منو
سبد خرید شما

صندلی غذای کودک

صندلی غذای کودک امکان غذا خوردن در مکانی اختصاصی، آرامش بخش و راحت را برای کودک شما فراهم می کند.

نحوه ی تغذیه و مکانی که برای غذا خوردن کودک انتخاب می شود از اهمیت بالایی برخوردار است و می تواند به کودک کمک کند تا با اشتهای بیشتری غذا بخورد و رشد بهتری داشته باشد.

برخی از کودکان بسیار بازیگوش هستند و یک لحظه آرام و قرار ندارند و مادر برای غذا دادن به این گونه بچه ها باید قاشق به دست در اطراف خانه حرکت کند تا بتواند یک قاشق غذا در دهان کودکش قرار دهد!

سعی کنید کودک را عادت دهید که همچون بزرگترها از صندلی غذاخوری برای خوردن غذاهایش استفاده نماید.

با خرید صندلی غذای کودک، فرزند شما مفهوم نظم و اصول غذا خوردن را می آموزد و یاد می گیرد که تایم صبحانه، ناهار و شام باید در مکان ثابتی بنشیند و غذا میل کند.

صندلی غذای کودک دارای ویژگی هایی است که امکان غذا خوردن را برای کودک آسان تر و لذت بخش تر می کند که می توانیم به تعدادی از ویژگی های آن در زیر اشاره کنیم:

دارای سینی غذا است که قابلیت جداسازی دارد و می توانید آن را با آب گرم و مایع شوینده بشویید.

برخی از صندلی غذاها دارای قابلیت تنظیم ارتفاع هستند.

برخی قابلیت تنظیم پشتی دارند که می توانید آنها را در حالت های لمیده، خوابیده و نشسته تنظیم نمایید.

صندلی غذاهایی که در زیر پایه دارای چرخ می باشند، قابل جا به جا کردن در قسمتهای مختلف خانه هستند.

دارای کمربند ایمنی هستند که می توانید کمربند را ببندید تا کودک در حین حرکت کردن از صندلی غذا به پایین نیفتد.

سعی کنید صندلی غذایی برای کودک خود خریداری نمایید که به راحتی و با یک دستمال مرطوب روکش آن تمیز شود.

جنس بدنه صندلی غذا می تواند پلاستیکی، فلزی و یا چوبی باشد، البته در حال حاضر اکثریت پلاستیکی هستند.

براساس جنسیت کودک خود می توانید رنگ بدنه ی صندلی غذا و روکش آن را انتخاب نمایید.

شما دوستان عزیز می توانید انواع صندلی غذای کودک با برندهای گراکو، ببکو، فیکشن، بروی، بوربای و ... را از فروشگاه اینترنتی شمیم بیبی سفارش دهید.  

سوالات متداول

آیا خرید صندلی غذای کودک برای تغذیه بهتر و رشد و پرورش نوزاد و کودک لازم است؟

استفاده از صندلی و میزناهارخوری بزرگسالان برای کودک مناسب نیست چون ارتفاع آن زیاد است و مکان راحت و امنی برای تغذیه کودک نمی باشد. صندلی غذای کودک متناسب با سایز کودک دلبند شما طراحی شده و امکانات مورد نیاز برای تغذیه بهتر کودک را فراهم کرده و موجب می شود کودک با اشتیاق بهترین غذاها را بخورد و در رشد بهتر کودک تاثیر بسزایی دارد.

صندلی غذای کودک برای چه گروه سنی مناسب است و آیا از بدو تولد خرید آن لازم می باشد؟

برخی از صندلی غذاها دارای پشتی قابل تنظیم می باشند که در حالت خواب کامل نوزادی قرار می گیرند. این گونه از صندلی غذها که در وضعیت خواب نوزادی تنظیم می شوند از بدو تولد کودک مورد استفاده قرار گرفته و حتی برای شیر خوردن کودک مورد استفاده قرار می گیرند. اما برخی از صندلی غذاخوری های کودک از سن 6 ماه به بالا قابل استفاده می باشند.

صندلی غذای کودک دارای چه انواعی است و کدامیک برای کودک مناسب می باشد؟

صندلی غذای کودک در انواع ساده، قابل تنظیم و قابل انعطاف، چوبی، لاکچری، تقویتی عرضه شده اند. در حال حاضر اکثریت صندلی غذاهایی که فروشگاه های سیسمونی فروشی عرضه می شود که قسمت پشتی و ارتفاع آن قابلیت تنظیم است و به آنها قابل تنظیم و منعطف می گویند. البته بسیاری از افراد برای کودکان خود صندلی غذاخوری لاکچری خریداری می کنند که موزیکال است و برخی قابل تبدیل شدن به تاب هستند.

به منظور خرید یک صندلی غذای کودک مناسب باید چه ویژگی هایی را مدنظر قرار دهیم؟

قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی، امنیت و توجه به مسائل ایمنی، تنظیم قسمت پشتی صندلی به حالت لمیده و خوابیده، قابلیت شستشو، سینی غذای دوبل یا تکی، گروه سنی کودک، وزن سبک، قابلیت جمع شدن، چرخ های پایه برای جابجایی راحت، سبد لوازم کودک، کمربند یا بند ایمنی جزو مواردی هستند که در هنگام خرید صندلی غذای کودک باید مدنظر قرار دهید.

مدل: Contempo Blackberry 188205
اگر دلتان می خواهد کودکتان به راحتی و بدون دغدغه و در مکان مشخصی غذا بخورد و در آن محیط امنیت و آرامش داشته باشد، ما خرید صندلی غذاخوری کودک گراکو Graco مدل Contempo Blackberry را به شما پیشنهاد می کنیم. این صندلی غذای کودک گراکو از هر جهت تمام عیار است و می تواند اشتهای کودک را برای غذا خوردن ا..
3,550,000 تومان
مدل: B.Fun279-661
از ویژگی های صندلی غذای کودک پلی جیم دار ستاره بروی Brevi مدل B.Fun می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:پلی جیم با رنگ های شاد و عروسک های پولیشی در قسمت جلوی صندلی غذا قرار می گیرد که قابلیت جداسازی نیز دارد. دارای عروسک های پولیشی و آینه می باشد که بر روی یک دسته در قسمت جلوی صندلی غذا نصب م..
7,900,000 تومان
صندلی غذاخوری کودک جویی joie مدل Snacker 2in1
ناموجود
مدل: Snacker 2in1
صندلی غذاخوری کودک جویی joie مدل Snacker 2in1 یکی از بهترین مدل های صندلی غذای کودک می باشد که به راحتی و با یک دست جمع شده و فضای کوچکی را پس از جمع شدن به خود اختصاص می دهد. برای اینکه کودک شما در وضعیت مناسبی هنگام غذا خوردن قرار بگیرد و شوق و ذوق بیشتری هنگام غذا خوردن داشته باشد نیاز است تا..
صندلی غذاخوری کودک گراکو Graco مدل Contempo Pears
ناموجود
مدل: Contempo Pears 1913575
اگر فضای منزلتان محدود است و می خواهید یک صندلی غذا برای کودک خود خریداری نمایید که قابلیت جمع شدن داشته باشد و فضای کمی را اشغال کند و سبک باشد و از کیفیت و طراحی خوبی برخورداری باشد، ما خرید صندلی غذاخوری کودک گراکو Graco مدل Contempo Pears را به شما پیشنهاد می کنیم. به جای اینکه قاشق بدست در ..
صندلی غذاخوری کودک سویل Seville مدل C-005
ناموجود
مدل: C-005
اگر می خواهید برای کودک خود یک صندلی غذای با کیفیت و مدرن خریداری نمایید که کودک به راحتی بتواند در آن بنشیند و غذا بخورد، ما خرید صندلی غذاخوری کودک سویل Seville مدل C-005 را به شما پیشنهاد می کنیم. ویژگی های صندلی غذاخوری کودک سویل مدل C-005:گروه سنی و وزن:از زمانی که کودک بدنیا می آید..
صندلی غذای کودک بروی Brevi مدل دومینو Domino
ناموجود
مدل: Domino284-672
صندلی غذای کودک بروی Brevi مدل دومینو Domino دارای ویژگی های زیر می باشد:نشیمن صندلی غذای کودک بروی حالت چرمی دارد و به راحتی با یک دستمال مرطوب تمیز می شود. دارای کمربند ایمنی می باشد که از 5 نقطه بر بدن کودک متصل می شود و ایمنی و سلامت کودک را حین غذا خوردن فراهم می کند. صندلی غذای کود..
صندلی غذای کودک بروی Brevi طرح قارچ مدل Convivio
ناموجود
مدل: Convivio-281-681
صندلی غذای کودک بروی Bervi طرح قارچ مدل Convivio با راحی مدرن و زیبا و کیفیت عالی مناسب برای غذا خوردن کودک دلبند شما در مکانی امن و راحت است. ویژگی های صندلی غذای کودک بروی:ارتفاع صندلی غذا در 4 حالت قابلیت تنظیم دارد. زاویه خواب کودک در 3 حالت قابل تنظیم می باشد. سینی غذاخوری دوبل ..
صندلی غذای تابشو فیکشن Fiction مدل Trotti
ناموجود
مدل: Trotti
اگر می خواهید یک صندلی غذای زیبا، با کیفیت با قابلیت تابشو را برای کودک خود خریداری کنید که هم بتواند روی آن غذا بخورد و هم روی آن سرگرم شود و آرامش داشته باشد ما خرید صندلی غذای تابشو فیکشن را به شما معرفی می کنیم. ویژگی های صندلی غذای فیکشن:سینی غذا فاقد BPA است و اگر کودک غذای خود را روی ..
صندلی غذای کودک فیکشن Fiction مدل Plazzo
ناموجود
مدل: Plazzo
بهترین و راحت ترین و مقرون به صرفه ترین صندلی غذاخوری برای کودک دلبند شما  از بدو تولد صندلی غذای کودک فیکشن می باشد که می تواند غذا خوردن را برای کودک شما در جمع خانواده لذت بخش کند. ویژگی های صندلی غذای فیکشن:در چهار رنگ بندی طوسی تیره، طوسی، آبی و قهوه ای ارائه شده است. پد داخلی آن دو..
صندلی غذای کودک کیندر کرفت kinderkraft
ناموجود
مدل: 48242/3-48669/2
اگر قصد دارید به منظور غذا دادن به کودک خود یک صندلی غذای مناسب خریداری نمایید که دارای طراحی زیبا و کیفیت عالی و قیمت مناسب باشد ما خرید صندلی غذای کودک کیندر کرفت kinderkraft را به شما پیشنهاد می کنیم. ویژگی های صندلی غذای کودک کیندر کرفت:کودک می تواند از بدو تولد تا 4 سالگی از آن استفاده ..
صندلی غذای کودک فور بیبی for baby
ناموجود
مدل: 858-48667/3
کودک دلبند شما با استفاده از صندلی غذا فور بیبی می تواند لذت غذا خوردن را تجربه نماید و با اشتیاق بیشتری انواع غذاها را میل نماید.این صندلی غذا دارای چهار چرخ برای جابجایی، دو سینی غذا، تشک دوبل پنبه ای برای راحتی کودک، قابلیت تنظیم ارتفاع و قابلیت تنظیم پشتی صندلی می باشد.صندلی غذای کودک وس..
صندلی غذای کودک شنما Shenma طرح حیوانات
ناموجود
مدل: CC001-48659/9-48245/3
صندلی غذای کودک شنما (Shenma) طرح حیوانات ظاهری زیبا و کیفیتی بی نظیر دارد که شما می توانید برای غذا دادن به کودک خود آن را انتخاب نمایید.  اگر شما کودک بی قراری دارید و برای غذا دادن به او اذیت می شوید، باید به فکر یک صندلی غذای راحت باشید تا کودک را تشویق به غذا خوردن کند.شکل ظاهری صندلی غ..
نمايش 1 تا 12 از 31 (3 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات