منو
سبد خرید شما

صندلی ماشین نوزاد و کودک

خرید صندلی ماشین نوزاد و کودک انتخابی هوشمندانه برای حفظ سلامتی کودک در جابجایی ها و سفرهایی است که با ماشین انجام می شوند.

تصادفات رانندگی از رخدادهای متداولی است که سالیانه بارها و بارها به دلایل مختلف اتفاق می افتد و یکی از قربانیان این تصادفات اکثرا کودکان بی پناه هستند.

بدن کودکان نسبت به بزرگسالان آسیب پذیرتر و حساس تر است و در مقابل تصادفات دچار آسیب های جدی می شود.

با استفاده از صندلی ماشین نوزاد و کودک، فرزند شما جایگاه اختصاصی برای نشستن دارد که مکانی ایمن است.

دارای کمربندهایی است که بر روی نقاط حساس بدن کودک بسته می شوند و مانع از پرتاب شدن کودک در حین تصادفات می شوند.

صندلی ماشین، کودک را در ارتفاع مناسبی قرار می دهد تا به راحتی بتواند از پنجره بیرون را تماشا کند و احساس بهتری پیدا کند.

خرید صندلی ماشین کودک

برخی از صندلی ماشین ها توسط کمربند ایمنی خودرو بسته می شوند و سایرین توسط ایزوفیکس یا کیوفیکس به صندلی ماشین متصل می شوند.

برخی از صندلی ماشین ها چرخش 360 درجه دارند که به راحتی می توان کودک را از صندلی ماشین خارج کرد و بخاطر گردشی که دارند مادر می تواند اسباب بازی و شیشه شیر و ... را به راحتی در اختیار کودک قرار دهد.

صندلی ماشین هایی که دارای هد ساپورت هستند از اطراف سر کودک را حمایت می کنند و مانع از آسیب دیدن سر کودک در اثر فشار و برخورد جسم سخت در اثر تصادفات به سر کودک می شوند.

در هنگام خرید صندلی ماشین نوزاد و کودک به وزنی که می تواند تحمل کند و سن کودک توجه داشته باشید.

صندلی ماشین هایی که دارای خواب کامل نوزادی هستند از بدو تولد قابلیت استفاده دارند.

در هنگام خرید صندلی ماشین نوزاد و کودک به برند آن توجه داشته باشید که از برندهای معتبر گراکو، ببکو، سیستر ب ب، جویی، فیکشن، چیکو و .. باشد.

شما دوستان عزیز می توانید انواع صندلی ماشین نوزاد و کودک را با قیمت های مناسب و کیفیت های عالی از فروشگاه اینترنتی شمیم بیبی خریداری نمایید.

سوالات متداول

آیا خرید صندلی ماشین برای نوزادان و کودک ضرورت دارد؟

اگر شما دارای اتومبیل هستید و کودک خود را توسط خودرو شخصی خود جا به جا می کنید خرید صندلی ماشین کودک برای شما ضرورت دارد و به هیچ وجه خرید آن را به تعویق نیاندازید زیرا می تواند سلامتی کودک را به خطر بیاندازد. نوزادان و کودکان به دلیل کوچک بودن جثه ای که دارند و بی دفاع بودنشان در تصادفات رانندگی بیشترین آسیب را می بینند اما یک صندلی ماشین استاندارد می تواند سلامتی و امنیت کودک شما را تضمین نماید.

کودک از چه سنی تا چه سنی می تواند از صندلی ماشین استفاده نماید؟

برخی از صندلی ماشین ها براساس سن کودک و بعضی دیگر براساس وزن کودک دسته بندی می شوند. اگر می خواهید از بدو تولد از صندلی ماشین برای کودک خود استفاده کنید حتما این موضوع را به فروشنده بگویید زیرا برخی از والدین در یکساله اول زندگی کودک خود از کریر استفاده می کنند. به هر حال کودک باید از بدو تولد تا سن 10 تا 12 سالگی از صندلی ماشین کودک استفاده نماید.

در هنگام خرید یک صندلی ماشین با کیفیت برای کودک خود باید به چه مواردی توجه کنیم؟

صندلی ماشین کودک باید دارای تاییدیه استاندارد باشد و تست تصادف اروپا را داشته باشد تا بابت ایمنی کودک حین تصادف نگرانی وجود نداشته باشد. به جنس روکش و نرمی و ضد حساسیت بودن و قابلیت شستشو و ضد تعریق بودن آن توجه کنید. به کمربند ایمنی آن دقت کنید که قابل باز شدن توسط کودک نباشد و کاملا محکم بسته شود. به سایز آن دقت کنید که در صندلی عقب اتومبیل شما جا شود و به نحوه ی اتصال آن به صندلی اتومبیل توسط ایزوفیکس، کیوفیکس یا کمربند ایمنی خودرو توجه نمایید.

بهترین و معتبرترین برندهای تولید کننده صندلی ماشین کودک در جهان چه برندهایی هستند؟

به دلیل تقاضای بسیاری که خانواده های دارای کودک در چندین سال اخیر داشته اند بسیاری از تولید کنندگان در سراسر دنیا صندلی ماشین کودک تولید می کنند اما معتبر بودن برند آن بسیار با اهمیت است. از معتبرترین برندهای تولید کننده صندلی ماشین کودک می توانیم به فیکشن، سیستر ب ب، جویی، چیکو، ببکو، گراکو و ... اشاره کنیم.

مدل: کیوفیکس دار
اگر می خواهید سفری امن و راحت و مطمئن را در کنار فرزند خود با اتومبیل شخصی خود تجربه کنید، ما خرید صندلی ماشین کودک بی بی ترند را به شما پیشنهاد می کنیم. این صندلی ماشین مورد تایید مقررات حمل و نقل پایدار اتحادیه اروپا است. دارای سیستم مهار صندلی کودک ISOFIX می باشد. دارای هد ساپورت و زی..
9,550,000 تومان
مدل: JM06
اگر قصد خرید یک صندلی ماشین مطمئن برای کودک خود هستید که بتواند سلامتی او را حین گردش و سفر با خودرو تضمین نماید و در صورت تصادف بابت سلامتی کودک خود خیالتان راحت باشد ما به شما خرید صندلی ماشین کودک سیستر ب ب مدل JM06 را پیشنهاد می کنیم. برخی افراد برای خرید صندلی ماشین تنها به شکل ظاهری محصول ..
8,490,000 تومان
مدل: Steadi
از ویژگی های صندلی ماشین کودک جویی Joie مدل Steadi می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:رنگ آن مشکی می باشد. برند آن جویی Joie است. ارتفاع آن در چندین حالت قابل تنظیم می باشد. متناسب با ستون فقرات کودک است. کمربند ایمنی آن از 5 نقطه به بدن کودک متصل شده و ایمنی را هنگام تصادفات فراه..
8,500,000 تومان
مدل: Breton
اگر می خواهید یک صندلی ماشین راحت و ایمن برای کودک خود خریداری نمایید که از بدو تولد کودک قابل استفاده باشد ما خرید آنلاین صندلی ماشین کودک ری بیبی را به شما پیشنهاد می کنیم.ویژگی های صندلی ماشین ری بیبی:از بدو تولد تا وزن 36 کیلوگرم قابل استفاده است. قابلیت نصب با ایزوفیکس و کیوفیکس را ..
6,950,000 تومان
مدل: Murphy
صندلی ماشین 360 درجه Reebaby مدل Murphy دارای چهار حالت خواب می باشد، از بدو تولد تا وزن 36 کیلوگرم مناسب است، دارای کمربند ایمنی از 5 نقطه حساس می باشد، پارچه روی صندلی ماشین ضد تعریق و ضد حساسیت است. ویژگی های صندلی ماشین ری بیبی:دارای قابلیت چرخش 360 درجه می باشد. از طریق ایزوفیکس..
4,600,000 تومان
مدل: LUTOS
صندلی ماشین 360 درجه ببکو Bebeko مدل لوتوس Lotus یکی از بهترین نمونه های صندلی ماشین است که دارای خواب کامل نوزادی، چرخش 360 درجه و هد ساپورت و پشتی قابل تنظیم می باشد و از بدو تولد تا وزن 36 کیلوگرم برای کودک مناسب است. در تصادفات رانندگی نوزادان و کودکان جزو گروه سنی هستند که به دلیل ضعیف بودن..
7,900,000 تومان
مدل: SQ303-48658/3
صندلی ماشین کودک بیبی وکس Baby vox برای حفظ ایمنی و سلامت کودک شما حین سفر طراحی شده و برای وزن 9 تا 36 کیلوگرم مناسب می باشد. بر خلاف تصور اکثر خانواده ها کودکان 3 سال به بالا هم به شدت نیاز به استفاده از صندلی ماشین کودک دارند!توجه کنید که کودکان در این سنین به دلیل شیطنت های خود داخل ماشی..
2,450,000 تومان
مدل: JY/06
صندلی ماشین پارچه ای مدل JY/06 از زمانی که کودک بتواند بنشیند قابل استفاده است و مزیت آن امکان جمع شدن و پرتابل بودن است. این صندلی ماشین پارچه ای برای کودکان از یک تا 4 سال قابل استفاده می باشد. خیلی سبک و راحت و قابل حمل است.صندلی ماشین های پارچه ای به دلیل مزیت های خاص خودشان طرفداران..
455,000 تومان
صندلی ماشین کودک جویی Joie مدل bold
ناموجود
مدل: bold
اگر می خواهید ایمنی کودک شما حین گردش و سفر با اتومبیل تضمین شود، صندلی ماشین کودک جویی مدل bold بهترین انتخاب برای کودک دلبند شما می باشد. این صندلی ماشین جویی دارای هد ساپورت، آنتی شوکر، قابلیت نصب با کیوفیکس، ایزوفیکس و کمربند می باشد و برای کودکان با وزن 9 تا 36 کیلوگرم مناسب است. ویژگی ..
صندلی ماشین کودک جویی Joie مدل Stages
ناموجود
مدل: Stages 0925
اگر می خواهید یک صندلی ماشین برای فرزند دلبند خود خریداری نمایید که راحتی و امنیت و آرامش را برای کودک حین سفر فراهم کند ما خرید آنلاین صندلی ماشین کودک جویی Joie مدل Stages را به شما پیشنهاد می کنیم. ویژگی های صندلی ماشین جویی:از بدو تولد تا 25 کیلوگرم برای کودک قابل استفاده می باشد. هد..
بوستر صندلی ماشین کودک گراکو Graco مدل 1889870
ناموجود
مدل: 1889870
اگر می خواهید یک بوستر صندلی ماشین برای کودک خود خریداری نمایید که قد کودک را بلند کند و در قسمت نشیمن کودک قرار بگیرید و برای حفظ امنیت کودک حین رانندگی بتوانید از کمربند ایمنی خودرو استفاده نمایید ما خرید بوستر صندلی ماشین کودک گراکو را به شما پیشنهاد می کنیم. این محصول هم به عنوان صندلی ماشین..
نمايش 1 تا 12 از 36 (3 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات