منو
سبد خرید شما

سرشیشه

شیر خوردن اصلی ترین عامل رشد و سلامتی و تقویت استخوان ها و داندان های کودک است. شیر تمام موارد غذایی مورد نیاز کودک را تامین می کند حتی آب مورد نیاز بدن. شیشه شیر جزء جدایی ناپذیر کودک و والدین است چون از بدو تولد برای کودکانی که از شیر مادر تغذیه نمی کنند و یا شیر مادر برای آنها کافی نیست لازم است تا در سنین بالاتر که دیگر مایعات مثل آب و آب میوه برای کودک ریخته می شود از طرفی سرشیشه بخش مهم شیشه شیر است. این بخشی است که در دهان کودک می رود و جنس و اندازه اش بسیار اهمیت دارد. سر شیشه نباید دارای مواد مضر باشد و همچنین شکل طراحیش باید متناسب باشد. به غیر از مناسب بودن سر شیشه با سن کودک باید کودک هم با آن راحت باشد و آن را بپذیرد.

برای آزمایش استحکام سر شیشه آن را محکم فشار دهید باد دوباره به حالت اولیه باز گردد در غیر اینصورت مناسب نیست. چسبنده یا کدر بودن یا باد کردن آن نشان از زمان تعویض سر شیشه است. این وسیله نباید دارای ترک خوردگی باشد چون جریان ورود مایعات به دهان نوزاد ممکن است خفگی ایجاد کند. مادرانی که هم از شیشه برای شیردهی استفاده می کنند و هم از شیر مادر باید این موضوع را مد نظر داشته باشد که اگر سوراخ سرشیشه بیش از حد باشد دیگر نوزاد از شیر مادر تغذیه نمی کند.

سوالات متداول

چه زمانی لازم است سرشیشه کودک را تعویض نماییم و سرشیشه جدیدی خریداری کنیم؟

در صورتی که سوراخ سرشیشه ای که کودک شما باید از آن تغذیه کند بزرگ شده باشد و جریان شیر خروجی از آن زیاد باشد و رنگ سرشیشه تغییر پیدا کرده باشد و رنگ شفاف اولیه را نداشته باشد. اگر سرشیشه حالت چسبندگی پیدا کرده باشد یا نازک شده و دچار پارگی شده باشد و اینکه سن کودک شما بالاتر رفته باشد و سرشیشه قبلی مناسب برای تغذیه او نباشد باید سرشیشه تعویض شود.

برای خرید یک سرشیشه خوب و مناسب برای نوزاد باید به چه نکاتی توجه نماییم؟

سرشیشه باید از مواد بهداشتی و فاقد مواد شیمیایی ساخته شده باشد و سیلیکونی و نرم باشد و فشار زیادی را به دهان کودک در هنگام مکیدن وارد نکند. تعداد سوراخ ها و جریان خروجی شیر از سرشیشه متناسب با سن کودک باشد، به نوع آن توجه کنید که مانع رشد صحیح دندان های شیری کودک نشود. اگر آنتی کولیک باشد یکی از مزیت های آن محسوب شده و از وارد شدن هوا به دهان کودک جلوگیری می کند.

هر سرشیشه ای که برای کودک خریداری می کنیم چه مدت زمانی قابل استفاده است؟

بطور کلی مدت زمان عمر سرشیشه نسبت به خود شیشه شیر کمتر است و قبل از هر بار استفاده باید از سلامت ظاهری سرشیشه اطمینان حاصل کنید و اگر تغییری در ظاهر آن ایجاد شده جهت خرید سرشیشه جدید برای کودک خود اقدام کنید. در حالت کلی بهتر است هر یک تا دو ماه یکبار سرشیشه سیلیکونی یا لاتکسی کودک خود را تعویض کنید و سرشیشه ای مناسب برای او خریداری نمایید.

بهترین روش برای ضدعفونی و استریل کردن سرشیشه نوزاد چه چیزی می باشد؟

بعد از هر بار استفاده از شیشه شیر، بطور کامل سرشیشه را از شیشه شیر جدا کرده و با سرشیشه شور و مایع شوینده ملایم و آب گرم قسمت های دور از دسترس آن را به خوبی بشویید تا کاملا تمیز شود. همچنین می توانید برای استریل کردن سرشیشه از روشهای جوشاندن در آب، استفاده از دستگاه استریل کننده و مایع استریل استفاده نمایید و پس از شستشو حتما در معرض هوا قرار دهید تا خشک شده و قارچ ها در آن رشد نکنند.

مدل: 322
از ویژگی های سرشیشه سیلیکونی سایز 2 دکتر براون Dr Brown's می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:شامل دو عدد  جنس قابل انعطاف و سیلیکونی فاقد بیسفنول A بدون جذب بو و طعم مایعات  ضد عفونی 5 دقیقه جوشاندن در آب نوع گرد معمولی  از سن 3 ماه به بالا ..
235,000 تومان
مدل: 332
سرشیشه سایز 3 دکتر براون دارای کیفیت عالی و جنس سیلیکونی می باشد و در یک بسته بندی حاوی دو عدد سرشیشه است که مناسب برای کودکان 6 ماه به بالا است. در تهیه این سرشیشه از مواد شیمیایی مضر BPA استفاده نشده است و هیچ گونه بو و طعم مایعات مختلف را به خود جذب نمی کند. نوع این سرشیشه گرد معمولی می ب..
235,000 تومان
مدل: 3800151
سرشیشه غذاخوری گرد 2 عددی سواوینکس از جنس سیلیکونی می باشد و شامل دو عدد سرشیشه در یک بسته بندی است. نوع سرشیشه آن گرد است و برای گروه سنی 4 ماه به بالا مناسب می باشد. برای استریل کردن سرشیشه می توانید آن را به مدت 5 دقیقه در آب بجوشانید. جریان خروجی مایعات و شیر از این سرشیشه آهسته می ب..
210,000 تومان
مدل: 3800146
سرشیشه آناتومیک 2 عددی سواوینکس Suavinex برای کودک از بدو تولد تا 6 ماهگی مناسب می باشد.یکی از سوالاتی که برای مادران کم تجربه پیش می آید این است که مگر سرشیشه هم گروه سنی دارد؟بله، هر سرشیشه برای گروه سنی خاصی طراحی شده است و هر چه سن کودک بالاتر می رود باید تعداد سوراخ های سرشیشه بیشتر شود..
210,000 تومان
مدل: 3800148
سرشیشه آناتومیک بسته  2 عددی سواوینکس  Suavinexبرای گروه سنی 6 ماه به بالا مناسب است.انتخاب سرشیشه برای تغذیه کودک از زمانی که متولد می شود مهم و ضروری است.برخی از مادران به فرزند خود شیر خودشان را می دهند و فکر می کنند نیازی نیست که شیشه برای کودکان خود خریداری نمایند.حتی اگر کودک شما ش..
210,000 تومان
مدل: 3800150
سرشیشه گرد با جریان آهسته سواوینکس Suavinex بسته 2 عددی از جنس سیلیکون می باشد و از بدو تولد نوزاد مناسب می باشد.مادرانی که نوک سینه هایشان زخم شده یا بیماری خاصی دارند و نمی توانند در روزهای اول تولد فرزند خود بصورت مستقیم به کودکشان شیر بدهند باید دنبال سرشیشه ای مناسب برای شیر خوردن کودک باشن..
210,000 تومان
مدل: 38112
سر شیشه دو عددی لاتکس چیکو با سری معمولی مخصوص شیشه شیر های ول بینگ است.این سرشیشه به علت سوراخ هايی كه روی آن تعبیه شده خاصیت ضدنفخ دارد.ویژگی های این شیشه شیر ها:شامل 2 عدد سرشیشه  بدلیل حالت 1 قطره بودن از بدو تولد استفاده است فرم آن شبیه به سینه مادر است  ساخته شده از لاستیک..
51,000 تومان
مدل: 350
سرشیشه آبمیوه خوری بی بی لند مدل 350 برای قرار گرفتن بر روی انواع شیشه شیرهای بیبی لند و آبمیوه خوردن کودک مناسب می باشد.یکی از مایعات ضروری برای بدن کودک، آبمیوه است که حاوی ویتامین ها و املاح مورد نیاز بدن می باشد.آبمیوه هایی که بصورت آماده به فروش می رساند برای کودک مناسب نیست زیرا دارای ..
21,000 تومان
مدل: 4390
سر شیشه سیلیکونی واید s بیبی سیل یکی از شبیه ترین سر شیشه ها به پستان مادر می باشد که ازبهترین و مرغوب ترین نوع سیلیکون ساخته شده است سیلیکون بکار رفته برای آن کاملا بهداشتی و بدون مواد مضر برای کودک ساخته شده است. این سرشیشه قابلیت ارتجاعی و کشش زیاد دارددر ساخت این سرشیشه از بهترین و باکیفیت ت..
180,000 تومان
مدل: 4393
سر شیشه واید 0 تا 4 ماه بیبی سیل یکی از شبیه ترین سر شیشه ها به پستان مادر می باشد که ازد بهترین و مرغوب ترین نوع سیلیکون ساخته شده است سیلیکون بکار رفته برای آن کاملا بهداشتی و بدون مواد مضر برای کودک ساخته شده استاین سرشیشه قابلیت ارتجاعی و کشش زیاد دارد که این مهر تاییدی بر کیفیت بالای آن است..
225,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 43 (4 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات