منو
سبد خرید شما

مانیتور و پیجر اتاق کودک

مانیتور و پیجر یکی از وسایل پرکاربردی است که در عصر تکنولوژی می تواند در اتاق کودک قرار بگیرد و از طریق صوتی یا تصویری مادر و پدر را در جریان کارهای فرزندشان قرار دهد.

با گذشت زمان و قرار گرفتن در عصر فناوری سبک زندگی ها تغییر کرده و فضای معماری خانه ها و اوضاع فرهنگی مردم نیز روز به روز در حال تغییر است.

در گذشته اکثریت مادرها خانه دار بودند و وظیفه نگهداری از کودکانشان را خودشان بر عهده داشتند، اگر هم مادر در خانه حضور نداشت مادربزرگ به امور کودکان رسیدگی می کرد.

نوزادان و کودکان اتاق مجزا نداشتند و اکثریت بچه ها و پدر و مادرها در یک اتاق زندگی می کردند.

معماری ساختمان ها نیز به گونه ای بود که اکثریت خانه ها یک اتاق یا دو اتاق بیشتر نداشت و سبک معماری ها مسطح بود و خبری از خانه های دوبلکس و لاکچری نبود.

اما این روزها اکثریت مادرها شاغل هستند و تایم زیادی از شبانه روز را در بیرون از منزل می گذرانند.

نوزادان از بدو تولد اتاق جداگانه دارند و معماری ساختمان ها و فرهنگ مردم به سویی رفته که هر شخص اتاق جداگانه ای برای خودش دارد.

در چنین شرایطی نگهداری و نظارت بر کار کودکان کار سختی شده است.

خرید مانیتور و پیجر اتاق کودک

خرید مانیتور و پیجر می تواند شما را در هر لحظه از شبانه روز از حال کودکتان مطلع کند و شما می توانید همیشه بر اتاق کودکتان و کارهای او اشراف داشته باشید.

برخی از پیجرها صوتی هستند و همچون تاکی واکی فقط شما می توانید صدای کودکتان را بشنوید و با او صحبت کنید.

اما پیجر تصویری بهترین وسیله برای مطلع شدن از حال کودکتان است.

با استفاده از پیجر تصویری شما می توانید صدای کودکتان را بشنوید و اتاق کودک را بطور کامل مشاهده نمایید.

پیجر تصویری برای مادرهایی که شاغل هستند یا مادرانی که خانه دار هستند و تایم زیادی را در آشپزخانه به سر می برند وسیله ای پرکاربرد است.

پدرانی که ماموریتی هستند و مدت طولانی کودک خود نمی توانند ببینند می توانند با استفاده از پیجر تصویری در تمام ساعات شبانه روز از حال کودک خود با خبر شوند.

همچنین پدر و مادرانی که وظیفه نگهداری از فرزند خود را به پرستار می سپارند می توانند از طریق مانیتور و پیجر از میزان رسیدگی پرستار به کارهای فرزند خود مطلع شوند و به کارهای کودکشان نظارت کنند.

شما می توانید انواع دوربین و پیجرهای اتاق کودک با برندهای فیلیپس اونت، برایتون و نوویتا را از فروشگاه اینترنتی شمیم بی بی خریداری نمایید.

سوالات متداول

چگونه پدر و مادرهایی که شاغل هستند می توانند در تمام اوقات شبانه روز از وضعیت فرزند خود در اتاقش مطلع شوند؟

اگر شما جزو مادران شاغل هستید یا شرایطی دارید که نمی توانید در تمام اوقات روز در اتاق کودک خود حضور داشته باشید یا جزو پدرهایی هستید که مدت طولانی را در ماموریت کاری به سر می برید. می توانید در مدت زمانی که در کنار فرزند خود نیستید از طریق پیچر یا مانیتور اتاق کودک از وضعیت و شرایط فرزندتان در اتاق خوابش مطلع شوید.

عملکرد مانیتور و پیچر اتاق کودک به چه صورتی است؟

عملکرد اکثریت این پیجرها بصورتی است که یک دوربین یا یک انتقال دهنده ی صدا در اتاق کودک قرار می گیرد و یک اپلیکیشن بر روی گوشی موبایل والدین نصب می شود که از این طریق والدین می توانند با کودک خود در ارتباط صوتی یا تصویری باشند. برخی از این پیجرها سنسور دمای محیط، چراغ خواب، امکان ملودی و لالایی برای آرامش و خواب بهتر و امکانات دیگری نیز دارند.

بهتر است برای اتاق کودک خود پیجر تصویری خریداری کنیم یا پیجر صوتی؟

از طریق پیجر صوتی شما فقط قادر خواهید بود که صدای کودک خود را بشنوید یا با او صحبت نمایید و در واقع این نوع پیجر مشابه تاکی واکی عمل می کند. اما از طریق پیجر تصویری شما می توانید علاوه بر شنیدن صدای کودک و صحبت کردن با او، ویدئوی کارهای روزانه کودک را مشاده نمایید و از اوضاع و احوالت کودک به خوبی آگاه خواهید شد.

چه برندهایی برای خرید مانیتور و پیجر اتاق کودک مناسب می باشند؟

برندهای متفاوتی در جهان تولید کننده پیجر تصویری و صوتی برای اتاق کودک هستند که شما این محصولات را با برندهای فیلیپس اونت، نوویتا و برایتون از سیسمونی شمیم خریداری کنید.

پیجر و دوربین اتاق کودک برایتون Briton
ناموجود
مدل: 7832p3-d
اگر می خواهید در تمام تایم های شبانه روز حتی زمان هایی که در خارج از منزل و محل کار هستید از وضعیت کودک دلبند خود در اتاقش مطلع شوید می توانید از پیجر و دوربین اتاق کودک برایتون استفاده نمایید.پیجر و دوربین اتاق کودک برایتون دارای امکانات چرخش 355 درجه، دید در شب، مکالمه دو طرفه و پشتیبانی کارت ..
پیجر تصویری وای فای اونت فیلیپس
ناموجود
مدل: 603
پیجر تصویری وای فای اونت فیلیپس بهترین وسیله برای خواب راحت و آرام و امن کودک بدون هیچ نگرانی از طرف والدینش است، زیرا والدین می توانند هر لحظه از وضعیت کودک خود مطلع شوند. شاید برای شما پیش آمده باشد که در طول روز یا هنگام شب زمانی که کودکتان در اتاق خوابش به خواب رفته است بیدار شود و شروع به گ..
پیجر تصویری دیجیتال نوویتا Nuvita
Top Brand ناموجود
مدل: 3043
پیجر تصویری دیجیتال نوویتا Nuvita می تواند دمای محیط را اندازه بگیرد و سیستم ویبره و هشدار دارد. علاوه بر اینکه والدین می توانند کودک خود را مشاهده نمایند دارای سیستم صوتی دو طرفه نیز می باشد. مانیتور این پیچر تصویری 4.3 اینج است و 4 لالایی مختلف برای کودک پخش می کند که می تواند به خواب و اس..
پیجر صوتی دیجیتال نوویتا Nuvita
Top Brand ناموجود
مدل: 3015
والدین می توانند زمان مشخص غذا خوردن یا دارو دادن به کودک را به پیجر نوویتا بدهند تا بصورت خودکار و روزانه شما را در تایم مشخصش مطلع نماید.یکی از قابلیت های جالب پیجر صوتی دیجیتال نوویتا این است که امواج زیان آور محوله اتاق خواب کودک را حذف می کند. این محصول با هر بار شارژ کامل باتری تا 150 ..
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات