منو
سبد خرید شما

آغوشی و ساک حمل نوزاد

خرید آغوشی و ساک حمل نوزاد برای حمل راحت نوزاد و آرامش او و جلوگیری از کمردرد والدین برای یکساله اول تولد کودک لازم است.

در آغوش گرفتن نوزاد و کودک موجب آرامش او والدینش می شود و کودک و مادر و پدر احساس خوشایندی پیدا خواهند کرد.

اما بغل کردن کودک در مسافت های طولانی موجب خستگی و کمردرد والدین می شود و همچنین به دلیل اینکه دست والدین آزاد نیست نمی توانند خرید کنند یا ساک لوازم نوزاد و کودک را در دست بگیرند.

در صورتی که در فصل های گرم سال همچون بهار و تابستان کودک را به مدت طولانی بغل کنید کودک احساس کلافگی پیدا می کند.

خرید آغوشی نوزاد و کودک

استفاده از آغوشی دست ها و پاهای کودک را در وضعیت مناسبی قرار می دهد و فشاری را به کمر و گردن والدین وارد نمی کند و مهم تر از همه اینکه دست های والدین آزاد است و به راحتی می توانند خرید کنند یا ساک و وسایلی را در دست های خود بگیرند.

ساک حمل نوزاد نیز وسیله ای پر کاربرد است که سطحی مسطح و کاملا صاف دارد و در داخل آن رختخواب قرار می گیرد.

کودک می تواند در فضای داخل ساک حمل به راحتی بخوابد و استراحت کند و والدین با دست هایی که ساک حمل دارد به راحتی کودک را جا به جا کنند.

ساک حمل نوزاد از بدو تولد و زمانی که کودک از بیمارستان مرخص می شود قابل استفاده است.

دارای سایه بان می باشد که از ریزش برف و باران و تابش نور آفتاب بر صورت کودک جلوگیری می کند.

خرید ساک حمل نوزاد و کودک

جنس پارچه ساک حمل و رختخواب های داخلی آن باید نرم، لطیف و ضد حساسیت باشد.

نوزاد در سه ماهه ی اول تولد می تواند از ساک حمل استفاده نماید اما از آغوشی می تواند تا وزن حدود 10 تا 15 کیلوگرم استفاده نمایید.

برای خرید انواع آغوشی و ساک حمل نوزاد از طریق فروشگاه اینترنتی شمیم بیبی اقدام نمایید.

سوالات متداول

آیا نوزاد از بدو تولد می تواند از ساک حمل استفاده نماید و تا چه سنی برای نوزاد قابل مصرف است؟

برخی از والدین کم تجربه از جابجایی کودک خود از بدو تولد بشدت ترس و واهمه دارند زیرا سر و گردن کودک هنوز محکم نشده و می ترسند با جابجایی اشتباه آسیبی به این نواحی وارد کنند. ساک حمل نوزاد وسیله ای است که از زمان ترخیص نوزاد از بیمارستان تا سن 6 ماهگی کودک قابل استفاده می باشد و می تواند جهت سهولت جابجایی کودک در داخل منزل و خارج از منزل استفاده شود.

برای خرید ساک حمل نوزاد باید به چه مواردی دقت داشته باشیم؟

به جنس پارچه و الیافی که برای دوخت ساک حمل نوزاد استفاده شده توجه داشته باشید که نرم و نخی و ضد حساسیت باشد. براساس اینکه نوزاد شما دختر یا پسر است به رنگ و طرح ظاهر آن توجه داشته باشید. به اقلام رختخوابی که در ساک حمل نوزاد قرار می گیرد دقت کنید که شامل بالش و تشک و لحاف باشد. برخی از ساک حمل های نوزاد قابل تبدیل شدن به تشک را دارند که به راحتی به عنوان رختخواب استفاده می شوند. دسته های ایمن و محکم و وزن سبک ساک نیز از دیگر ویژگی های یک ساک حمل نوزاد خوب می باشد.

آغوشی نوزاد چیست و استفاده از آن چه مزایایی برای کودک دارد؟

در آغوش گرفتن نوزاد در خارج از منزل هم برای والدین آزاردهنده است و موجب کمردرد و گردن درد مادر می شود و هم برای کودک ناخوشایند است و موجب گریه و بی قراری او می شود. آغوشی حس خوبی را به والدین و کودک هدیه می کند و دست ها و پاها و بدن کودک را در وضعیت خوبی قرار داده و در ضمن به کمر و گردن والدین فشاری وارد نمی کند و دست های والدین را برای انجام دادن کارهای دیگر آزاد می گذارد.

نوزاد با چه سن یا وزنی می تواند از آغوشی استفاده نماید؟

بهتر است برای سن یا وزن استفاده از آغوشی به راهنمای درج شده بر روی محصول نگاه کنید یا از فروشنده کمک بخواهید. اما بصورت عمومی اکثریت آغوشی ها از سن 4 یا 6 ماهگی که کودک کاملا گردن گرفته است قابل استفاده می باشند.

مدل: 48664/6-878
ساک حمل و ساک لوازم نوزاد Ganen دارای قابلیت چهار منظوره می باشد و برای جابجایی نوزاد از بدو تولد و قرار دادن وسایل مادر و کودک قابل استفاده می باشد. ویژگی های محصول:از بدو تولد کودک قابل استفاده است. به عنوان ساک حمل نوزاد از بدو تولد تا 6 ماهگی قابل استفاده است. وقتی کودک را در داخ..
540,000 تومان
مدل: 48663/2-663/2
آغوشی نوزاد egg baby بهترین و قابل اعتمادترین وسیله برای حمل راحت و ایمن کودک در چند ماهه اول پس از تولد کودک می باشد. با استفاده از آغوشی کودک در حالت ایستاده قرار گرفته و آغوشی به بهترین شکل از ستون فقرات و گردن کودک حفاظت می کند. مادر به راحتی می تواند کودک را با استفاده از آغوشی حمل کند ..
275,000 تومان
مدل: طرح دار
اگر می خواهید نوزاد خود را از بدو تولد در محیطی امن و راحت برای شیر دادن و حمل کردن قرار دهید، ما آغوش بغل گیر (قنداق سوئیسی) طرح دار نوزاد را به شما پیشنهاد می کنیم. ویژگی های آغوش بغل گیر:جنس روکش آن نخی و ضد حساسیت است. داخل آن با الیاف لایکو ضد حساسیت پر شده است. دارای طرح ها و ر..
280,000 تومان
مدل: لبه دار
ساک حمل لبه دار نوزاد یا تشک لبه دار نوزاد شامل 3 تکه ساک حمل (تشک)، بالش و لحاف می باشد و در رنگ ها و طرح های مختلف و شادی متناسب با کودکان ارائه شده است. جنس پارچه آن نخی و نرم و ضد حساسیت است. با الیاف لایکو ضد حساسیت پر شده است. شکل ظاهری تشک (ساک) بسیار زیبا و شیک است و یک پاپیون بز..
730,000 تومان
مدل: flip
آغوشی 4 کاره اینفنتینو Infantino مدل flip وسیله ای راحت و امن برای جابجایی و حمل کودک در خارج از منزل است که از بدو تولد قابل استفاده می باشد. کودک با وزن 3.6 کیلوگرم تا 14.5 کیلوگرم می تواند از این آغوشی استفاده نماید. در رنگ طوسی ارائه شده است. فضای داخلی آن برای کودک نرم و راحت است.  ..
1,080,000 تومان
مدل: my amaki
آغوشی 4 کاره چیکو مدل my amaki بهترین وسیله برای نگهداری و حمل راحت کودک از بدو تولد می باشد که کودک را نزدیک به والدین نگهداری می کند تا کودک از آغوش گرم والدینش برخوردار شود. ویژگی های آغوشی چیکو:از بدو تولد کودک قابل استفاده می باشد. کمترین فشار را به کتف و گردن و کمر والدین وارد می ک..
0 تومان
مدل: 48663/5
از ویژگی های نگهدارنده کودک kid keeper می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:برای گروه سنی 10 تا 36 ماه مناسب است. طرح آن شبیه به یک کفشدوزک است. ابعاد آن 6*19*18 سانتی متر می باشد. شبیه به یک کوله پشتی است که در قسمت پشت کودک قرار می گیرد و برای حفظ تعادل و کمک به راه رفتن کودک مورد..
175,000 تومان
مدل: 216
اگر کودک شما به سن یکسال رسیده و قدم های اول را برای راه رفتن برداشته اما در راه رفتن تعادل لازم را ندارد و نگران هستید تا حین قدم برداشتن آسیب ببیند و بر زمین بیفتد.اگر وقتی به خیابان و پارک می روید کودکتان بخاطر بازیگوشی که دارد از شما دور می شود و نگران هستید اتفاقی برای او بیفتد. می ..
175,000 تومان
مدل: طرحدار
ساک حمل نوزاد کارترز برای جابجایی و نگهداری نوزاد در بیرون از منزل از بدو تولد وسیله ای کاربردی و مناسب است.  اگر شما جزو پدر و مادرهایی هستید که برای نخستین بار است که طعم شیرین فرزند دار شدن را می چشید مطمئنا جابجایی نوزاد برای شما کار سختی است.بدن نوزاد بسیار کوچک است و اندام های او لطیف ..
0 تومان
مدل: 014
ساک حمل نوزادی کارترز طرح صورتی برای نگهداری و حمل نوزاد شما در چندین ماهه ی اول تولد بیشترین کاربرد را دارد.دارای یک لحاف، یک بالش، یک تشک، یک سایه بان و یک عروسک صورتی کوچک و یک ساک است که قابلیت باز شدن را دارد.بدن کودکان در بدو تولد بسیار حساس و لطیف است و حمل نوزاد در این دوران سخت است...
0 تومان
مدل: 014
ساک حمل نوزادی کارترز طرح آبی راه راه دارای شکل ظاهری زیبا و کیفیتی بی نظیر برای حمل کودک در خارج از منزل می باشد.شامل یک بالش، یک لحاف، یک تشک و یک عروسک خرس در قسمت بالایی سایه بان می باشد.محیطی نرم و لطیف دارد و به دلیل رنگ آبی که دارد حس آرامش را به نوزاد شما القا می کند.اگر در پارک،..
0 تومان
مدل: 014
ساک حمل نوزاد کارترز طرح خرسی یکی از ضروری ترین لوازمی است که باید برای سیسمونی کودک خریداری کنید.قبل از اینکه برای زایمان به بیمارستان بروید و وضع حمل کنید، باید وسایل لازم برای خود و فرزندتان را جمع آوری کنید.یکی از لوازمی که حتما باید هنگام رفتن به بیمارستان همراه داشته باشید ساک حمل نوزا..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 27 (3 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات