گیر و محافظ کودک دسته بندی کنیم.

داروخوری:

خرید بهترین داروخوری نوزاد و کودک

یکی از کارهای سخت در دنیا برای مادران کم تجربه دارو دادن به نوزاد است بخصوص اگر این دارو تلخ باشد و کودک بیمار باشد!

وقتی کودک بیمار است کم حوصله می شود و دلش نمی خواهد هیچ چیزی بخورد در این شرایط دارو دادن به کودک سخت ترین کار دنیا می شود!

همچنین داروهای مکمل همچون قطره آهن که تلخ هستند و دندان ها را سیاه می کنند نیز باید به روش خاصی به کودک خورانده شوند.

داروخورهای قاشقی، سرنگی، قطره چکانی به والدین کمک می کنند که داروها را به راحتی و بدون مقاومت کودک به او بخورانند.

کیسه آبگرم:

خرید کیسه آب گرم کودک

کیسه آب گرم می تواند تا اندازه ی زیادی مشکل دردهای عضلانی و درد جای واکسن و خوابیدن در رختخواب سرد و دردهای کولیکی را از بین ببرد.

گرما می تواند بسیاری از دردها را تسکین دهد و آرامش خاصی را به شخص بدهد.

اگر کودک شما دل درد دارد یا قسمتی از بدنش درد می کند و به تازگی واکسن زده یا مکان خوابیدن او سرد است می توانید کیسه آب گرم برای او استفاده نمایید تا بدنش گرم شود و دردش کاهش یابد.

مانیتور و پیچر:

خرید مانیتور و پیجر کودک

اگر نمی توانید در تمام ساعات شبانه روز بر کارهای کودک خود نظارت داشته باشید و در کنار او باشید مانیتور و دوربین کودک می تواند مشکل را حل نماید.

شما می توانید با قرار دادن پیچر صوتی یا تصویری در اتاق کودک در زمان هایی که خانه نیستید وضعیت کودک خود را رصد نمایید.

دستگاه بخور:

دستگاه بخور سرد و گرم کودک

در صورتی که هوای محیط خشک باشد تنفس کودک مشکل می شود و دچار سرفه و سختی نفس کشیدن می شود و به خوبی نمی تواند بخوابد.

برای اینکه رطوبت محیط تامین شود و کودک شما به خوبی نفس بکشد و خواب راحتی داشته باشد می توانید برای اتاق او یک دستگاه بخور خریداری نمایید.

تب سنج و دماسنج:

خرید تب سنج و دماسنج کودک

برای اینکه دمای بدن کودک در هنگام دندان در آوردن و سرماخوردگی و سایر بیماری ها بیش از حد بالا نرود یک تب سنج می تواند به شما کمک کند که دمای بدن کودک را کنترل نمایید و در صورتی که کودک تب داشت درمان های خانگی یا پزشکی را انجام دهید.

دماسنج اتاق کودک می تواند موجب تعادل دمای اتاق و از گرمای بیش از حد و سرمای اتاق جلوگیری نماید.

دماسنج همچنین برای تعادل آب حمام کودک لازم است زیرا آب گرم حمام می تواند موجب تنفر کودک از حمام شود و پوست حساس او را دچار التهاب نماید.

ضربه گیر و محافظ:

خرید ضربه گیر و محافظ نوزاد و کودک

حفظ ایمنی کودک بسیار مهم است و باید در دورانی که فرزندتان شروع به سینه خیز و چهار دست و پا راه رفتن می کند حواستان به ایمنی محیط باشد.

شما می توانید بدین منظور از محافظ پریز برق، قفل کابیت و کمد، محافظ گوشه گیر، محافظ لبه گیر، محافظ سر کودک استفاده نمایید.

سوالات متداول

لوازم ایمنی و مراقبت نوزاد و کودک شامل چه وسایلی می باشد؟

لوازم ایمنی و مراقبت نوزاد و کودک شامل داروخوری نوزاد در مدل های قاشقی، قطره چکانی و سرنگی، کیسه آب گرم نوزاد، دستگاه رطوبت ساز یا بخور کودک، مانیتور و پیجر برای اطلاع از وضعیت کودک در اتاقش، تب سنج و دماسنج برای اندازه گیری دمای بدن و اتاق خواب و آب حمام و ضربه گیر و محافظ کودک می باشد.

آیا تهیه لوازم ایمنی و مراقبت نوزاد و کودک از زمان تولد نوزاد ضرورت دارد؟

خرید برخی از لوازم همچون داروخوری نوزاد، تب سنج و دماسنج اتاق و آب حمام از بدو تولد کودک لازم است اما خرید برخی وسایل همچون ضربه گیر و محافظ کودک یا مانیتور و پیجر را می توانید به بعد از تولد کودک و بالاتر رفتن سن او موکول کنید و براساس نیاز جهت خرید آنها اقدام کنید. براساس توضیحات بالا نیازی نیست تمامی لوازم ایمنی و مراقبت نوزاد را جزو لوازم سیسمونی نوزاد خریداری نمایید.

لوازم ایمنی و مراقبت نوزاد و کودک چه کاربردهایی دارد؟

به منظور رفاه حال و آرامش و سلامتی بیشتر کودک لازم است تا لوازم ایمنی و مراقبت را برای فرزند خود تهیه نمایید. دارو دادن به کودک، توجه کردن به دمای بدن کودک بخصوص در دورانی که بیمار است، توجه به دمای اتاق کودک، سلامت هوای اتاق کودک، اطلاع از وضعیت و شرایط کودک زمانی که در اتاقش تنها است همگی از طریق خرید لوازم ایمنی و مراقبت نوزاد و کودک فراهم می شود.

آیا لازم است که لوازم ایمنی و مراقبت نوزاد و کودک را از برندهای معتبر خریداری کنیم؟

لوازم ایمنی و مراقبت نوزاد با سلامتی او ارتباط مستقیم دارند و بی توجهی در خرید و انتخاب محصول سالم می تواند سلامتی کودک را به مخاطر بیاندازد. به عنوان مثال اگر تب سنج دمای بدن کودک را به درستی نشان ندهد می تواند خطری جدی سلامتی کودک را تهدید کند پس بهتر است لوازمی با کیفیت بالا و از برندهای معتبر و شناخته شده برای کودک خود خریداری نمایید.

مدل: BC-30004
یکی از جالب ترین و پر کاربردترین داروخوری ها برای دارو دادن به نوزاد از بدو تولد تا یکسال داروخوری پمپی فارلین Farlin مدل BC-30004 می باشد. دارو دادن به نوزادی که تازه متولد شده و دچار بیماری شده و کسل و بی حوصله است کار سختی است. کودک وقتی بیمار است دهانش را به سختی باز می کند و از خوردن دا..
175,000 تومان
مدل: هولوگرامی
کیسه آب گرم طلقی هولوگرامی سایز کوچک دارد و برای گرم نگهداشتن قسمتی از بدن کودک که در می کند یا دست کودک که واکسن زده است مناسب می باشد. جنس آن طلقی است و وقتی در آن آب بریزید، آب در آن دیده می شود. درب آن پلاستیکی است و بصورت پیچی باز و بسته می شود و به شکل یک خرگوش است. در طرح ها و رنگ..
35,000 تومان
مدل: 354
تب سنج دیجیتالی چیکو Chicco برای اندازه گیری دمای کودک پس از تزریق واکسن و در زمان دندان در آوردن و سرماخوردگی و سایر بیماری ها بهترین وسیله می باشد.تب هشداری برای بدن است که نشان می دهد که بخشی از بدن دچار عفونت شده و دمای بدن بالا رفته است. خرید یک تب سنج مناسب و اندازه گیری دمای بدن کودک ..
275,000 تومان
مدل: پولیشی
کیسه آب گرم پولیشی کودک در طرح ها و رنگ های متنوعی ارائه شده و روشی مناسب برای تسکین دردهای کودک از طریق گرمادهی می باشد. یکی از وسایل پر کاربردی که می تواند درد کودک را کاهش دهند و احساس خوشایندی را برای او ایجاد کنند کیسه های آب گرم هستند. در قسمت داخلی این کیسه های آب گرم لایه ی پلاستیکی ..
215,000 تومان
مدل: محافظ
بند محافظ ایمنی کودک موجب صاف نگهداشتن کمر کودک می شود و از صدمه رسیدن به ستون فقرات کودک جلوگیری می کند. فرزند شما همچون سایر نوزادان از بدو تولد قوز می کند و نمی تواند بخوبی کمر خود را صاف نگه دارد. به همین منظور مادرانی که تجربه اولشان است به سختی می توانند کودک خود را بلند کرده و جابجا ن..
27,000 تومان
مدل: 549
تب سنج کودک سینکو Sinco یکی از لوازم ایمنی و مراقبت کودک است که برای اندازه گیری تب کودک در هنگام بیماری بهترین وسیله می باشد.وقتی کودک می خواهد دندان در آورد، سرما می خورد یا دچار بیماری دیگری شده، لازم است که بصورت مرتب درجه حرارت بدون او را چک نمایید. استفاده از یک تب سنج دیجیتال به شما ک..
85,000 تومان
مدل: 3669
داروخوری سرنگی رووکو Rovco برای سهولت دارو دادن به کودکان از بدو تولد مناسب است و با طراحی زیبا و کیفیت فوق العاده عالی ارائه شده است. اصولا دارو دادن به کودک برای اکثریت مادرها کار سختی است. وقتی کودک بیمار است بی حوصله و بهانه گیر می شود و آرام و قرار خود را از دست می دهد. در چنین شرای..
110,000 تومان
مدل: TG100
تب سنج دیجیتالی رزمکس  Rossmax TG100 در هنگام بیماری کودک می تواند به کمک شما بیاید و دمای بدن کودک را اندازه گیری نماید.اگر کودک شما احساس گرما می کند و کلافه است بهتر است همیشه دمای بدن او را کنترل کنید.اما اگر در این زمینه تازه کار هستید ، ممکن است سوالاتی راجع به عملکرد تب سنج ها داشته ب..
210,000 تومان
مدل: 1061
قاشق داروخوری مدرج بیبی دریم Baby Dream از مواد با کیفیت فاقد BPA تهیه شده و دسته ی آن مدرج است و برای دارو دادن به نوزاد و کودک مناسب می باشد.کودکان معمولا از طعم داروها خوششان نمی آید و از خوردن دارو امتناع می کنند.دارو خوراندن به کودک بخصوص در تایم هایی که بیمار و کم حوصله است مشکل تر می ..
28,000 تومان
مدل: حیوانات
اگر می خواهید در سنین نوزادی برای کودک خود محافظ مناسبی خریداری نمایید که از آسیب رسیدن به سر کودک حفاظت کند، ما خرید آنلاین محافظ سر کودک (ضربه گیر سر کودک) طرح حیوانات را به شما پیشنهاد می کنیم. حفظ تعادل در کودکانی که تازه شروع به نشستن کرده اند کار سختی است، از طرفی افتادن و برگشت کودک از پش..
82,000 تومان
مدل: TG380
تب سنج دیجیتال رزمکس Ross Max مدل TG380 با سری منعطف و ضد آب برای اندازه گیری بخش های مختلف بدن کودک در مدت زمان کوتاه 10 ثانیه مناسب می باشد.دمای بدن را به صورت دیجیتال نمایش می دهد و یکی از پر استفاده ترین وسایلی است که می توانید جزو لوازم سیسمونی کودک خریداری نمایید.از ویژگی های دیگر این ..
1,200,000 تومان
مدل: طبی عروسکی
عروسک طبی آنتی کولیک بیبی هیتر Baby heater با شکل ظاهری عروسکی و قابلیت انتقال سرما و گرما به مدت طولانی برای کاهش دردهای کولیکی و آرامش دادن به کودک مورد استفاده قرار می گیرد.اگر کودک شما دچار دردهای کولیکی و شکم درد شده و در ساعت هایی از شبانه روز بی دلیل گریه و بی تابی می کند به منظور آرام کر..
165,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 62 (6 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات