منو
سبد خرید شما

Okiedog (اکی داگ)

مدل: 28294
کیف مادر گلدار بدون لوازم بندی بلند و فضای مناسبی برای قرار دادن لوازم نوزاد دارد . یک کیف چند منظوره برای استفاده روز مره از سری کیف های برند اوکی داگ است. از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با کیفیت تولید شده است. این مدل فضای کافی برای لوازم مادر و نوزاد، لوازم جانبی ، شی..
0 تومان
مدل: 24301
کیف مادر مشکی بدون لوازم بندی بلند و فضایی مناسب برای قرار دادن لوازم نوزاد دارد . یک کیف چند منظوره برای استفاده روز مره از سری کیف های برند اوکی داگ است. از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با کیفیت تولید شده است. این مدل فضای کافی برای لوازم مادر و نوزاد، لوازم جانبی ، شیش..
0 تومان
مدل: 39072
کیف مادر موندو خاکستری یک کیف چند منظوره برای تفریح و سفر از سری کیف های برند اوکی داگ است. جنس این کیف از پلی استر مرغوب می باشد. داخل کیف یک تشک تعویض نوزاد آنتی باکتریال قرار دارد. این کیف به صورت دوشی و کوله پشتی قابل استفاده می باشد.در صورت کثیف شدن کیف به راحتی  قابل شستشو می باشد. نقاط ت..
0 تومان
مدل: 31020
کیف مادر لوکسی کلاسیک قرمز بزرگ با تعداد بالای جیب ها فضای زیادی برای قرار دادن لوازم نوزاد کرده است . یک کیف چند منظوره برای تفریح و سفر از سری کیف های برند اوکی داگ است. از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با کیفیت تولید شده است. این مدل چهار تکه شامل کیف لوازم مادر و نوزاد..
0 تومان
مدل: 24300
کیف مادر قرمز بندی بلند و فضایی مناسب برای قرار دادن لوازم نوزاد دارد . یک کیف چند منظوره برای استفاده روز مره از سری کیف های برند اوکی داگ است.از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با کیفیت تولید شده است. این مدل فضای کافی برای لوازم مادر و نوزاد،  لوازم جانبی ،  شیشه شیر نوز..
0 تومان
مدل: 35002
کیف مادر صورتی با تعداد بالای جیب ها فضای زیادی برای قرار دادن لوازم نوزاد کرده است . یک کیف چند منظوره برای تفریح و سفر از سری کیف های برند اوکی داگ است. از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با کیفیت تولید شده است.این مدل چهار تکه شامل کیف لوازم مادر و نوزاد، کیف لوازم جانبی..
0 تومان
مدل: 37003
 كيف مادر شاتل خاکستری 4 تكه برای نگهداری شیشه شیر ، لوازم کوچک مانند جاکلیدی و زیر انداز مخصوص تعویض پوشک آنتی باكتریال می باشد. این کیف بسیار راحت برای سفر و برای کودکانی که لباس زیادی دارند و غذا یا اسباب بازی نیاز دارند فضای مناسبی دارد .  از ویژگی های این محصول می توان به: وزن کم  ..
0 تومان
مدل: 28264
کیف مادر سومو طوسی کوله پشتی با تعداد بالای جیب ها فضای زیادی برای قرار دادن لوازم نوزاد کرده است . از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با کیفیت تولید شده است. این مدل چهار تکه شامل کیف لوازم مادر و نوزاد، کیف لوازم جانبی ، کیف شیشه شیر نوزاد و تشک تعویض می باشد. زیراندازی که در ..
0 تومان
کیف مادر پاپ کندی قرمز اکی داگ
ناموجود
مدل: 28311
کیف مادر پاپ کندی قرمز بندی بلند و فضایی مناسب برای قرار دادن لوازم نوزاد دارد . یک کیف چند منظوره برای استفاده روز مره از سری کیف های برند اوکی داگ است. از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با کیفیت تولید شده است. این مدل فضای کافی برای لوازم مادر و نوزاد،  لوازم جانبی ،  شیش..
کیف مادر پارچه سفید سرمه ای گلدار اوکی داگ
ناموجود
مدل: 31032
کیف مادر پارچه سفید سرمه ای گلدار با تعداد بالای جیب ها فضای زیادی برای قرار دادن لوازم نوزاد کرده است . یک کیف چند منظوره برای تفریح و سفر از سری کیف های برند اوکی داگ است از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با کیفیت تولید شده است.این مدل چهار تکه شامل کیف لوازم مادر و نوزاد..
کیف مادر نارنجی مشکی اکی داگ
ناموجود
مدل: 24218
کیف مادر نارنجی مشکی کیفی کوچک با فضای مناسب برای قرار دادن لوازم نوزاد می باشد . بندی بلند و فضایی مناسب برای قرار دادن لوازم نوزاد دارد. یک کیف چند منظوره برای استفاده روز مره از سری کیف های برند اوکی داگ است از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با کیفیت تولید شده است. این م..
نمايش 1 تا 12 از 21 (2 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات