منو
سبد خرید شما

بارداری و مادر RSS Feed

اگر شما تصمیم به بارداری دارید اما با اقدامات قبل از بارداری، هفته های بارداری، وضعیت جنین و بدن مادر، زایمان طبیعی و سزارین و مراقبت های پس از زایمان و شیردهی آشنایی ندارید، ما در بخش بلاگ شمیم بی بی مقالات جامع و کاملی را در زمینه بارداری و مادر گردآوری کرده ایم.

مطالعه ی مقالات بلاگ می توانند به شما کمک کنند تا دوران بارداری، زایمان و پس از زایمان را به خوبی سپری کنید.

یکی از حساس ترین و لذت بخش ترین زمانهایی که هر زنی در زندگی خود تجربه می کند دوران بارداری و حس زیبای مادر شدن است.

این دوره علاوه بر زیبایی و شیرین هایی که دارد با استرس های خاص خودش همراه است.

از زمانی که زنان اقدام به بارداری می کنند، دوران حساس و سرنوشت ساز زندگی آنها آغاز می شود.

اگر چندین ماه است که برای بارداری اقدام کرده اید اما نتوانسته اید باردار شوید و نگران هستید که نتوانید حس زیبای مادر شدن را تجربه کنید، باید استرس را کنار بگذارید و با تمام وجود، خود را آماده ی پذیرش یک فرشته ی کوچک در درون خود کنید.

در دوران بارداری نیز باید به سلامت جسم و آرامش روح خود توجه ویژه داشته باشید تا بتوانید کودکی سالم را در درون خود پرورش دهید.

انتخاب زایمان طبیعی و سزارین نیز تصمیم گیری مهمی است که با توجه به شرایط مادر و وضعیت جنین گرفته می شود.

مادر در دوران پس از زایمان نیز باید به تغذیه خودش توجه ویژه داشته باشد و مراقبت های پس از بارداری را رعایت کند تا بتواند به فرزندش شیر مادر بدهد.

اگر شما هم قصد دارید با مقالات دوران بارداری و مادر آشنا شوید، هر هفته روزهای سه شنبه به بلاگ شمیم بی بی مراجعه کنید و با ما همراه باشید.

امیدواریم از لحظه ای که خبر شیرین بارداری خود را می شنوید، مادر خوبی برای فرزند خود باشید.

15 Jun هفته بیست و ششم بارداری و وضعیت مادر و جنین
dezhpasand 0 37
به هفته بیست و ششم بارداری خوش آمدید، تنها 14 هفته از سفر پر فراز و نشیب بارداری باقی مانده است اما در همین مدت محدود نیز بدن شما تغییرات بسیاری خواهد..
08 Jun علائم هفته بیست و پنجم بارداری و وضعیت مادر و جنین
dezhpasand 0 47
اگر در هفته بیست و پنجم بارداری هستید یعنی شما شش ماه از دوران بارداری خود را به سلامت گذرانده اید و اکنون در سه ماهه ی پایانی سفر پر فراز و نشیب بارد..
31 May هفته بیست و چهارم بارداری و وضعیت مادر و جنین
dezhpasand 0 68
در هفته بیست و چهارم بارداری شما 6 ماه از سفر عجیب بارداری را پشت سر گذاشته اید و دقیقا 3 ماه دیگر می توانید ثمره ی زندگی مشترک خود را در آغوش بگیرید...
24 May علائم هفته بیست و سوم بارداری و وضعیت مادر و جنین
dezhpasand 0 50
اگر در هفته بیست و سوم بارداری هستید تنها یک هفته به پایان ماه ششم بارداریتان باقی مانده است، در طول این هفته تغییرات چشم گیری در بدن جنین و مادر اتفا..
17 May علائم هفته بیست و دوم بارداری و وضعیت مادر و جنین
dezhpasand 0 57
شما در هفته بیست و دوم بارداری نیمی از مسیر بارداری را سپری کرده اید و اکنون در نیمه ی دوم بارداری هستید.کودک شما در این هفته تمایل بیشتری به درک پ..
11 May علائم هفته بیست و یکم بارداری و وضعیت مادر و جنین
dezhpasand 0 72
به هفته بیست و یکم بارداری خوش آمدید، شما در حال حاضر نیمه اول بارداری را سپری کرده و در هفته اول نیمه دوم بارداری به سر می برید.جنین در حال رشد اس..
03 May علائم هفته بیستم بارداری و وضعیت مادر و جنین
dezhpasand 0 94
باید به شما تبریک بگوییم زیرا با تمام روزها و هفته های پر فراز و نشیبی که پشت سر گذاشتید اکنون در هفته بیستم بارداری و سه ماهه ی دوم دوران حاملگی هستی..
27 Apr علائم هفته نوزدهم بارداری و وضعیت مادر و جنین
dezhpasand 0 76
به هفته نوزدهم بارداری خوش آمدید، اکنون تقریبا نصف مسیر را گذرانده اید و در هفته آینده به نیمه راه سفر اسرارآمیز بارداری می رسید.شما اکنون در ماه پ..
20 Apr علائم هفته هجدهم بارداری و وضعیت مادر و جنین
dezhpasand 0 84
اگر در هفته هجدهم بارداری هستید یعنی در اوایل ماه پنجم بارداری می باشید و فقط 4 ماه تا پایان سفر اسرارآمیز بارداری باقی مانده است!در هفته هجدهم بارد..
15 Apr عوامل کمبود شیر مادر و روشهای افزایش شیر مادر
dezhpasand 0 78
اگر یکساعت پیش به کودکتان شیر داده اید و دوباره کودک می خواهد شیر بخورد، طبیعی است که نگران باشید که آیا شیر به اندازه کافی در سینه های شما تولید شده ..
13 Apr علائم هفته هفدهم بارداری و وضعیت مادر و جنین
dezhpasand 0 88
در طول هفته هفدهم بارداری تغییرات بسیاری در بدن مادر و جنین اتفاق می افتد اما همچنان شما در سه ماهه دوم بارداری هستید و بهترین روزهای دوره بارداری را ..
05 Apr علائم هفته شانزدهم بارداری و وضعیت مادر و جنین
dezhpasand 0 76
اگر در هفته های قبل در تلاش بودید تا باردار بودن خود را از همه پنهان کنید در این هفته به دلیل رشد سریع جنین که موجب رشد رحم و بزرگ شدن شکم می شود، دیگ..
نمايش 1 تا 12 از 30 (3 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات