منو
سبد خرید شما

برگ سبز ( آشور )


مدل: راه راه خرگوش
از ویژگی های رکابی نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز می توانیم به موارد زیر اشاره می کنیم:یک زیرپوش نخی برای فصل های سرد سال است که می توانید آن را زیر لباس های دیگر بر تن کودک بپوشانید. می توانید این رکابی نوزادی را در فصل های گرم سال بصورت تکی بر تن کودک بپوشانید. جنس آن کاملا نخ پنبه ا..
153,000 تومان
مدل: راه راه خرگوش
بلوز آستین کوتاه نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز می تواند یک تیشرت نوزادی برای فصل های گرم سال و یک زیرپوش آستین کوتاه برای فصل های سرد سال می باشد. ویژگی های بلوز آستین کوتاه نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز:جنس این بلوز آستین کوتاه نوزادی دو رو نخ پنبه ای است. ضد حساسیت است و در تماس ..
189,000 تومان
مدل: راه راه خرگوش
اگر می خواهید برای دختر کوچولوی خود که سنی زیر یکسال دارد یک شورت عینکی خریداری نمایید ما خرید شورت عینکی نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز را به شما پیشنهاد می کنیم. ویژگی های شورت عینکی طرح راه راه خرگوش برگ سبز:رنگ این شورت عینکی صورتی می باشد. مناسب برای نوزادان دختر است. جنس آن د..
99,000 تومان
مدل: موش
از ویژگی های بلوز آستین بلند نوزادی طرح موش برگ سبز می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:هر دو روی بلوز از جنس نخ پنبه ای می باشد و بسیار نرم و لطیف است. قابل شست و شو با دست و ماشین لباسشویی در دمای 30 درجه می باشد. در چهار سایز: سایز 0 (3-0 ماه)، سایز 1 (6-3 ماه)، سایز 2 (9-6 ماه)، سایز 3..
138,000 تومان
مدل: موش
مانتو نوزادی طرح موش برگ سبز جنس دو رو نخ پنبه ای و نرم و لطیف دارد و برای نوزادان دختر مناسب می باشد. قسمت جلوی آن دارای سه دکمه است که برای پوشاندن بر تن کودک باز و بسته می شود. می توانید آن را با دست و ماشین لباسشویی بشویید. (دمای پیشنهادی برای حفظ ظاهر لباس 30 درجه سانتی گراد می باشد.) ..
138,000 تومان
مدل: موش
بلوز آستین کوتاه طرح موش برگ سبز یک تیشرت نوزادی دخترانه با رنگ صورتی و طرح موش است.جنس آن بسیار لطیف و نرم است و با رنگهای گیاهی و الیاف نخ پنبه ای تهیه شده است. در قسمت سرشانه دارای یک دکمه است که راحت تر می توانید بلوز را از سر کودک عبور دهید و به تن کودک بپوشانید. آستین های بلوز ..
132,000 تومان
مدل: موش
از ویژگی های رکابی نوزادی طرح موش برگ سبز می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:بخاطر حساسیت و لطافت پوست کودک جنس آن نرم و نخ پنبه ای است و با استفاده از رنگهای گیاهی آماده شده است. رنگ آن صورتی است و نوار دوزی های اطراف آن با پارچه طوسی انجام شده است. برای نوزادان دختر از بدو تولد تا..
98,000 تومان
مدل: موش
از ویژگی های بادی آستین بلند نوزادی طرح موش برگ سبز می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:جنس: دو رو نخ پنبه ای و لطیف و ضد حساسیت و ضد تعریقسایزبندی: سایز 0، سایز 1، سایز 2، سایز 3گروه سنی: 0 تا 3 ماه، 3 تا 6 ماه، 6 تا 9 ماه، 9 تا 12 ماه شستشو: با دست و ماشین لباسشویی در دمای 30 درجه سا..
152,000 تومان
مدل: موش
اگر می خواهید یک زیر دکمه دار کوتاه نخی و ضد حساسیت برای نوزاد دختر خود خریداری نمایید ما خرید بادی آستین کوتاه نوزادی طرح موش برگ سبز را به شما پیشنهاد می کنیم. برای گروه های سنی 0 تا سه ماه، سه تا شش ماه، شش تا نه ماه و نه ماه تا یکسال ارائه شده است. در قسمت یکی از سرشانه ها یک دکمه و در ق..
146,000 تومان
مدل: موش
بادی رکابی نوزادی طرح موش برگ سبز دارای ویژگی های زیر می باشد:جنس آن دو رو نخ پنبه ای است و ضد حساسیت و لطیف می باشد. می توانید آن را با مایع لباسشویی کودک در دمای 30 درجه با ماشین لباسشویی یا با دست بشویید. به عنوان زیرپوش در فصل های سرد سال و بصورت تکی در فصل های گرم سال برای نوزاد قاب..
132,000 تومان
مدل: کینگ
رکابی نوزادی طرح کینگ برگ سبز با جنس خنک و نرم و لطیفی که دارد می تواند در فصل تابستان به کودک دلبند شما آرامش بدهد و از عرق سوز شدن و گرمازدگی او جلوگیری کند. سایز بندی:سایز 0: 0 تا یکماهسایز 1: یک تا 3 ماهسایز 2: 3 تا 6 ماهسایز 3: 6 تا 12 ماه..
98,000 تومان
مدل: راه راه
بادی آستین بلند نوزادی طرح راه راه برگ سبز یک لباس راحت و نخی و خوش دوخت برای نوزاد شماست که در یک طرح رنگارنگ و چهار سایز 0، 1، 2 و 3 ارائه شده است. سایز بندی:سایز 0: 0 تا یکماهسایز 1: یک تا 3 ماهسایز 2: 3 تا 6 ماهسایز 3: 6 تا 12 ماه..
100,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 48 (4 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات