منو
سبد خرید شما

bebedor (ب ب دور)


لیوان ضد چکه حرارتی به به دور Bebedor
ناموجود
مدل: 9503
اگر می خواهید نوشیدن مایعات توسط لیوان را به کودک خود بیاموزید ما خرید لیوان ضد چکه حرارتی به به دور Bebedor را به شما پیشنهاد می کنیم. ویژگی های محصول:دارای سوپاپ است که از ریزش مایعات جلوگیری می کند. برای کودکان بالای 6 ماه مناسب است. در سه طرح و رنگ شاد ارائه شده است. قابل شست..
لیوان دسته دار به به دور bebedor
ناموجود
مدل: 8508
خرید لیوان دسته دار به به دور بهترین انتخاب برای آموزش استفاده از لیوان به کودک بالای سن 6 ماه می باشد.شکل ظاهری زیبا، کیفیت عالی، دسته دار بودن، سوپاپ داشتن برای جلوگیری از نشت مایعات از ویژگی های منحصر به فرد این محصول به شمار می آید.کودک پس از سن 6 ماهگی لازم است که برای خوردن مایعات به ج..
لیوان دسته دار تعادلی به به دور bebedor
ناموجود
مدل: 503
خرید لیوان دسته دار به به دور برای کودکان بالای 6 ماه که می خواهند استفاده از لیوان را بیاموزند مناسب است، دسته های تعادلی که روی این لیوان طراحی شده مانع واژگون شدن لیوان می شود.وقتی از سن 6 ماهگی غذای کمکی را برای کودک خود شروع کردید، باید یک لیوان مناسب برای نوشیدن مایعات نیز برای فرزندتان خر..
لیوان نی دار به به دور bebedor
ناموجود
مدل: 9507
اگر سن کودک شما بالای 9 ماه است و قصد دارید نوشیدن مایعات با لیوان را به فرزندتان بیاموزید، ما به شما خرید لیوان نی دار به به دور bebedor را پیشنهاد می کنیم.برای اینکه کودک پس از شیر خوردن از سینه ی مادر یا شیشه شیر بتواند مایعات را از لیوان بنوشد، باید مدتی از لیوان نی دار استفاده نماید تا کم ک..
ظرف غذا چسبی و قاشق به به دور bebedor
ناموجود
مدل: 8557
در فرایند سلامت، تغذیه تاثیر به سزایی بر رشد جسمی کودکان دارد.تغذیه در زمان رشد باید با مشورت پزشک متخصص برنامه ریزی شود و در هر مقطع سنی حاوی مواد مورد نیاز بدن باشد. معمولا کودکان بعد از سنین یک سالگی شروع به خوردن غذاهای سفت تر میکنند و برای انجام اینکار از ظروف غذا خوری استفاده میکنند ام..
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات