منو
سبد خرید شما

پوآر بینی

پوآر بینی، فین گیر یا ساکشن بینی نوزاد یکی از لوازم پر کاربردی است که تنفس راحت را برای کودک دلبند شما به ارمغان می آورد.

فرزند شما از بدو تولد بسیار کوچک است و نمی تواند مخاط های داخل بینی خود را تمیز کند.

کودک که توانایی تمیز کردن بینی اش را ندارد اگر والدین هم در انجام این کار کوتاهی کنند تنفس کودک با اختلال مواجه می شود.

تمیز نکردن بینی کودک می تواند موجب سخت شیر خوردن کودک، سخت نفس کشیدن کودک و کاهش کیفیت خواب و کلافگی کودک شود.

پوآر بینی وسیله ای ساده است که ساز و کار آن با مکش کار می کند.

پوآر شامل یک پمپ و یک سر باریک سیلیکونی و قابل انعطاف است.

والدین می توانند قسمت پمپ پوآر را در خارج از بینی کودک فشار دهند و سر باریک پوآر را در یکی از سوراخ های بینی کودک قرار دهند و پمپ را رها کنند.

خرید پوآر بینی نوزاد و کودک

در این زمان مخاط های بینی کودک در پوآر قرار می گیرد و شما می توانید برای دیگر سوراخ بینی کودک نیز این عمل را انجام دهید.

برخی مواقع مخاط های بینی کودک بسیار خشک شده و باید قبل از استفاده از پوآر بینی از قطره بینی استفاده نمایید تا مخاط نرم شوند و به راحتی مکش شوند.

در هنگام خرید ساکشن بینی نوزاد توجه داشته باشید که سر آن نرم و سیلیکونی باشد و فاقد مواد شیمیایی باشد و آسیبی را به بینی کودک وارد نکند.

پوآر بینی در دو نوع ساده و برقی ارائه شده است که موارد ساده قیمت پایین تری دارند.

اکثریت پوآرهای بینی دارای درپوش می باشند تا از آلوده شدن سر آنها جلوگیری شود.

در برندهای معتبر نابی، بیبی سیل، وی کر، کیدزمی، رووکو، مایا، بیبی لند، تامی تیپی و ... ارائه شده است.

شما دوستان عزیز می توانید برای خرید آنلاین انواع پوآر بینی از طریق سیسمونی شمیم اقدام نمایید.

سوالات متداول

بهترین روش برای تمیز کردن بینی نوزاد چه راهی است؟

بینی نوزاد را می توانید با قطره بینی، استفاده از قطره سالین (ترکیب آب جوشانده و نمک)، با روش بخار آب و استفاده از پوآر بینی تمیز کنید. بهترین روش برای تمیز کردن بینی نوزاد بدون هیچ گونه مقاومتی و آسیب رسیدن به بینی کودک و باز کردن راه تنفسی او پوآر بینی است که به تنفس راحت کودک کمک می کند.

پوآر بینی چیست و چه کاربردی دارد؟

پوآر بینی دارای یک بخش حبابی و یک سری نازک سیلیکونی است وقتی سر حبابی را فشار دهید حالت مکش پیدا می کند و می توانید با قرار دادن سری نازک در بینی کودک و رها کردن آن محتویات بینی کودک را ساکشن نمایید. پوآر بینی با نام های دیگر فین گیر یا ساکشن بینی شناخته شده و مخاط های بینی کودک را به راحتی بیرون می آورد و تنفس راحت را برای فرزند کوچک شما به ارمغان می آورد.

اگر مخاط بینی نوزاد خشک باشد آیا می توانیم از پوآر برای تمیز کردن بینی نوزاد استفاده کنیم؟

برای اینکه بتوانید بینی کودک را به راحتی تمیز کنید باید مخاط بینی کودک نرم و روان باشد در غیر این صورت تمیز کردن بینی کودک با هر وسیله ای سخت می شود. بدین منظور قبل از استفاده از پوآر بینی از داروخانه قطره بینی برای فرزند خود خریداری نمایید و در هر سوراخ بینی کودک یک قطره بچکانید و اجازه دهید تا مخاط نرم شده و سپس از پوآر بینی به راحتی استفاده نمایید.

پوآر بینی دستی و برقی چه تفاوتی با یکدیگر دارند و خرید کدام یک برای تمیز کردن بینی کودک مناسب تر می باشد؟

بطور کلی پوآر بینی در دو مدل دستی و برقی ارائه می شود که استفاده از مدل ساده یا دستی آن مرسوم تر می باشد، اما مدل برقی سرعت عمل تمیز کردن بینی نوزاد را بالا می برد. اما برخی به دلیل صدایی که پوآر برقی ایجاد می کند خرید آن را برای تمیز کردن بینی کودک توصیه نمی کنند زیرا موجب ترس کودک می شود، در ضمن عملکرد هر دو با یکدیگر یکسان است و پوآر بینی دستی قیمت ارزان تری دارد.

مدل: 3607
پوآر بینی رووکو Rovco بهترین وسیله برای تمیز کردن و جلوگیری از انسداد بینی کودک می باشد و از بدو تولد کودک قابل استفاده است.یکی از چالش های مادرها از زمانی که کودکشان به دنیا می آید، تنفس راحت و تمیز کردن بینی کودک می باشد.سوراخ های بینی کودک کوچک است و پوست بینی او لطیف می باشد.فشار وار..
175,000 تومان
مدل: M903
اگر تمیز کردن بینی کودک برایتان سخت است، خرید پوآر بینی وی کر wee care با سری سیلیکونی و نرمی که دارد برای تمیز کردن بینی کودک انتخاب مناسبی می باشد.برخی از مادرها که کم تجربه هستند به تمیز کردن بینی کودک توجه نمی کنند و همین موضوع باعث می شود که کودک به خوبی نتواند نفس بکشد.گرفتگی بینی باعث..
53,000 تومان
مدل: 4754
پوآر بینی بیبی سیل Babisil وسیله ای مناسب با کاربردی راحت برای تمیز کردن بینی کودک می باشد. می توانید بخش حبابی آن را فشار دهید تا هوای آن خارج شود، سپس سر نازل سیلیکونی آن را در حفره ی بینی کودک قرار دهید و به آرامی فشار دست را کاهش دهید تا حباب کم کم باز شده و مخاط بینی کودک ساکشن شود. ویژ..
340,000 تومان
مدل: 210088
پوآر بینی کیدزمی Kidsme برای تمیز کردن راحت بینی کودک استفاده می شود و بخاطر داشتن سری نازل نرم و سیلکیونی صدمه ای به بینی کودک وارد نمی کند. ویژگی های پوآر بینی کیدزمی:از بدو تولد نوزاد قابل استفاده است. قسمت سر پوآر از جنس سیلیکونی و قابل انعطاف است. نوک نازل نرم است و به داخل بینی..
255,000 تومان
مدل: ME8202X-B
ساکشن بینی (پوار بینی) دیجیتالی برند هانوکس مدل ME 8202X  بصورت برقی و اتوماتیک بوده است.ساکشن بینی (پوآر بینی) هانوکس با دو عدد باتری 1.5 ولت قابل استفاده است.بر روی بدنه این ساکشن بینی (پوآر بینی)  دکمه ای تعبیه شده که با استفاده از آن می توان ساکشن بینی را روشن و خاموش کرد.سری این ساک..
830,000 تومان
ست بهداشتی 12 تکه سامر Summer
جدید ناموجود
مدل: 14454
ست بهداشتی 12 تکه سامر Summer شامل یک شانه، برس، پوآر بینی، تب سنج، ناخن گیر، سوهان ناخن، دندانگیر، داروخوری قاشقی، داروخوری سرنگی می باشد که در کیف پلاستیکی قرار می گیرد. به جای اینکه بخواهید برای کودک خود چندین لوازم بهداشتی را بصورت جداگانه خریداری کنید،می توانید با ست بهداشتی سامر که از نظر ..
ست بهداشتی کودک ماماس و پاپاس
ناموجود
مدل: کیف دار
ست بهداشتی کودک ماماس و پاپاس شامل قیچی، ناخنگیر، مسواک انگشتی، پوآر بینی، تب سنج، سوهان ناخن، داروخوری و شانه و برس می باشد و تمام وسایلی که برای بهداشت شخصی کودک لازم است را در خود دارد. این ست بهداشتی از بدو تولد کودک قابل استفاده می باشد و تمامی لوازم در یک کیف زیپ دار قرار می گیرند که باعث ..
پوآر بینی رابط دار نابی nuby
Top Brand ناموجود
مدل: 781
اگر مخاط راه بینی کودک را بسته و نمی دانید با چه روشی مخاط بینی کودک را تمیز کنید تا بتواند بهتر نفس بکشد می توانید از پوآر بینی رابط دار نابی استفاده نمایید. در صورتی که مخاط در بینی کودک جمع شود، تنفسش سخت می شود و نمی تواند شیر بخورد و خواب راحتی ندارد و مداوم گریه و بی تابی می کند. استفا..
پوآر بینی با درپوش ناک Nuk
ناموجود
مدل: درپوش دار
پوآر بینی با درپوش ناک بهترین وسیله برای تمیز کردن بینی کودک و کمک به تنفس راحت تر و بهتر او می باشد و از بدو تولد نوزاد قابل استفاده است. اگر کودک شما دچار سرماخوردگی شده و سخت نفس می کشد و نمی تواند شب ها به خوبی بخوابد و به راحتی شیر بخورد باید بینی او را تمیز کنید تا به تنفس بهتر و خواب با ک..
پوآر بینی کودک مایا Maya
ناموجود
مدل: 4531
پوآر بینی کودک مایا Maya بهترین وسیله برای تمیز کردن بینی کوچک کودک دلبند شما می باشد و می تواند به بهبود تنفس فرزند شما کمک کند. اگر کودک شما شب ها نمی تواند به خوبی بخوابد و از دهان نفس می کشد. اگر اشتهای کودک شما کم شده و به سختی می تواند غذا بخورد. اگر دچار سرماخوردگی شده و میزان ترش..
نمايش 1 تا 12 از 19 (2 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات