منو
سبد خرید شما

وسایل بازی حمام

اگر شما هم در هنگام خرید سیسمونی از خرید وسایل بازی حمام کودک منصرف شده اید و فکر می کنید نیازی به خرید این وسایل ضروری نیست، در ادامه مطمئنا مجبور خواهید شد که جهت خرید وسایل بازی حمام نوزاد و کودک اقدام کنید.

برخی کودکان آب بازی و حضور در فضای حمام را دوست دارند، اما بعضی کودکان به محض ورود به محیط حمام شروع به گریه و بی تابی می کنند و اجازه نمی دهند مادر آنها را بشوید.

برای اینکه شما محیط سرگرم کننده و جذابی را برای حمام کردن کودکان فراهم کنید، می توانید وسایل بازی جالبی را برای حمام او خریداری نمایید.

پله، صندلی یا چهارپایه حمام کودک یکی از وسایلی است که برای قرار دادن زیر پای کودک و نشستن کودک مورد استفاده قرار می گیرد.

اسباب بازی ها و پوپت ها جزو وسایل سرگرم کننده ای هستند که جنس نرم و پلاستیکی دارند و برای بازی کودک در وان حمام مناسب هستند.

اسباب بازی های مخصوص حمام موجب خوشحالی و ذوق و شوق کودک در فضای حمام می شوند.

کودک خوشحال می شود و به تدریج علاقه خاصی به حمام رفتن پیدا می کند.

حمام رفتن موجب تمیزی و نظافت کودک می شود و به کیفیت و عمق خواب کودک کمک می کند.

برای خرید وسایل بازی حمام دقت داشته باشید که از مواد پلاستیکی بی خطر ساخته شده باشند و لبه های آنها تیزی نداشته باشد و به پوست کودک آسیبی وارد نکنند.

یکی از وسایل سرگرم کننده برای حمام، کتاب حمام کودک می باشد که علاوه بر آشنا کردن فرزند شما با مطالعه و کتاب خوانی موجب سرگرمی کودک در حمام می شود.

ورقه های کتاب حمام ضد آب هستند و روی هر کدام از صفحات نقاشی های زیبایی وجود دارد که شما می توانید هنگام نگاه کردن کودک به صفحات داستان زیبایی را برای او روایت کنید.

مادر و پدرهای عزیز شما می توانید انواع وسایل بازی حمام کودک را با بالاترین کیفیت و طرح های متنوع و جذاب از سیسمونی شمیم خریداری نمایید.  

سوالات متداول

وسایل بازی حمام کودک شامل چه لوازمی است؟

وسایلی که به هر شکلی می توانند محیط سرگرم کننده و شادی را برای حمام کردن کودک ایجاد کنند وسایل بازی حمام کودک نامیده می شوند. از وسایل بازی حمام کودک می توانیم به انواع پوپت ها در طرح های اردک، خروس، هشت پا، حیوانات دریایی، جوجه و کتاب حمام کودک، استیکر حمام و سایر اسباب بازی هایی که برای بازی کردن در محیط حمام مناسب هستند اشاره کنیم.

با چه روش هایی می توانیم کودک را در حمام سرگرم کنیم تا بی تابی و گریه نکند و فضای حمام برای او دوست داشتنی شود؟

محیط حمام برای اکثریت کودکان فضایی ناشناخته است که از قرار گرفتن در آن و حضور در آب گریه و بی قرار می کنند و زمان می برد تا با فضای حمام ارتباط برقرار کنند و به آن علاقه مند شوند. برای اینکه حمام به محیطی دوست داشتنی و جذاب برای کودک شما تبدیل شود می توانید برای او وسایل بازی حمام همچون انواع اسباب بازی ها، پوپت ها، کتاب حمام و استیکر حمام تهیه نمایید.

از چه سنی کودک می تواند با وسایل بازی حمام سرگرم شود و از بازی کردن با آنها در حمام لذت ببرد؟

کودک از زمانی که بازی کردن را شروع می کند و می تواند اشیای مختلف را در دست های خودش بگیرد، می تواند با وسایل بازی حمام سرگرم شود. اکثریت وسایل بازی حمام از سن 6 ماهگی برای سرگرم شدن کودک در فضای حمام مناسب هستند و می توانند اوقات لذت بخشی را برای حمام کردن کودک ایجاد کنند.

وسایل بازی حمام باید دارای چه ویژگی هایی باشند تا کودک با آنها در حمام بازی کند و سرگرم شود؟

جنس اسباب بازی های حمام پلاستیکی است و باید از پلاستیک با کیفیت و فاقد (مواد مضر شیمیایی بیسفنول A) BPA ساخته شده باشد که اگر کودک آن را به سمت دهانش برد مواد مضر شیمیایی وارد بدن کودک نشود. به لبه های اسباب بازی های حمام باید توجه داشته باشید که فاقد تیزی باشند و در تماس با پوست بدن کودک صدمه ای متوجه سلامتی فرزند دلبند شما نشود، همچنین قرار گرفت در آب نباید موجب تغییر شکل ظاهری وسایل بازی حمام شود.

مدل: BLS87-6
برخی کودکان فضای حمام را دوست ندارند و با ورود به حمام شروع به گریه و بی تابی می کنند، برای اینکه فضای حمام را برای کودکان دلنشین کنید می توانید وسایل بازی حمام خریداری نمایید. پوپت قایق و حیوانات 6 عددی جزو اسباب بازی های حمام هستند که می توانند کودکان دلبند شما را سرگرم کنند. برای بازی کرد..
85,000 تومان
مدل: زبان دراز
پوپت زبان دراز بیبی فور لایف جزو سرگرم کننده ترین و جذاب ترین اسباب بازی ها در حین حمام کردن کودک دلبند شما می باشد. این اسباب بازی علاوه در حمام در خارج از حمام نیز قابل استفاده می باشد. در طرح های مختلف خرگوش، گربه، سگ، خرس و گوسفند ارائه شده است.دارای رنگ بندی های شاد و کودکانه می..
0 تومان
مدل: 50301
کیف پوپت حمام تولو Tolo دارای کیفیت عالی است و برای منظم کردن و نگهداری و جمع آوری وسایل اسباب بازی حمام کودک به کاری می رود. برای کودکان با گروه سنی 2 سال به بالا مناسب است. دارای یک توری برای قرار دادن اسباب بازی کودک و دو جوجه است که روی سطوح می چسبد. فاقد مواد شیمیایی زیان آور BPA می..
680,000 تومان
مدل: A9
برخی کودکان از حمام رفتن می ترسند، اگر والدین محیط شاد و سرگرم کننده را برای کودک در حمام ایجاد کنند، کودکان کم کم به حمام رفتن علاقمند می شوند. پوپت حمام اردک شامل 9 عدد اردک پلاستیکی زرد رنگ است که کودک می تواند با آنها در وان حمام بازی کند و از حمام رفتن لذت ببرد. ..
120,000 تومان
مدل: 12
خرید آنلاین پوپت حمام خروس و 3 فرزندش بهترین اسباب بازی برای سرگرم کردن کودک از سن 6 ماه به بالا در حمام است. جنس این اسباب بازی های حمام پلاستیکی و رنگ آنها زرد است. هیچ گونه خطری برای کودک ندارد و در آب شناور می شوند و کودک می تواند از بازی کردن با این پوپت ها لذت ببرد. ..
62,000 تومان
مدل: 1101224
قوه تخیل ذهن کودک را باز میکند انواع بازی های تخیلی باعث میشود کودک خلاق تر شود و در مهارت های اجتماعی رشد بیشتری کند. خواندن کتاب از سنین کم هم در رشد عقلی کودک و هم در تربیت او تاثیر به سزایی دارد. نمونه اولین کتاب هایی که میتوانید از بدو تولد برای کودک خود تهیه کنید کتاب های پارچه ای یا ح..
210,000 تومان
مدل: اردک
پوپت حمام اردک که شامل 6 عدد می باشد، اسباب بازی هایی بی خطر و زیبا برای حمام کردن کودکان فراهم می کند.اکثریت کودکان فضای حمام را دوست ندارند و وقتی وارد حمام می شوند گریه و بی تابی می کنند.مادرها باید فضایی دوست داشتنی و جذاب را در حمام فراهم کنند تا کودکشان سرگرم شود و به فضای حمام علاقه پ..
0 تومان
مدل: YS149-147
پوپت حمام کودک مدل پو و دوستان Baby Bath شامل 5 عدد عروسک پلاستیکی برای بازی کردن کودک در حمام است که می تواند اوقات خوشی را برای حمام کردن کودک ایجاد کند. بوی خوش کودکان و نوزادان همواره برای تمامی کسانی ک آن ها را در آغوش می گیرند لذت بخش است.مادران هم دوست دارند که کودک دلبندشان همیشه خو..
105,000 تومان
مدل: 1208
این پوپت دارای 3 عدد جوجه اردک است که میتوانید داخل حمام ببرید تا کودکتان بازی کند.دارای سوت و بسیار نرم و بدون حساسیت و مواد شیمیایی مضر است...
540,000 تومان
مدل: اردک
پوپت حمام حباب ساز استار طرح اردک به دلیل رنگ های جذاب و حالت حباب سازی که دارند توجه والدین و به خصوص کودکان را به خود جلب می کنند. این پوپت ها بر حواس پنج گانه نوزاد تاثیر به سزایی دارند به همین دلیل می توانید از زمان بدو تولد از آن ها برای سرگرم کردن کودک دلبندتان استفاده کنید. این مجموعه دار..
0 تومان
مدل: 001310
پک پوپت 10 عددی حیوانات وین فان winfun مدل 001310 دارای ده پوپت با ظاهر زیبا و جذاب به شکل حیوانات مختلف است. می تواند یک دوست خوب دوست داشتنی برای سرگرمی کودکان باشد .این اسباب بازی دارای یک محفظه در دار برای جمع کردن عروسک ها می باشد.و بخاطر جذابیتی که دارند می توانند مشوق کودکانی باشند ..
100,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 44 (4 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات