دسته‌بندی نشده

راهنمای خرید تفنگ اسباب بازی

اگر شما پسر بچه ای شیطون و پر جنب و جوش دارید که عاشق بازی کردن با تفنگ اسباب بازی می باشد، بهتر است مقاله راهنمای خرید تفنگ اسباب بازی را مطالعه کنید.

کودکان به خصوص پسر بچه ها به بازی کردن با تفنگ علاقه دارند و با نگاه کردن به فیلم های سینمایی دلشان می خواهد همچون قهرمانان اصلی فیلم با تفنگ تیراندازی کنند.

شما با خرید یک تفنگ اسباب بازی می توانید رویاهای کودک خود را تحقق ببخشید و او را مسلح کنید تا همچون یک ابر قهرمان تیراندازی کند و جهان را نجات دهد!

علاوه بر کودکان، پدران و بزرگترها به تفنگ اسباب بازی علاقه ی ویژه ای دارند و ساعت ها می توانند با کودک خود بازی کنند و سرگرم شوند و رویاهای دوران کودکی خود را به خاطر بیاورند.

برخی از خانواده ها نگران بازی کردن کودک خود با تفنگ اسباب بازی هستند در صورتی که این بازی ها کاملا تخیلی و ساخته ی ذهن کودک می باشد.

اگر شما از تهیه ی تفنگ اسباب بازی برای کودک خود خودداری نمایید، کودک شما خلاقیت به خرج داده و از سایر اسباب بازی ها و ابزارها برای ساختن سلاح استفاده می کند!

در ادامه راهنمای خرید تفنگ اسباب بازی می تواند به شما کمک کند که تفنگی با ویژگی های مناسب برای فرزند خود خریداری نمایید.

بازی کردن کودک با تفنگ اسباب بازی

نکاتی برای خرید تفنگ اسباب بازی:

به نوع تفنگ اسباب بازی توجه کنید.

تفنگ های اسباب بازی که برای کودکان خریداری می کنید دارای انواع متفاوتی هستند که در زیر به طور مختصر به آنها اشاره خواهیم کرد.

تفنگ ایر سافت:

این نوع اسلحه ها کمی خطرناک هستند و برای کودکان مناسب نیستند و بچه ها با گروه سنی بالاتر از 16 سال می توانند از آنها استفاده کنند.

این اسلحه ها بادی بوده و دارای گلوله هایی از جنس پلاستیکی می باشند و با سرعت کم150-600 فوت در ثانیه شلیک می شوند و غیر کشنده می باشند.

تپانچه یا تفنگ آبی:

این نوع تفنگ ها برای کودکان سرگرم کننده هستند و خطرناک نیستند و فقط آب شلیک می کنند بدون اینکه از نظر ایمنی خطری داشته باشند.

بسیاری از کودکان دختر و پسر در دوران کودکی خود با تفنگ های آبپاش اسباب بازی سرگرم شده اند و از این دوران خاطرات شیرینی را به یاد دارند.

اسباب بازی تفنگ آبپاش

اسلحه کلاهکی:

این نوع اسلحه ها صدای بلندی ایجاد می کنند و شباهت زیادی به تفنگ واقعی دارند.

از این اسلحه ها می توان برای نقش آفرینی در فیلم ها استفاده کرد، زیرا بسیار واقع گرایانه به نظر می رسند.

اسلحه دارت:

این نوع از اسلحه ها تیرهای نرم دارند که به راحتی شلیک می شوند و نرم و ایمن می باشند و خطری برای بازی کردن کودکان ندارند.

اسلحه لیزری:

نوجوانان از این اسلحه ها برای بازی کردن با دوستان خود در هوای تاریک (شب هنگام) استفاده می کنند، البته نباید اسلحه ی لیزری مستقیم به سمت چشم قرار بگیرد.

خرید تفنگ اسباب بازی برای کودک

به تجهیزات و لوازم جانبی توجه نمایید.

اگر می خواهید کودک ساعت ها با تفنگ اسباب بازی سرگرم شود باید تجهیزات مورد نیاز آن را نیز تهیه نمایید.

برخی تجهیزات همچون جلیقه های ضد گلوله، مهمات اضافی، کلاه ایمنی و … جزو لوازم جانبی های تفنگ اسباب بازی می باشند.

در صورت خرید این تجهیزات بازی کردن با تفنگ های اسباب بازی برای کودکان لذت بخش تر و جذاب تر می شود.

به سن کودک توجه کنید.

اولویت اصلی برای انتخاب یک تفنگ اسباب بازی توجه به سن و سال کودک می باشد.

بسیاری از افراد اعتقاد دارند که بازی کردن با تفنگ اسباب بازی موجب افزایش خشونت و ترس کودکان می شود.

سعی کنید برای کودکان زیر 3 سال تفنگ خریداری نکنید، صبر کنید تا کودک به سنی برسد که مفهوم اسلحه و خشونت را درک کند سپس برای خرید تفنگ اسباب بازی اقدام نمایید.

اسلحه اسباب بازی کودک

سهولت استفاده و کنترل تفنگ اسباب بازی را در نظر بگیرید.

در طراحی تفنگ اسباب بازی باید به سهولت استفاده از آن توجه شود و هنگام خرید نیز شما باید تفنگ اسباب بازی برای کودک خریداری نمایید که بازی کردن با آن برای کودک آسان باشد.

باید کودک بتواند طرز استفاده از اسباب بازی را یاد بگیرد زیرا هیچ کودکی دوست ندارد تفنگی را در دست بگیرد که نمی داند چگونه باید از آن استفاده کند.

کیفیت ساخت و دوام تفنگ اسباب بازی مهم است.

تفنگ یک اسباب بازی موقت نیست که کودک چندین ساعت از آن استفاده کند و سپس آن را رها کند.

باید تفنگ اسباب بازی ساختاری قوی داشته باشد تا مدتها دوام آورد و کودک به مدت طولانی بتواند با آن بازی کند.

شما دوستان عزیز می توانید برای خرید انواع اسباب بازی پسرانه با تنوع بالا و قیمت مناسب و کیفیت عالی از طریق فروشگاه اینترنتی شمیم بیبی اقدام نمایید.

سوالات متداول

آیا خرید تفنگ اسباب بازی برای سلامتی جسمانی یا روحی کودک خطرناک است؟

به راهنمای خرید تفنگ اسباب بازی باید دقت کنید که متناسب با سن کودک دلبند شما باشد و برای سلامتی جسمانی کودک خطرآفرین نباشد. از طرفی برخی خانواده ها اعتقاد دارند که تفنگ اسباب بازی کودک را از نظر روحی و روانی مورد آسیب قرار می دهد و روحیه کودک را تشویق به خشونت می کند. اگر شما هم تصور می کنید که کودک شما وقتی با تفنگ بازی می کند خشن می شود می توانید اسباب بازی دیگری را جایگزین آن نمایید یا بازی کودک با تفنگ اسباب بازی را محدود نمایید.

بهتر است از چه سنی برای کودک تفنگ اسباب بازی خریداری کنیم؟

بهتر است حتی الامکان برای کودکان با سن پایین تفنگ اسباب بازی خریداری نشود و سپس تفنگ های اسباب بازی برای کودک تهیه کنید که برای آبپاش استفاده شود و موجب هیجان و شادی کودک شود نه اشاعه ی خشونت. توصیه ی ما در راهنمای خرید تفنگ اسباب بازی این است که از خرید این اسباب بازی برای کودکان زیر سه سال پرهیز نمایید.

در هنگام خرید تفنگ اسباب بازی باید چه مواردی را مدنظر قرار دهیم؟

به نوع تفنگ اسباب بازی، کیفیت و جنس بدنه ی آن، گروه سنی کودک، تجهیزات و امکانات همراه آن، روش استفاده از تفنگ اسباب بازی در هنگام خرید توجه داشته باشید تا اسباب بازی متناسب با سن و روحیات کودک خود بتوانید خریداری نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا