منو
سبد خرید شما

سرهمی و رامپر نوزاد و کودک

سوالات متداول

رامپر چیست و آیا خرید این گونه لباس ها برای کودک لازم است؟

لباس هایی که بصورت یکسره یا در اصطلاح سرهمی هستند و می توانند کل بدن کودک را پوشش بدهند رامپر نامیده می شوند. خرید رامپر یا سرهمی از جهت اینکه می تواند بدن کودک را به خوبی پوشش دهد و جابجایی و بلند کردن کودک را آسان کند بسیار مناسب است. همچنین بسیاری از سرهمی های بچه گانه در قسمت مابین پاها دارای دکمه می باشند که برای سهولت پوشک کودک استفاده می شوند.

چرا اکثریت والدین سعی می کنند برای راحتی فرزند خود برای او سرهمی و رامپر خریداری کنند؟

وقتی بصورت جداگانه بلوز و شلوار به تن کودک بپوشانید در هنگام جابجایی و بلند کردن کودک بلوز بالا رفته و به بدن کودک هوای سرد نفوذ می کند همچنین ظاهر نا زیبایی از لباس کودک ایجاد می شود. اما سرهمی و رامپر لباس یکسره ای برای کودک است که در تمامی احوالات بدن کودک را پوشش می دهد و در جابجایی لباس کودک جا به جا نمی شود و همیشه ظاهر لباس کودک ثابت باقی می ماند

در زمان خرید سرهمی و رامپر نوزاد و کودک باید چه مواردی را مدنظر قرار دهیم؟

فصل و جنس لباس را در نظر بگیرید برای فصل های گرم سال سرهمی نازک و نخی با آستین کوتاه و شلوار کوتاه برای کودک خریداری کنید و در فصل های سرد سال سرهمی ضخیم و بافت یا کاپشن سرهمی برای فرزند خود خریداری نمایید. حتی در فصل های سرد سال می توانید کاپشن سرهمی کلاه دار و پاپوش دار به تن کودک خود بپوشانید تا هوای سرد نتواند به بدن کودک وارد شود و کودک را دچار سرماخوردگی کند

آیا سرهمی و رامپر نوزاد و کودک دارای سایزبندی و گروه سنی می باشد؟

بله هیچ تفاوتی بین سرهمی و سایر لباس های نوزاد وجود ندارد و همانطوری که شما سایر لباس های نوزاد را براساس گروه سنی و جثه ی او انتخاب می کنید در خرید سرهمی هم باید به سن کودک و جثه ی او و سایزبندی سرهمی توجه داشته باشید. سرهمی با سایز بزرگ می تواند موجب سردرگمی و آزار کودک شود و سرهمی با سایز کوچک می تواند فشار زیادی به بدن کودک وارد کند.

سرهمی طرح زرافه ایندیگو Indigo مدل 29842
ناموجود
مدل: 29842
سرهمی طرح زرافه ایندیگو Indigo یک کاپشن سرهمی گرم برای نوزادان دختر از سن یک ماهگی تا یکسالگی است که در چهار سایز مختلف ارائه شده و جوراب دار و کلاه دار و قسمت جلوی آن دو زیپ قرار گرفته و به خوبی می تواند بدن کودک را از سرما حفظ نماید. سایزبندی: سایز قد سرهمی قد تافاق ..
سرهمی طرح پنگوئن ایندیگو Indigo مدل 29889
ناموجود
مدل: 29889
سرهمی طرح پنگوئن ایندیگو Indigo دارای پاپوش و کلاه است و جنس داخلی آن حالت پولیشی می باشد و به خوبی می تواند بدن کودک را از سرما حفظ نماید. قسمت جلوی آن دو زیپ قرار گرفته که برای پوشاندن و در آوردن سرهمی از تن کودک استفاده می شود. در چهار سایزبندی مختلف از سن 1 تا 3 ماه، 3 تا 6 ماه، 6 تا 9 م..
ست سرهمی و کلاه طرح جسی مخمل خالدار ایندیگو Indigo مدل 29932
ناموجود
مدل: 29932
ست سرهمی و کلاه طرح جسی مخمل خالدار ایندیگو شامل کلاه و یک سرهمی نوزادی است که بسیار شیک و فانتزی می باشد و برای گروه سنی یک ماه تا 9 ماه مناسب است و در سه سایز مختلف ارائه شده است. جنس مخملی نرم و لطیف دارد. شامل یک کلاه نوزادی گرد و یک سرهمی جوراب دار و پشت دکمه دار است. برای شستشو بهت..
ست دوبندی و کلاه طرح شیر ایندیگو Indigo مدل 29883
ناموجود
مدل: 29883
ست دوبندی و کلاه طرح شیر ایندیگو شامل یک سرهمی دوبندی و یک بلوز و یک کلاه است که با هم ست هستند و برای نوزادان در سایزهای 1 تا 3 ماه، 3 تا 6 ماه، 6 تا 9 ماه و 9 تا 12 ماه ارائه شده است. یک گلدوزی شیر کوچک بر روی لباس کودک شما می تواند ابهت و جذابیت خاصی به فرزند دلبند شما بدهد. این لباس برای..
ست دوبندی و کلاه طرح جغد ایندیگو Indigo مدل 29931
ناموجود
مدل: 29931
از ویژگی های ست دوبندی و کلاه طرح جغد ایندیگو می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:شامل یک دوبندی، یک بلوز و یک کلاه نوزادی می باشد. رنگ کلاه و دوبندی طوسی و بلوز زیر آن سفید رنگ طرحدار است. دوبندی دو دکمه دارد که بندها باز می شود و دو دکمه در طرفین دارد که بار پوشیدن راحت لباس مناسب می باش..
ست سرهمی و کلاه طرح شیر ایندیگو Indigo مدل 29820
ناموجود
مدل: 29820
یکی از لباس های شیک و فانتزی و خوش دوخت که می تواند دختر یا پسر کوچولوی شما را به یک پیشی بامزه تبدیل کند و در فصلهای سرد سال پوشش مناسبی برای بدن کودک باشد ست سرهمی و کلاه طرح شیر ایندیگو می باشد. ویژگی ها:شامل یک سرهمی جورابدار و یک کلاه نوزادی گرد است. طرح آن شیر و رنگ آن قهوه ای و سف..
ست سرهمی و کلاه طرح سگ راه راه ایندیگو Indigo مدل 29813
ناموجود
مدل: 29813
اگر می خواهید برای فصل پاییز و زمستان کودک خود یک لباس شیک و فانتزی با ظاهری متفاوت برای او خریداری نمایید، ما خرید ست سرهمی و کلاه طرح سگ راه راه ایندگو را به شما پیشنهاد می کنیم. کلاه آن راه راه کرم سرمه ای و سرهمی آن آستین های کرم و بقیه بخش ها راه راه کرم سرمه ای است. طرح یک سگ بر روی سر..
ست سرهمی و کلاه طرح زرافه ایندیگو Indigo مدل 29930
ناموجود
مدل: 29930
ست سرهمی و کلاه طرح زرافه ایندیگو Indigo یکی از شیک ترین و خوش دوخت ترین و با کیفیت ترین لباس های نوزادی است که مناسب فصل پاییز می باشد و در 4 سایز مختلف از گروه سنی یک ماه تا یکسال در نظر گرفته شده است. ویژگی ها:شامل یک کلاه گرد نوزادی و یک سرهمی پاپوش دار است. سرهمی آستین بلند است و دس..
سرهمی کلاه دار طرح دایناسور ایندیگو Indigo مدل 29846
ناموجود
مدل: 29846
سرهمی طرح دایناسور ایندیگو Indigo کلاه دار و پاپوش دار می باشد و دارای چهار سایزبندی مختلف است و برای فصل پاییز و زمستان کودکان مناسب می باشد. دارای سرهمی کلاه دار و پاپوش دار می باشد. پاپوش این سرهمی برای پوشیدن و گرم کردن پاهای کودک مناسب می باشد. دارای کلاه است که می تواند سر کودک..
سرهمی طرح خرس ایندیگو Indigo مدل 29975
ناموجود
مدل: 29975
اگر می خواهید یک لباس پاییزی و زمستانی گرم و نرم و لطیف با شکل ظاهری شیک و فانتزی و کاملا منحصر به فرد برای کودک خود خریداری نمایید، سرهمی طرح خرس ایندیگو می تواند کودک دلبند شما را به یک خرس پشمالو تبدیل کند!!این لباس بچه گانه با طراحی خرسی، کاملا بدن کودک را از سرما می پوشاند و دارای کلاه و دس..
ست سرهمی و کلاه طرح خرگوش ایندیگو Indigo مدل 29940
ناموجود
مدل: 29940
ست سرهمی و کلاه طرح خرگوش ایندیگو Indigo دارای کیفیت عالی، دوخت تمیز و طراحی فانتزی و کودکانه است و مناسب برای فصل پاییز و زمستان کودکان می باشد. ویژگی های محصول:شامل یک سرهمی و یک کلاه می باشد. برای کودکان دختر مناسب است. رنگ آن ترکیب سفید و صورتی است. قسمت پایین سرهمی جوراب دار..
سرهمی و کلاه نوزادی طرح خرس گوشدار مامانی
ناموجود
مدل: 813
سرهمی و کلاه نوزادی طرح خرس گوشدار مامانی یک دست لباس نوزادی نرم و نخی با کیفیت عالی و دوخت تمیز است که در دو سایز 0 و 1 ارائه شده است. جنس آن مرغوب و نخی است و در تماس با پوست لطیف کودک حساسیتی ایجاد نمی کند. قابل شست و شو با دست و ماشین لباسشویی در دمای 30 درجه سانتی گراد و مایع شوینده ملا..
نمايش 37 تا 48 از 122 (11 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات