منو
سبد خرید شما

اسباب بازی پسرانه

اسباب بازی از قدیمی ترین وسایل سرگرمی کودک بوده است. از زمان انسان های اولیه والدین برای سرگرم کردن بچه های خود به دنبال راهکار و وسیله ای بودند، نمونه های قدیمی اسباب بازی ها در اکتشافات باستان شناسان یافت شده و در موزه ها نگهداری می شود. در زمان های نه چندان دور هم افراد با استفاده از چوب یا پارچه اسباب بازی می ساختند و در اختیار فرزندانشان می گذاشتند. سالهاست که صنعت اسباب بازی بسیار پیشرفت کرده و انواع و اقسام وسایل بازی را در کیفیت ها و طرح ها و رنگ های مختلف به بازار عرضه کردند. بازی با این وسایل مهارت های زیادی را در نوزاد و کودک پرورش می دهد و البته آنها را سرگرم می کند.

با وجود اینکه برخی از افراد اعتقاد دارند اسباب بازی مربوط به جنسیت کودک نمی شود، اما بعضی از والدین دوست دارند فرزند پسرشان با اسباب بازی پسرانه و فرزند دخترشان با اسباب بازی دخترانه بازی کند. 

اگر کودک شما پسر است و قصد دارید برای او اسباب بازی پسرانه همچون تفنگ، ماشین کنترلی، ابزارآلات، هواپیما و ... خریداری کنید، می توانید اسباب بازی های متنوع و جذاب و زیبا را در فروشگاه اینترنتی شمیم بی بی مشاهده نمایید و متناسب با سلیقه ی فرزند خود سفارش خود را ثبت کنید. 

سوالات متداول

اسباب بازی های پسرانه براساس چه معیارهایی از اسباب بازی های دخترانه تفکیک می شوند؟

اسباب بازی های پسرانه و دخترانه بیشتر براساس روحیات کودکان از یکدیگر تفیک می شود و پسران کوچک به خاطر اینکه دوست دارند شغل های مکانیکی و ماشین سواری و تفنگ بازی را تجربه کنند اسباب بازی هایشان نسبت به اسباب بازی های دخترانه ظرافت کمتری دارد. اما بسیاری از کودکان دختر هستند که دوست دارند ماشین بازی کنند و کودکان پسری هستند که دلشان می خواهد آشپزی کردن را تجربه کنند.

اسباب بازی های پسرانه برای بازی کردن پسران کوچک چه ویژگی هایی دارند؟

اسباب بازی های پسرانه متناسب با روحیات پسران کوچک امروز و مردان آینده طراحی می شوند. پسران کوچک دوست دارند همچون پدرانشان رانندگی و ماشین سواری کنند به مکانیکی و شغل هایی که مرتبط با مردان است و فیلم های اکشن و تفنگ بازی علاقمند هستند از این رو اسباب بازی هایی متناسب با این شرایط طراحی شده است که با عنوان اسباب بازی پسرانه شناخته می شوند.

اسباب بازی پسرانه شامل چه اسباب بازی هایی می شود؟

اسباب بازی هایی همچون تفنگ، اسلحه، هواپیما، ماشین و ... اصولا برای کودکان پسر طراحی شده است و بیشتر مورد علاقه پسران کوچک است البته بسیاری از دختران کوچک نیز هستند که از تفنگ بازی و ماشین بازی لذت می برند. اسباب بازی هایی که شغل های مکانیکی، سبزی فروشی، رانندگی و ... را به کودک آموزش می دهد نیز جزو اسباب بازی های پسرانه هستند.

آیا کودکان دختر می توانند با اسباب بازی های پسرانه بازی کنند؟

بله، محدودیتی در زمینه ی بازی کردن کودکان وجود ندارد. برخی از کودکان دختر هستند که دلشان می خواهد در آینده راننده ماهری شوند و یا حتی در مسابقات رالی شرکت کنند این کودکان می توانند از کودکی ماشین بازی را تجربه کنند. حتی برخی دختران هستند که این روزها شغل های مکانیکی یا سایر شغل های به ظاهر مردانه را انتخاب می کنند این دخترها در سنین کودکی به بازی کردن با این گونه اسباب بازی های پسرانه گرایش دارند.

مدل: 36
توپ یکی از اسباب بازی های مورد علاقه تمام کودکان است و کودکان با حرکت توپ ذوق و شوق خاصی پیدا می کنند و از نظر عضلانی و حرکتی پیشرفت می کنند. توپ اسفنجی کودک در بسته بندی 4 عددی ارائه شده و وزن آن سبک است و برای بازی کودکان مناسب است. دارای چهار رنگ و طرح متفاوت است و موجب تقویت عضلات دست کو..
75,000 تومان
مدل: کوکی
اگر می خواهید پسرتان با ماشین های عمرانی و مهندسی آشنا شود می توانید برای او اسباب بازی بیل مکانیکی را خریداری نمایید. برخی از پدرها راننده ماشین های سنگین یا ماشین های عمرانی هستند، کودکان نیز دوست دارند دنیای بزرگترها را تجربه کنند و با این گونه ماشین ها آشنا شوند. ویژگی های اسباب بازی بیل..
0 تومان
مدل: بونکر
ماشین اسباب بازی بونکر با عملکرد قدرتی و کشیدن روی یک سطح صاف کار می کند و می تواند برای کودکان پسر اسباب بازی مناسبی باشند که با ماشین های حمل سیما آشنا شوند. رنگ بندی آن شاد است و کودک از بازی کردن و حرکت این ماشین اسباب بازی لذت می برد و احساس خوبی پیدا می کند. ویژگی های ماشین اسباب بازی ..
0 تومان
مدل: قدرتی
یکی از اسباب بازی های مهیج و دوست داشتنی برای کودکان قطار اسباب بازی می باشد. اکثریت کودکان بخصوص پسربچه ها به اسباب بازی های وسایل نقلیه همچون انواع ماشین ها، هواپیما، موتورسیکلت و قطار علاقمند هستند. قطار اسباب بازی قدرتی دارای رنگ بندی شاد است و با قابلیت قدرتی که دارد در هر جهت بر روی یک..
0 تومان
مدل: 836
اسباب بازی ماشین آمبولانس هولا تویز برای آشنایی کودک با آمبولانس و خدمات اورژانس و پزشکی مناسب می باشد و کودک را به فعالیتهای پزشکی و کمکهای اولیه علاقمند می کند. این اسباب بازی برای کودکان بالای سن 36 ماه (سه سال) مناسب می باشد و دارای تجهیزات پزشکی دستگاه ضربان قلب، دماسنج، آمپول و ...  می باش..
1,250,000 تومان
مدل: 789
ماشین مکانیک سیار هولا تویز Hola toys یک اسباب بازی سرگرم کننده برای پسر بچه هایی است که به مکانیکی و کارهای فنی علاقمند هستند.کودکان از سن سه سال به بعد استعدادهای خود را در زمینه کارهای مختلف نشان می دهند.برخی از کودکان به ویژه پسر بچه ها از بازی کردن با اسباب بازی هایی که حالت فنی دارد و ..
880,000 تومان
مدل: 958
قطار توپ پرت کن هولا تویز یکی از مهیج ترین و جذاب ترین اسباب بازی ها برای کودکان یکسال و نیم به بالا است.موجب تقویت قوای ذهنی و حرکتی، شنوایی، ارتباط چشم و دست های کودک و تشخیص رنگ ها می شود.اوقات شاد و سرگرم کننده ای را برای کودک ایجاد می کند و موسیقی پخش می کند.قطار اسباب بازی هولا توی..
1,170,000 تومان
مدل: 516
ماشین فکری موزیکال هولا تویز Hola toys برای آموزش میوه ها، اشکال و رنگ ها بهترین اسباب بازی برای کودکان یکسال و نیم به بالا می باشد.اسباب بازی های آموزشی در پرورش ذهن و افزایش خلاقیت و نوآوری کودکان نقش بسزایی دارند.در هنگام خرید اسباب بازی توجه داشته باشید که اسباب بازی علاوه بر سرگرم کردن،..
590,000 تومان
مدل: 6106B
اگر می خواهید یک ماشین اسباب بازی هیجان انگیز و پر سرعت که مناسب برای مسابقات است برای کودک خود خریداری نمایید ما به شما خرید ماشین مسابقه ای هولا تویز Hola Toys را پیشنهاد می کنید.با باتری کار می کند و عملکرد آن بصورت لمسی (تاچ) می باشد و با لمس سقف و کاپوت جلو و شیشه های آن می توانید افکت های ..
480,000 تومان
مدل: 009-29
اسباب بازی ماشین آمبولانس برای کودکانی که به کمکهای اولیه و کارهای امداد و نجات علاقمند هستند مناسب می باشد.این اسباب بازی با قابلیت روشن شدن چراغ و پخش صدا برای کودکان جذاب و هیجان انگیز است.بسیاری از اسباب بازی ها پیام هایی با خود به همراه دارند که می توانند مسیر تحصیلی و کاری کودک را تغیی..
80,000 تومان
مدل: 99-23
ماشین کنترلی یک اسباب بازی زیبا و مهیج برای کودکان 5 سال به بالا است که موجب سرگرمی کودک می شود.بازی کردن با ماشین های کنترلی برای کودکان دلچسب و هیجان انگیز است و حرکت این ماشین ها به کودکان حس خوبی می دهد.پسربچه ها که عاشق اسباب بازی های سرعتی و حرکتی هستند بخصوص اگر اسباب بازی مورد نظر ما..
167,000 تومان
مدل: قدرتی
ماشین اسباب بازی در سه طرح لودر، بیل مکانیکی و غلتک آسفالت برای کودکان پسر جذاب و سرگرم کننده می باشد.پسربچه ها اصولا ماشین بازی را دوست دارند، زیرا از کودکی به آنها قدرت می دهد.همچنین می توانند حس پدر خود را درک کنند و خود را برای ورود به دنیای بزرگسالی آماده کنند.بطور کلی بر خلاف کودکا..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 58 (5 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات