منو
سبد خرید شما

راکر و نی نی لای لای برقی

راکر و نی نی لای لای برقی از وسایلی است که برای سرگرمی و آرامش دادن به کودکان مورد استفاده قرار می گیرد.

راکر جزو وسایل سرگرمی است که از قرن 19 میلادی برای کودکان مطرح شد، البته در آن زمان بیشتر برای کودکان قشر اشرافی و مرفه جامعه استفاده می شد.

در حال راکر به یکی از اسباب بازی های کودکان زیر یکسال تبدیل شده است و می تواند با حرکت الاکلنگی و رفت و برگشتی که دارد به کودک شادی و آرامش خاصی بدهد.

راکرها در طرح های عروسکی و موزیکال برای کودکان طراحی شده اند و شکل های ظاهری جالب و رنگ های شاد و کودکانه دارند.

در هنگام خرید راکر باید توجه داشته باشید که نشیمن آن راحت و نرم باشد و کودک احساس خوبی از نشستن بر روی آن داشته باشد.

نی نی لای لای یا تاب برقی یکی از وسایلی است که می تواند موجب خواب بهتر و استراحت کودک شود.

نی نی لای لای بصورت برقی و ساده طراحی شده است و از زمانی که کودک بدنیا می آید می توانید در هنگام خوابیدن کودک را در آن قرار دهید تا بخاطر حرکتی که دارد کودک احساس آرامش کند و خواب عمیق تر و با کیفیت تری داشته باشد.

در قسمت جلوی تاب برقی معمولا عروسک هایی نصب شده که متحرک هستند و کودک می تواند آنها را نگاه کند و با آنها بازی کند.

نی نی لای لای و تاب برقی دارای کمربند هستند که به بدن کودک متصل می شود و در اثر حرکت کردن از افتادن و آسیب رسیدن به کودک جلوگیری می کند.

اگر کودک شما از شیشه شیر برای تغذیه استفاده می کند می توانید حین شیر خوردن کودک را در نی نی لای لای یا تاب برقی قرار دهید تا حین تغذیه آرامش خاصی بگیرد و کم کم به خواب برود.

شما می توانید برای خرید آنلاین انواع راکر و نی نی لای لای برقی از طریق سیسمونی شمیم اقدام نمایید.

سوالات متداول

راکر چیست و چه استفاده از راکر چه مزایایی برای کودک دارد؟

راکر یک وسیله بازی کودکانه است که قسمتی برای نشستن دارد و کودک می تواند بر روی قسمت صندلی آن بنشیند و به سمت جلو و عقب بصورت الاکلنگی حرکت کند. راکر با ظاهر عروسکی و جذابی که دارد برای آرامش دادن به کودک، سرگرم کردن او و ایجاد حس خوشحالی در کودک مورد استفاده قرار می گیرد.

راکر در چه سنی برای کودک قابل استفاده می باشد؟

اگر کودک شما حالت تعادل ندارد و نمی تواند بدون کمک و مستقل بنشیند استفاده از راکر برای او مناسب نیست. کودک از سنی که نشستن را بطور کامل یاد می گیرد که در اکثریت کودکان این اتفاق بین سن 6 تا 9 ماهگی پیش می آید می تواند از راکر استفاده کند و با آن سرگرم شود.

نی نی لای لای چیست و چه مزیت هایی برای کودک دارد؟

بسیاری از نوزادان و کودکان برای اینکه راحت تر به خواب بروند باید در آغوش پدر و مادر با تکان دادن یا حرکت به سمت جلو و عقب بخوابند. در قدیم مادر فرزندش را بر روی پاهایش می خواباند یا در گهواره قرار می داد و با حرکت دادن سعی در خواباندن کودک می کند. اما این روزها نی نی لای لای جایگزین روش های قدیمی شده و کودک در محیطی راحت قرار می گیرد و با تکان خوردن به جهات مختلف به خواب ناز فرو می رود.

در زمان خرید تاب برقی باید چه مواردی را مدنظر داشته باشیم؟

تاب برقی یکی از لوازم مدرنی است که به آرامش و خواب بهتر کودک کمک می کند و در هنگام خوابیدن و شیر خوردن می توانید کودک خود را در آن قرار دهید. در هنگام خرید تاب برقی باید به موزیکال بودن، عملکرد با باتری یا برق، تنظیم حالت پشتی، جنس بدنه، دارا بودن کمربند ایمنی جهت امنیت کودک، داشتن عروسک های آویز برای سرگرمی کودک و ... توجه نمایید.

مدل: TY802
تاب برقی ببکو با پخش موسیقی و رقص نور می تواند موجب سرگرمی کودک شما شود و آرامش خاصی را برای او به ارمغان بیاورد. از بدو تولد تا زمانی که وزن کودک به 13 کیلوگرم برسد می تواند موجب آرامش و سرگرمی او شود. دارای تایمر 3 حالته، پخش چندین موزیک متنوع و تنظیم سرعت می باشد. 10 ملودی بازی و دو م..
4,600,000 تومان
مدل: se-10-007gl
نی نی لای لای یا راحتی تاب شو نونا خاکستری nuna مدل se-10-007gl قابل استفاده از نوزادی است وبسیار کاربردی و جزء خاص ترین صندلی های راحتی برای کودکان است که دارای طراحی منحصر بفرد و جدید و متفاوت می باشد.که دارای حرکتی کاملا آرام شبیه حرکت گهواره بصورت چپ و راست است  و بدون نیاز به دخالت  و تنظیم..
8,580,000 تومان
مدل: se-10-009gl
نی نی لای لای یا راحتی تاب شو نونا آبی nuna مدل se-10-009gl از بدو تولد قابل استفاده است و بسیار کاربردی می باشد که دارای طراحی جدید و منحصر بفرد  است.این وسیله دارای حرکتی کاملا ملایم شبیه گهواره بصورت راست و چپ است. به باتری و برق نیازی ندارد و بدون استفاده از آداپتور تنها با یک حرکت و تکان دا..
8,580,000 تومان
راکر عروسکی پشتی دار طرح خرس Bebe me
ناموجود
مدل: خرس عروسکی
راکر عروسکی طرح خرس Bebe me یک وسیله سرگرم کننده برای کودکان می باشد در رنگ بندی های مختلف ارائه شده است. از زمانی که کودک بتواند بنشیند و حدود سن 6 تا 9 ماهگی می تواند از آن استفاده نماید. البته این راکر عروسکی دارای کمربند می باشد که می توانید به منظور ایمنی کودک ببندید تا کودک حین حرکت از..
راکر عروسکی ساده طرح خرس Bebe me
ناموجود
مدل: خرس عروسکی
راکر عروسکی ساده طرح خرس Bebe me می تواند وسیله ای سرگرم کننده برای کودک دلبند شما از سن 9 ماه به بالا باشد. برای اینکه کودک بتواند از این وسیله استفاده کند باید کاملا تعادل داشته باشد و بتواند بر روی راکر بنشیند. وقتی کودک بر روی راکر بنشیند و دسته های چوبی آن را در دست بگیرد، می تواند به س..
راکر کودک طرح فیل بی بی ماه
ناموجود
مدل: فیل
راکر عروسکی طرح فیل بی بی ماه یکی از دوست داشتنی ترین و سرگرم کننده ترین وسایل برای تفریح و سرگرم کردن کودکان می باشد.راکر یکی از وسایل سرگرم کننده است که کودک با نشستن و حرکت جلو و عقب روی آن می تواند اوقات خوب و دوست داشتنی را سپری کند.راهنمای خرید راکر کودک:مدلی را خریداری نمایید که ش..
نی نی لای لای نونا کرم مدل leaf grow
ناموجود
مدل: SE10300CHPGL
نی نی لای لای یا راحتی تابشو نونا مدل nuna leaf grow  رنگ کرم مدل SE10300CHPGL مدلی بسیار کاربردی و جزء خاص ترین صندلی های راحتی برای کودکان است.این مدل که قابل استفاده از نوزادی است دارای حرکتی آرام شبیه حرکت گهواره به چپ و راست است  و بدون نیاز به دخالت  و تنظیم مجدد به شکل خودکار و ممتد تاب م..
نی نی لای لای نونا مشکی مدل leaf curv
ناموجود
مدل: SE01033DSKGL
نی نی لای لای نونا مدل nuna leaf curv رنگ مشکی مدل SE01033DSKGL یا راحتی تابشو قابل استفاده از نوزادی است وسیله ای بسیار کاربردی برای کودکان با حرکت گهواره ای بصورت چپ و راست است  و بدون نیاز به دخالت  و تنظیم مجدد به شکل خودکار و ممتد تاب می دهد.نی نی لای لای به دو صورت برق و شارژی کار می کند و..
نی نی لای لای نونا مشکی مدل leaf
ناموجود
مدل: se-10-032gl
نی نی لای لای نونا مشکی مدل leaf se-10-032gl جزء خاص ترین صندلی های راحتی برای کودکان است که دارای طراحی منحصر بفرد و جدید و متفاوت است.که دارای حرکت شبیه حرکت گهواره به چپ و راست و تحمل وزن تا 60 کیلوگرم از قابلیت های آن است و به باتری و برق نیازی ندارد.جنس تشک آن تمام پنبه و ارگانیک است همچنین..
نی نی لای لای نونا دودی مدل leaf grow
ناموجود
مدل: SE1033GRNGL
نی نی لای لای نونا دودی nuna مدل Lleaf grow کد  SE10300GRNGL یا راحتی تاب شو با موتور برقی قابل استفاده از نوزادی است و بسیار کاربردی و دارای طراحی منحصر بفرد و جدید و متفاوت می باشد.که حرکتی گهواره مانند دارد و بدون نیاز به دخالت  و تنظیم مجدد به شکل خودکار و ممتد تاب می دهد. این وسیله از دو طر..
نی نی لای لای نونا خاکستری مدل leaf grow
ناموجود
مدل: SE1030OXFGL
راحتی تاب شو یا نی نی لای لای نونا خاکستری nuna مدل leaf grow  کد SE10300OXFGL با موتور برقی قابل استفاده از بدو تولد نوزاد دلبند شماست و دارای طراحی منحصر بفرد و جدید و متفاوت است که بسیار کاربردی و جزء خاص ترین صندلی های راحتی برای کودکان می باشد.چون حرکتی گهواره مانند به چپ و راست دارد و بدون..
نمايش 1 تا 12 از 20 (2 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات