منو
سبد خرید شما

Okiedog

برند: okiedog مدل: 39021
کیف مادر سومو قرمز از سری کیف های برند اوکی داگ است. جنس این کیف از پلی استر با کیفیت می باشد. داخل کیف یک تشک تعویض نوزاد آنتی باکتریال قرار دارد. این کیف به صورت دوشی و کوله پشتی قابل استفاده می باشد. در صورت کثیف شدن کیف به راحتی  قابل شستشو می باشد. نقاط تحت فشار کیف با دوخت های ضربدری تقویت شده..
1,150,000 تومان
کیف مادر گلدار بدون لوازم کیف مادر گلدار بدون لوازم
ناموجود
برند: okiedog مدل: 28294
   کیف مادر گلدار بدون لوازم بندی بلند و فضای مناسبی برای قرار دادن لوازم نوزاد دارد . یک کیف چند منظوره برای استفاده روز مره از سری کیف های برند اوکی داگ است. از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با کیفیت تولید شده است. این مدل فضای کافی برای لوازم مادر و نوزاد، لوازم جانبی ، شیش..
کیف مادر مشکی بدون لوازم کیف مادر مشکی بدون لوازم
ناموجود
برند: okiedog مدل: 24301
   کیف مادر مشکی بدون لوازم بندی بلند و فضایی مناسب برای قرار دادن لوازم نوزاد دارد . یک کیف چند منظوره برای استفاده روز مره از سری کیف های برند اوکی داگ است. از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با کیفیت تولید شده است. این مدل فضای کافی برای لوازم مادر و نوزاد، لوازم جانبی ، شیشه..
کیف مادر پاپ کندی قرمز کیف مادر پاپ کندی قرمز
ناموجود
برند: okiedog مدل: 28311
   کیف مادر پاپ کندی قرمز بندی بلند و فضایی مناسب برای قرار دادن لوازم نوزاد دارد . یک کیف چند منظوره برای استفاده روز مره از سری کیف های برند اوکی داگ است. از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با کیفیت تولید شده است. این مدل فضای کافی برای لوازم مادر و نو..
کیف مادر پارچه سفید سرمه ای گلدار کیف مادر پارچه سفید سرمه ای گلدار
ناموجود
برند: okiedog مدل: 31032
   کیف مادر پارچه سفید سرمه ای گلدار با تعداد بالای جیب ها فضای زیادی برای قرار دادن لوازم نوزاد کرده است . یک کیف چند منظوره برای تفریح و سفر از سری کیف های برند اوکی داگ است از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با کیفیت تولید شده است.این مدل چهار تکه شامل کیف لوازم مادر و نوزاد،..
کیف مادر نارنجی مشکی کیف مادر نارنجی مشکی
ناموجود
برند: okiedog مدل: 24218
   کیف مادر نارنجی مشکی کیفی کوچک با فضای مناسب برای قرار دادن لوازم نوزاد می باشد . بندی بلند و فضایی مناسب برای قرار دادن لوازم نوزاد دارد . یک کیف چند منظوره برای استفاده روز مره از سری کیف های برند اوکی داگ است از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با ک..
کیف مادر موندو قرمز زرشکی کیف مادر موندو قرمز زرشکی
ناموجود
برند: okiedog مدل: 39022
کیف مادر موندو قرمز زرشکی یک کیف چند منظوره برای تفریح و سفر از سری کیف های برند اوکی داگ است. جنس این کیف از پلی استر مرغوب می باشد. داخل کیف یک تشک تعویض نوزاد آنتی باکتریال قرار دارد. این کیف به صورت دوشی و کوله پشتی قابل استفاده می باشد. در صورت کثیف شدن کیف به راحتی  قابل شستشو می باشد. نقاط تح..
کیف مادر موندو خاکستری کیف مادر موندو خاکستری
ناموجود
برند: okiedog مدل: 39072
کیف مادر موندو خاکستری یک کیف چند منظوره برای تفریح و سفر از سری کیف های برند اوکی داگ است. جنس این کیف از پلی استر مرغوب می باشد. داخل کیف یک تشک تعویض نوزاد آنتی باکتریال قرار دارد. این کیف به صورت دوشی و کوله پشتی قابل استفاده می باشد. در صورت کثیف شدن کیف به راحتی  قابل شستشو می باشد. نقاط تحت ف..
کیف مادر مترو سرمه ای کیف مادر مترو سرمه ای
ناموجود
برند: okiedog مدل: 39002
   کیف مادر مترو سرمه ای با تعداد بالای جیب ها فضای زیادی برای قرار دادن لوازم نوزاد کرده است . از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با کیفیت تولید شده است. این مدل چهار تکه شامل کیف لوازم مادر و نوزاد، کیف لوازم جانبی ، کیف شیشه شیر نوزاد و تشک تعویض می باشد. زیراندازی که در لواز..
کیف مادر لوکسی کلاسیک قرمز بزرگ کیف مادر لوکسی کلاسیک قرمز بزرگ
ناموجود
برند: okiedog مدل: 31020
  کیف مادر لوکسی کلاسیک قرمز بزرگ با تعداد بالای جیب ها فضای زیادی برای قرار دادن لوازم نوزاد کرده است . یک کیف چند منظوره برای تفریح و سفر از سری کیف های برند اوکی داگ است. از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با کیفیت تولید شده است. این مدل چهار تکه شامل کیف لوازم مادر و نوزاد، ..
کیف مادر لوکسی کرم بزرگ کیف مادر لوکسی کرم بزرگ
ناموجود
برند: okiedog مدل: 31011
   کیف مادر لوکسی کرم بزرگ با تعداد بالای جیب ها فضای زیادی برای قرار دادن لوازم نوزاد کرده است . یک کیف چند منظوره برای تفریح و سفر از سری کیف های برند اوکی داگ است. از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با کیفیت تولید شده است. این مدل چهار تکه شامل کیف لوازم مادر و نوزاد، کیف لوا..
کیف مادر قرمز بدون لوازم کیف مادر قرمز بدون لوازم
ناموجود
برند: okiedog مدل: 24300
   کیف مادر قرمز بندی بلند و فضایی مناسب برای قرار دادن لوازم نوزاد دارد . یک کیف چند منظوره برای استفاده روز مره از سری کیف های برند اوکی داگ است. از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با کیفیت تولید شده است. این مدل فضای کافی برای لوازم مادر و نوزاد،  لوازم جانبی ،  شیشه شیر نوزا..
نمايش 1 تا 12 از 21 (2 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات