منو
سبد خرید شما

سرهمی و رامپر نوزاد و کودک

سوالات متداول

رامپر چیست و آیا خرید این گونه لباس ها برای کودک لازم است؟

لباس هایی که بصورت یکسره یا در اصطلاح سرهمی هستند و می توانند کل بدن کودک را پوشش بدهند رامپر نامیده می شوند. خرید رامپر یا سرهمی از جهت اینکه می تواند بدن کودک را به خوبی پوشش دهد و جابجایی و بلند کردن کودک را آسان کند بسیار مناسب است. همچنین بسیاری از سرهمی های بچه گانه در قسمت مابین پاها دارای دکمه می باشند که برای سهولت پوشک کودک استفاده می شوند.

چرا اکثریت والدین سعی می کنند برای راحتی فرزند خود برای او سرهمی و رامپر خریداری کنند؟

وقتی بصورت جداگانه بلوز و شلوار به تن کودک بپوشانید در هنگام جابجایی و بلند کردن کودک بلوز بالا رفته و به بدن کودک هوای سرد نفوذ می کند همچنین ظاهر نا زیبایی از لباس کودک ایجاد می شود. اما سرهمی و رامپر لباس یکسره ای برای کودک است که در تمامی احوالات بدن کودک را پوشش می دهد و در جابجایی لباس کودک جا به جا نمی شود و همیشه ظاهر لباس کودک ثابت باقی می ماند

در زمان خرید سرهمی و رامپر نوزاد و کودک باید چه مواردی را مدنظر قرار دهیم؟

فصل و جنس لباس را در نظر بگیرید برای فصل های گرم سال سرهمی نازک و نخی با آستین کوتاه و شلوار کوتاه برای کودک خریداری کنید و در فصل های سرد سال سرهمی ضخیم و بافت یا کاپشن سرهمی برای فرزند خود خریداری نمایید. حتی در فصل های سرد سال می توانید کاپشن سرهمی کلاه دار و پاپوش دار به تن کودک خود بپوشانید تا هوای سرد نتواند به بدن کودک وارد شود و کودک را دچار سرماخوردگی کند

آیا سرهمی و رامپر نوزاد و کودک دارای سایزبندی و گروه سنی می باشد؟

بله هیچ تفاوتی بین سرهمی و سایر لباس های نوزاد وجود ندارد و همانطوری که شما سایر لباس های نوزاد را براساس گروه سنی و جثه ی او انتخاب می کنید در خرید سرهمی هم باید به سن کودک و جثه ی او و سایزبندی سرهمی توجه داشته باشید. سرهمی با سایز بزرگ می تواند موجب سردرگمی و آزار کودک شود و سرهمی با سایز کوچک می تواند فشار زیادی به بدن کودک وارد کند.

ست سرهمی و کلاه مخمل ایندیگو Indigo مدل 29879
ناموجود
مدل: 29879
ست سرهمی و کلاه ایندیگو ایندیگو جنس مخملی و نرم و لطیف دارد و برای نوزادان از سن یکماهگی تا 12 ماهگی ارائه شده و امکان شستشو با دست و ماشین لباسشویی در دمای 30 درجه را دارد.سایزبندی: سایز قد سرهمی قد تا فاق قد آستین عرض سینه 1-3ماه 46 34 19 ..
سویشرت و سرهمی پیشبندی ایندیگو Indigo مدل 29844
ناموجود
مدل: 29844
سویشرت و سرهمی پیشبندی ایندیگو یک دست لباس شیک و با کیفیت برای فصل پاییز و زمستان پسر بچه های نوزاد از سن یک ماهگی تا یکسالگی می باشد که در چهار سایز مختلف ارائه شده است. سایزبندی: سایز قد سویشرت قد آستین عرض سینه قد سرهمی 1-3ماه 25 19 20 ..
سرهمی و کلاه طرح پاپیون ایندیگو Indigo مدل 29939
ناموجود
مدل: 29939
سرهمی و کلاه طرح پاپیون ایندیگو یک لباس دخترانه شیک و فانتزی مناسب برای فصل پاییز کودک دلبند شما می باشد که در چهار سایز مختلف و کیفیت عالی ارائه شده است.سایزبندی: سایز قد سرهمی قد تافاق قد آستین عرض سینه 1-3ماه 42 31 20 23 3..
ست سرهمی پیشبندی و کلاه طرح 3 خرس ایندیگو Indigo مدل 29803
ناموجود
مدل: 29803
ست سرهمی پیشبندی و کلاه طرح 3 خرس ایندیگو یک لباس زیبا و خوش دوخت و با کیفیت است که می تواند پسر کوچولوی شما را تبدیل به یک جنتلمن کند. از ویژگی های آن می توانیم به پارچه نرم و لطیف و ضد حساسیت و چهار سایزبندی مختلف از یک ماه تا 12 ماه اشاره کنیم. سایزبندی: سایز قد سرهمی ..
سرهمی طرح یونیکورن ایندیگو Indigo مدل 29972
ناموجود
مدل: 29972
سرهمی طرح یونیکورن ایندیگو در چهار سایزبندی 1 ماه تا یکسال ارائه شده و کلاه دار و پاپوش دار است که در فصل سرما می تواند بدن دختر کوچولوی شما را گرم نگه دارد. سایزبندی: سایز قد سرهمی قد تافاق قد آستین عرض سینه 1-3ماه 44 29 19 22 ..
ست سرهمی و کلاه طرح خرس قطبی ایندیگو Indigo مدل 29925
ناموجود
مدل: 29925
ست سرهمی و کلاه طرح خرس قطبی ایندیگو جنس با کیفیت و نرم و لطیف و ضد حساسیت دارد. ظاهر این لباس زیبا و فانتزی است و برای کودکان دختر و پسر از سن 1 ماه تا 1 سال مناسب می باشد و در چهار سایز مختلف ارائه شده است.سایزبندی: سایز قد سرهمی قد تا فاق قد آستین عرض سینه ..
ست سرهمی و کلاه طرح بره ایندیگو Indigo مدل 29944
ناموجود
مدل: 29944
ست سرهمی و کلاه نوزادی طرح بره ایندیگو دختر کوچولوی زیبای شما را به یک بره سفید و صورتی خوشگل در فصل پاییز و زمستان تبدیل می کند. جنس آن بسیار نرم و لطیف است و در تماس با پوست کودک حساسیتی ایجاد نکرده و بدن کودک را به خوبی گرم می کند. قسمت پشت سرهمی دکمه دار است و سرهمی آستین بلند و دارای پا..
ست سرهمی و کلاه طرح دایناسور ایندیگو Indigo مدل 29886
ناموجود
مدل: 29886
ست سرهمی و کلاه طرح دایناسور ایندیگو Indigo جنس نرم و نخی و ضد حساسیت دارد و در چهار سایزبندی 3-1 ماه، 6-3 ماه، 9-6 ماه و 12-9 ماه ارائه شده است. در قسمت پشت و ما بین پاهای سرهمی دارای دکمه است که برای راحت پوشاندن و در آوردن لباس به تن کودک استفاده می شود. طرح آن بسیار بامزه و کودکانه است و..
ست سرهمی و کلاه طرح ببر ایندیگو Indigo مدل 29819
ناموجود
مدل: 29819
ست سرهمی و کلاه طرح ببر ایندیگو شامل یک کلاه نوزادی و یک سرهمی آستین بلند و با پاپوش متصل به سرهمی می باشد. دارای سه سایزبندی نوزادی یک ماه تا 9 ماه می باشد. (1 تا 3 ماه، 3 تا 6 ماه و 6 تا 9 ماه)جنس این لباس بچه گانه مخمل نرم و لطیف و ضد حساسیت است. شست و شوی این ست سرهمی با دست و ما..
ست سرهمی پیشبندی و کلاه طرح پاپی ایندیگو Indigo مدل 29904
ناموجود
مدل: 29904
ست سرهمی پیشبندی و کلاه طرح پاپی ایندیگو دارای یک بلوز سفید و راه راه پشت دکمه دار و یک سرهمی پیشبندی و یک کلاه نوزادی است. دارای کیفیت پارچه و دوخت تمیز می باشد. برای گروه سنی 3 ماه تا 2 سال مناسب است. (در 5 سایز متفاوت)شستشو با دست و ماشین لباسشویی در دمای 30 درجه و مایع لباسشویی کودک ..
سرهمی طرح خرس کلاه دار ایندیگو Indigo مدل 29890
ناموجود
مدل: 29890
سرهمی طرح خرس کلاه دار ایندیگو Indigo با طراحی زیبا و دوخت تمیز و جنس نرم و لطیف متناسب با پوست حساس کودک دوخته شده است و برای گروه سنی یک ماه تا یکسال با چهار سایزبندی مختلف ارائه شده است. سرهمی دارای کلاه، دو زیپ در جلو و جوراب متصل به سرهمی و آستین بلند می باشد. قابل شست و شو با دست و ماش..
سرهمی طرح پنگوئن ایندیگو Indigo مدل 29889
ناموجود
مدل: 29889
سرهمی طرح پنگوئن ایندیگو Indigo دارای پاپوش و کلاه است و جنس داخلی آن حالت پولیشی می باشد و به خوبی می تواند بدن کودک را از سرما حفظ نماید. قسمت جلوی آن دو زیپ قرار گرفته که برای پوشاندن و در آوردن سرهمی از تن کودک استفاده می شود. در چهار سایزبندی مختلف از سن 1 تا 3 ماه، 3 تا 6 ماه، 6 تا 9 م..
نمايش 37 تا 48 از 122 (11 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات