منو
سبد خرید شما

ست پوشاک بیمارستانی نوزاد

شاید برایتان جالب باشد که بدانید نخستین پوشاکی که به تن کودک خود می کنید، ست پوشاک بیمارستانی نوزاد است.

اگر در حال بستن ساک بیمارستان هستید و می خواهید برای زایمان در بیمارستان بستری شوید، لازم است حتما برای کودک خود یک ست پوشاک بیمارستانی خریداری نمایید.

سایز نوزاد در بدو تولد بسیار کوچک است و سایز لباس اکثریت نوزادان تازه متولد شده صفر می باشد.

ست های بیمارستانی معمولا شامل چندین تکه لباس نوزادی همچون کلاه نوزادی، دستکش نوزادی، پیش بند، پاپوش، سرهمی و پتو دورپیچ می باشند.

برخی از از سرویس های پوشاک نوزادی دارای اقلام بیشتری همچون بادی نوزادی، بلوز، شلوار و ... می باشند.

بطور کلی تعداد اقلام این پوشاک نوزادی در بسته بندی های مختلفی عرضه می شود.

توجه داشته باشید که این لباس های سایز کوچک باید جنس کاملا نخ پنبه ای و ضد حساسیت داشته باشند و کودک در آنها احساس راحتی نماید.

معمولا رنگ زمینه لباس های نوزادی سفید رنگ هستند و برحسب اینکه فرزند شما دختر است یا پسر طرح های مختلف روی آنها چاپ شده است.

این پوشاک ست بیمارستانی معمولا برای چهار فصل سال نوزاد مناسب هستند زیرا وقتی کودک از بیمارستان می خواهد مرخص شود در قنداق فرنگی یا پتوی دورپیچ قرار می گیرد.

اکثریت نوزادان از زمان تولد تا سن 3 ماهگی می توانند از این پوشاک استفاده نمایند.

لباس های نوزادی خیلی زود کثیف می شوند زیرا نوزاد بر روی آب دهان و خوردن شیر تعادل خوبی ندارد.

باید ست پوشاک بیمارستانی برای کودک خود بخرید که بتوانید تکه های آن را  با ماشین لباسشویی به راحتی بشویید.

اکثریت این لباس های نوزادی قابل شست و شو با ماشین لباسشویی (مینی واش) در دمای 30 درجه سانتی گراد می باشند.

بسیاری از افراد به عنوان هدیه برای نوزاد تازه متولد شده ست پوشاک بیمارستانی نوزاد خریداری می کنند، شما هم می توانید این پوشاک را از سیسمونی شمیم بصورت اینترنتی سفارش دهید.

سوالات متداول

ست پوشاک بیمارستانی شامل چه تکه هایی از لباس نوزاد می شود؟

ست پوشاک بیمارستانی شباهت بسیاری به زیرپوش و لباس های تکه ای دارد با این تفاوت که به جای اینکه تک تک لباس های نوزادی را خریداری نمایید همه را می توانید در یک مجموعه ست خریداری کنید. ست پوشاک بیمارستانی معمولا شامل کلاه و دستکش و پیشبند نوزادی، پتوی نازک دورپیچ و یک سرهمی نخی نوزادی است، البته برخی از موارد دارای اقلام بیشتر یا کمتر هستند.

ست پوشاک بیمارستانی چیست و خرید آن چه مزایایی برای نوزاد تازه متولد شده دارد؟

وقتی هر مادری می خواهد برای زایمان به بیمارستان برود باید ساک وسایل خود و کودکش را از قبل آماده کند. نوزاد برای اینکه از بیمارستان مرخص شود نیاز به لباس هایی نرم و نخی و متناسب با پوست حساس کودک دارد. ست پوشاک بیمارستانی شامل چندین تکه لباس پر مصرف نوزاد با جنس نخ پنبه ای است که در یک پک ارائه شده و می تواند از بدو تولد بدن فرزند شما را بپوشاند.

نوزاد تا چه سنی می تواند از ست پوشاک بیمارستانی استفاده نماید؟

جثه ی نوزاد در انتخاب و خرید ست پوشاک بیمارستانی موثر است و برخی نوزادان که زودرس متولد می شوند نسبت به همسالات خود جثه ی کوچکتری دارند و مدت زمان بیشتری می توانند لباس های نوزادی خود را بپوشند. اما در اکثریت مواقع ست پوشاک بیمارستانی از زمان تولد نوزاد تا سن 3 ماهگی او مناسب می باشد ولی در تمام موارد استثنا نیز وجود دارد و اگر جثه ی فرزند شما بزرگتر است شاید مدت کمتری بتواند از این ست های پوشاک استفاده نماید.

آیا خرید ست پوشاک بیمارستانی برای فصل خاصی از سال جهت پوشیدن نوزاد مناسب است؟

خیر، تفاوتی ندارد که نوزاد شما در فصلی از سال متولد شده است زیرا ست پوشاک بیمارستانی در هر 4 فصل سال برای پوشاندن بدن نوزاد مناسب است. زیرا پوست بدن نوزاد بسیار حساس است و حتی اگر در فصل های سرد سال متولد شده باشد باید در زیر لباس های بافت و ضخیم حتما لباس های نوزادی (ست پوشاک بیمارستانی) را بر تن او بپوشانید.

مدل: گیفت بیمارستانی
ست بیمارستانی نوزادی مادرکر یک مجموعه لباس زیبا و با کیفیت و پر استفاده از بدو تولد تا 3 ماهگی کودک است که شامل 7 تکه سرهمی، کلاه، پیشبند، پاپوش، پتو دورپیچ کلاه دار، چوب لباسی، دستکش می باشد.جنس این مجموعه لباس نوزادی نخ پنبه است، نرم و لطیف و ضد حساسیت می باشد و نیازهای لباس کودک را در چند ماه..
295,000 تومان
سرویس نوزادی جعبه ای 13 تکه طرح خرس راه راه نیلی
ناموجود
مدل: 3905
به جای اینکه بخواهید ست لباس نوزادی که شامل دستکش، جوراب، مانتو نوزادی، بادی رکابی، شلوار، پتو دورپیچ، آروغ گیر، پیشبند، سرهمی جوراب دار، بادی آستین کوتاه را بصورت جداگانه خریداری نمایید، می توانید سرویس نوازدی جعبه ای 13 تکه طرح خرس راه راه نیلی را تهیه کنید. خرید هر کدام از لباس های نوزاد بصور..
سرویس نوزادی جعبه ای 13 تکه طرح قو نیلی
ناموجود
مدل: 3902
اگر می خواهید یک سرویس کامل نوزادی با کیفیت عالی و جنس نخی و ضد حساسیت برای نوزاد خود خریداری نمایید ما خرید سرویس نوزادی جعبه ای 13 تکه طرح قو نیلی را به شما پیشنهاد می کنیم.این ست لباس نوزادی شامل: سرهمی جوراب دار، یک جفت جوراب، پتو دورپیچ، بادی رکابی، کلاه بندی، مانتو نوزادی، آروغ گیر، بلوز آ..
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات