منو
سبد خرید شما

Barnia

برند: Barnia مدل: barnia
بالم لب کودک بارنیا در نرمی و جذابیت و رفع خشکی لب های کودک شما نقش بسزایی دارد.نوزادان و کودکان نیز همچون بزرگسالان لب هایشان در معرض هوای خشک، پوسته پوسته می شود.همچنین آفتاب مستقیم و هوای سرد نیز می تواند موجب خشک شدن لبهای کودکان شود.وقتی لب های کودک دچار خشکی و سوزش می شود، کودک بی ..
96,500 تومان
برند: Barnia مدل: تالک مایع
تالک مایع کودک بارنیا مانع عرق سوز و سوختگی بدن کودک دلبند شما می شود. سالهای قبل برای جلوگیری از عرق سوز شدن پاها و زیر بغل نوزادان و کودکان از پودر بچه استفاده می کردند. اما برخی از کودکان به پودر بچه حساسیت داشتند. از طرفی ذرات پودر بچه می تواند به ریه کودکان و سیستم تن..
123,000 تومان
برند: Barnia مدل: barnia
کرم ترمیم کننده سینه بارنیا برای مادرانی که به نوزادان و کودکان خود شیر می دهند گزینه ی بسیار مناسبی می باشد. مادرانی که به کودکان خود شیر می دهند دچار شقاق سینه می شوند. در واقع سینه ی مادران دچار قرمزی، شکاف و زخم شدگی و درد می شود. مادرانی که تجربه ی اولشان در شیردهی هس..
123,000 تومان
کرم پیشگیری و درمان سوختگی پای کودک بارنیا حجم 50 میلی لیتر کرم پیشگیری و درمان سوختگی پای کودک بارنیا حجم 50 میلی لیتر
ناموجود
برند: Barnia مدل: کرم محافظ بارنیا
کرم پیشگیری و درمان سوختگی پای کودک بارنیا تسکین دهنده ی آسیب ها و التهابات پوستی نوزادان و کودکان می باشد. معمولا کودکان و نوزادان پس از ادرار کردن پوستشان دچار التهاب و سوختگی می شود. استفاده از پوشک و پنبه ریز به مدت طولانی و در هوای گرم نیز می تواند موجب التهاب پوستی در ناحیه ک..
شامپو سر و بدن کودک بارنیا حجم 250 میل لیتر شامپو سر و بدن کودک بارنیا حجم 250 میل لیتر
ناموجود
برند: Barnia مدل: barnia
شامپو سر و بدن کودک بارنیا جزو بهترین شامپوها برای کودک دلبند شما است. یکی از عواملی که از قدیم کودکان از حمام رفتن می ترسیدند این بود که از شامپو بزرگسالان استفاده می کردند و چشم هایشان دچار سوزش می شد. همچنین استفاده از صابون برای شست و شوی بدن کودکان می تواند باعث سوزش و حساسیت ..
لوسیون مرطوب کننده بدن کودک بارنیا حجم 50 میلی لیتر لوسیون مرطوب کننده بدن کودک بارنیا حجم 50 میلی لیتر
ناموجود
برند: Barnia مدل: barnia
لوسیون مرطوب کننده بدن کودک بارنیا بدن کودک را پس از استحمام نرم نگه می دارد و از خشک شدن پوست جلوگیری می کند. پس از اینکه کودک از حمام می آید پوست لطیفش امکان دارد پس از استفاده از مواد شوینده، خشک شود. استفاده از لوسیون بدن می تواند مانع خشک شدن پوست کودک شود و رطوبت مورد نیاز پو..
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات