منو
سبد خرید شما

اکسسوری اتاق کودک

اکسسوری اتاق کودک شامل وسایل زینتی اتاق و لوازم جانبی می شود.

از اکسسوری های اتاق کودک می توانیم به آلبوم کودک، ساعت دیواری و ساعت رومیزی، سطل و سبد و فرش و جای دستمالی و سایر لوازمی که در گروه های دیگر قرار نمی گیرند اشاره کنیم.

از آنجایی که کودک بیشتر تایم شبانه روز را در اتاق خود سپری می کند باید اتاق کودک از جذابیت و زیبایی کافی برخوردار باشد.

آلبوم برای ثبت خاطرات دوران نوزادی و کودکی فرزند شما بهترین گنجینه می باشد و تا دوره بزرگسالی به یادگار می ماند.

قاب عکس و تندیس های دیواری نیز برای تزیین اتاق کودک و زیبایی بخشیدن به دکوراسیون اتاق مورد استفاده قرار می گیرند.

ست های سطل و جا دستمالی نیز جزو لوازم پر مصرف هستند.

سطل زباله برای وسایل دور ریختنی اتاق کودک استفاده می شود و جا دستمالی برای قرار دادن دستمال کاغذی مورد مصرف قرار می گیرد.

فرش در زیبایی اتاق کودک بیشترین تاثیر را دارد و پوششی مناسب برای کف اتاق می باشد.

در انتخاب فرش دقت کنید که لیز نباشد تا کودک به راحتی بتواند بر روی آن بازی کند بدون اینکه خطری سلامتی او را تهدید کند.

سعی کنید اکسسوری های اتاق کودک را از رنگ های شاد انتخاب کنید و وسایل مختلف اتاق کودک را با یک طیف رنگی ست نمایید تا اتاق جلوه ی زیباتری بگیرد.

برای مشاهده و خرید آنلاین انواع اکسسوری اتاق کودک می توانید از طریق سیسمونی شمیم اقدام کنید.

سوالات متداول

اکسسوری اتاق کودک شامل چه وسایلی در اتاق کودک می شود؟

لوازم و وسایلی که در اتاق کودک قرار می گیرند همچون متر اندازه گیری قد کودک، قاب عکس، جای دستمال، آلبوم عکس، ساعت رومیزی، قاب تندیس، ساعت دیواری، لوستر، کوسن گارد تخت کودک، فرش و ... را اکسسوری اتاق کودک می نامند. این لوازم امکانات و رفاه بسیاری را در اتاق کودک ایجاد می کنند و جلوه و زیبایی خاصی به اتاق کودک می دهند.

آیا خرید تمامی اکسسوری های اتاق کودک برای خرید سیسمونی نوزاد لازم است؟

خیر، نیازی نیست قبل از بدنیا آمدن کودک برای خرید تمامی اکسسوری های اتاق کودک اقدام کنید. شما می توانید پس از تولد کودک و براساس نیاز او خرید کنید. مثلا برخی از لوازم همچون فرش، ساعت رومیزی، ساعت دیواری، لوستر و ... در صورتی که کودک اتاق مستقلی نداشته باشد بلا استفاده است و بهتر است بابت خرید این گونه وسایلی هزینه ای نکنید.

در خرید اکسسوری اتاق کودک باید به چه نکاتی توجه نماییم؟

نکته ی اول اینکه از خرید لوازم غیر ضروری پرهیز کنید و براساس بودجه ای که در نظر گرفته اید برای خرید اکسسوری اتاق کودک اقدام کنید. می توانید لوازمی همچون جای دستمال کاغذی، ساعت دیواری و فرش، لوستر، ساعت دیواری و ... را براساس رنگ و تم دکوراسیون اتاق کودک انتخاب نمایید. همچنین سعی کنید لوازم مصرفی برای اتاق کودک خریداری نمایید تا حداقل فرزند شما بتواند چندین سال از آن وسایل استفاده نماید.

چقدر هزینه برای خرید اکسسوری های اتاق کودک در نظر بگیریم؟

بودجه ی هر خانواده ای با خانواده ی دیگر متفاوت است و این سوال خیلی کلی می باشد. بهتر است لیست اکسسوری های اتاق کودک را یادداشت کنید و هر وسیله ای که خرید آن از اولویت بالاتری برخوردار است را در لیست خرید خود قرار دهید. در هنگام خرید از فروشنده بخواهید تا شما را راهنمایی کند و با بودجه ای که دارد بهترین وسایل کودک را به شما معرفی نماید.

مدل: خرس عروسکی
اگر می خواهید قد کودک خود را در منزل اندازه گیری کنید می توانید از متر اندازه گیری قد کودک bebe me استفاده نمایید. این متر اندازه گیری علاوه بر کاربر اصلی که دارد به شکل عروسک خرسی طراحی شده و برای تزیین و دکوراسیون اتاق کودک استفاده می شود. شکل ظاهری آن شبیه به یک خرس است که سر آن در قسمت ب..
245,000 تومان
مدل: خرس عروسکی
جای دستمال طرح خرس Bebe me دارای شکل ظاهری شیک و فانتزی و عروسکی دارد و برای قرار دادن دستمال کاغذی در اتاق کودک مورد استفاده قرار می گیرد. جنس آن پولیشی و نرم و لطیف می باشد. شکل ظاهری آن عروسکی و فانتزی است. در رنگ بندی آبی، صورتی، کرم، طوسی، زرد ارائه شده است. می توانید از آن برای..
280,000 تومان
مدل: فیل عروسکی
جای دستمال طرح فیل Bebe me برای قرار دادن دستمال کاغذی اتاق کودک مناسب است و با شکل ظاهری فانتزی و عروسکی که دارد برای دکوراسیون و زیبایی اتاق کودک نیز کاربرد دارد. ویژگی های محصول:در رنگ طوسی و طرح فیل ارائه شده است. جنس آن پولیشی و نرم و لطیف است. برای قرار دادن دستمال کاغذی کودک م..
290,000 تومان
مدل: قاب و تندیس
مادر و پدرها دوست دارند به بهترین شکل لحظه های دوران کودکی فرزند خود را ثبت و ضبط نمایند، برند بیبی برنارد امکانی را در اختیار خانواده ها قرار داده تا علاوه بر عکس گرفتن و قرار دادن عکسها در قاب عکس بتوانند تندیسی از دست یا پای فرزند خود تهیه کنند. اگر می خواهید فرزندان خود را در سنین بزرگسالی س..
450,000 تومان
مدل: 310
قاب دو بعدی سیلور بی بی برنارد هدیه ای بسیار زیبا برای فرزند شما از دوران کودکی اش برای دوره ی بزرگسالی اش می باشد.این قاب زیبا اثری زیبا از دست و پای کودک شما را حفظ می کند تا در آینده بتواند اندازه ی دست و پای کوچک خود را در دوران کودکی حفظ نماید.از زمانی که بچه پا به این دنیای پر هیاهو می..
380,000 تومان
مدل: ساک آویز
ساک آویز کنار تخت کودک وسیله ای مناسب است که در کنار تختخواب کودک نصب می شود و به اسباب بازی ها و وسایل شخصی کودک سر و سامان می دهد.برخی مادران جوان از اینکه شب هنگام بخواهند از خواب بیدار شوند و دنبال وسایل شخصی کودکشان بگردند، عصبانی و پریشان می شوند.اگر یک ساک داشته باشید تا بتوانید وسایل..
125,000 تومان
مدل: یکی بود یکی نبود
آلبوم یکی بود یکی نبود قابدار بیبی برنارد ابزاری مناسب برای ثبت خاطرات کودک دلبند شما می باشد.مراحل رشد کودک از لحظه ای که بدنیا می آید تا زمانی که بزرگ می شود، به سرعت انجام می شود.اگر پدران و مادران خاطرات کودکان خود را در چند سال اول زندگی ثبت و ضبط نکنند، برای کودک در بزرگسالی دلخوری ایج..
195,000 تومان
مدل: متنوع
ساعت رومیزی عروسکی کودک دارای چراغ می باشد و در طرح های عروسکی و بچه گانه مناسب برای آموختن ساعت و استفاده بهینه از زمان به کودکان دختر و پسر طراحی شده است. ساعت یکی از اصلی ترین وسیله ها برای اتاق تمام آدم ها در همه ی سنین است.مهم نیست که شما یک نوزاد چند ماهه هستید یا یک آدم بالغ! در هر س..
140,000 تومان
مدل: DS-K01
یکی از اکسسوری های اتاق کودک که اکثر والدین در خرید های سیسمونی تهیه می کنند ، ساعت های متنوع برای روی میز یا دیوار اتاق کودک دلبندشان می باشد.زیرا یکی از مهم ترین نکاتی که تمام ما در دوره های سنی از آن استفاده می کنیم و در روزمره با آن سر و کار داریم، زمان و ساعت می باشد. پس یادگیری درست این مو..
110,000 تومان
مدل: جوجه کوچولو
ساعت رومیزی کودک مدل جوجه با مزه ترین ساعتی می باشد که دیدید! این ساعت جذاب مربی خواب ، به کودکان خردسال کمک می کند تا درک درستی از زمان بلند شدن از رختخواب و زمان ماندن در آن داشته باشند.این ساعت در رنگ های جذاب و بسیار شاد صورتی، آبی و زرد روشن قابل تهیه است.  اعداد درشت این ساعت بسیار خوانا ..
125,000 تومان
مدل: HD8360
هر ساعت یک مربی آموزش خواب و زمان بندی! زمانی که شما از زمان نوزادی برای کودک خود یک ساعت دیواری یا رومیزی تهیه کرده و تمام کارهای او را در زمان مشخص شده انجام می دهید، کودک شما هم به مرور زمان می آموزد که هر کاری زمان مشخص دارد و یاد می گیرد که اگر برای تمامی فعالیت های خود برنامه ریزی کند، زما..
75,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 35 (3 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات