منو
سبد خرید شما

اسباب بازی آموزشی

همه ی اسباب بازی هایی که کودک با آن ها بازی می کند و سرگرم می شود، هر کدام به نوعی اسباب بازی آموزشی به حساب می آیند.

هر کدام از اسباب بازی های آموزشی با یک هدف خاص طراحی شده اند و مهارتی را به کودک آموخته یا یکی از حس ها یا توانایی های کودک را تقویت می کنند.

اسباب بازی های آموزشی معمولا برای گروه سنی خاصی طراحی شده اند و شما باید هنگام خرید این گونه اسباب بازی ها به گروه سنی که بر روی بسته بندی محصول درج شده توجه نمایید.

اگر اسباب بازی که خریداری می کنید متناسب با گروه سنی کودک شما نباشد می تواند موجب سرخوردگی کودک شود و والدین نیز از هوش و استعداد و مهارت فرزند خود نا امید خواهند شد.

توجه داشته باشید اسباب بازی هایی که در یکساله ی اول تولد کودک می خرید موجب تقویت بینایی، شنوایی، حس لامسه و هماهنگی چشم ها و دست های او شوند.

وقتی سن کودک بیشتر می شود می توانید اسباب بازی هایی برای او خریداری نمایید که برای تشخیص رنگ ها، آشنایی با اعداد و حروف الفبا و ... مناسب باشد.

اسباب بازی های فکری که برای تقویت هوش کودک مناسب می باشند موجب رشد مغزی و توسعه ی افکار کودک می شوند.

همچنین اسباب بازی آموزشی می تواند به کودک مهارت های مختلف را بیاموزد و او را با شغل های مختلف آشنا کند.

اسباب بازی های آموزشی علاوه بر ویژگی اصلیشان که سرگرمی کودک است در تمرکز، نظم، افزایش اعتماد به نفس، عزت نفس، روابط اجتماعی و قوای جسمانی و روحی کودک تاثیر بسزایی دارند.

شما والدین عزیز می توانید متناسب با سن کودک خود و هدف خاصی که برای یادگیری مدنظرتان است یک اسباب بازی آموزشی با کیفیت و جذاب از سیسمونی شمیم برای فرزند خود خریداری نمایید.

سوالات متداول

به چه اسباب بازی هایی، اسباب بازی آموزشی گفته می شود؟

به طور کلی همه ی اسباب بازی ها به نحوی در دسته بندی اسباب بازی آموزشی قرار می گیرند زیرا هر اسباب بازی به یک روش یک چیزی را به کودک آموزش می دهد. برخی اسباب بازی ها خلاقیت و استعداد کودک را شکوفا می کنند، بعضی دیگر رنگ ها، حروف الفبای فارسی و انگلیسی، اعداد را به کودک می آموزند، برخی دیگر برای شنوایی و بینایی کودک مفید هستند.

آیا برای اسباب بازی های آموزشی گروه سنی تعریف شده است؟

بله، بهتر است هنگام خرید اسباب بازی آموزشی به گروه سنی درج شده روی محصول و سن کودک خود توجه کنید که با یکدیگر مطابقت داشته باشند. وقتی به فروشگاه اسباب بازی فروشی مراجعه می کنید باید سن کودک خود را مطرح کنید تا متناسب با سن کودک شما اسباب بازی های مناسب را به شما معرفی کند.

آیا اسباب بازی های آموزشی براساس جنسیت کودک دختر یا کودک پسر تفکیک می شوند؟

برخی از اسباب بازی ها اصلا جنسیت خاصی ندارند و هم کودکان دختر و هم کودکان پسر می توانند با آنها بازی کنند. اما برخی اسباب بازی ها که مثلا برای شغل آرایشگری هستند و کودکان دختر را با این شغل آشنا می کنند برای کودکان دختر طراحی شده اند یا اسباب بازی که شغل مکانیکی را آموزش می دهد برای کودکان پسر طراحی شده است.

در هنگام خرید اسباب بازی های آموزشی چه مواردی را باید در نظر بگیریم؟

باید اسباب بازی آموزشی را متناسب با سن کودک خریداری کنید، باید تمام جوانب و جزئیات آن را در نظر بگیرید که برای کودک هیچ خطری نداشته باشد. اگر می خواهید مهارت خاصی را به کودک آموزش دهد باید توجه داشته باشید که اسباب بازی مورد نظر دارای چنین قابلیتی باشد. به روش بهداشت اسباب بازی، گروهی یا انفرادی بودن بازی، عملکرد و نحوه ی کارکرد با باتری یا برقی یا دستی بودن آن توجه نمایید.

مدل: 008-925
اگر کودک شما هم به فعالیت های درمانی و کارهای پزشکی علاقمند است و دلش می خواهد با تجهیزات پزشکی آشنا شود، می توانید برای او اسباب بازی ست لوازم پزشکی چمدانی را خریداری نمایید. یکی از بازی هایی که اکثریت افراد در دوران کودکی تجربه می کنند، دکتر بازی است.بسیاری از کودکان از سنین پایین به کارها..
695,000 تومان
مدل: 5C506
اگر کودک شما هم بی نهایت کنجکاو و باهوش است و دلش می خواهد با شغل های مختلف آشنا شود، شما می توانید با خرید اسباب بازی هایی که شبیه سازی شغل بزرگترها هستند بستری برای کشف استعدادهای او را فراهم آورید. یکی از مشاغل که شاید کودک شما دوست داشته باشد آن را تجربه کند، سبزی فروشی و میوه فروشی می باشد...
260,000 تومان
مدل: S6-S16
اسباب بازی حیوانات مفصلی فانی تویز یکی از جذاب ترین اسباب بازی ها برای کودکان بالای 10 ماه است که می تواند کودک را سرگرم کرده و مهارت های او را تقویت کند. این گونه اسباب بازی ها به دلیل حرکت کردن دست ها و پاها و گردن هایشان و ایجاد صدا با عنوان عروسک های مفصلی شناخته می شوند.در طرح های مختلف..
65,000 تومان
مدل: HQ-7H
اسباب بازی ماشین کیتی موزیکال یکی از جذاب ترین اسباب بازی ها برای کودکان دختر و پسر با گروه سنی 3 سال به بالا است که قابلیت پخش موزیک و روشن شدن چراغ دارد. ویژگی های ماشین کیتی:برای کودکان 3 سال به بالا مناسب است. در طراحی آن از رنگ های شاد استفاده شده است که به کودک کمک می کند تا همزمان..
235,000 تومان
مدل: 636
اگر می خواهید دختر کوچک خود را با یک اسباب بازی خاص شگفت زده کنید ما خرید اسباب بازی دختر موتور سوار را به شما پیشنهاد می کنیم. ویژگی های دختر موتور سوار:برای کودکان بالای 3 سال مناسب است. عملکرد این اسباب بازی با باتری است. با روشن شدن موتور سیلکت حرکت می کند. پاهای عروسک دختر ک..
235,000 تومان
مدل: 3300
دوران کودکی بهترین زمان برای آموزش موسیقی به فرزندتان است و می توانید با خرید یک ساز اسباب بازی کودک را به دنیای موسیقی علاقمند کنید. از اولین سازهای موسیقی که می تواند کودک را با نت های موسیقی آشنا کند بلز است. اسباب بازی ساز بلز طرح پروانه شامل 7 قطعه رنگارنگ است که در کنار یکدیگر قرار گرف..
398,000 تومان
مدل: 7713
اگر می خواهید برای کودک خود یک اسباب بازی شاد، مهیج، متحرک و موزیکال با قابلیت نورپردازی خریداری نمایید، ما خرید اسباب بازی شیر قدرتی موزیکال را به شما پیشنهاد می کنیم. ویژگی های اسباب بازی شیر قدرتی:دارای دو رنگ بندی زرد و صورتی می باشد. در قسمت زیرین دارای دکمه on/off می باشد که برای خ..
90,000 تومان
مدل: 3138
برخی کودکان بصورت ذاتی علاقه خاصی به موسیقی و خوانندگی دارند، اما بعضی دیگر از کودکان بخاطر فضایی که در آن رشد می کنند و فعالیت های موسیقیایی پدر و مادرشان به موسیقی علاقمند می شوند.  اگر شما دوست دارید فرزندتان به موسیقی علاقمند شود و می خواهید اسباب بازی برای او خریداری نمایید تا استعداد موسیق..
830,000 تومان
مدل: 836
اسباب بازی ماشین آمبولانس هولا تویز برای آشنایی کودک با آمبولانس و خدمات اورژانس و پزشکی مناسب می باشد و کودک را به فعالیتهای پزشکی و کمکهای اولیه علاقمند می کند. این اسباب بازی برای کودکان بالای سن 36 ماه (سه سال) مناسب می باشد و دارای تجهیزات پزشکی دستگاه ضربان قلب، دماسنج، آمپول و ...  می باش..
640,000 تومان
مدل: 6109
اگر می خواهید یک اسباب بازی جذاب و آموزشی و سرگرم کننده برای پسر بچه های خود خریداری نمایید، ما خرید آنلاین اسباب بازی ماشین ابزار هولا تویز را به شما معرفی می کنیم. معمولا کودکان پسر به کارهای فنی و تعمیرات و مکانیکی علاقمند هستند و دوست دارند همچون بزرگترها و پدرشان کار کردن با ابزارآلات مختلف..
640,000 تومان
مدل: 909
اسباب بازی ساز بلز آموزشی هولا تویز می تواند کودک دلبند شما را با دنیای موسیقی آشنا کند و لذت موسیقی و نواختن موسیقی را به کودک هدیه می دهد. لغت بلز به معنای زنگوله هاست، قطعات فلزی کوچک با سایزهای بزرگ تا کوچک و با رنگ بندی های مختلف کنار یکدیگر قرار گرفته اند و هر کدام اصوات خاصی را ایجاد کرده..
830,000 تومان
مدل: 3126
اسباب بازی اتوبوس مدرسه هولا تویز Hola toys کودکان یکسال و نیم به بالا را به مدرسه و مهدکودک رفتن علاقمند می کند و موجب هیجان و شادی و شکوفایی استعدادهای کودک می شود.این اسباب بازی علاوه بر جنبه سرگرمی و بازی کردن برای آموزش حروف انگلیسی و اعداد به کودک مناسب می باشد. ویژگی های اتوبوس مدرسه ..
1,260,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 205 (18 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات