منو
سبد خرید شما

پوپت و وسایل بازی حمام

برخی کودکان از حمام خوششان نمی آید و به سختی حمام می کنند این هم برای خود آنها ناگوار است و هم برای والدین تجربه مناسبی نیست.

پوپت ها از وسایلی است که باعث سرگرمی کودک در حمام می شود و حمام کردن را تجربه ای خوشایند برای کودک و والدین می کنند.

پوپت از اسباب بازی های مخصوص حمام است که در جنس ها و اشکال مختلف تولید شده است.

پوپت ها روی آب می مانند و برخی از آنها با فشار دادن سوت می زنند. مثلا پوپت های اردک از اولین انواع اسباب بازی حمام به شمار می رود.

 

پوپت 5 تکه حیوانات دریایی وین فان
ناموجود
مدل: 007118
پوپت 5 تکه حیوانات دریایی وین فان winfun تهیه شده از جنس پلاستیک مرغوب، با کیفیت و ضد حساسیت است. این مجموعه پوپت 5 تکه وان حمام که جزو مهمی از اسباب بازی های داخل حمام به حساب می آیند، کودک شما را کاملا سرگرم می کند و می توانید به راختی و بدون گریه کردن کودک او را بشویید.با استفاده از این اسباب..
پوپت حمام حباب ساز استار طرح اردک
ناموجود
مدل: اردک
پوپت حمام حباب ساز استار طرح اردک به دلیل رنگ های جذاب و حالت حباب سازی که دارند توجه والدین و به خصوص کودکان را به خود جلب می کنند. این پوپت ها بر حواس پنج گانه نوزاد تاثیر به سزایی دارند به همین دلیل می توانید از زمان بدو تولد از آن ها برای سرگرم کردن کودک دلبندتان استفاده کنید. این مجموعه دار..
پک پوپت 10عددی حیوانات وین فان
ناموجود
مدل: 001310
پک پوپت 10 عددی حیوانات وین فان winfun مدل 001310 دارای ده پوپت با ظاهر زیبا و جذاب به شکل حیوانات مختلف است. می تواند یک دوست خوب دوست داشتنی برای سرگرمی کودکان باشد .این اسباب بازی دارای یک محفظه در دار برای جمع کردن عروسک ها می باشد.و بخاطر جذابیتی که دارند می توانند مشوق کودکانی باشند ..
پوپت حیوانات 5 تیکه وین فان
ناموجود
مدل: 007120
پوپت حیوانات 5 تکه وین فان winfun پوپت وان حمام حیوانات دریایی است که دارای  5 عدد عروسک اسباب بازی حمام می باشد شامل عروس دریایی،اسب دریایی،دلفین،سفره ماهی و نهنگ است.این پوپت ها آب پاش هستند و از دهان حیوانات به بیرون آب پرتاب می شود و باعث سرگرمی کودک می شود. و بخاطر جذابیتی که دارند می توانن..
ست پوپت اختاپوس 10 تیکه وین فان
ناموجود
مدل: 007115
ست پوپت 10 تکه اختاپوس وین فان winfun مدل 007115 دارای ده پوپت با ظاهر زیبا و جذاب به شکل حیوانات دریایی مختلف است. می تواند یک دوست خوب دوست داشتنی برای سرگرمی کودکان باشد .همچنین دارای یک ظرف می باشد که در سطح آن سوراخ هایی به شکل آبپاش وجود دارد.این اسباب بازی دارای یک محفظه در دار برای جمع ک..
جوجه جهشی تولو Tolo
ناموجود
مدل: 89202
به گونه ای طراحی شده که با فشار آن به سمت پایین سر جوجه بالا می آید و جوجه کوچک که زیر بال جوجه بزرگ پنهان شده با فشار دادن دم جوجه بزرگ نمایان می شود.این اسباب بازی به دلیل سبک و قابل حمل بودن برای نوزادان مناسب است و بسیار بادوام می باشد.این اسباب بازی با صداهایی که تولید می کند مهارت شنیداری ..
پوپت عصر حجر تولو Tolo
ناموجود
مدل: 50403
اسباب بازی پوپت عصر حجر تولو شامل 4 عدد از حیوانات گذشته های دور است که برای کودکانی که علاقه به دایناسورها دارند می تواند اسباب بازی شاد و جذابی و سرگرم کننده ای باشد.این 4 عدد حیوان از جنس پلاستیک هستند که از مواد اولیه ی استاندارد و با کیفیت بالایی درست شده اند که برای کودک هیچگونه ضرری ندارن..
ست اردک خجالتی تولو Tolo
ناموجود
مدل: 50501
این اسباب بازی جذاب شامل 3 عدد اردک است که دارای رنگ هایی شاد و متفاوت هستند  که از این طریق به کودک برای تشخیص و متمایز کردن رنگ ها کمک زیادی می کنداین عروسک های اردک شامل رنگ های شاد  سبزآبی ، نارنجی و قرمز هستند و وقتی که این اردک ها را داخل آب گرم قرار دهید قسمتی از رنگ های آن ها عوض می شود ..
نمايش 13 تا 24 از 24 (2 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات