منو
سبد خرید شما

ست ناخن گیر نوزاد و کودک

خرید ست ناخن گیر نوزاد و کودک می تواند فقط شامل یک ناخنگیر باشد یا دارای ناخن گیر، قیچی و سوهان ناخن باشد.

ست ناخن گیر نوزاد و کودک برای کوتاه کردن و مرتب کردن ناخن های ظریف و کوچک دست و پای فرزند دلبند شما مورد استفاده قرار می گیرد.

ناخن های کودک برعکس ظرافت و کوچک بودنشان بسیار تیز و برنده هستند و می توانند به پوست کودک یا سایر افراد صدمه وارد کنند.  

از طرفی زیر ناخن فضای مناسبی برای جمع شدن آلودگی ها و میکروبهاست…

خرید ناخن گیر نوزاد و کودک

کودک در سنینی که می خواهد دندان در آورد، دست ها و انگشت های خود را در دهان خود قرار می دهد و می مکد.

اگر آلودگی در زیر ناخن های کودک جمع شود با مکیدن انگشتان، باکتری ها وارد بدن کودک می شود و می تواند موجب بیماری کودک شود.

باید برنامه ریزی خاصی برای کوتاه کردن ناخن های کودک داشته باشید و بصورت مرتب یک روز در هفته را انتخاب کنید و ناخن های کودک را در آن روز کوتاه نمایید.

بهترین زمان برای کوتاه نمودن ناخن های کودک پس از حمام کردن است که ناخن های کودک نرم و منعطف می شوند و راحت تر قابل کوتاه کردن هستند.

البته اگر کودک در حین کوتاه کردن ناخن ها حرکت کمتری داشته باشد و در حالت خواب باشد با احتیاط و ظرافت بیشتری می توانید ناخن های او را کوتاه کنید.

در هنگام خرید ست ناخن گیر نوزاد و کودک باید دقت داشته باشید که جنس تیغه ها از استیل ضد زنگ تهیه شده باشند.

لبه های قیچی بصورت گرد طراحی شده باشد و در هنگام استفاده آسیبی به پوست اطراف ناخن های کودک وارد نکند.

ناخن گیر و قیچی باید تیغه های تیز داشته باشند تا در مدت زمان کوتاهی بتوانید با استفاده از آنها ناخن کودک را کوتاه نمایید.

با استفاده از سوهان ناخن می توانید لبه های ناخن کودک را که تیز است صاف و گرد نمایید.

خرید و قیمت انواع ست مانیکور و ناخنگیر نوزاد و کودک

ناخن گیر های کودک معمولا در طرح ها و رنگ های متفاوتی ارائه شده اند.

قابل شست و شو با آب گرم و مایع شوینده می باشند و پس از شستشو حتما آنها را با یک دستمال نخی خشک نمایید.

شما می توانید انواع ست ناخن گیر نوزاد و کودک را با کیفیت های عالی و برندهای معتبر نابی، بیبی لند، وی کر، چیکو، کیدزمی، دکتر براون، نوویتا، بیبی سیل و ... از سیسمونی شمیم خریداری نمایید.

سوالات متداول

ست ناخن گیر نوزاد و کودک شامل چه ابزارهایی می شود و هر کدام چه کاربردهایی دارند؟

ست ناخن گیر کودک شامل ناخن گیر، سوهان ناخن و قیچی می شود که به آن ست مانیکور کودک نیز می گویند. ناخن گیر برای کوتاه کردن ناخن های کوچک دست ها و پاهای کودک استفاده می شود. قیچی برای مادرانی که از کوتاه کردن ناخن های کودک خود با ناخن گیر می ترسند و می خواهند اطراف ناخن را کوتاه کنند مناسب است. سوهان ناخن لبه های تیز ناخن را صاف و هموار می کند.

بهترین زمان برای کوتاه نمودن ناخن های کودک با ناخنگیر چه زمانی می باشد؟

به دلیل اینکه کودک جنب و جوش بسیاری دارد کوتاه کردن ناخن های او کمی مشکل است اما زمانی که کودک خواب است کمترین تحرک را دارد و شما می توانید به آرامی و بدون اینکه موجب بیدار شدن او شوید ناخن هایش را کوتاه کنید. همچنین وقتی ناخن های کودک مدتی در معرض آب گرم قرار می گیرند نرم می شوند و کوتاه کردن آنها راحت تر می شود پس بهتر از بعد از حمام کردن ناخن های فرزند خود را کوتاه کنید.

آیا لازم است با لوازم سیسمونی نوزاد ناخنگیر نیز برای او خریداری کنیم؟

بله، ناخنگیر جزو لوازمی است که از بدو تولد کودک قابل استفاده می باشد پس بهتر است قبل از بدنیا آمدن نوزاد جزو لوازم سیسمونی آن را تهیه نمایید. زیرا برخلاف اینکه ظاهر ناخن های کودک بسیار کوچک و ظریف به نظر می رسد بسیار تیز و برنده هستند و می توانند به صورت کودک آسیب وارد کنند، همچنین این ناخن های کوچک می توانند منبعی برای رشد باکتری ها باشند.

چه نکاتی را باید در هنگام خرید ست ناخن گیر نوزاد و کودک مدنظر داشته باشیم؟

اجباری نیست که حتما ست ناخن گیر برای نوزاد خریداری کنید، اگر فقط قیچی یا ناخن گیر به شما برای کوتاه کردن ناخن کودکتان کمک می کند همان را تهیه کنید. باید تیغه ی ناخن گیر یا قیچی استیل ضد زنگ باشد و بتوانید آن را پس از استفاده بشویید و تمیز نگه دارید. دسته ی ناخن گیر و قیچی باید متناسب با اندازه ی دست افراد بزرگسال طراحی شده باشد و داشتن درپوش برای تیغه می تواند از تیغه ی تیز ناخنگیر و قیچی محافظت نماید.

مدل: BF-160D
ناخن گیر طرح ماهی فارلین Farlin مدل BF-160D دارای تیغه استیل است و در دو رنگ سبز و صورتی ارائه شده و برای کوتاه کردن ناخن های ظریف و کوچک شما بهترین وسیله می باشد. اگر به بهداشت کودکان خود اهمیت می دهید باید طبق یک برنامه مشخص چند روز یکبار ناخن های دست و پای کودک را کوتاه نمایید تا در زیر آنها ..
245,000 تومان
مدل: ست مانیکور
ست قیچی و ناخن گیر کودک چیکو Chicco یک مجموعه کامل مانیکور برای کوتاه کردن و مرتب کردن ناخن های کودک دلبند شما از زمان تولد به بعد می باشد. با وجود اینکه ناخن های کودک نرم هستند اما همین ناخن های نرم لبه های بسیار تیزی دارند و می توانند موجب خراشیدگی پوست نرم صورت کودک شوند. از طرفی ناخن های..
215,000 تومان
مدل: 210168
ست مانیکور کودک کیدزمی Kidsme شامل یک ناخن گیر، یک سوهان ناخن و یک قیچی است که همه ی این موارد در یک جعبه پلاستیکی قرار گرفته است و از بدو تولد کودک برای کوتاه کردن ناخن های او مورد استفاده قرار می گیرد. بلند شدن ناخن های کودک از دو جهت می تواند سلامتی او را به خطر بیاندازد:مورد اول اینکه نا..
379,000 تومان
مدل: کیف دار
اگر بهداشت و نظافت فرزندتان برایتان مهم است می توانید از بدو تولد او ست بهداشتی کودک چیکو Chicco را که شامل ناخنگیر، سوهان ناخن، قیچی، مسواک انگشتی، تب سنج، سرنگ داروخوری، شانه و برس، پوآر بینی خریداری نمایید که همه ی این وسایل در قالب یک پک بهداشتی در یک کیف قرار گرفته است. ویژگی های ست بهداشتی..
1,590,000 تومان
مدل: 4028
ست بهداشتی 5 تکه رووکو Rovco جزو ملزومات ضروری سیسمونی نوزاد می باشد که برای مرتب کردن ناخن ها، تمیز کردن گوش و بینی کودک مورد استفاده قرار می گیرد.بهداشت کودک از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر به بهداشت ناخن های کودک توجه نشود، باکتریها در زیر ناخن های کودک جمع شده و از طریق مکیدن وارد دهان کو..
610,000 تومان
مدل: 4032
ناخن گیر کودک رووکو Rovco با طراحی زیبا و کیفیت عالی برای کوتاه کردن و مرتب کردن ناخن های دست و پای کودک دلبند شما مناسب می باشد. یکی از چالش انگیزترین کارها برای مادران کم تجربه کوتاه کردن ناخن های کودک است. انگشت های دست ها و پاهای کودک کوچک است و اگر بخواهید با قیچی های بزرگ یا ناخن گیرها..
215,000 تومان
مدل: 37007-37008
اگر از کوتاه کردن و مرتب کردن ناخن کودک دلبند خود می ترسید و تصور می کردید هر لحظه امکان دارد به پوست لطیف کودک آسیب وارد کنید، باید به فکر خرید یک قیچی یا ناخن گیر مناسب باشید که متناسب با سایز ناخن های دست ها و پاهای کودک طراحی شده باشد.قیچی کودک چیکو با تیغه ی استیل ضد زنگ و تیز و لبه های گرد..
115,000 تومان
مدل: 8025
ناخن گیر کودک طرح چیکو با جنس تیغه استیل ضد زنگ و کیفیت عالی که دارد برای کوتاه کردن ناخن های نرم و ظریف کودک شما از بدو تولد مناسب می باشد.اگر تجربه کوتاه کردن ناخن های نوزاد را ندارید، در دفعات اولی که می خواهید ناخن کودک را کوتاه کنید برایتان کار سختی است و مضطرب و عصبی می شوید!  نوزاد از..
170,000 تومان
مدل: 3633
ست قیچی و ناخن گیر کودک رمپ بیبی با تیغه استیل ضد زنگ و کیفیت منحصر به فردی که دارد، بهترین وسیله برای کوتاه کردن ناخن های تیز و ظریف کودک است.شاید در نگاه اول کوتاه کردن ناخن های کودک کار آسانی به نظر برسد.اما دست های کودک بسیار کوچک و پوست او لطیف و حساس است و اگر در کوتاه کردن ناخن های او..
48,000 تومان
مدل: chioco
بهداشت فردی کودک در سلامتی او نقش بسزایی دارد، توجه نکردن به بهداشت کودک می تواند سلامتی او را به مخاطره بیاندازد. اکثریت کودکان از زمانی که بدنیا می آیند دست های خود را به سمت دهانشان برده و انگشتان خود را می مکند. اگر به بهداشت ناخن های کودک توجه نشود و ناخن ها بصورت مرتب کوتاه نشود، می تو..
370,000 تومان
مدل: 210109
قیچی با درپوش کودک کیدزمی Kidsme بهترین وسیله برای کوتاه کردن و مرتب کردن ناخن های دست و پای کودک دلبند شما از بدو تولد می باشد. از ویژگی های قیچی با درپوش کودک کیدزمی می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:جنس تیغه استیل ضد زنگرنگ دسته قیچی و درپوش سبز رنگمناسب برای کوتاه کردن ناخنهای دس..
68,000 تومان
مدل: ست مانیکور
ست ناخن گیر کودک چیکو chicco شامل 4 تکه قیچی، ناخن گیر، قلاف پوشش دهنده و سوهان ناخن می باشد و برای کوتاه کردن و مرتب کردن ناخن های کودک از زمانی که بدنیا می آید مناسب است.بهترین زمان برای کوتاه کردن و مرتب کردن ناخن های کودک زمانی است که دست ها و پاهای کودک را با آب گرم شسته باشید و ناخن ها نرم..
70,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 41 (4 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات