منو
سبد خرید شما

ست ناخن گیر نوزاد و کودک

خرید ست ناخن گیر نوزاد و کودک می تواند فقط شامل یک ناخنگیر باشد یا دارای ناخن گیر، قیچی و سوهان ناخن باشد.

ست ناخن گیر نوزاد و کودک برای کوتاه کردن و مرتب کردن ناخن های ظریف و کوچک دست و پای فرزند دلبند شما مورد استفاده قرار می گیرد.

ناخن های کودک برعکس ظرافت و کوچک بودنشان بسیار تیز و برنده هستند و می توانند به پوست کودک یا سایر افراد صدمه وارد کنند.  

از طرفی زیر ناخن فضای مناسبی برای جمع شدن آلودگی ها و میکروبهاست…

خرید ناخن گیر نوزاد و کودک

کودک در سنینی که می خواهد دندان در آورد، دست ها و انگشت های خود را در دهان خود قرار می دهد و می مکد.

اگر آلودگی در زیر ناخن های کودک جمع شود با مکیدن انگشتان، باکتری ها وارد بدن کودک می شود و می تواند موجب بیماری کودک شود.

باید برنامه ریزی خاصی برای کوتاه کردن ناخن های کودک داشته باشید و بصورت مرتب یک روز در هفته را انتخاب کنید و ناخن های کودک را در آن روز کوتاه نمایید.

بهترین زمان برای کوتاه نمودن ناخن های کودک پس از حمام کردن است که ناخن های کودک نرم و منعطف می شوند و راحت تر قابل کوتاه کردن هستند.

البته اگر کودک در حین کوتاه کردن ناخن ها حرکت کمتری داشته باشد و در حالت خواب باشد با احتیاط و ظرافت بیشتری می توانید ناخن های او را کوتاه کنید.

در هنگام خرید ست ناخن گیر نوزاد و کودک باید دقت داشته باشید که جنس تیغه ها از استیل ضد زنگ تهیه شده باشند.

لبه های قیچی بصورت گرد طراحی شده باشد و در هنگام استفاده آسیبی به پوست اطراف ناخن های کودک وارد نکند.

ناخن گیر و قیچی باید تیغه های تیز داشته باشند تا در مدت زمان کوتاهی بتوانید با استفاده از آنها ناخن کودک را کوتاه نمایید.

با استفاده از سوهان ناخن می توانید لبه های ناخن کودک را که تیز است صاف و گرد نمایید.

خرید و قیمت انواع ست مانیکور و ناخنگیر نوزاد و کودک

ناخن گیر های کودک معمولا در طرح ها و رنگ های متفاوتی ارائه شده اند.

قابل شست و شو با آب گرم و مایع شوینده می باشند و پس از شستشو حتما آنها را با یک دستمال نخی خشک نمایید.

شما می توانید انواع ست ناخن گیر نوزاد و کودک را با کیفیت های عالی و برندهای معتبر نابی، بیبی لند، وی کر، چیکو، کیدزمی، دکتر براون، نوویتا، بیبی سیل و ... از سیسمونی شمیم خریداری نمایید.

سوالات متداول

ست ناخن گیر نوزاد و کودک شامل چه ابزارهایی می شود و هر کدام چه کاربردهایی دارند؟

ست ناخن گیر کودک شامل ناخن گیر، سوهان ناخن و قیچی می شود که به آن ست مانیکور کودک نیز می گویند. ناخن گیر برای کوتاه کردن ناخن های کوچک دست ها و پاهای کودک استفاده می شود. قیچی برای مادرانی که از کوتاه کردن ناخن های کودک خود با ناخن گیر می ترسند و می خواهند اطراف ناخن را کوتاه کنند مناسب است. سوهان ناخن لبه های تیز ناخن را صاف و هموار می کند.

بهترین زمان برای کوتاه نمودن ناخن های کودک با ناخنگیر چه زمانی می باشد؟

به دلیل اینکه کودک جنب و جوش بسیاری دارد کوتاه کردن ناخن های او کمی مشکل است اما زمانی که کودک خواب است کمترین تحرک را دارد و شما می توانید به آرامی و بدون اینکه موجب بیدار شدن او شوید ناخن هایش را کوتاه کنید. همچنین وقتی ناخن های کودک مدتی در معرض آب گرم قرار می گیرند نرم می شوند و کوتاه کردن آنها راحت تر می شود پس بهتر از بعد از حمام کردن ناخن های فرزند خود را کوتاه کنید.

آیا لازم است با لوازم سیسمونی نوزاد ناخنگیر نیز برای او خریداری کنیم؟

بله، ناخنگیر جزو لوازمی است که از بدو تولد کودک قابل استفاده می باشد پس بهتر است قبل از بدنیا آمدن نوزاد جزو لوازم سیسمونی آن را تهیه نمایید. زیرا برخلاف اینکه ظاهر ناخن های کودک بسیار کوچک و ظریف به نظر می رسد بسیار تیز و برنده هستند و می توانند به صورت کودک آسیب وارد کنند، همچنین این ناخن های کوچک می توانند منبعی برای رشد باکتری ها باشند.

چه نکاتی را باید در هنگام خرید ست ناخن گیر نوزاد و کودک مدنظر داشته باشیم؟

اجباری نیست که حتما ست ناخن گیر برای نوزاد خریداری کنید، اگر فقط قیچی یا ناخن گیر به شما برای کوتاه کردن ناخن کودکتان کمک می کند همان را تهیه کنید. باید تیغه ی ناخن گیر یا قیچی استیل ضد زنگ باشد و بتوانید آن را پس از استفاده بشویید و تمیز نگه دارید. دسته ی ناخن گیر و قیچی باید متناسب با اندازه ی دست افراد بزرگسال طراحی شده باشد و داشتن درپوش برای تیغه می تواند از تیغه ی تیز ناخنگیر و قیچی محافظت نماید.

ست قیچی و دو عدد سوهان نابی Nuby
Top Brand ناموجود
مدل: 071003
ست قیچی و دو عدد سوهان نابی Nuby برای کوتاه کردن و مرتب کردن و از بین بردن تیزی های لبه های ناخن کوتاه مناسب می باشد.برخی مادرها برای اینکه از کوتاه کردن ناخن های فرزندشان می ترسند تصمیم می گیرند که بر دست های کودک دستکش نخی بپوشانند.در صورتی که این روش اصولی برای فرار از کوتاه کردن ناخن های..
ست ناخن گیر و 2 عدد سوهان نابی Nuby
Top Brand ناموجود
مدل: 0701002
ست ناخن گیر و 2 عدد سوهان نابی Nuby با طراحی و کیفیت عالی که دارد، بهترین انتخاب برای کوتاه و مرتب کردن ناخن های کوچک و تیز کودک دلبند شما می باشد.کوتاه کردن ناخن های نوزاد تازه بدنیا آمده برای برخی از مادرها کار بسیار سختی است، بطوریکه از انجام آن دچار استرس می شوند و احساس می کنند امکان دارد پ..
ناخن گیر کودک طرح چیکو
ناموجود
مدل: 8025
ناخن گیر کودک طرح چیکو با جنس تیغه استیل ضد زنگ و کیفیت عالی که دارد برای کوتاه کردن ناخن های نرم و ظریف کودک شما از بدو تولد مناسب می باشد.اگر تجربه کوتاه کردن ناخن های نوزاد را ندارید، در دفعات اولی که می خواهید ناخن کودک را کوتاه کنید برایتان کار سختی است و مضطرب و عصبی می شوید!  نوزاد از..
ناخن گیر کودک ریکانگ Rikang
ناموجود
مدل: 3654
ناخن گیر کودک ریکانگ Rikang با تیغه استیل تیز و شکل ظاهری زیبا با سه رنگ بندی متفاوت صورتی، نارنجی و سبز طراحی شده است و از بدو تولد کودک برای کوتاه کردن ناخن ها مناسب است.کوتاه کردن ناخن های دست و پای کودک با حساسیت خاصی همراه است، زیرا دست ها و پاهای کودک کوچک هستند و تحرک او زیاد است و امکان ..
ناخن گیر کودک بی بی جم Baby jem
ناموجود
مدل: H1043
اگر به بهداشت کودک خود اهمیت می دهید و می خواهید ناخن های کودکتان را بطور مرتب کوتاه کنید، خرید ناخنگیر بی بی جم بهترین انتخاب برای کوتاه کردن ناخن های کودک شما می باشد.کوتاه کردن ناخن های نوزاد برای برخی از مادرها کار بسیار سختی است و باعث عصبی شدن آنها می شود.برخی مادرها به دلیل استرسی که ..
قیچی کودک ریکانگ Rikang
ناموجود
مدل: 3655
قیچی کودک ریکانگ Rikang مشکل کوتاه کردن ناخن های کودک را حل کرده و با استفاده از آن می توانید به راحتی ناخن های کوچک فرزندتان را کوتاه کنید.کوتاه کردن ناخن های کودک کار حساسی است و اگر دقت نداشته باشید می تواند به پوست و دست های کودک آسیب وارد کند.برخی از مادرها بر این باور هستند که چون ناخن..
ست ناخن گیر جعبه ای Chic Baby
ناموجود
مدل: 6695
ناخن‌های نوزاد در ماه‌های اول بسیار کوچک‌اند و به دقت بالایی برای کوتاه‌کردن نیاز دارند؛ بنابراین بهتر است از قیچی‌های مخصوص کودکان استفاده کنید که به این منظور تولید شده‌اند.ست ناخن گیر جعبه ای Chic Baby شامل : یک ناخن‌گیر کوچک یک قیچی یک سوهان ناخن است. قیچی ست ناخن گیر جعبه ا..
ناخنگیر ذره بین دار کودک چیوکو Chioco
ناموجود
مدل: ذره بین دار
ناخن گیر ذره بین دار کودک چیوکو Chioco بهترین انتخاب برای ناخن های ظریف کودکان است.بستر ناخن های نوزادان در ماه های اولیه بسیار کوچک و حساس است.بسیاری از مادران جوان انجام کارهای شخصی کودکان برایشان چالش برانگیز است.ناخن های کودک نرم و ظریف است و اگر دقت نکنید امکان دارد پوست حساس کودک ر..
ست ناخن گیر و قیچی چیوکو Chioco Safety care
ناموجود
مدل: C-72
بهداشت فردی برای کودکان از بدو تولد بسیار مهم است. بسیاری از نوزادان هنگام گریه صورت خود را با ناخن میخراشند برای جلوگیری از اینکار بهتر است به صورت هفتگی مخصوصا هنگام خواب و بعد از حمام که بستر ناخن نرم شده است ناخن ها را کوتاه کرده و نوک آنها را سوهان بکشید.زمانی که کودک نسبت به اطرافیانش ..
ناخن گیر قاب دار بیبی لند baby land
ناموجود
مدل: 374
ناخن گیر قاب دار بیبی لند با تیغه های بسیار ظریف و تیز مخصوص ناخن های کوچک و حساس کودکان زیر یک سال طراحی شده است.بدنه استیل ضد زنگ این کار باعث میشود بعد از هربار شستشو و استریل کردن زنگ نزند و کیفیت خود را حفظ کند. دارای رنگبندی مناسب خرید سیسمونی و بسیار مقرون به صرفه است...
ست قیچی و ناخن گیر کودک بیبی دریم
ناموجود
مدل: 1015
ست قیچی و ناخن گیر بیبی دریم (Baby Dream) دارای یک ناخن گیر، یک قیچی و یک سوهان ناخن می باشد و در بهداشت ناخن های کودک شما تاثیر بسزایی دارد.ناخن های کوچک کودک و نوزاد با وجود اینکه نرم هستند اما لبه های تیزی دارند، از طرفی این ناخن های کوچک بسیار سریع رشد می کنند.شما به عنوان یک مادر باید ه..
ناخن گیر کودک طرح بستنی مدل 298
ناموجود
مدل: 298
ناخن گیر کودک طرح بستنی جزو زیباترین و با کیفیت ترین مدل های ناخن گیر کودک محسوب می شود.بهداشت کودک در سلامتی وی نقش بسزایی دارد.اما گاهی اوقات بخاطر اینکه مادران جوان از کوتاه کردن ناخن نوزادان خود می ترسند، در کوتاه کردن ناخن های نوزاد اهمال کاری می کنند.از طرفی وقتی ناخن های کودک بلند..
نمايش 25 تا 36 از 41 (4 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات