منو
سبد خرید شما

ضربه گیر و محافظ کودک

ضربه گیر و محافظ کودک در دوره ای که کودک شروع به راه رفتن می کند و تعادل خوبی ندارد و امکان دارد به لبه های تیز برخورد کند، می تواند ایمنی کودک را فراهم نماید.

کودکان نوپا بسیار کنجکاو هستند و دلشان می خواهد از تمام چیزهایی که در اطرافشان است سر در آورند.

درب های کمدها و کابینت ها را باز و بسته می کنند،

هر چیزی را در پریز برق قرار می دهند،

درب توالت فرنگی را باز و بسته می کنند،

به این سمت و آن سمت می دوند و امکان دارد هر لحظه سر یا دست و پایشان به لبه های تیز میز و صندلی برخورد کند،

و …

محافظ لبه میز برای کودک

وقتی کودک درب کمدها و کابینت ها را باز می کند وسایل داخل آن ها را بیرون می آورد و علاوه بر بی نظمی خانه، امکان دارد به وسایل خطرناک دست بزند.

کودک روزانه بارها و بارها می بیند که مادر و پدر وسایل برقی را به برق می زنند و دلش می خواهد کار والدین را تقلید کند و هر جسم سر تیزی که دستش می آید را در پریز برق فرو می کند.

پیشگیری بهتر از درمان است، شما می توانید به عنوان پدر و مادر در دوره ای که کودک شروع به کنجکاوی می کند و راه رفتن را آغاز می کند تدابیر امنیتی را برای حفظ سلامتی کودک در نظر بگیرید.

برای لبه های میز ناهارخوری و صندلی و تختخواب و میز تلویزیون می توانید محافظ لبه گیر و محافظ ضربه گیر خریداری نمایید که جنس سیلیکونی و نرم دارند و در صورت برخورد سر و دست و پای کودک خطری را برای سلامتی او در پی نخواهند داشت.

برای درب کمدها و کابینت ها قفل خریداری کنید تا کودک نتواند درب آنها را باز و بسته کند.

برای پریز برق محافظ بخرید که کودک نتواند هر جسم نوک تیزی را در پریز فرو کند.

خرید قفل کابینت برای کودک

محافظ سر کودک یا ضربه گیر سر کودک نیز جنس نرم و اغلب پولیشی دارد و همچون کوله پشتی بر روی دوش های کودک قرار می گیرد تا در صورتی که کودک بر روی زمین افتاد سر او دچار آسیب دیدگی نشود.

برای خرید انواع ضربه گیر و محافظ کودک جهت حفظ ایمنی و سلامتی او از طریق فروشگاه اینترنتی شمیم بیبی اقدام نمایید.

سوالات متداول

بهتر است ضربه گیر و محافظ کودک را در چه سنی برای فرزند خود تهیه کنیم؟

خرید ضربه گیر و محافظ کودک از بدو تولد لازم نیست زیرا از زمانی که کودک بدنیا می آید فعالیتی ندارد که خطری از سمت محیط او را تهدید کند. اما وقتی کودک شروع به سینه خیز رفتن می کند و به تدریج چهار دست و پا می رود و قدم های اول را برای راه رفتن بر می دارد و می خواهد به کشف محیط پیرامون خود بپردازد و کنجکاوی می کند ضربه گیر و محافظ می تواند از آسیب رسیدن به سر، دست و پاها و سایر بخش های بدن کودک محافظت نماید.

ضربه گیر و محافظ کودک شامل چه لوازم و ابزارهایی می شود و چه کاربردی دارد؟

محافظ سر کودک در هنگام راه رفتن اگر کودک به زمین بخورد از آسیب رسیدن به سر کودک جلوگیری می کند. اما ضربه گیرها و محافظ های سطوح شامل محافظ گوشه میز، محافظ درب گاز، محافظ درب کابینت و کمد، محافظ پریز برق، قفل درب توالت فرنگی و محافظ ضربه گیر لبه های کتابخانه و میز و ... است و آسیب رسیدن به کودک جلوگیری کرده و ایمنی کودک را فراهم می کنند.

در صورت عدم خرید به موقع ضربه گیر و محافظ کودک امکان دارد چه مشکلی ایجاد شود؟

کودک کنجکاو است و اگر محافظی برای پریز برق خریداری نشود امکان دارد اجسام نوک تیز را به داخل پریز برق وارد کند، امکان دارد درب کابینت و کشوها و کمدها را باز کند و وسایل خطرناک داخل آنها را در دست بگیرد. امکان دارد درب توالت فرنگی را باز کرده و اسباب بازی یا سایر وسایل را به داخل آن بیاندازد، همچنین وقتی با هیجان راه می رود اگر از ضربه گیر برای لبه های میز و کمد استفاده نشود امکان دارد سرش به لبه های تیز سطوح برخورد کند.

از چه فروشگاهی می توانم ضربه گیرو محافظ کودک به منظور ایمنی فرزندم خریداری کنم؟

فروشگاه های سیسمونی که در سطح شهر هستند به دلیل متقاضی بسیاری که این ضربه گیرها و محافظ ها دارد معمولا این لوازم را موجود دارند زیرا ایمنی و سلامت کودکان برای این فروشگاه ها با اهمیت است. همچنین شما می توانید انواع ضربه گیر و محافظ کودک را چه بصورت حضوری چه بصورت اینترنتی از سیسمونی شمیم واقع در کرج تهیه نمایید.

مدل: محافظ
بند محافظ ایمنی کودک موجب صاف نگهداشتن کمر کودک می شود و از صدمه رسیدن به ستون فقرات کودک جلوگیری می کند. فرزند شما همچون سایر نوزادان از بدو تولد قوز می کند و نمی تواند بخوبی کمر خود را صاف نگه دارد. به همین منظور مادرانی که تجربه اولشان است به سختی می توانند کودک خود را بلند کرده و جابجا ن..
27,000 تومان
مدل: 1302
محافظ گوشه میز دریم بیبی کد 1302 از برخورد کردن و خراش برداشتن و زخمی شدن دست و پا و سر کودک با لبه های میز جلوگیری می کند. کودکان نوپا زمانی که شروع به راه رفتن میکنند کمی در حفظ تعادل خود مشکل دارند به همین دلیل باید خیلی مراقب باشید که به جایی برخورد نکنند و صدمه نبینند. اما از آنجایی که ..
236,500 تومان
مدل: 813
محافظ لبه گیر دریم بیبی Dream baby مدل 813 بهترین وسیله برای نصب بر روی لبه هایی است که زاویه ی قائمه دارند.هیچ چیزی بدتر از این نیست که در اثر بی احتیاطی سر یا صورت کودک شما به لبه ی میز، قفسه، پارتیشن یا آکواریوم برخورد کند.معمولا وسایلی که لبه های چوبی و فلزی تیز دارند در صورتی که با سر ی..
175,000 تومان
مدل: حیوانات
اگر می خواهید در سنین نوزادی برای کودک خود محافظ مناسبی خریداری نمایید که از آسیب رسیدن به سر کودک حفاظت کند، ما خرید آنلاین محافظ سر کودک (ضربه گیر سر کودک) طرح حیوانات را به شما پیشنهاد می کنیم. حفظ تعادل در کودکانی که تازه شروع به نشستن کرده اند کار سختی است، از طرفی افتادن و برگشت کودک از پش..
82,000 تومان
ضربه گیر دریم بیبی بسته 4 عددی
ناموجود
مدل: 839
ضربه گیر دریم بیبی بسته 4 عددی، بدن کودک شما را از برخورد با لبه های تیز اجسام و سطوح حفظ می کند و مانع آسیب دیدن بدن لطیف کودک می شود.کودکانی که بازیگوش هستند و بیشتر جنب و جوش می کنند بخاطر برخورد به لبه های کمد، دراور، میز تلویزیون و ... بیشتر در معرض آسیب دیدگی هستند.پوست کودک لطیف است و..
محافظ گوشه گیر دریم بیبی کد 104
ناموجود
مدل: 104
محافظ گوشه گیر دریم بیبی بسته 4 عددی می تواند یکی از بهترین وسیله ها برای حفاظت و ایمنی کودک شما باشد.کودکان از زمانی که سینه خیز رفتن را شروع می کنند، جنب و جوششان زیاد می شود و در یک جا آرام و قرار ندارند.لبه های تیز میز، مبلمان، صندلی ها و تخت خواب می تواند باعث شود که سر و دست و پای نوزا..
ست محافظ خانگی و حمام کودک دریم بیبی
ناموجود
مدل: 702
ست محافظ خانگی و حمام کودک دریم بیبی از 28 قطعه پلاستیکی بری محافظت و حفظ ایمنی و سلامتی کودک ارائه شده است. اگر از آسیب های احتمالی به کودک خود می ترسید و مداوم به دنبال پیشگیری از این امر هستید به شما پیشنهاد می کنم از محصولات ایمنی و ضربه گیر کودک ما دیدن کنید.همچنین اگر می خواهید حمام و ..
قفل درب کمد و کابینت ریر reer
ناموجود
مدل: 71017
قفل درب کمد و کابینت ریر Reer اجازه نمی دهد کودک به دلیل کنجکاوی بتواند به محتویات داخل کشوها و درب کابینت و دراور و کتابخانه و کمدها دسترسی پیدا کند.کودک از زمانی که شروع به چهار دست و پا رفتن می کند، کنجکاوی خود را شروع می کند و دوست دارد بداند در کابینت ها و کشوها و کمدها چه چیزهایی قرار گرفت..
محافظ درب گاز شفاف ریر reer
ناموجود
مدل: 7805
محافظ درب گاز ریر محصول کشور آلمان است، این برند در زمینه تولید محصولات ایمنی کودک فعالیت می کند. زمانی که کودکان نوپا شروع به راه رفتن و شناخت اطراف خود می کنند تمایل زیادی به لمس اشیای مختلف دارند و ایجاد فضایی امن به خصوص در محیط آشپزخانه برای ایمنی کودک ضروری است. محافظ درب اجاق گاز ریر ..
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات