منو
سبد خرید شما

dreambaby (دریم بیبی)

مدل: 1302
محافظ گوشه میز دریم بیبی کد 1302 از برخورد کردن و خراش برداشتن و زخمی شدن دست و پا و سر کودک با لبه های میز جلوگیری می کند. کودکان نوپا زمانی که شروع به راه رفتن میکنند کمی در حفظ تعادل خود مشکل دارند به همین دلیل باید خیلی مراقب باشید که به جایی برخورد نکنند و صدمه نبینند. اما از آنجایی که ..
236,500 تومان
مدل: 813
محافظ لبه گیر دریم بیبی Dream baby مدل 813 بهترین وسیله برای نصب بر روی لبه هایی است که زاویه ی قائمه دارند.هیچ چیزی بدتر از این نیست که در اثر بی احتیاطی سر یا صورت کودک شما به لبه ی میز، قفسه، پارتیشن یا آکواریوم برخورد کند.معمولا وسایلی که لبه های چوبی و فلزی تیز دارند در صورتی که با سر ی..
175,000 تومان
ضربه گیر دریم بیبی بسته 4 عددی
ناموجود
مدل: 839
ضربه گیر دریم بیبی بسته 4 عددی، بدن کودک شما را از برخورد با لبه های تیز اجسام و سطوح حفظ می کند و مانع آسیب دیدن بدن لطیف کودک می شود.کودکانی که بازیگوش هستند و بیشتر جنب و جوش می کنند بخاطر برخورد به لبه های کمد، دراور، میز تلویزیون و ... بیشتر در معرض آسیب دیدگی هستند.پوست کودک لطیف است و..
ست داروخوری نوزاد دریم بیبی کد 317
ناموجود
مدل: 317
ست داروخوری نوزاد دریم بیبی Dream baby می تواند کار دارو دادن به نوزاد و کودک را برای شما سهل و آسان کند.از نظر اکثریت مادران جوان، دارو دادن به نوزاد و کودک کار سختی است.برخی از داروها طعم تلخ و ناخوشایندی دارند و نوزادان پس از خوردن دارو آن را از دهانشان به بیرون می ریزند.به علاوه میزا..
محافظ گوشه گیر دریم بیبی کد 104
ناموجود
مدل: 104
محافظ گوشه گیر دریم بیبی بسته 4 عددی می تواند یکی از بهترین وسیله ها برای حفاظت و ایمنی کودک شما باشد.کودکان از زمانی که سینه خیز رفتن را شروع می کنند، جنب و جوششان زیاد می شود و در یک جا آرام و قرار ندارند.لبه های تیز میز، مبلمان، صندلی ها و تخت خواب می تواند باعث شود که سر و دست و پای نوزا..
ست محافظ خانگی و حمام کودک دریم بیبی
ناموجود
مدل: 702
ست محافظ خانگی و حمام کودک دریم بیبی از 28 قطعه پلاستیکی بری محافظت و حفظ ایمنی و سلامتی کودک ارائه شده است. اگر از آسیب های احتمالی به کودک خود می ترسید و مداوم به دنبال پیشگیری از این امر هستید به شما پیشنهاد می کنم از محصولات ایمنی و ضربه گیر کودک ما دیدن کنید.همچنین اگر می خواهید حمام و ..
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات