منو
سبد خرید شما

بالش شیردهی و بالش بارداری

خرید بالش شیردهی و بارداری برای خواب راحت مادر در دوره بارداری و سهولت شیر خوردن نوزاد پس از زایمان مورد استفاده قرار می گیرد.

بالش بارداری:

یکی از چالش هایی که مادر در دوره 9 ماهه ی بارداری با آن مواجه است، خواب راحت و آرام می باشد.

عواملی همچون سوزش سر دل، دستشویی رفتن، استرس، حالت تهوع، کمردرد و ورم دست و پا و ... می تواند خواب راحت را از چشمان مادر در دوره بارداری برباید.

پزشکان به خانم های باردار توصیه می کنند که از خوابیدن به پشت پرهیز کنند و به پهلو بخوابند.

اما چیزی که می تواند به خواب بهتر مادر در دوره بارداری کمک نماید، بالش بارداری می باشد.

بالش بارداری از فشار وارد شدن بر کمر، باسن و ستون فقرات مادر می کاهد.

از فشار وارد شدن و خوابیدن مادر بر روی شکم جلوگیری می کند.

پس از زایمان برای کمک به حفظ تعادل کودک در هنگام نشستن و بالش شیردهی مورد استفاده قرار می گیرد.

بالش های بارداری به شکل های مختلف U شکل، C شکل، مکعبی یا مثلثی و L شکل ارائه می شوند.

در هنگام خرید بالش بارداری باید به شکل ظاهری بالش، جنس نخی و ضد حساسیت آن، الیاف داخلی آن و روش شستشوی آن توجه داشته باشید.

خرید بالش بارداری

بالش شیردهی:

اکثریت مادرها در دوران شیردهی با کمردرد، کتف درد و گردن درد مواجه می شوند و شیر دادن به کودکشان با درد و رنج همراه می شود.

برای اینکه نوزاد در زمان شیردهی فاصله ی کمی با مادر داشته باشد و مادر و کودک هر دو در وضعیت مناسبی قرار بگیرد می توانید از بالش شیردهی استفاده نمایید.

بالش شیردهی در دو نوع بالش شیردهی C شکل و L شکل ارائه می شوند.

در هگام خرید بالش شیردهی به شکل ظاهری بالش، سایز آن، جنس نخی و ضد حساسیت آن، الیاف استفاده شده در داخل آن، روش شستشو، دارای کمربند یا بند بودن و ... توجه نمایید.

خرید بالش شیردهی

انواع بالش شیردهی و بارداری با کیفیت بالا و برندهای معتبر ایسیز و ببتو و ... در فروشگاه اینترنتی شمیم بیبی ارائه شده اند که شما می توانید برای سهولت دوران بارداری و شیردهی کودک خود از آنها استفاده نمایید.

سوالات متداول

چه زمانی مادر باید از بالش شیردهی و بالش بارداری استفاده نماید؟

به دلیل بزرگ شدن شکم و تغییر شکل بدن مادر در دوران حاملگی، خوابیدن برای بسیاری از خانم هاتبدیل به یک رویا می شود، در چنین شرایطی بالش های بارداری به کمک خانم ها آمده و خواب راحت را برای آنها به ارمغان می آورد. اما بالش شیردهی برای پس از زایمان و شیر دادن راحت تر مادر به فرزندش است و فاصله ی بین مادر و کودک را کاهش می دهد و وضعیت بدن مادر را در شرایط مساعدی جهت شیر دادن قرار می دهد.

بالش شیردهی و بالش بارداری دارای چه مزایایی هستند و چه کمکی به خانم ها و مادران می کنند؟

بالش بارداری از فشارهای وارد بر شکم، باسن، کمر و ستون فقرات مادر می کاهد و از اینکه مادر در شرایط خطرناک خوابیدن بر روی شکم قرار بگیرد جلوگیری می نماید. بین مادر و نوزاد فاصله اندکی ایجاد می کند، از فشار وارد شدن به بخیه ها در عمل سزارین جلوگیری می کند و می تواند تکیه گاه مناسبی برای نشستن کودک باشد. از بالش بارداری و شیردهی نیز می توانید به جای یکدیگر استفاده نمایید.

بالش شیردهی و بالش بارداری هر کدام دارای چه مدل هایی هستند؟

بالش های شیردهی در مدل های C که برای قرار گرفتن دور کمر استفاده می شود و مدل L که برای قرارگیری بر روی دست است ارائه می شوند البته برخی از بالش های شیردهی برای فرم دهی سر نوزاد نیز استفاده می شوند. بالش های بارداری در مدل های U شکل، L شکل، C شکل، I شکل، مکعبی یا مثلثی ارائه شده اند و از محبوب ترین و پر طرفدارترین مدل های بالش بارداری U شکل و C شکل می باشد.

برای خرید کردن بالش بارداری و بالش شیردهی چه نکاتی را باید مدنظر قرار دهیم؟

در هنگام خرید به جنس روکش و الیاف بالش توجه نمایید که روکش از جنس نخ پنبه ای باشد و در تماس با پوست مادر یا کودک حساسیت و التهاب پوستی را ایجاد نکند. به شکل ظاهری و راحتی و سهولت جابجایی و شستشوی و رعایت بهداشت و قیمت بالش بارداری و بالش شیردهی توجه نمایید.

مدل: مموری فوم
از زمانی که کودک متولد می شود جمجمه سر او بخاطر اینکه مغز فضای لازم برای رشد را داشته باشد نرم است و خواباندن کودک بر روی بالش های غیر استاندارد و خواباندن در یک جهت می تواند موجب صافی سر کودک در یکی از جهات یا پشت سر کودک شود. استفاده از بالش فرم دهی سر نوزاد baby proof از بد فرم شکل گرفتن سر ک..
310,000 تومان
مدل: 3901
بالش بارداری ایسیز Isiz مدل U شکل می تواند در دوران بارداری به مادر کمک کند تا خواب راحتی داشته باشد و به ستون فقرات و کمر مادر حین خوابیدن فشاری وارد نشود. دوران بارداری بخاطر بزرگ شدن اندازه شکم، تعادل اندام های دیگر مادر بهم می خورد و اکثریت مادرها به کمردرد مبتلا شده و در هنگام خواب این درد ..
1,180,000 تومان
مدل: چین دار U شکل
بالش شیردهی نوزاد چین دار U شکل در طرح و رنگ های مختلف ارائه شده و جنس روکش آن تترون است و با الیاف لایکو پر شده است و متناسب با ارگونومی بدن مادر و کودک می باشد و شیردهی را آسان و لذت بخش می کند. بالش شیردهی وسیله ساده ای است که خریدن آن می تواند فرایند شیر دادن به کودک را آسان کند و کمترین فشا..
340,000 تومان
مدل: مخمل
بالش شیردهی و فرم دهی کش دار برای شیر دادن به کودک و فرم دهی سر او مورد استفاده قرار می گیرد و جنس آن مخملی و نرم و لطیف است و برای سهولت شیردهی بسیار پر کاربرد می باشد.  یکی از مشکلات شایعی که برای مادران در دوران بارداری پیش می آید، کمردرد است.کمردرد ناشی از فاصله ی بیش از حد کودک با مادر ..
75,000 تومان
مدل: isiz
بالش شیردهی یک وسیله بسیار کاربردی برای مادران است که میتوانند در ماه های اولیه که نوزاد کوچک است روی این بالش به راحتی به کودک خود شیر دهند و نگران افتادن کودک یا ناراحتی او نباشند چرا که این بالشت ها طوری طراحی شده که دور کمر مادر قرار میگیرد و کودک به راحتی روی آن قرار میگیرد. پک بالش شیردهی ..
0 تومان
مدل: U
بالش شیردهی نوزاد U شکل برای دوران شیردهی و کمک به نشستن کودک بهترین وسیله می باشد و جنس روکش آن تترون نخی است و با الیاف لایکو ضد حساسیت پر شده است. شیر دادن به کودک با تمام لذتی که دارد سختی های خاص خودش را دارد، اگر فرزند شما از شیر مادر تغذیه می کند یافتن پوزیشن مناسب برای شیر دادن از اهمیت ..
220,000 تومان
مدل: بالش شیردهی
یکی از مراحل دشوار پس از بارداری برای مادران جدید شیردهی می باشد که در این مرحله، بین مادر و فرزند حس زیبایی رد و بدل می گردد.از این رو بالش شیردهی از ملزوماتی است که در تهیه سیسمونی باید به آن توجه کنید. به همین دلیل برای سهولت و آسان شدن شیردهی مادر، بالش شیردهی نوزاد با توجه به حالت ارگون..
125,000 تومان 185,000 تومان
بالش شیردهی پروانه ای هلو بیبی Hello baby
ناموجود
مدل: 300700
بالش شیردهی پروانه ای هلو بیبی Hello baby دارای 6 ورقه مختلف است که امکان تنظیم ارتفاع دارد و شیردهی راحت برای مادر و کودک را فراهم می کند. دارای جنس نرم و لطیف مخملی است و شیب و ارتفاع آن قابل تنظیم است و از رفلاکس کودک جلوگیری کرده و به کودک احساس راحتی و آرامی حین شیردهی می دهد. ویژگی های..
بالش شیردهی طرح حیوانات لیبه Lebe
ناموجود
مدل: 8080
بالش شیردهی طرح حیوانات لیبه Lebe دارای شکل ظاهری عروسکی است و قسمت وسط آن دارای یک فرو رفتگی می باشد که سر کودک در وضعیت مناسبی قرار گرفته و در هنگام شیردهی به کودک وضعیت بدن مادر را در حالت متعادل قرار می دهد. سر کودک را در وضعیت مناسبی قرار داده و فاصله بین مادر و کودک را کاهش می دهد. با ..
بالش شیردهی کوچک شمیم
ناموجود
مدل: کوچک
بالش شیردهی کوچک شمیم از بدو تولد کودک برای شیر دادن به او مورد استفاده می باشد و جنس آن تترون ضد حساسیت است و وضعیت مادر را در هنگام شیر دادن به کودک در وضعیت متعادل و استاندارد قرار می دهد. ویژگی های بالش شیردهی کوچک شمیم:از بدو تولد کودک تا 9 ماهگی قابل استفاده است. جنس آن تترون نخی م..
بالش بارداری 2 کاره ایسیز Isiz مدل C شکل
ناموجود
مدل: 3900
بالش بارداری 2 کاره ایسیز Isiz مدل C شکل یکی از پر مصرف ترین و پر کاربردترین لوازم مادر و کودک است که به عنوان بالش بارداری و بالش شیردهی مورد استفاده قرار می گیرد. رشد جنین در شکم مادر در دوران بارداری لذت بخش و زیباست اما با برخی مشکلات برای مادر همراه است. یکی از مشکلاتی که برای مادر در پ..
نمايش 1 تا 12 از 14 (2 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات