منو
سبد خرید شما

پارک بازی کودک

با خرید پارک بازی کودک محیطی امن و آرامش بخش و شاد را برای بازی کردن و سرگرمی او می توانید فراهم کنید.

کودکان همیشه دوست دارند با همه ی اسباب بازی هایشان در یک زمان بازی کنند در حالی که بازی کردن با همه ی اسباب بازی ها موجب شلوغ شدن و بی نظمی در فضای خانه می شود.

بدین صورت مادر باید صبح تا شب مشغول جمع آوری اسباب بازی های کودک از فضای خانه باشد و امکان دارد هر لحظه اسباب بازی ها در زیر پا بروند و دچار آسیب دیدگی شوند.

از طرفی کودکی که می نشیند و سینه خیز و چهار دست و پا می رود نیاز به مراقبت و کنترل بیشتری دارد.

زیرا کودک در این سن بسیار کنجکاو است و لحظه ای غفلت مادر می تواند موجب اتفاقی خطرناک برای کودک شود.

راه حل این مشکل در چنین شرایطی پارک بازی کودک می باشد که دارای دیواره توری است و فضای مناسبی برای بازی کردن کودک می باشد.

خرید پارک بازی کودک

مادر می تواند تعداد زیادی از اسباب بازی کودک را در پارک بازی قرار دهد و خودش مشغول آشپزی و رسیدگی به سایر امور خانه شود.

در این فضا هیچ گونه خطری کودک را تهدید نمی کند، اسباب بازی ها خانه را شلوغ نمی کنند و تکه های بازی های کوچکی همچون پازل و جورچین گم نمی شود.

از همه مهم تر اینکه مادر آرامش خیال دارد که کودکش می تواند در فضایی امن و راحت با اسباب بازی هایش بازی کند و از نظر فکری و روحی پرورش یابد.

پارک بازی برای سرگرمی کودک از سن 6 ماهگی تا 3 سالگی قابل استفاده می باشد.

پارک بازی اصولا قابلیت جمع شدن دارد و شما می توانید آن را به همراه داشته باشید و در مهمانی و مسافرت کودک را در فضایی مطمئن برای بازی کردن قرار دهید.

برای خرید آنلاین پارک بازی کودک می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی شمیم بی بی اقدام کنید.

پارک بازی کودک Cool Baby
ناموجود
مدل: P006-48655/1
پارک بازی کول بیبیCool Baby  یک محصول محبوب برای پدر مادرهای عزیز و تمام خانواده هایی که کودکان زیر 5 تا 6 سال دارند!پارک بازی این امکان را به شما می دهد که یک محیط کاملا مجزا برای بازی کوچولوی خود داشته باشید.توسط ساک حمل کاملا مخصوصی که برای خود آن طراحی شده، میتوانید پارک را به راحتی داخل..
نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات