منو
سبد خرید شما

پازل و جورچین

پازل و جورچین دو مورد از اسباب بازی های فکری و آموزشی برای کودکان می باشد که در تقویت هوش و حافظه ی کودک نقش چشمگیری دارند.

پازل و جورچین نه تنها برای کودکان بلکه برای بزرگترها نیز بازی های جذابی هستند اما مدل های مختلف آن متناسب با گروه های سنی مختلف طراحی شده اند.

سعی کنید متناسب با سن کودک خود اسباب بازی های فکری همچون لگو، خانه سازی، پازل و جورچین خریداری نمایید تا بتواند با آنها سرگرم شود.

این گونه اسباب بازی ها می توانند ساعت ها کودک را مشغول کنند و صبر و نظم و مهارت حل مسئله و تمرکز را به او بیاموزند.

همچنین کودک با استفاده از لگو می تواند اشکال مختلفی بسازد و قدرت تخیل کودک از این طریق تقویت می شود.

پازل هایی که برای کودکان کم سن و سال هستند دارای قطعات کمتری می باشند و کودک راحت تر می تواند قطعات را کنار یکدیگر قرار دهد.

برخی از پازل ها طوری طراحی شده اند که کودک با استفاده از آنها می تواند با حیوانات، اشکال هندسی، حروف الفبا و اعداد آشنا شود.

جورچین ها و پازل ها معمولا شامل چندین تکه مستقل می باشند که کودک با در کنار هم قرار دادن این قطعات می تواند شکل اصلی را بسازد.

از جنس های مختلف چوبی، پلاستیکی، مگنتی و فومی تهیه شده اند، به جنس آنها هنگام خرید توجه داشته باشید که بی خطر باشند و آسیب جسمی به کودک وارد نکنند.

پازل و جورچین جزو اسباب بازی هایی است که هم در قوای حرکتی و جسمانی و هم در تقویت حواس کودک تاثیرگذار می باشد.

موجب تقویت حس بصری، حافظه، تمرکز، هماهنگ نمودن چشم ها و دست ها، مهارت حرکتی و کار با دست و سایر حواس کودک می شوند.

کودک وقتی موفق می شود این سازه ها را کامل کند احساس شادی می کند و اعتماد به نفسش افزایش پیدا می کند.

شما والدین گرامی می توانید انواع پازل و جورچین بچه گانه را در سیسمونی شمیم مشاهده نمایید و جهت خرید و سفارش آنلاین این محصولات اقدام نمایید.

سوالات متداول

پازل و جورچین چه مزیت هایی در پرورش و رشد کودکان دارند؟

پازل و جورچین جزو وسایل سرگرم کننده ای است که از کودکان با سنین 6 ماه به بالا تا افراد بزرگسال طرفدار آن هستند. پازل و جورچین در تقویت حافظه، هوش، هماهنگی چشم ها و دست ها، تشخیص رنگها، مواجه شدن کودک با مشکلات و چالش ها، آموزش وسایل نقلیه و نام حیوانات و گل ها و گیاهان و شخصیت های کارتونی و ... نقش بسزایی دارد.

کودک از چه سنی می تواند با انواع پازل ها و جورچین ها بازی کند و سرگرم شود؟

در هنگام خرید پازل ها و جورچین ها حتما به گروه سنی که برای آنها تعریف شده است توجه کنید. پازل هایی که سه تکه هستند و بسیار ساده می باشند و قطعاتشان بزرگ است برای کودک با سن 6 تا 9 ماهه مناسب است. هر چقدر سن کودک بیشتر می شود می توانید پازل ها و جورچین هایی با پیچیدگی بیشتر برای او خریداری نمایید.

در خرید پازل و جورچین کودک باید چه معیارهایی را در نظر بگیریم؟

به تعداد تکه های پازل و جورچین، به سن کودک، موضوع جذاب و دوست داشتنی پازل، سایز قطعات، مواد سازنده ای که در ساخت پازل به کار رفته، نوع و شکل پازل و جورچین هنگام خرید توجه داشته باشید. موارد گفته شده هنگام خرید پازل و جورچین بسیار مهم هستند و اگر شما یک پازل پیچیده با قطعات بسیار زیاد را جلوی کودک با سن کم قرار دهید می تواند موجب سرخوردگی و ایجاد احساس منفی در کودک شوید.

به چه اسباب بازی، لگو می گویند و دارای چه خصوصیاتی است؟

یکی از اسباب بازی های فکری که در دسته ی پازل ها و جورچین ها قرار می گیرد لگو می باشد که با نام خانه سازی نیز شناخته می شود. لگو دارای قعطات با سایزهای مختلف است و کودک می تواند از کنار هم قرار دادن قطعات این اسباب بازی تصویرهای ذهنی و خلاقیت های خود را به مرحله اجرا در آوردن و هر کجا که از آن سازه خوشش نیامد آن را خراب کند و سازه ی دیگری بسازد.

مدل: 00730
پازل حلقه ای کیک وین فان دارای قابلیت موزیکال، چراغ دار و تقویت انواع مهارت های هوشی کودک است. از آن جا که تمام ما می دانیم، انتخاب درست اسباب بازی های کودک از اهمیت ویژه ای بر خوردار است چرا که روی رفتار ها و هوش او تاثیر به سزایی دارد.موزیک این اسباب بازی حلقه هوش به گونه ای است که برای او آرا..
70,000 تومان
مدل: 00713
طبل بزرگ موزیکال وین فان winfun  مدل 00713 یک اسبا ب بازی موزیکال چندکاره می باشد که هم به عنوان طبل معمولی و هم به شکل جورچین و آموزش اشکال هندسی به کودک می توان استفاده کرد.روی صفحه اصلی این طبل موزیکال یک LED بزرگ قرار دارد که نمایشگر حروف مختلف می باشد و بدنه طبل نیز حالت لگویی دارد و به صور..
0 تومان
مدل: گربه
خرید پازل مگنتی طرح گربه اوپس Oops یک اسباب بازی معما گونه که به کودک کمک می کند تا در سن 1 تا 5 سالگی از دست های خود برای حل مسئله کمک بگیرد و ذهن کودک را فعال کرده و تمرکز او را تقویت می کند. ..
0 تومان
مدل: 1600810
پازل چوبی اوپس طرح جنگل برای بازی کردن کودکان یکسال به بالا مناسب است و موجب تقویت قوای بینایی، حرکتی و خلاقیت و هماهنگی دست ها و چشم های کودک می شود. این پازل فاقد هر گونه مواد شیمیایی است بطوری که اگر کودک آن را دهانش می گذارد هیچ مشکلی ندارد.پازل چوبی اوپس برای کودکان بالای یک سال ( 12ماه..
300,000 تومان
پازل چوبی 4 تکه طرح جوجه تیغی و سگ اوپس Oops
Top Brand ناموجود
مدل: 1600820
پازل چوبی 4 تکه طرح جوجه تیغی و سگ اوپس Oops برای سرگرم کردن کودک و آموزش رنگ ها و تقویت هوش کودک بهترین اسباب بازی آموزشی می باشد. ویژگی های پازل اوپس: از برند با کیفیت و سوئیسی اوپس است. این پازل سه بعدی می باشد. شامل 4 تکه است. برای آموزش نام حیوانات مناسب است. رنگ های مخت..
اسباب بازی لگو کیفی مدل 28062
ناموجود
مدل: 28062
لگو یا اسباب بازی خانه سازی با رنگ های شاد و قطعاتی که دارد کودک را تشویق می کند تا سازه هایی را که دوست دارد بسازد و از این طریق استعداد کودک شکوفا شده و خلاقیتش افزایش می یابد.یکی از جذاب ترین اسباب بازی ها در سطح جهان که بین گروه سنی کودک و نوجوان طرفداران زیادی دارد بازی لگو است.این اسبا..
اسباب بازی لگو کیفی مدل 6041
ناموجود
مدل: 6041
اسباب بازی لگو جزو جذاب ترین و دوست داشتنی ترین اسباب بازی ها برای گروه سنی کودک و نوجوان است که باعث شکوفا شدن خلاقیت و نوآوری گروه سنی 3 سال به بالا می شود.لگوها اسباب بازی های چیدنی و درست کردنی هستند که سالیان سال است که کودکان را در سراسر جهان سرگرم می کنند.منشا این اسباب بازی به گروه ل..
پازل حلقه ای وین فان
ناموجود
مدل: 00774
پازل حلقه ای وین فان winfun یکی از هوشمندانه ترین اسباب بازی ها برای کودکان و نوزادان می باشد که تمام موارد برای تقویت حواس و هوش کودک در آن به کار رفته است.از این مدل اسباب بازی با نام هایی مانند حلقه ی هوش کودک و پازل های حلقه ای یا اسباب بازی پرتاب حلقه هم شناخته می شوند.این اسباب بازی پا..
اسباب بازی ماشین و پازل زرد موزیکال وین فان
ناموجود
مدل: 00659
اسباب بازی ماشین و پازل زرد موزیکال وین فان winfun یک اسباب بازی انگیزشی برای تقویت هوش و مهارت های عملی کودک می باشد که می توانید برای کودک خود تهیه کرده و  از یک سال این اسباب بازی را در اختیار کودک خود قرار دهید. ای اسباب بازی جذاب یک ماشین کشیدنی می باشد که چرخ های آن به راحتی روی سرامیک و پارکت..
پازل چوبی مگنتی اوپس طرح پرستو و سنجاقک
Top Brand ناموجود
مدل: پرستو و سنجاقک
پازل چوبی مگنتی اوپس طرح پرستو و سنجاقک دارای 11 تکه یک اسباب بازی آموزشی جذاب برای بازی کردن کودکان بالای 12 ماه بدون هیچ خطری ساخته شده از چوب..
پازل 3 عددی طرح جوجه تیغی اوپس Oops
Top Brand ناموجود
مدل: 1601020
یکی از اسباب بازی های جذاب و هوشی برای کودکان پازل ها هستند که مهارت حل مسئله را در کودک تقویت کرده و موجب افزایش هوش کودک می شوند. پازل 3 عددی طرح جوجه تیغی اوپس شامل 4 تکه می باشد که یک تکه تخته چوبی است که دارای تو رفتگی هایی به اندازه سه حیوان است و سه تکه دیگر چوبی دارد که حیوانات هستند که ..
پازل 4 تکه طرح سنجاقک اوپس Oops
Top Brand ناموجود
مدل: 1601030
پازل 4 تکه طرح سنجاقک اوپس Oops یک بازی هوشی و جذاب برای سرگرم کردن کودکان بالای یکسال است. جورچین ها و پازل ها جزو دسته ای از اسباب بازی ها هستند که در تقویت هوش کودک نقش بسزایی دارند. پازل علاوه بر تقویت هوش کودک، موجب تقویت مهارت های حرکتی و حس لامسه و بینایی کودک می شود. برای گروه سن..
نمايش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات