منو
سبد خرید شما

شیشه شور

شیشه شور از لوازم ضروری است که باید در هر خانه ای وجود داشته باشد بخصوص خانه ای که بچه ی کوچک دارد و بهداشت ظروف کودک بسیار پر اهمیت است.

وقتی شما بخواهید یک بطری آبلیمو را پس از مصرف کردن آبلیمو تمیز بشویید بطوری که تمام دیواره های داخلی آن تمیز شود نیاز به شیشه شور خواهید داشت.

برای ظروفی همچون بطری ها که دسترسی به داخل آنها مشکل است و امکان شست و شوی داخل آنها با اسکاج وجود ندارد نیاز به یک شیشه شور است.

حال وقتی می خواهید شیشه شیر کودک را بشویید، قضیه جدی تر می شود و موضوع بهداشت بیشتر به چشم می آید.

تمام بخش های شیشه شور کودک باید به خوبی تمیز شود تا چربی شیر در کناره های آن باقی نماند و از رشد باکتری ها جلوگیری شود.

شیر خاصیت فسادپذیری دارد و وقتی مدت زمانی در گوشه های شیشه شیر کودک باقی می ماند تخمیر می شود و هم بوی ناخوشایندی به شیشه شیر کودک می دهد هم می تواند موجب بیماری کودک شود.

راه حلی که برای تمیز کردن شیشه شیر و سایر ظروف کودک وجود دارد استفاده از شیشه شور و سرشیشه شور می باشد.

شیشه شور سری برسی نرم و دسته ی بلند دارد که می توانید سری برس آن را در شیشه شیر قرار دهید و با چرخش دسته تمام دیواره های داخلی شیشه شیر را تمیز نمایید.

برای شست و شوی بهتر ظروف کودک می توانید حین استفاده از برس شیشه شوی از مایع شوینده ملایم و آب گرم نیز استفاده نمایید.

این برس ها به دو صورت اسفنجی و پلاستیکی ارائه می شوند و دارای رنگ بندی های متنوع هستند.

شما مادران عزیز که به بهداشت ظروف کودک و تغذیه سالم فرزندانتان اهمیت می دهید می توانید برای خرید انواع شیشه شور با برندهای نابی، دکتر براون، فیلیپس اونت، بیبی لند، بیبی دریم، رووکو و ... از طریق سیسمونی شمیم اقدام نمایید.

سوالات متداول

آیا خرید شیشه شور برای شستشو و تمیز کردن ظروف غذاخوری کودک لازم می باشد؟

یکی از ویژگی هایی که شیر دارد این است که وقتی مدت زمانی در دیواره های شیشه شیر باقی می ماند فاسد شده و بوی نامطبوعی می گیرد. برای اینکه بتوانید دیواره های دور از دسترس شیشه شیر کودک را به خوبی تمیز کنیم نیاز به شیشه شور داریم که بخوبی تمامی نقاط را عاری از هر چربی و آلودگی کند. علاوه بر شیشه شیر برای شستشوی سرلاک خوری، لیوان، قمقمه و سایر ظروف کودکنیز می توانید از شیشه شور استفاده کنید.

آیا با استفاده از شیشه شور می توانیم سرشیشه کودک را تمیز کنیم یا ابزار دیگری برای شستشوی سرشیشه کودک وجود دارد؟

شیشه شور ابزار مناسبی برای تمیز کردن قسمت کوچکی همچون سرشیشه نیست و می تواند موجب آسیب رساندن و پارگی سرشیشه شود زیرا قطر برس آن بزرگ است. برای شستشوی سرشیشه می توانید از سرشیشه شور استفاده کنید که به خوبی بقایای باقی مانده ی شیر و آبمیوه و دارو و سایر مایعات را از سرشیشه تمیز کرده و مانع تجمع آلودگی ها در این نواحی می شود.

برای خرید شیشه شور و سرشیشه شور کودک چه نکاتی را باید در نظر داشته باشیم؟

برخی از شیشه شورها سری پلاستیکی و بعضی دیگر سری اسفنجی و نرم دارند در هنگام خرید به این نکته توجه کنید. به سایز دسته ی شیشه شور دقت کنید که بلند باشد و بتوانید از آن برای شستشوی بطری های بلند و شیشه شیرهای بزرگ استفاده نمایید. برخی از شیشه شورها دسته ی چرخشی دارند و شستشوی ظروف مختلف توسط این شیشه شورها بسیار راحت تر است.

آیا لازم است از بدو تولد کودک و جزو لوازم سیسمونی برای خرید شیشه شور اقدام کنیم؟

برخی خانم ها جزو ابزارهای آشپزخانه ی خود شیشه شور دارند و احساس می کنند دیگر نیازی نیست برای کودک خود شیشه شور تهیه کنند. اما اهمیت بهداشت ظروف کودک بسیار با اهمیت می باشد و بهتر است از شیشه شوری که برای بطری های مختلف داخل خانه استفاده کرده اید برای ظروف غذاخوری کودک استفاده نکنید. بهترین راه این است که یک شیشه شور و سرشیشه مختص شستشوی ظروف کودک تهیه نمایید.

شیشه شور و سرشیشه شور فارلین Farlin مدل BF-252
ناموجود
مدل: BF-252
شیشه شور و سرشیشه شور فارلین Farlin مدل BF-252 با دسته گردان 360 درجه منحصر به فرد و دارا بودن اسفنج برای شستشو و تمیز کردن شیشه شیر، انواع ظروف غذاخوری کودک و سرشیشه کودک مناسب است. ویژگی های شیشه شور و سرشیشه شور فارلین:در دو رنگ بندی متفاوت سبز و قرمز ارائه شده است. از بدو تولد برای ت..
شیشه شور و سرشیشه شور رمپ بیبی Romp baby
ناموجود
مدل: 373
بهداشت و شستشوی صحیح شیشه شیر و ظروف کودک از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر به خوبی شیشه شیر و ظروف کودک تمیز نشود می تواند موجب تجمع باکتری ها در این ظروف و در نتیجه بیماری کودک شود. برخی از بخش های شیشه شیر همچون کناره ها و سرشیشه غیر قابل دسترس هستند و به راحتی تمیز نمی شوند و چربی و ذرات آب..
شیشه شور بی بی لند Baby land
ناموجود
مدل: 344
توجه نکردن به بهداشت و نظافت ظروف غذاخوری و شیشه شیر کودک می تواند منجر به بیماری او شود، برای شستن دقیق بخش های غیر قابل دسترس ظروف کودک می توانید از شیشه شور بی بی لند استفاده نمایید. ویژگی های شیشه شور بیبی لند:شامل دو تکه می باشد. یک شیشه شور کوچک و یک شیشه شور بزرگتر دارد که برای سا..
شیشه شور  و سرشیشه شور رووکو Rovco مدل 3500
ناموجود
مدل: 3500
شیشه شو و سر شیشه شور رووکو Rovco برای شستشو و تمیز کردن شیشه شیر و سرشیشه و سایر ظروف کودک مناسب می باشد. شستن شیشه شیر و ظروف کودک به تنهایی و با آب کفایت نمی کند زیرا چربی ها در درزها و قسمت های کناری ظروف قرار گرفته و به مرور زمان فضایی برای رشد باکتری ها می شود. استفاده از یک شیشه شور ک..
شیشه شور ایکس بی XIBEI
ناموجود
مدل: 1214
رعایت نکردن بهداشت ظروف غذاخوری و شیشه شیر کودک می تواند موجب تجمع باکتری ها و بیمار شدن کودک شود. شیشه شور ایکس بی برای تمیز کردن شیشه شیر و ظروف غذاخوری کودک بسیار پر استفاده می باشد و تمام بخش های غیر قابل دید ظروف را تمیز می کند. شامل دو تکه می باشد که یکی از آنها برس شیشه شور و دیگری دا..
شیشه شور و سرشیشه شور بیبی دریم Baby Dream
ناموجود
مدل: 1027
شیشه شور و سرشیشه شور بیبی دریم برای تمیز کردن ظروف غذاخوری، شیشه شیر و سرشیشه کودک مورد استفاده قرار می گیرد.مانع از تجمع باکتری ها و چربی ها در سطوح غیر قابل دسترس ظروف غذاخوری کودک می شود و در ساخت آن از مواد بیسفنول A استفاده نشده و خطری برای سلامتی کودک ندارد.ویژگی های شیشه شور بیبی دری..
برس شیشه شور دکتر براون DR BROWN’S
Top Brand ناموجود
مدل: AC110
در بسته بندی شیشه شور دکتر براون یک سرشیشه شور و یک پایه نگهدارنده مکش دار قرار گرفته و امکان شستشوی سهل و آسان شیشه شیر و ظروف کودک را فراهم کرده است.معمولا سرشیشه و قسمت های کناری دیواره های شیشه شیر به خوبی تمیز نمی شوند.باقی مانده ی شیر و آبمیوه و سایر مایعات در این بخش ها جمع می شوند و ..
شیشه شور دکتر براون Dr Brown’s
Top Brand ناموجود
مدل: 700
شیشه شور دکتر براون دارای سری اسفنجی و پایه نگهدارنده مکش دار می باشد که بر روی سطوح مختلف قابل نصب بوده و توسط آن می توانید ظروف و شیشه شیرهای کودک را تمیز نمایید.رعایت بهداشت و نظافت ظروف غذاخوری کودک از مسائل با اهمیت است که والدین باید به آن توجه داشته باشند.توجه نکردن به بهداشت ظروف غذا..
نمايش 1 تا 12 از 18 (2 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات