منو
سبد خرید شما

سرهمی و رامپر نوزاد و کودک

سوالات متداول

رامپر چیست و آیا خرید این گونه لباس ها برای کودک لازم است؟

لباس هایی که بصورت یکسره یا در اصطلاح سرهمی هستند و می توانند کل بدن کودک را پوشش بدهند رامپر نامیده می شوند. خرید رامپر یا سرهمی از جهت اینکه می تواند بدن کودک را به خوبی پوشش دهد و جابجایی و بلند کردن کودک را آسان کند بسیار مناسب است. همچنین بسیاری از سرهمی های بچه گانه در قسمت مابین پاها دارای دکمه می باشند که برای سهولت پوشک کودک استفاده می شوند.

چرا اکثریت والدین سعی می کنند برای راحتی فرزند خود برای او سرهمی و رامپر خریداری کنند؟

وقتی بصورت جداگانه بلوز و شلوار به تن کودک بپوشانید در هنگام جابجایی و بلند کردن کودک بلوز بالا رفته و به بدن کودک هوای سرد نفوذ می کند همچنین ظاهر نا زیبایی از لباس کودک ایجاد می شود. اما سرهمی و رامپر لباس یکسره ای برای کودک است که در تمامی احوالات بدن کودک را پوشش می دهد و در جابجایی لباس کودک جا به جا نمی شود و همیشه ظاهر لباس کودک ثابت باقی می ماند

در زمان خرید سرهمی و رامپر نوزاد و کودک باید چه مواردی را مدنظر قرار دهیم؟

فصل و جنس لباس را در نظر بگیرید برای فصل های گرم سال سرهمی نازک و نخی با آستین کوتاه و شلوار کوتاه برای کودک خریداری کنید و در فصل های سرد سال سرهمی ضخیم و بافت یا کاپشن سرهمی برای فرزند خود خریداری نمایید. حتی در فصل های سرد سال می توانید کاپشن سرهمی کلاه دار و پاپوش دار به تن کودک خود بپوشانید تا هوای سرد نتواند به بدن کودک وارد شود و کودک را دچار سرماخوردگی کند

آیا سرهمی و رامپر نوزاد و کودک دارای سایزبندی و گروه سنی می باشد؟

بله هیچ تفاوتی بین سرهمی و سایر لباس های نوزاد وجود ندارد و همانطوری که شما سایر لباس های نوزاد را براساس گروه سنی و جثه ی او انتخاب می کنید در خرید سرهمی هم باید به سن کودک و جثه ی او و سایزبندی سرهمی توجه داشته باشید. سرهمی با سایز بزرگ می تواند موجب سردرگمی و آزار کودک شود و سرهمی با سایز کوچک می تواند فشار زیادی به بدن کودک وارد کند.

ست سرهمی پیشبندی و کلاه 3 تکه ایندیگو Indigo مدل 29941
ناموجود
مدل: 29941
ست سرهمی پیشبندی و کلاه 3 تکه ایندیگو شامل یک سرهمی پیشبند دار، یک کلاه و یک بلوز برای فصل پاییز و زمستان دختر کوچولوهای شما می باشد. رنگ کلاه نوزادی و سرهمی صورتی و رنگ بلوز زیر آن سفید است. یک دست لباس شیک و فانتزی برای دختران کوچک از سن 3 ماهگی تا 2 سالگی می باشد. دارای 5 سایز متفاوت ..
ست سرهمی پیشبندی و بلوز طرح سگ فضایی ایندیگو Indigo مدل 29928
ناموجود
مدل: 29928
ست سرهمی پیشبندی و بلوز طرح سگ فضایی ایندیگو دارای ویژگی های زیر است:رنگ بلوز سفید و رنگ سرهمی سرمه ای است. برای کودکان پسر مناسب می باشد. از سن 3 ماه تا یکسال و نیم (18 ماه) با چهار سایز مختلف ارائه شده است. برای گروه های سنی 6-3 ماه، 9-6 ماه، 12-9 ماه، 18-12 ماه مناسب است. قابل..
سرهمی طرح کوالا ایندیگو Indigo مدل 29974
ناموجود
مدل: 29974
سرهمی طرح کوالا ایندیگو جایگزینی مناسب برای کاپشن سرهمی بچه گانه است و مناسب برای کودکان دختر و پسر با چهار سایزبندی مختلف از سن 3 ماه تا 18 ماه می باشد. دارای دستکش و پاپوش است و به خوبی می تواند کل بخش های بدن کودک را پوشش بدهد و از سرما محافظت کند. قسمت جلوی آن دارای زیپ است که کاملا باز ..
ست سرهمی و کلاه طرح گورخر ایندیگو Indigo مدل 29929
ناموجود
مدل: 29929
سرهمی و کلاه طرح گورخر ایندیگو یک ست لباس نوزادی شیک و فانتزی با جنس نرم و نخی و با کیفیت برای کودک دلبند شما می باشد. در چهار سایزبندی برای چهار گروه سنی 1 تا 3 ماه، 3 تا 6 ماه، 6 تا 9 ماه، 9 تا 12 ماه ارائه شده است. سرهمی دارای جوراب است که از پاهای کودک در هوای سرد محافظت می کند و پاهای ک..
ست سرهمی و کلاه طرح پنگوئن ایندیگو Indigo مدل 29902
ناموجود
مدل: 29902
ست سرهمی و کلاه طرح پنگوئن ایندیگو دارای خصوصیات زیر می باشد:شامل یک کلاه نوزادی بند دار و یک سرهمی است. رنگ آن سفید و طرح پنگوئن می باشد. جنس نرم و لطیف و نخ پنبه ای است. شامل 4 سایز 1 تا 3 ماه، 3 تا 6 ماه، 6 تا 9 ماه، 9 تا 12 ماه می باشد.سایزبندی: سایز قد سره..
کاپشن سرهمی طرح پنگوئن ایندیگو Indigo مدل 29897
ناموجود
مدل: 29897
از ویژگی های کاپشن سرهمی طرح پنگوئن ایندیگو می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:دارای کلاه و پاپوش متصل به سرهمی است. لباس گرم و مناسبی برای بدن کودک در فصل پاییز و زمستان مناسب است. دارای چهار سایز 3-1 ماه، 6-3 ماه، 9-6 ماه و 12-9 ماه می باشد. می توانید آن را با ماشین لباسشویی در دمای..
کاپشن سرهمی طرح خرگوش ایندیگو Indigo مدل 29864
ناموجود
مدل: 29864
کاپشن سرهمی طرح خرگوش ایندیگو رنگ سفید دارد و جنس آن بسیار نرم و لطیف است و قسمت جلوی آن دو زیپ دوخته شده و جوراب دار و کلاه دار است و به خوبی در فصل پاییز و زمستان تن کودک را گرم نگه می دارد. سایزبندی: سایز قد سرهمی قد تافاق قد آستین عرض سینه 1-3ماه ..
کاپشن سرهمی شمعی ایندیگو Indigo مدل 29809
ناموجود
مدل: 29809
اگر می خواهید برای فرزند کوچک خود که در فصل پاییز و زمستان بین گروه سنی 3 ماه تا 18 ماه است یک کاپشن سرهمی گرم و با کیفیت و خوش دوخت خریداری نمایید، ما خرید کاپشن سرهمی شمعی ایندیگو را به شما پیشنهاد می کنیم. جنس پارچه رویی آن شمعی و ضد آب است. دارای دستکش و پاپوش می باشد که با دکمه به کاپشن..
ست سرهمی و کلاه طرح کلبه ایندیگو Indigo مدل 29937
ناموجود
مدل: 29937
ست سرهمی و کلاه طرح کلبه ایندگو دارای ویژگی های زیر می باشد:شامل یک سرهمی و یک کلاه نوزادی می باشد.برای نوزادان دختر مناسب می باشد.در چهار سایز 3-1 ماه، 6-3 ماه، 9-6 ماه و 12-9 ارائه شده است. رنگ آن صورتی سفید است. جنس آن نرم و لطیف و ضد حساسیت است.قابل شستشو در دمای 30 درجه ..
کاپشن سرهمی خرس کلاهدار ایندیگو Indigo مدل 29981
ناموجود
مدل: 29981
از ویژگی های کاپشن سرهمی خرس کلاهدار ایندیگو می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:دارای کلاه و پاپوش متصل به سرهمی می باشد.دارای یک جفت دستکش است. رنگ آن سفید است و تصویر یک خرس کلاهدار روی آن دوخته شده است.جنس نرم و لطیف است و سطح داخلی آن گرم و ضد حساسیت می باشد. برای نوزادان دختر..
کاپشن سرهمی شمعی دخترانه ایندیگو Indigo مدل 29818
ناموجود
مدل: 29818
اگر می خواهید یک کاپشن گرم و نرم با سطح رویی غیر قابل نفوذ از نظر سرما و باد و برف و باران برای دختر کوچولوی خود که نوزاد است و بین 3 ماه تا 18 ماه سن دارد خریداری نمایید، ما خرید کاپشن سرهمی شمعی دخترانه ایندیگو را به شما پیشنهاد می کنیم. سایزبندی: سایز قد سرهمی قد تافاق ..
کاپشن سرهمی شمعی طرح پنگوئن ایندیگو Indigo مدل 29816
ناموجود
مدل: 29816
کاپشن سرهمی شمعی طرح پنگوئن ایندیگو می تواند در فصل پاییز و زمستان که برف و باران می بارد و هوا سرد است بدن دختر یا پسر کوچولوی شما را از سرما محافظت نماید. جنس این کاپشن شمعی و ضد آب است و دارای کلاه، پاپوش و دستکش می باشد. قسمت جلوی آن دو زیپ دارد که برای سهولت پوشاندن کاپشن بر تن کودک است..
نمايش 13 تا 24 از 122 (11 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات