منو
سبد خرید شما

کالسکه و کریر

سرویس کالسکه و کریر جزو لوازمی است که برای سهولت جا به جایی و حمل و نقل کودک از بدو تولد به کار می رود.

جا به جایی راحت نوزاد از بدو تولد جزو یکی از دغدغه های پدر و مادرها به شمار می رود.

کالسکه از نام نمونه بزرگ آن که در گذشته برای جابجایی افراد با اسب بوده الهام گرفته شده است.

کالسکه فضایی امن و راحت را برای جابجایی کودک فراهم می کند و در نمونه های سه چرخ و چهار چرخ طراحی شده است.

چرخ های کالسکه باید از استحکام و روانی لازم برخوردار باشند تا کودک در آن احساس راحتی کند و حین حرکت بتواند راحت بخوابد.

اکثریت کالسکه ها فضایی در زیرشان تعبیه شده است که مادر بتواند حین پیاده روی خریدهایی که در مسیر انجام ی دهد یا لوازم شخصی کودک را در آن قرار دهد.

کالسکه هایی که در حالت خواب کامل نوزادی قرار می گیرند از بدو تولد کودک قابل استفاده هستند ولی برخی دیگر از کالسکه ها فقط در وضعیت لمیده و نشسته قرار می گیرند که استفاده از آنها از بدو تولد کودک مناسب نیست.

خرید سرویس کالسکه و کریر نوزاد

کریر نیز یک صندلی راحت است که همچون کالسکه فضایی نرم و راحت و ضد حساسیت باید داشته باشد و کمربند ایمنی دارد که بر بدن کودک متصل می شود.

کریر از بدو تولد کودک برای جابجایی راحت و امن او تا یکسالگی قابل استفاده می باشد.

در تایم هایی که مادر و کودک در خانه تنها هستند، مادر می تواند کودکش را که خوابیده در کریر بگذارد و به آشپزخانه ببرد تا هر لحظه حواسش به کودکش باشد.

یکی از مزیت های کریر این است که تا سن یکسالگی می توانید از آن به عنوان صندلی ماشین کودک نیز استفاده نمایید و بدین گونه قابلیت دو منظوره دارد.

مجموعه کالسکه و کریر سرویس هایی دو منظوره هستند که هم بصورت جداگانه مورد استفاده قرار می گیرند و هم سرهم می شوند.

وقتی شما از کریر به عنوان صندلی ماشین استفاده کنید و کودک در ماشین به خواب برود، پس از رسیدن به مقصد نیازی نیست کودک را از خواب بیدار کنید بلکه به راحتی می توانید کریر را به کالسکه متصل نمایید.

ست کالسکه و کریر دارای جنس بدنه و پارچه یکسان، کمربند ایمنی، سایه بان برای جلوگیری از تابش آفتاب و بارش برف و باران بر روی صورت کودک و ... می باشد.

برخی از سرویس های کالسکه علاوه بر دارا بودن کریر و کالسکه دارای یک ساک لوازم کودک نیز هستند.

برندهای مختلفی همچون گراکو، هانا، مادرکر، ببکو، کم، لورنزو، فیکشن، کول جاز و ... سرویس های کالسکه و کریر با کیفیتی را تولید می کنند.

شما دوستان عزیز می توانید انواع کالسکه و کریر را با کیفیت عالی، برندهای معتبر جهانی و قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی شمیم بی بی خریداری نمایید.

سوالات متداول

چه برندهایی بهترین و زیباترین سرویس های کالسکه و کریر را برای کودکان تولید می کنند؟

برخی از برندهای تولید کننده سرویس های کالسکه و کریر دارای تاییدیه جهانی می باشند و لوازم تولیدی خود را طبق استانداردهای روز دنیا و با زیبایی مورد تایید اکثریت افراد تولید می کنند. از بهترین برندهای سرویس های کالسکه و کریر می توانیم به برند ببکو، گراکو، فیکشن، کول جاز، لورنزو، مادرکر، کم، هانا، فیکشن، چیکو و ... اشاره کنیم.

یک کریر خوب و با کیفیت باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

باید دارای سایه بان پهن و بزرگی باشد که مانع تابش آفتاب و ریزش برف و باران بر صورت و بدن کودک شود. باید از کمربند ایمنی برخوردار باشد و بتواند حفاظ مناسبی بر 5 نقطه از بدن کودک باشد. یک کریر خوب باید قابل استفاده به جای صندلی ماشین کودک باشد و همچنین دسته داشتن یکی از ویژگی هایی است که راحتی جابجایی کودک را برای والدین امکان پذیر می سازد.

سرویس های کالسکه معمولا دارای چه وسایلی می باشند؟

عموما اکثریت سرویس های کالسکه شامل یک کالسکه و یک کریر می شوند اما برخی دیگر علاوه بر کالسکه و کریر کامل تر بوده و دارای یک ساک لوازم نوزاد و کودک نیز هستند. بعضی از ساک لوازم های نوزاد و کودک نیز دارای زیرانداز تعویض و یک کیف کوچک عایق است که برای قرار دادن شیشه شیر یا فلاسک کودک مناسب است.

یک کالسکه با کیفیت و راحت برای کودک باید دارای چه خصوصیاتی باشد؟

چرخ های مقاومی باید داشته باشد تا در مسیرهای ناهموار دچار آسیب دیدگی نشود. کمربند ایمنی کالسکه باید به خوبی از 5 ناحیه بر بدن کودک بسته شود و حفاظ مناسبی برای کودک باشد. تکیه گاه کالسکه باید در حالت های خواب کامل، لمیده و نشسته و زیرپایی کودک باید قابل تنظیم باشند. سبد یا محفظه ای که در زیر کالسکه تعبیه می شود فضایی برای قرار دادن خریدهای مادر یا لوازم شخصی کودک است.

مدل: amante-2442
سرویس کالسکه و کریر هانا Hannah مدل آوانته جزو مدرن ترین انواع سرویس کالسکه است که سیت آن رو به مادر و پشت به مادر تنظیم شده و در هر دو جهت با یک دست قابلیت جمع شدن دارد. ویژگی های کالسکه و کریر هانا:قابلیت تنظیم پایی دارد. بصورت خواب کامل تنظیم می شود و از بدو تولد کودک قابل استفاده است..
7,950,000 تومان
مدل: viento-6886
سرویس کالسکه و کریر هانا Hannah مدل وینتو از بهترین نمونه های سرویس های کالسکه با طراحی بدنه گلد است که دارای کیفیت بی نظیر می باشد و برای حمل و جابجایی کودک و گردش و تفریح مناسب می باشد. ویژگی های سرویس کالسکه هانا:شامل یک کالسکه و یک کریر می باشد. کالسکه برای گروه سنی از بدو تولد تا 4 ..
7,800,000 تومان
مدل: S035
از ویژگی های کالسکه و کریر فیکشن Fiction مدل S035 می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:شامل یک کالسکه و یک کریر می باشد. سیت کالسکه قابلیت حرکت دارند و به سمت والدین و مخالف جهت والدین تنظیم می شوند. از کریر می توانید تا سن یکسالگی به عنوان صندلی ماشین استفاده نمایید. کریر قابل نصب بر ر..
36,000,000 تومان
مدل: Lugano
از ویژگی های کالسکه و کریر فیکشن Fiction مدل Lugano می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:تغییر جهت سیت کالسکه به سمت والدین و پشت به والدینچرخ های جلو بصورت 360 درجه چرخش دارند. چرخ های عقب دارای ترمز می باشند. کریر تا یکسالگی کودک قابل استفاده است. کریر به عنوان صندلی ماشین استفاده..
0 تومان
مدل: Piccolo 3322
سرویس کالسکه و کریر لورنزو Lorenzo مدل پیکولو Piccolo یکی از بهترین نمونه های سرویس کالسکه کودک می باشد که کالسکه جمع می شود و برای مسافرت و قرار دادن در اتومبیل مناسب است. ویژگی های سرویس کالسکه لورنزو:از برند ایتالیایی لورنزو است. شامل یک کالسکه و یک کریر می باشد. در دو رنگ بندی پا..
13,800,000 تومان
مدل: JOS1217AERNS000
اگر فرزندان شما دو قلو بدنیا آمده اند و حمل و جابجایی و گردش و سفر رفتن با دو فرزند هم سن و سال برایتان مشکل است می توانید با کالسکه دو قلو جویی Joie مدل JOS1217AERNS000 لذت سفر با کوچولوهایتان را تجربه کنید. ویژگی های کالسکه دوقلو جویی:با حالت خوابیده ای که دارد برای کودک از بدو تولد مناسب ..
18,000,000 تومان
مدل: Evo1986821
اگر می خواهید یک سرویس کالسکه و کریر مقاوم و با کیفیت و زیبا برای کودک خود خریداری نمایید ما خرید سرویس کالسکه و کریر گراکو را که از برند آمریکایی گراکو است را به شما پیشنهاد می کنیم. ویژگی های سرویس کالسکه گراکو:این مجموعه یک کریر و یک کالسکه دارد. قسمت تکیه گاه گراکو در یک حالت نشسته، ..
9,900,000 تومان
مدل: Lugano
خرید ست کالسکه و کریر فیکشن Fiction مدل Lugano بهترین انتخاب برای کودک دلبند شما از بدو تولد می باشد.پارچه کالسکه از نوع ترک است و در کشور ترکیه تهیه شده و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. سن قابل استفاده کالسکه از بدو تولد تا 4 سالگی (وزن 18 کیلوگرم) می باشد. جنس بدنه کالسکه آلومینیوم ..
0 تومان
مدل: M-Air
ست کالسکه و کریر فیکشن Fiction مدل M-Air یکی از بهترین نمونه های سرویس کالسکه و کریر با طراحی زیبا و کیفیت فوق العاده عالی می باشد.این کالسکه طوری طراحی شده که ضد تعریق می باشد و کودک در هوای گرم در آن احساس راحتی دارد زیرا هوا به خوبی در آن جریان دارد. چرمی که بر روی دسته های آن دوخته شده ب..
0 تومان
مدل: Marcote
ست کالسکه و کریر فیکشن از بدو تولد برای رفاه و گشت و گذار کودک مناسب می باشد. جنس پارچه ها این سرویس ضد تعریق و با کیفیت است. بدنه این کالسکه از آلومینیوم با کیفیت است. تحمل وزن آن فوق العاده عالی است و برای پیاده روی ها و مسیرهای طولانی مناسب می باشد. پلاستیک چرخ های فشرده و دارای ا..
0 تومان
مدل: stella4499
اگر می خواهید کودک خود را به مهمانی، گردش، تفریح و مسافرت ببرید و در کنار فرزند دلبند خود اوقات خوشی را در خارج از منزل سپری کنید، ست کالسکه و کریر و ساک لورنزو مدل استلا می تواند همراه خوبی برای اوقات بیرون از منزل شما و کودکتان باشد.طراحی زیبا و کیفیت بی نظیر این کالسکه با بدنه ی محکم آلومینیو..
21,700,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 51 (5 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات