منو
سبد خرید شما

توری میوه خوری

توری میوه خوری یا پستانک عصاره خوری یکی از بهترین لوازمی که به کودک کمک می کند تا عصاره ی انواع میوه ها و گوشت و مرغ پخته شده را بخورد و از مواد مغذی و ویتامین های آنها برخوردار شود.

همچنین کودک با استفاده از توری میوه خوری با طعم انواع مواد غذایی آشنا می شود و مهم تر از همه اینکه خطر خفگی و ماندن مواد غذایی در گلوی کودک نیز وجود ندارد.

کودک از سن 6 ماهگی می تواند کم کم با طعم مواد غذایی مختلف غیر از شیر مادر یا شیر خشک آشنا شود.

اما همه ی کودکان در این سن دندان ندارند و اگر دندان هم داشته باشند تعدادش کم است و توانایی جویدن و تکه تکه کردن میوه های سفت و گوشت و مرغ پخته شده را ندارد.

از طرفی اگر شما میوه ها را خرد کنید یا گوشت و مرغ را در اختیار کودک قرار دهید تا بخورد، امکان دارد در گلوی کودک گیر کند و خطر خفگی کودک را در پی خواهد داشت.

بهترین راه حل برای جلوگیری از این مشکلات استفاده از توری میوه خوری یا پستانک عصاره خوری می باشد.

شکل ظاهری این وسیله مشابه با پستانک است اما قسمت سر آن باز شده و مادر می تواند میوه ها را پوست بگیرد و خرد کند و در سر توری یا سیلیکونی آن قرار دهد.

همچنین مادر می تواند مرغ، ماهی، گوشت پخته شده یا پوره، بیسکویت یا کیک را تکه تکه کند و در آن قرار دهد.

کودک با مکیدن سر پستانکی توری میوه خوری، عصاره ی آن را در دهانش دریافت کرده و تفاله ی آن در توری باقی می ماند.

با استفاده از این وسیله هیچ خطری سلامتی کودک را تهدید نمی کند در عین حال بدن کودک با دریافت مواد مغذی تقویت می شود.

در هنگام خرید توری میوه خوری توجه داشته باشید که دارای درپوش باشد که از آلوده شدن سر آن جلوگیری کند.

همچنین باید دارای دسته باشد تا کودک دسته را در دست بگیرد و به سر سیلیکونی یا توری آن مک بزند.

پس از استفاده حتما به خوبی آن را با آب گرم و مایع شوینده بشویید و خشک نمایید و در مکانی تمیز قرار دهید.

شما می توانید برای خرید انواع توری میوه خوری با کیفیت و از برندهایی همچون وی کر، کیدزمی، ریکانگ، نوویتا، بیبی لند و ... از طریق فروشگاه اینترنتی شمیم بیبی اقدام نمایید.

سوالات متداول

توری میوه خوری یا پستانک عصاره خوری چیست و چه کاربردی دارد؟

از سن 6 ماه باید ذائقه ی کودک با طعم مواد غذایی مختلف آشنا شود و املاح و مواد مورد نیاز را از طریق میوه ها و سایر خوراکی ها جذب نماید. توری میوه خوری امکان دریافت عصاره انواع میوه های خرد شده، مرغ و گوشت و ماهی و سیب زمینی پخته شده و ... را برای کودک فراهم می کند بدون اینکه خطر خفگی در اثر گیر کردن مواد غذایی در گلوی کودک وجود داشته باشد.

توری میوه خوری برای کودکان از چه سنی قابل استفاده است؟

طبق توصیه پزشکان نوزاد از زمانی که بدنیا می آید تا سن 6 ماهگی حتی نیاز نیست یک قطره آب بنوشد و شیرمادر یا در صورت نیاز شیر خشک دارای مواد مغذی مورد نیاز بدن کودک است. توری میوه خوری از سن 6 ماهگی برای کودک قابل استفاده است که مادر می تواند مواد غذایی را در توری قرار دهد تا کودک با مکیدن سری پستانکی آن عصاره میوه ها و سایر مواد غذایی را دریافت نماید.

توری میوه خوری برای دادن چه مواد غذایی به کودک مورد مصرف قرار می گیرد؟

در سن 6 ماهگی یا بیشتر کودک دارای دندان های محدودی است و با این دندان ها نمی تواند غذاهای مختلف را بجود و امکان دارد هر غذایی در گلوی کودک گیر کند و سلامتی او را تهدید کند. می توانید سبزیجات پخته شده همچون سیب زمینی و هویج یا میوه های مختلف و پنیر و بیسکویت و کیک و ماهی، مرغ و گوشت پخته شده و هر ماده غذایی که خوردن آن برای کودک مجاز است را در توری میوه خوری قرار دهید تا کودک عصاره آن را بخورد.

نحوه عملکرد و استفاده از توری میوه خوری برای کودک به چه صورتی می باشد؟

اگر توری میوه خوری باشد که قسمت سری آن از جنس توری است اما اگر پستانک عصاره خوری باشد سری آن از جنس سیلیکونی است و قسمت وسط آن قابل باز شدن است. مادر می تواند تکه های خوراکی ها را در قسمت سری آن قرار دهد و درب آن را محکم ببندد و دسته ی توری میوه خوری را به دست کودک بدهد و کودک با مکیدن سری آن می تواند عصاره مواد غذایی را بخورد.

مدل: BBC-003
میوه خوری سه مرحله ای فارلین Farlin مدل BBC-003 با داشتن سه سری مختلف کاربرد عصاره خوری، مسواک انگشتی و دندانگیر را برای کودک دلبند شما دارد. شما به جای اینکه هزینه ی زیادی متقبل شوید و به صورت جداگانه برای کودک توری میوه خوری یا عصاره خوری و دندانگیر و مسواک خریداری نمایید می توانید میوه خوری س..
460,000 تومان
مدل: 5397
توری میوه خوری کودک نابی یکی از کاربردی ترین وسایلی است که مادران برای نوزادان خود باید تهیه کنند. پس از سن 6 ماهگی که مادران، غذای کمکی را برای کودکانشان آغاز می کنند، یکی از نگرانی هایشان این است که هنگام میوه خوردن کودکشان دچار خفگی شود. اما توری میوه خوری این مشکل را برای مادران جوان حل ..
280,000 تومان
مدل: 160361
پستانک میوه خوری کیدزمی kidsme کد 160361 برند کشور هلند، برای آشنا شدن نوزاد با طعم میوه ها (میوه های نرم) و غذاهایی مانند پوره (میوه و غذا) و تعدادی از خوراکی های یخ زده مناسب می باشد.پستانک میوه خوری را نیز به نام پستانک غذاخوی یا پستانک عصاره خوری هم می شناسند. استفاده از پستانک های میوه خوری..
486,000 تومان
مدل: 160337
پستانک میوه خوری کیدزمی kidsme سایز L از محصولات برند کیدزمی کشور هلند، برای آشنا شدن نوزاد با طعم میوه ها (میوه های نرم) و غذاهایی مانند پوره (میوه و غذا) و تعدادی از خوراکی های یخ زده مناسب می باشد.پستانک میوه خوری را نیز به نام پستانک غذاخوی یا پستانک عصاره خوری هم می شناسند.استفاده از پ..
486,000 تومان
پستانک میوه خوری چیکو Chicco
Top Brand ناموجود
مدل: میوه خوری
پستانک میوه خوری چیکو Chicco با داشتن دو سری سیلیکونی امکان آشنایی کودک با طعم میوه ها و سبزیجات را بصورت کاملا ایمن و بدون هیچ خطری برای سلامتی کودک فراهم می کند. از سن 4 ماهگی به بعد سیستم گوارش و معده ی کودک باید با انواع مواد غذایی از جمله میوه ها و سبزیجات آشنا شود، اما در این سن نوزاد دندا..
ست توری میوه خوری و دندانگیر نوویتا Nuvita
Top Brand ناموجود
مدل: 1416
ست توری میوه خوری و دندانگیر نوویتا Nuvita دارای قابلیت دو منظوره دارد و علاوه بر توری که برای آشنایی طعم های غذا به کودک مورد استفاده قرار می گیرد دارای یک سری است که جنس سیلیکونی دارد و به عنوان دندانگیر برای کودک مصرف می شود. پس دوره شیرخوارگی کودک را بافت موادغذایی مختلف همچون میوه ها و سبزی..
توری میوه خوری وی کر Wee Care
ناموجود
مدل: u208
توری میوه خوری وی کر Wee Care دارای سری سیلیکونی و نرم می باشد و بهترین وسیله برای خوردن عصاره میوه ها، سبزیجات و گوشت و مرغ پخته شده توسط کودک است. از سن 6 ماه به بعد کودک آماده است که غذاهای کمکی و میوه های خرد شده و سبزیجات و گوشت و مرغ پخته را به تدریج بخورد. اما اکثریت کودکان در این سن ..
توری میوه خوری مایا Maya
ناموجود
مدل: 3241
توری میوه خوری مایا Maya بهترین وسیله برای کودکان 4 ماه به بالا است تا بتوانند عصاره میوه ها و غذاهای نیمه جامد را دریافت کرده و طعم آنها را با مکیدن بچشند. مادر می تواند میوه های نرم را پوست بگیرد و خرد کند یا گوشت و مرغ پخته شده را تکه تکه کند و در قسمت سیلیکونی توری میوه خوری قرار دهد و سپس ق..
توری میوه خوری کودک رووکو Rovco
ناموجود
مدل: 3342
کودکان از سن شش ماه به بالا باید با طعم مواد غذایی کم کم آشنا شوند اما خوردن برخی از مواد غذایی برای کودک خطرناک است و می تواند منجر به خفگی و به خطر افتادن سلامتی او شود. توری میوه خوری وسیله ای مناسب است که می تواند کودک را با طعم مواد غذایی مختلف آشنا کند. توری میوه خوری کودک رووکو Rovco ..
توری میوه خوری اسمارت بیبی Smart baby
ناموجود
مدل: 6035
توری میوه خوری اسمارت بیبی Smart baby برای خوردن عصاره میوه، گوشت، مرغ، ماهی، پوره و ... در گروه سنی بالای 6 ماه مورد استفاده قرار می گیرد.شما هم می خواهید به کودک خود میوه و تکه های گوشت و مرغ بدهید، اما نگران هستید که در گلوی فرزندتان بماند و خطرآفرین شود؟اگر تاکنون فقط آبمیوه به کودک خود ..
توری میوه خوری طرح ریکانگ کد 8080
ناموجود
مدل: 8080
توری میوه خوری طرح ریکانگ (Rikang) بهترین وسیله برای کودکان بعد از سن 6 ماهگی است که غذا خوردن را آغاز می کنند.مادران از سن 6 ماهگی که به کودک خود غذای کمکی می دهند، می خواهند به کودکان خود مرغ و گوشت پخته شده و تکه های میوه و پنیر نیز بدهند.اما چون کودک در این سن دندان ندارد نمی تواند مرغ، ..
عصاره خوری کودک بیبی لند Baby Land
ناموجود
مدل: 285
اگر کودک شما به سن 6 ماه رسیده و می خواهید انواع تکه های میوه، مرغ و گوشت پخته شده و پوره را به کودک خود بدهید اما نگران هستید که این مواد غذایی موجب خفگی کودک شود، عصاره خوری می تواند بهترین وسیله برای کودک باشد.عصاره خوری کودک بیبی لند Baby Land دارای سه سری سیلیکونی با 3 سایز مختلف کوچک، بزرگ..
نمايش 1 تا 12 از 14 (2 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات