منو
سبد خرید شما

شیردوش برقی و دستی

خرید شیردوش برقی و دستی بهترین راهکار برای مادران عزیزی است که نمی توانند بصورت مستقیم به کودک خود شیر بدهند.

شیر مادر سرشار از مواد مورد مغذی، ویتامین ها و آنتی بادی هایی است که بدن کودک را در مقابل انواع بیماری ها ایمن می کند.

پس مادرها نباید به هر دلیل و بهانه ای شیر خود را از کودک دریغ کنند.

اما شرایطی پیش می آید که مادر نمی تواند بصورت مستقیم به کودک خود شیر بدهد.

به عنوان مثال سینه های مادر زخم شده یا دچار التهاب شده است و نمی تواند به کودک شیر بدهد یا کودک توانایی گرفتن سینه ی مادر یا شیر خوردن را ندارد.

در چنین شرایطی شما نباید نوزاد را از نعمت شیر مادر محروم سازید.

شما می توانید با استفاده از شیردوش برقی و دستی شیره ی وجود خود را در اختیار کودکتان قرار دهید.

استفاده از شیردوش برای مادرانی که شاغل هستند و نمی توانند در فواصل زمانی مشخص به فرزند خود شیر بدهند نیز بسیار پرکاربرد است.

خرید شیردوش دستی و برقی

شیردوش در دو نوع شیردوش دستی و شیردوش برقی موجود می باشد.

شیردوش دستی قیمت ارزان تری دارد و عملکردی مشابه مکیدن نوزاد از سینه ی مادر را دارد.

شیردوش برقی با باتری یا برق کار می کند و با قدرت و مکش بیشتری سینه های مادر را می دوشد.

سری شیردوش که بر روی سینه قرار می گیرد باید جنس نرم، منعطف و سیلیکونی داشته باشد و فاقد مواد مضر شیمیایی بیسفنول A باشند.

برخی از شیردوش ها دارای کیسه ذخیره کننده شیر و شیشه شیر به همراه خود هستند.

برندهای معتبری همچون سواوینکس، تامی تیپی، چیکو، دکتر براون، رووکو، وی کر، فیلیپس اونت، نابی، نوویتا و ... در زمینه ی تولید شیردوش برقی و دستی فعالیت می کنند.

شما دوستان عزیز می توانید انواع شیردوش برقی و دستی با کیفیت را با قیمت های مناسب از فروشگاه اینترنتی شمیم بیبی خریداری نمایید.

سوالات متداول

در چه مواردی استفاده از شیردوش به مادرهای شیرده توصیه می شود؟

اگر مادر شاغل باشد و در تایم های شبانه روز در خانه نباشد که هر زمان کودک احساس گرسنگی کرد بتواند به او شیر بدهد، اگر نوزاد نارس بدنیا آمده باشد و مکیدن پستان های مادر برای او مشکل باشد. اگر حجم شیر مادر زیاد یا کم باشد، در هنگام زیاد بودن شیر نیاز است تا پستان های مادر تخلیه شود و اگر شیر کم باشد غدد شیردهی نیاز به تحریک شدن دارد. اگر سینه های مادر زخم باشد و دچار شقاق شده باشد نوزاد دارای نقص ژنتیکی در ناحیه دهان و لب باشد در همه ی موارد شیردوش می تواند بسیار وسیله ی مفیدی باشد.

شیردوش ها به چند دسته تقسیم می شوند و هر کدام چه عملکردی دارند؟

شیردوش ها به دو دسته ی شیردوش دستی و شیردوش برقی تقسیم می شوند. عملکرد شیردوش های دستی با نیروی دست است اما عملکرد شیردوش های برقی بصورت شارژی یا وصل شدن به پریز برق می باشد.

شیردوش دستی و برقی چه تفاوتی با هم دارند و استفاده از کدامیک توصیه می شود؟

همانطوری که از نام شیردوش ها مشخص است نوعی که دستی نام دارد با نیروی دست و نوعی که برقی نام دارد با باتری یا برق کار می کند. شیردوش دستی قیمت ارزان تری نسبت به برقی دارد و در هنگام استفاده صدای کمتری دارد و سایز آن کوچکتر می باشد اما مکش شیردوش برقی قابل تنظیم است و استفاده از آن راحت تر و بدون هیچ فشاری انجام می شود.

وقتی مادر شیر را با شیردوش می دوشد با چه وسیله ای می تواند به کودک خود شیر بدهد؟

می توانید شیر با ارزش کودک را که توسط شیردوش برقی یا دستی دوشیده شده است را با ظروف غذاخوری همچون شیشه شیر، قاشق، سرنگ، فنجان، قطره چکان در اختیار کودک قرار دهید. البته در میان روشهای بالا اگر قرار است که پس از مدتی کودک دوباره از سینه ی مادر مستقیم شیر بخورد از شیشه شیر استفاده نکنید زیرا امکان دارد دیگر دوست نداشته باشد از پستان های مادر شیر بخورد.

مدل: AA-22005-1
با استفاده از پاکت ذخیره شیر فارلین Farlin مدل AA-22005-1 شیر با ارزش و گرانبهای مادر را ذخیره نمایید ودر یخچال قرار دهید تا کودک مصرف نماید. شیر مادر به حدی با ارزش است و دارای املاح و مواد مغذی می باشد که هیچ تغذیه ی دیگری نمی تواند با آن برابری کند و جایگزین شیر مادر شود. در صورتی که مادر..
320,000 تومان
مدل: 423556
ست شیردوش دستی قابل تنظیم تامی تیپی Tommee tippee یک پک کامل شیردهی برای کودک دلبند شماست که از بدو تولد نیاز مادر به دوشیدن شیر و نیاز کودک به پستانک و شیشه شیر را مرتفع می کند. از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است و دیگر نیازی نیست که شما پستانک، شیشه شیر، پد شیردهی، شیردوش، ظرف ذخیره شیر و … را ب..
1,300,000 تومان
مدل: 4633
اگر نوزاد شما تازه متولد شده و بخاطر زخم و ملتهب شدن سینه هایتان یا بیماری خاصی که دارید یا شاغل بودنتان از شیر دادن فرزندتان منصرف شده اید، به هیچ وجه فرزند دلبند خود را از نعمت خدادادی شیر مادر محروم نکنید. شما می توانید با استفاده از شیردوش دستی فرست یرز First Years سینه های خود را بدوشید و ش..
870,000 تومان
مدل: 4005
مادرانی که کودک شیرخوار دارند و می خواهند از شیر خودک به کودکشان بدهند باید شیر خود را توسط شیردوش بدوشند و در کیسه ای بریزند و در یخچال نگهداری نمایند. برای نگهداری شیر مادر می توانید از کیسه ذخیره شیر دکتر براون DR BROWN'S استفاده نمایید. ویژگی های کیسه ذخیره شیر دکتر براون:از برند..
410,000 تومان
مدل: 1001
شیردوش برقی رووکو Rovco به مادرانی که نمی توانند بصورت مستقیم به فرزند شیرخوار خود شیر بدهند کمک می کند تا شیر خود را دوشیده و در شیشه شیر بریزند تا کودک توسط شیشه شیر، شیرمادر را بخورد.اگر استفاده از شیردوش دستی برایتان سخت است و فشار زیادی را به شما وارد می کند و نمی توانید به کودکتان بصورت مس..
1,750,000 تومان
مدل: 330/60
در صورتی که شما از ارزش تغذیه کودک با شیر مادر مطلع هستید، اما نمی توانید به صورت مستقیم به فرزند خود شیر بدهید و نیاز دارید تا شیر خود را بدوشید و توسط شیشه شیر به فرزند خود شیر بدهید، شیردوش دستی فیلیپس اونت بهترین وسیله برای کمک به شما می باشد.شیردوش دستی فیلیپس اونت Philips Avent دارای یک شی..
1,450,000 تومان
مدل: 3175179
شیردوش دستی سواوینکس Suavinex به مادرانی که نمی توانند بصورت مستقیم به فرزندان خود شیر بدهند کمک می کند تا شیر خود را بدوشند و توسط شیشه شیر بصورت غیر مستقیم به کودک خود شیر بدهند.از ملزومات شیردوش سواوینکس می توانیم به شیردوش، دو عدد پد سینه، یک شیشه شیر و سرشیشه،  5 کیسه ذخیره سازی شیر در یخچا..
1,670,000 تومان
مدل: 302467
شیردوش برقی Suavinex یک وسیله عالی برای مادرانی است که می خواهند در حالت فعالیت به کودک خود شیر دهند.این وسیله این امکان را به مادران می دهد تا سرعت و شدت پمپاژ شیر را انتخاب کنند. برای جلوگیری از درد سینه هنگام شیردهی این وسیله یک تکنولوژی جدیدی را نوآوری کرده است که دارای 2 مرحله ی تحریک و..
4,450,000 تومان
مدل: شلنگی
کاربرد اصلی تمام شیردوش ها با یکدیگر یکسان است اما چیزی که باعث تمایز آنها میشود یک سری امکانات اضافه ای است که این کار را برای شما مادران عزیز راحت تر میکند. برای مثال شیردوش شلنگی چیوکو Chioco دارای يک پمپ دستی با اتصال شلنگ به مخزن است. این مخزنی که شیر بعد از پمپاژ شدن مستقیم به درون آن ..
268,000 تومان
مدل: 705
شیر دوش مادر شید با جنس طلقی بسیار کاربرد آسان و ساده ای دارد و با حجم کم و وزن سبک خود قابل استفاده در همه جا است و همچنین خاصیت نشکن این وسیله باعث میشود با خیال راحت آن را داخل ساک لوازم خود قرار دهید و نگران آسیب یا تغیر شکلش نباشید.برای استفاده سر شیر دوش را روی سینه مادر قرار داده و با است..
70,000 تومان
شیردوش دستی فارلین Farlin مدل BF-638P
ناموجود
مدل: BF-638P
شیردوش دستی فارلین Farlin مدل BF-638P با جنس مرغوب و بهداشتی ساخته شده و بهترین وسیله برای دوشیدن شیری است که در سینه های مادر وجود دارد. اگر جریان شیر مادر خیلی زیاد باشد شیر خوردن برای کودک سخت می شود، در چنین شرایطی مادر باید شیر اضافی را بدوشد و وقتی حجم شیر کمتر شد کودک بقیه شیر را بخورد.  ..
شیردوش برقی دکتر کیسون Dr Keyson
ناموجود
مدل: 223
شیردوش برقی دکتر کیسون Dr Keyson بهترین وسیله برای دوشیدن سینه های مادر در دوره شیردهی است که از قدرت مکش خوبی برخوردار می باشد و کیفیت آن بسیار خوب است.دارای یک شیشه شیر می باشد که جنس بدنه شیشه شیر طلقی و جنس سرشیشه سیلیکونی است. ظرفیت شیشه شیر 150 میلی لیتر می باشد و روی بدنه آن درجه بندی..
نمايش 1 تا 12 از 29 (3 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات