منو
سبد خرید شما

شیردوش برقی و دستی

خرید شیردوش برقی و دستی بهترین راهکار برای مادران عزیزی است که نمی توانند بصورت مستقیم به کودک خود شیر بدهند.

شیر مادر سرشار از مواد مورد مغذی، ویتامین ها و آنتی بادی هایی است که بدن کودک را در مقابل انواع بیماری ها ایمن می کند.

پس مادرها نباید به هر دلیل و بهانه ای شیر خود را از کودک دریغ کنند.

اما شرایطی پیش می آید که مادر نمی تواند بصورت مستقیم به کودک خود شیر بدهد.

به عنوان مثال سینه های مادر زخم شده یا دچار التهاب شده است و نمی تواند به کودک شیر بدهد یا کودک توانایی گرفتن سینه ی مادر یا شیر خوردن را ندارد.

در چنین شرایطی شما نباید نوزاد را از نعمت شیر مادر محروم سازید.

شما می توانید با استفاده از شیردوش برقی و دستی شیره ی وجود خود را در اختیار کودکتان قرار دهید.

استفاده از شیردوش برای مادرانی که شاغل هستند و نمی توانند در فواصل زمانی مشخص به فرزند خود شیر بدهند نیز بسیار پرکاربرد است.

خرید شیردوش دستی و برقی

شیردوش در دو نوع شیردوش دستی و شیردوش برقی موجود می باشد.

شیردوش دستی قیمت ارزان تری دارد و عملکردی مشابه مکیدن نوزاد از سینه ی مادر را دارد.

شیردوش برقی با باتری یا برق کار می کند و با قدرت و مکش بیشتری سینه های مادر را می دوشد.

سری شیردوش که بر روی سینه قرار می گیرد باید جنس نرم، منعطف و سیلیکونی داشته باشد و فاقد مواد مضر شیمیایی بیسفنول A باشند.

برخی از شیردوش ها دارای کیسه ذخیره کننده شیر و شیشه شیر به همراه خود هستند.

برندهای معتبری همچون سواوینکس، تامی تیپی، چیکو، دکتر براون، رووکو، وی کر، فیلیپس اونت، نابی، نوویتا و ... در زمینه ی تولید شیردوش برقی و دستی فعالیت می کنند.

شما دوستان عزیز می توانید انواع شیردوش برقی و دستی با کیفیت را با قیمت های مناسب از فروشگاه اینترنتی شمیم بیبی خریداری نمایید.

سوالات متداول

در چه مواردی استفاده از شیردوش به مادرهای شیرده توصیه می شود؟

اگر مادر شاغل باشد و در تایم های شبانه روز در خانه نباشد که هر زمان کودک احساس گرسنگی کرد بتواند به او شیر بدهد، اگر نوزاد نارس بدنیا آمده باشد و مکیدن پستان های مادر برای او مشکل باشد. اگر حجم شیر مادر زیاد یا کم باشد، در هنگام زیاد بودن شیر نیاز است تا پستان های مادر تخلیه شود و اگر شیر کم باشد غدد شیردهی نیاز به تحریک شدن دارد. اگر سینه های مادر زخم باشد و دچار شقاق شده باشد نوزاد دارای نقص ژنتیکی در ناحیه دهان و لب باشد در همه ی موارد شیردوش می تواند بسیار وسیله ی مفیدی باشد.

شیردوش ها به چند دسته تقسیم می شوند و هر کدام چه عملکردی دارند؟

شیردوش ها به دو دسته ی شیردوش دستی و شیردوش برقی تقسیم می شوند. عملکرد شیردوش های دستی با نیروی دست است اما عملکرد شیردوش های برقی بصورت شارژی یا وصل شدن به پریز برق می باشد.

شیردوش دستی و برقی چه تفاوتی با هم دارند و استفاده از کدامیک توصیه می شود؟

همانطوری که از نام شیردوش ها مشخص است نوعی که دستی نام دارد با نیروی دست و نوعی که برقی نام دارد با باتری یا برق کار می کند. شیردوش دستی قیمت ارزان تری نسبت به برقی دارد و در هنگام استفاده صدای کمتری دارد و سایز آن کوچکتر می باشد اما مکش شیردوش برقی قابل تنظیم است و استفاده از آن راحت تر و بدون هیچ فشاری انجام می شود.

وقتی مادر شیر را با شیردوش می دوشد با چه وسیله ای می تواند به کودک خود شیر بدهد؟

می توانید شیر با ارزش کودک را که توسط شیردوش برقی یا دستی دوشیده شده است را با ظروف غذاخوری همچون شیشه شیر، قاشق، سرنگ، فنجان، قطره چکان در اختیار کودک قرار دهید. البته در میان روشهای بالا اگر قرار است که پس از مدتی کودک دوباره از سینه ی مادر مستقیم شیر بخورد از شیشه شیر استفاده نکنید زیرا امکان دارد دیگر دوست نداشته باشد از پستان های مادر شیر بخورد.

مدل: 423556
ست شیردوش دستی قابل تنظیم تامی تیپی Tommee tippee یک پک کامل شیردهی برای کودک دلبند شماست که از بدو تولد نیاز مادر به دوشیدن شیر و نیاز کودک به پستانک و شیشه شیر را مرتفع می کند. از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است و دیگر نیازی نیست که شما پستانک، شیشه شیر، پد شیردهی، شیردوش، ظرف ذخیره شیر و … را ب..
2,250,000 تومان
مدل: 907
شیردوش دستی وی کر بهترین وسیله برای دوشیدن شیر مادر است با جنس مرغوب و با کیفیت و وزن سبک و قابل استفاده در منزل و خارج از منزل.ویژگی های شیردوش دستی وی کر:تهیه شده از مواد سیلیکونی با گرید غذاییحمل آسان بخاطر سبک و کم حجم و نشکن بودنمناسب برای قرار دادن در ساک لوازم کودک قدرت مک..
0 تومان
مدل: 4633
اگر نوزاد شما تازه متولد شده و بخاطر زخم و ملتهب شدن سینه هایتان یا بیماری خاصی که دارید یا شاغل بودنتان از شیر دادن فرزندتان منصرف شده اید، به هیچ وجه فرزند دلبند خود را از نعمت خدادادی شیر مادر محروم نکنید. شما می توانید با استفاده از شیردوش دستی فرست یرز First Years سینه های خود را بدوشید و ش..
870,000 تومان
مدل: 4005
مادرانی که کودک شیرخوار دارند و می خواهند از شیر خودک به کودکشان بدهند باید شیر خود را توسط شیردوش بدوشند و در کیسه ای بریزند و در یخچال نگهداری نمایند. برای نگهداری شیر مادر می توانید از کیسه ذخیره شیر دکتر براون DR BROWN'S استفاده نمایید. ویژگی های کیسه ذخیره شیر دکتر براون:از برند..
538,000 تومان
مدل: 3600
شیردوش دستی 2 کاره رووکو Rovco علاوه بر شیردوش دارای یک شیشه شیر می باشد و بهترین وسیله برای دوشیدن شیر مادر است.شیرمادر با ارزش ترین تغذیه برای نوزاد از بدو تولد می باشد و کودکانی که از شیر مادر تغذیه می کنند بدنشان در مقابل انواع بیماری ها مقاوم می شود.اما برخی از مادرها به دلیل شاغل بودن ..
710,000 تومان
مدل: 3175179
شیردوش دستی سواوینکس Suavinex به مادرانی که نمی توانند بصورت مستقیم به فرزندان خود شیر بدهند کمک می کند تا شیر خود را بدوشند و توسط شیشه شیر بصورت غیر مستقیم به کودک خود شیر بدهند.از ملزومات شیردوش سواوینکس می توانیم به شیردوش، دو عدد پد سینه، یک شیشه شیر و سرشیشه،  5 کیسه ذخیره سازی شیر در یخچا..
1,790,000 تومان
مدل: classic
شیردوش کلاسیک وی Wee baby برای دوشیدن شیر مادر در ماه های اول تولد نوزاد بهترین وسیله می باشد. در ماه های اولیه نوزادان بسیاری از مادران به خصوص مادران شاغل از شیردوش استفاده میکنند.حتی مادرانی که میخواهند شیر خود را در شیشه شیر به نوزاد خود بدهند یا کسانی که دوقلو دارند استفاده از شیر دوش ب..
0 تومان
پاکت ذخیره شیر فارلین Farlin مدل AA-22005-1
ناموجود
مدل: AA-22005-1
با استفاده از پاکت ذخیره شیر فارلین Farlin مدل AA-22005-1 شیر با ارزش و گرانبهای مادر را ذخیره نمایید ودر یخچال قرار دهید تا کودک مصرف نماید. شیر مادر به حدی با ارزش است و دارای املاح و مواد مغذی می باشد که هیچ تغذیه ی دیگری نمی تواند با آن برابری کند و جایگزین شیر مادر شود. در صورتی که مادر..
شیردوش دستی فارلین Farlin مدل BF-638P
ناموجود
مدل: BF-638P
شیردوش دستی فارلین Farlin مدل BF-638P با جنس مرغوب و بهداشتی ساخته شده و بهترین وسیله برای دوشیدن شیری است که در سینه های مادر وجود دارد. اگر جریان شیر مادر خیلی زیاد باشد شیر خوردن برای کودک سخت می شود، در چنین شرایطی مادر باید شیر اضافی را بدوشد و وقتی حجم شیر کمتر شد کودک بقیه شیر را بخورد.  ..
شیردوش برقی دکتر کیسون Dr Keyson
ناموجود
مدل: 223
شیردوش برقی دکتر کیسون Dr Keyson بهترین وسیله برای دوشیدن سینه های مادر در دوره شیردهی است که از قدرت مکش خوبی برخوردار می باشد و کیفیت آن بسیار خوب است.دارای یک شیشه شیر می باشد که جنس بدنه شیشه شیر طلقی و جنس سرشیشه سیلیکونی است. ظرفیت شیشه شیر 150 میلی لیتر می باشد و روی بدنه آن درجه بندی..
نمايش 1 تا 12 از 29 (3 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات