منو
سبد خرید شما

گردش و سفر نوزاد و کودک

لوازم گردش و سفر برای آسایش و راحتی شما و کودک دلبندتان به فروش می رسند.

این لوازم سفری دلپذیر و لذت بخش و امن و راحت را برای شما و کوچولویتان فراهم می کنند.

برخی افراد تصور می کنند که لوازم گردش و سفر کودک کم استفاده و تجملی هستند و نباید مبلغ زیادی بابت خرید این وسایل هزینه کنند!

اما ما به شما مادر و پدرهای عزیز می گوییم که هر چیزی موجب افزایش آرامش و راحتی شما و فرزندتان شود، ارزش خرید را دارد.

از لوازم گردش و سفر کودک می توانیم به چمدان و کیف کودک، کالسکه مسافرتی، پارک بازی کودک، ساک لوازم نوزاد و کودک، سرویس کالسکه و کریر، کریر تک، صندلی ماشین نوزاد و کودک و آغوشی و ساک حمل نوزاد اشاره کنیم.

چمدان و کیف کودک:

خرید چمدان و کیف کودک

چمدان و کیف به کودک نظم و مسئولیت پذیری و مستقل شدن را می آموزد.

کودک با استفاده از چمدان برای مسافرت می تواند وسایل شخصی خود را جمع کرده و همچون بزرگتر ها چمدان حاوی وسایل خود را حمل نماید.

کیف کوله پشتی نیز برای رفتن کودک به مهمانی و مهدکودک لازم است تا وسایل مورد نیاز خود را در آن قرار دهد.

کالسکه مسافرتی:

خرید کالسکه مسافرتی

کالسکه هایی با وزن سبک که قابلیت جمع شدن دارند و در حالت جمع شده فضای کوچکی را اشغال می کنند.

کالسکه های مسافرتی برای سفرهای هوایی، سفر با اتومبیل شخصی و قطار مناسب می باشند.

پارک بازی کودک:

خرید پارک بازی کودک

پارک بازی فضایی امن و راحت را برای کودک ایجاد می کند که در این محیط بتواند تعداد زیادی اسباب بازی را در کنار خود داشته باشد و از بازی کردن با اسباب بازی ها لذت ببرد.

ساک لوازم نوزاد و کودک:

خرید ساک لوازم نوزاد و کودک

ساکی جادار و خوش دوخت و با کیفیت و دارای جیب های متعدد برای قرار دادن وسایل شخصی کودک و مادر است تا در بیرون ازمنزل بتوانند از لوازم مورد نیاز خود استفاده کنند.

کالسکه و کریر:

خرید سرویس کالسکه و کریر نوزاد

سرویس کالسکه و کریر برای حمل و جابجایی راحت کودک از بدو تولد در بیرون از منزل لازم است.

کریر امکان تبدیل شدن به صندلی ماشین را دارد و می تواند بر روی کالسکه متصل شود.

در هنگام خرید کالسکه و کریر به مطابقت با استانداردها و ایمنی آن توجه داشته باشید.

کریر تک:

خرید کریر تک

اگر می خواهید فرزند خود را از بدو تولد تا یکسالگی در فضایی امن و راحت قرار دهید و به راحتی او را حمل نمایید، کریر تک بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

از کریر تک می توانید تا سن یکسال به عنوان صندلی ماشین کودک استفاده کنید.

صندلی ماشین کودک:

خرید صندلی ماشین نوزاد و کودک

برای اینکه سفری راحت و پر از آرامش و امنیت را سپری کنید، لازم است برای کودک خود صندلی ماشین نوزاد و کودک خریداری کنید.

به نحوه ی نصب صندلی ماشین به اتومبیل توجه داشته باشید و کمربندهای آن را ببندید تا امنیت کودک تامین شود.

آغوشی و ساک حمل نوزاد:

خرید آغوشی و ساک حمل نوزاد

جابجایی کودک از بدو تولد برای مادرانی که جثه ی کوچکی دارند مشکل است، آغوشی می تواند مشکل را حل کرده و علاوه بر راحتی مادر و کودک دست های مادر را آزاد کند تا بتواند با دست هایش کارهای دیگری را انجام دهد.

ساک حمل نوزاد محیطی مطمئن و مسطح دارد که برای جابجایی نوزاد تازه متولد شده در هنگام خروج از بیمارستان بهترین وسیله می باشد.

شما والدین عزیز می توانید انواع لوازم گردش و سفر را با قیمت های مناسب و برندهای معتبر جهانی گراکو، چیکو، ببکو، اوپس و ... از فروشگاه اینترنتی شمیم بیبی خریداری کنید.

سوالات متداول

لوازم گردش و سفر نوزاد و کودک شامل چه وسایلی می شوند؟

لوازمی که اکثریت در بیرون از منزل کاربرد دارند و برای سرگرمی و رفاه و آسایش و امنیت کودک استفاده می شود لوازم گردش و سفر نوزاد و کودک هستند. از لوازم گردش و سفر نوزاد و کودک می توانیم به چمدان و کیف کودک، کالسکه مسافرتی، کالسکه و کریر، پارک بازی کودک، کریر تک، ساک لوازم نوزاد و کودک، صندلی ماشین و آغوشی و ساک حمل نوزاد و کودک اشاره نماییم.

آیا لازم است همه ی لوازم گردش و سفر نوزاد و کودک را جزو سیسمونی و قبل از تولد نوزاد تهیه کنیم؟

خیر، نیازی به پرداخت هزینه زیادی قبل از تولد نوزاد برای خرید لوازم گردش و سفر نوزاد و کودک نیست زیرا تمامی کودکان از بدو تولد به تمامی این لوازم بصورت یکجا نیاز ندارند. البته برخی لوازم همچون ساک حمل نوزاد و ساک لوازم نوزاد و کودک و کریر از بدو تولد کودک قابل استفاده هستند اما برخی دیگر همچون چمدان و کیف کودک برای کودکان بالای یکسال و نیم تا 2 سال قابل مصرف می باشند.

آیا توجه به برند لوازم گردش و سفر نوزاد و کودک مهم است؟

کیفیت برخی از لوازم گردش و سفر همچون صندلی ماشین بسیار مهم است زیرا ارتباط مستقیم با جان و امنیت و سلامتی کودک حین تصادفات رانندگی دارد از این رو باید برند معتبری را برای خرید صندلی ماشین کودک در نظر بگیرید. اما برخی از لوازم گردش و سفر همچون چمدان و کیف کودک هستند که برند آنها تاثیری در انتخاب و خرید ندارد.

آیا لازم است همه ی لوازم گردش و سفر نوزاد را بصورت سرویس و از یک برند خاص خریداری کنیم؟

برخی از والدین دلشان می خواهد تمامی لوازم گردش و سفر نوزاد همچون سرویس کالسکه و کریر و ساک لوازم کودک و صندلی ماشین را از یک برند خاص خریداری کنند اما این موضوع بستگی به سلیقه ی شخصی شما دارد و هیچ الزامی در آن وجود ندارد. شما می توانید تحقیق کنید که برای هر محصولی چه برندی معتبرتر است و قیمتش برای شما مناسب می باشد و جهت خرید اقدام کنید.

مدل: amante-2442
سرویس کالسکه و کریر هانا Hannah مدل آوانته جزو مدرن ترین انواع سرویس کالسکه است که سیت آن رو به مادر و پشت به مادر تنظیم شده و در هر دو جهت با یک دست قابلیت جمع شدن دارد. ویژگی های کالسکه و کریر هانا:قابلیت تنظیم پایی دارد. بصورت خواب کامل تنظیم می شود و از بدو تولد کودک قابل استفاده است..
7,950,000 تومان
مدل: viento-6886
سرویس کالسکه و کریر هانا Hannah مدل وینتو از بهترین نمونه های سرویس های کالسکه با طراحی بدنه گلد است که دارای کیفیت بی نظیر می باشد و برای حمل و جابجایی کودک و گردش و تفریح مناسب می باشد. ویژگی های سرویس کالسکه هانا:شامل یک کالسکه و یک کریر می باشد. کالسکه برای گروه سنی از بدو تولد تا 4 ..
7,800,000 تومان
مدل: MOON-KB302
کالسکه مسافرتی مدل MOON-KB302 با قابلیت جمع شدن و حمل بصورت چمدانی و وزن سبک یکی از بهترین نمونه های کالسکه مسافرتی برای کودک دلبند شما می باشد. ویژگی های کالسکه:پارچه آن دارای سه رنگ بندی مختلف سبز، قرمز و سرمه ای می باشد. قابلیت جمع شدن دارد و بسیار کوچک و کم حجم می شود. در حالت تا..
2,200,000 تومان
مدل: lola
کالسکه مسافرتی ببکو Bebeko مدل لولا Lola یک کالسکه فوق سبک است که قابلیت جمع شدن در سایز بسیار کوچک دارد و برای قرار دادن در کابین هواپیما و قطار و اتومبیل و حمل کردن در مسافرت و گردش و تفریح بهترین انتخاب می باشد. اکثریت ویژگی هایی که کالسکه های مسافرتی دارند با کالسکه های معمولی یکسان است با ا..
4,150,000 تومان
مدل: eezy s twist
اگر دوست دارید با کودک دلبند خود به سطح شهر بروید و خرید کنید و پیاده روی داشته باشید یا به گردش و مسافرت بروید، یک کالسکه مسافرتی می تواند کمک حال شما برای جابجایی فرزند کوچکتان باشد. کالسکه مسافرتی ایزی اس تویست سایبکس دارای قابلیت چرخش 360 درجه است که رو به مادر و پشت به مادر قرار می گیرد.  ..
14,500,000 تومان
مدل: Z1
اگر می خواهید یک کالسکه جمع و جور برای کودک خود خریداری نمایید که قابل جمع شدن باشد و فضای کوچکی را در هنگام مسافرت اشغال نماید و از کیفیت خوبی برخوردار باشد، ما خرید کالسکه مسافرتی مدل Z1 را به شما پیشنهاد می کنیم. ویژگی های کالسکه مسافرتی:با بدنه مشکی و رنگ پارچه قرمز، سرمه ای و طوسی طراحی..
2,250,000 تومان
مدل: 1783167
ساک لوازم کودک گراکو Graco برای قرار دادن و حمل کردن لوازم مادر و کودک بهترین انتخاب می باشد. دارای بند رو دوشی قابل تنظیم می باشد که والدین می توانند آن را بر روی دوش قرار دهند و حمل نمایند. در رنگ مشکی ارائه شده است که قابل استفاده برای کودکان دختر و پسر می باشد. به دلیل شکل ظاهری ساده..
650,000 تومان
مدل: 48664/6-878
ساک حمل و ساک لوازم نوزاد Ganen دارای قابلیت چهار منظوره می باشد و برای جابجایی نوزاد از بدو تولد و قرار دادن وسایل مادر و کودک قابل استفاده می باشد. ویژگی های محصول:از بدو تولد کودک قابل استفاده است. به عنوان ساک حمل نوزاد از بدو تولد تا 6 ماهگی قابل استفاده است. وقتی کودک را در داخ..
540,000 تومان
مدل: 9434
ساک لوازم کودک بیبی مل مدل آنیا baby mel anya یکی از بهترین کیف های لوازم مادر و کودک است که دارای کیفیت فوق العاده عالی و طراحی بی نظیر می باشد. ویژگی های ساک لوازم کودک:از برند انگلیسی baby mel می باشد. جنس آن فوق العاده با کیفیت است و از چرم مصنوعی می باشد. در قسمت کناری کیف دارای..
580,000 تومان
مدل: 48663/2-663/2
آغوشی نوزاد egg baby بهترین و قابل اعتمادترین وسیله برای حمل راحت و ایمن کودک در چند ماهه اول پس از تولد کودک می باشد. با استفاده از آغوشی کودک در حالت ایستاده قرار گرفته و آغوشی به بهترین شکل از ستون فقرات و گردن کودک حفاظت می کند. مادر به راحتی می تواند کودک را با استفاده از آغوشی حمل کند ..
275,000 تومان
مدل: 11513
ساک لوازم کودک لوئیس آنجلز Louis Angels مدل 11513 با جنس چرم مرغوب و رنگ طوسی ارائه شده و برای وسایل کودک و مادر مناسب است. دو جیب قسمت جلوی ساک قرار گرفته که می توانید وسایل نوزاد را در آن قرار دهید. روش حملش بصورت دستی و کوله پشتی می باشد. بندهای کوله پشتی که بر روی کتف ها قرار می گیرن..
1,320,000 تومان
مدل: 12010
اگر می خواهید یک ساک شیک و فانتزی برای لوازم کودک خریداری نمایید که علاوه بر ساک به عنوان کیف برای خودتان هم بتوانید از آن استفاده نمایید، ما خرید ساک لوازم کودک لوئیس آنجلز مدل 12010 را به شما پیشنهاد می کنیم. این ساک لوازم کودک ظاهری زیبا و بدون زیپ دارد و در نگاه اول اصلا مشخص نیست که ساک لوا..
1,280,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 236 (20 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات