منو
سبد خرید شما

لوازم ایمنی و مراقبت نوزاد و کودک

خرید لوازم ایمنی و مراقبت نوزاد و کودک تازه متولد شده جزو موارد ضروری است که برای سلامتی و امنیت فرزندتان باید مدنظر قرار دهید. 

لوازم و امکاناتی جهت فراهم آوردن ایمنی کودک و مراقبت از او طراحی شده اند که با استفاده از آنها فرزند شما می تواند دوره کودکی امنی را سپری کند و به دوره ای وارد شود که خودش بتواند از خودش مراقبت کند.

فراهم آوردن این لوازم می تواند کودک را از صدمات و بیماری های احتمالی در دوره کودکی حفظ نماید و سلامتی را برای او به ارمغان آورد.

لوازم ایمنی و مراقبت را می توانیم در چند گروه داروخوری نوزاد و کودک، کیسه آب گرم نوزاد و کودک، مانیتور و پیجر اتاق کودک، دستگاه بخور کودک، تب سنج و دماسنج نوزاد و کودک و ضربه گیر و محافظ کودک دسته بندی کنیم.

داروخوری:

خرید بهترین داروخوری نوزاد و کودک

یکی از کارهای سخت در دنیا برای مادران کم تجربه دارو دادن به نوزاد است بخصوص اگر این دارو تلخ باشد و کودک بیمار باشد!

وقتی کودک بیمار است کم حوصله می شود و دلش نمی خواهد هیچ چیزی بخورد در این شرایط دارو دادن به کودک سخت ترین کار دنیا می شود!

همچنین داروهای مکمل همچون قطره آهن که تلخ هستند و دندان ها را سیاه می کنند نیز باید به روش خاصی به کودک خورانده شوند.

داروخورهای قاشقی، سرنگی، قطره چکانی به والدین کمک می کنند که داروها را به راحتی و بدون مقاومت کودک به او بخورانند.

کیسه آبگرم:

خرید کیسه آب گرم کودک

کیسه آب گرم می تواند تا اندازه ی زیادی مشکل دردهای عضلانی و درد جای واکسن و خوابیدن در رختخواب سرد و دردهای کولیکی را از بین ببرد.

گرما می تواند بسیاری از دردها را تسکین دهد و آرامش خاصی را به شخص بدهد.

اگر کودک شما دل درد دارد یا قسمتی از بدنش درد می کند و به تازگی واکسن زده یا مکان خوابیدن او سرد است می توانید کیسه آب گرم برای او استفاده نمایید تا بدنش گرم شود و دردش کاهش یابد.

مانیتور و پیچر:

خرید مانیتور و پیجر کودک

اگر نمی توانید در تمام ساعات شبانه روز بر کارهای کودک خود نظارت داشته باشید و در کنار او باشید مانیتور و دوربین کودک می تواند مشکل را حل نماید.

شما می توانید با قرار دادن پیچر صوتی یا تصویری در اتاق کودک در زمان هایی که خانه نیستید وضعیت کودک خود را رصد نمایید.

دستگاه بخور:

دستگاه بخور سرد و گرم کودک

در صورتی که هوای محیط خشک باشد تنفس کودک مشکل می شود و دچار سرفه و سختی نفس کشیدن می شود و به خوبی نمی تواند بخوابد.

برای اینکه رطوبت محیط تامین شود و کودک شما به خوبی نفس بکشد و خواب راحتی داشته باشد می توانید برای اتاق او یک دستگاه بخور خریداری نمایید.

تب سنج و دماسنج:

خرید تب سنج و دماسنج کودک

برای اینکه دمای بدن کودک در هنگام دندان در آوردن و سرماخوردگی و سایر بیماری ها بیش از حد بالا نرود یک تب سنج می تواند به شما کمک کند که دمای بدن کودک را کنترل نمایید و در صورتی که کودک تب داشت درمان های خانگی یا پزشکی را انجام دهید.

دماسنج اتاق کودک می تواند موجب تعادل دمای اتاق و از گرمای بیش از حد و سرمای اتاق جلوگیری نماید.

دماسنج همچنین برای تعادل آب حمام کودک لازم است زیرا آب گرم حمام می تواند موجب تنفر کودک از حمام شود و پوست حساس او را دچار التهاب نماید.

ضربه گیر و محافظ:

خرید ضربه گیر و محافظ نوزاد و کودک

حفظ ایمنی کودک بسیار مهم است و باید در دورانی که فرزندتان شروع به سینه خیز و چهار دست و پا راه رفتن می کند حواستان به ایمنی محیط باشد.

شما می توانید بدین منظور از محافظ پریز برق، قفل کابیت و کمد، محافظ گوشه گیر، محافظ لبه گیر، محافظ سر کودک استفاده نمایید.

برند: فارلین (Farlin) مدل: BC-30004
یکی از جالب ترین و پر کاربردترین داروخوری ها برای دارو دادن به نوزاد از بدو تولد تا یکسال داروخوری پمپی فارلین Farlin مدل BC-30004 می باشد. دارو دادن به نوزادی که تازه متولد شده و دچار بیماری شده و کسل و بی حوصله است کار سختی است. کودک وقتی بیمار است دهانش را به سختی باز می کند و از خوردن دا..
160,000 تومان
مدل: روکش دار
کیسه آب گرم روکش دار یکی از بهترین لوازم برای گرم نگه داشتن بدن کودک در هوای سرد و کاهش دردهای کولیکی و تسکین دردهای بعد از واکسن کودک را کاهش می دهد. ویژگی های کیسه آب گرم روکش دار:روکش این کیسه آب گرم از جنس مخمل می باشد.درب آن پلاستیکی است و بصورت پیچی باز و بسته می شود. در چندین ..
98,000 تومان
مدل: هولوگرامی
کیسه آب گرم طلقی هولوگرامی سایز کوچک دارد و برای گرم نگهداشتن قسمتی از بدن کودک که در می کند یا دست کودک که واکسن زده است مناسب می باشد. جنس آن طلقی است و وقتی در آن آب بریزید، آب در آن دیده می شود. درب آن پلاستیکی است و بصورت پیچی باز و بسته می شود و به شکل یک خرگوش است. در طرح ها و رنگ..
35,000 تومان
برند: چیکو ( Chicco) مدل: 354
تب سنج دیجیتالی چیکو Chicco برای اندازه گیری دمای کودک پس از تزریق واکسن و در زمان دندان در آوردن و سرماخوردگی و سایر بیماری ها بهترین وسیله می باشد.تب هشداری برای بدن است که نشان می دهد که بخشی از بدن دچار عفونت شده و دمای بدن بالا رفته است. خرید یک تب سنج مناسب و اندازه گیری دمای بدن کودک ..
240,000 تومان
مدل: محافظ
بند محافظ ایمنی کودک موجب صاف نگهداشتن کمر کودک می شود و از صدمه رسیدن به ستون فقرات کودک جلوگیری می کند. فرزند شما همچون سایر نوزادان از بدو تولد قوز می کند و نمی تواند بخوبی کمر خود را صاف نگه دارد. به همین منظور مادرانی که تجربه اولشان است به سختی می توانند کودک خود را بلند کرده و جابجا ن..
27,000 تومان
پیجر تصویری وای فای اونت فیلیپس بهترین وسیله برای خواب راحت و آرام و امن کودک بدون هیچ نگرانی از طرف والدینش است، زیرا والدین می توانند هر لحظه از وضعیت کودک خود مطلع شوند. شاید برای شما پیش آمده باشد که در طول روز یا هنگام شب زمانی که کودکتان در اتاق خوابش به خواب رفته است بیدار شود و شروع به گ..
2,550,000 تومان
مدل: بخور سرد
با شروع فصل پاییز و زمستان خیلی از خانواده ها به دنبال تهیه دستگاه های بخور می افتند!! آیا میدانید دلیل آن چیست؟  دستگاه های بخور سرد با تولید بخار آب فضای خانه و اتاق را مرطوب نگه میدارند.این دستگاه ها برای تمام اعضای خانواده طراحی شده اند و مناسب استفاده ی نوزادان تا سالمندان هستند.  ..
860,000 تومان
برند: dreambaby (دریم بیبی) مدل: 702
ست محافظ خانگی و حمام کودک دریم بیبی از 28 قطعه پلاستیکی بری محافظت و حفظ ایمنی و سلامتی کودک ارائه شده است. اگر از آسیب های احتمالی به کودک خود می ترسید و مداوم به دنبال پیشگیری از این امر هستید به شما پیشنهاد می کنم از محصولات ایمنی و ضربه گیر کودک ما دیدن کنید.همچنین اگر می خواهید حمام و ..
159,000 تومان
برند: Baby Dream (بیبی دریم) مدل: 1061
قاشق داروخوری مدرج بیبی دریم Baby Dream از مواد با کیفیت فاقد BPA تهیه شده و دسته ی آن مدرج است و برای دارو دادن به نوزاد و کودک مناسب می باشد.کودکان معمولا از طعم داروها خوششان نمی آید و از خوردن دارو امتناع می کنند.دارو خوراندن به کودک بخصوص در تایم هایی که بیمار و کم حوصله است مشکل تر می ..
28,000 تومان
مدل: حیوانات
اگر می خواهید در سنین نوزادی برای کودک خود محافظ مناسبی خریداری نمایید که از آسیب رسیدن به سر کودک حفاظت کند، ما خرید آنلاین محافظ سر کودک (ضربه گیر سر کودک) طرح حیوانات را به شما پیشنهاد می کنیم. حفظ تعادل در کودکانی که تازه شروع به نشستن کرده اند کار سختی است، از طرفی افتادن و برگشت کودک از پش..
82,000 تومان
مدل: طبی عروسکی
عروسک طبی آنتی کولیک بیبی هیتر Baby heater با شکل ظاهری عروسکی و قابلیت انتقال سرما و گرما به مدت طولانی برای کاهش دردهای کولیکی و آرامش دادن به کودک مورد استفاده قرار می گیرد.اگر کودک شما دچار دردهای کولیکی و شکم درد شده و در ساعت هایی از شبانه روز بی دلیل گریه و بی تابی می کند به منظور آرام کر..
84,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 62 (6 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات