منو
سبد خرید شما

دندانگیر

دندانگیر یکی از لوازم شخصی است که می تواند سختی دندان در آوردن را برای کودک تا اندازه زیادی سهل و آسان کند.

اکثریت نوزادان از سن 3 ماهگی تا 7 ماهگی علائم دندان در آوردن خواهند داشت و در این مواقع لثه هایشان متورم می شود.

در چنین شرایطی کودک احساس سختی و ناراحتی می کند و درد شدیدی را در ناحیه لثه هایش احساس می کند.

انگشت های خود را به سمت دهانش می برد و سعی می کند با انگشت هایش روی لثه هایش بکشد و در واقع لثه هایش را خارش دهد.

هر جسم سختی را که پیدا کند به سمت دهانش می برد و بر روی لثه های خود می کشد تا کمی از میزان درد و خارش لثه های خود بکاهد.

در قدیم برای اینکه به رویش دندان های شیری کودک کمک نمایند، تکه ای گوشت قرمز یا گوشت مرغ را کبابی می کردند و به دست کودک می دادند تا بر روی لثه های خود بکشد.

البته روش گفته شده در بالا اصولی نبود و اگر کودک با لثه هایش فشار شدیدی به گوشت کبابی شده وارد می کرد، تکه ای از گوشت جدا می شد و به حلق کودک می رفت و امکان داشت موجب خفگی کودک شود.

خرید دندانگیر نوزاد و کودک

دندانگیر وسیله ای است از جنس سیلیکونی که نرم و قابل انعطاف است و بر روی آن برجستگی هایی طراحی شده که می تواند به اندازه ی زیادی به کاهش درد و التهاب لثه های کودک کمک کند.

برخی از دندانگیرها مایع هستند و در داخل آنها مایع آب مقطر وجود دارد که می توانید آنها را مدت زمانی در حدود یکربع در یخچال قرار دهید تا خنک شود و اثربخشی بیشتری داشته باشد.

دندانگیرها در طرح ها و رنگ های مختلفی ارائه شده اند و می توانند موجب سرگرمی کودک نیز شوند.

از طرفی اکثریت آنها دارای دسته هستند تا کودک راحت تر بتواند دندانگیر را در دست بگیرد و استفاده نماید.

به بهداشت دندانگیر حتما توجه داشته باشید و سعی کنید قبل و بعد از مصرف کودک آن را با آب گرم و مایع شوینده ملایم و ضد حساسیت بشویید و آبکشی نمایید.

توجه داشته باشید که دندانگیر از مواد فاقد BPA و فتالات تهیه شده باشد و صدمه ای به سلامتی کودک وارد نکند.

از برندهای معتبر تولید کننده دندانگیر کودک می توانیم به رووکو، سواوینکس، دکتر براون، کیدزمی، وی کر، بیبی جم و ... اشاره کنیم.

برای خرید آنلاین انواع دندانگیر کودک از طریق سیسمونی شمیم اقدام نمایید.

 

سوالات متداول

دندانگیر چه مزیت هایی برای کودک دارد؟

وظیفه ی اصلی دندانگیر کاهش درد و التهاب و خارش لثه ها در زمانی است که کودک می خواهد دندان در آورد اما علاوه بر این دندانگیر مزایای دیگری نیز دارد. دندانگیرها این روزها با شکل هایی جذاب و متنوع طراحی شده اند که موجب سرگرمی و شادی کودک می شوند و می توانند در تقویت حواس بینایی، تشخیص رنگ، هوش و مهارت حرکتی کودک تاثیر بسزایی داشته باشند.

آیا لازم است حتما برای کودک خود در زمان روییدن دندان های شیری دندانگیر بخرم؟

خرید دندانگیر یک ضرورت نیست ولی خرید آن می تواند دوره ی سخت روییدن دندان های شیری را که معمولا با درد و ناراحتی های بسیاری برای کودک همراه است را سهل و آسان کند. در زمان های گذشته که دندانگیر وجود نداشت مادرها گوشت کباب شده را در اختیار کودک قرار می دادند تا خارش لثه هایش کاهش یابد ولی این کار پرخطر بود و امکان خفگی کودک را در پی داشت اما دندانگیر روشی ایمن برای کودک می باشد.

در خرید دندانگیر باید چه نکاتی را در نظر بگیریم؟

حتما توجه داشته باشید که فاقد مواد مضر شیمیایی بیسفنول A باشد زیرا کودک مدت زمان زیادی آن را می مکد و می تواند سلامتی کودک را به خطر بیاندازد. به روش شستشو و بهداشت و تمیز کردن دندانگیر دقت کنید، دندانگیرهای پارچه ای نسبت به سایر موارد روش تمیز کردن سخت تری دارند. از خرید دندانگیرهایی که دارای بخش جدا شدنی و کوچک هستند خودداری کنید زیرا می تواند موجب خفگی کودک شود.

خرید دندانگیر ژله ای یا دندانگیر مایع چه مزایا یا معایبی دارد؟

در داخل دندانگیرهای ژله ای مایعی (آب مقطر) قرار گرفته است و شما می توانید آن را مدت زمان کوتاهی در یخچال قرار دهید، بدین ترتیب مایع سرد شده و اثر تسکین دهندگی آن در التهاب لثه بیشتر می شود. اما عده ای خرید دندانگیر مایع را به دلیل اینکه امکان سوراخ شدگی آن وجود دارد و ورود مایع به دهان کودک می تواند سلامتی او را به خطر بیاندازد را توصیه نمی کنند.

مدل: 100918
دندانگیر جغجغه ای تائوچی Taoqi دارای قابلیت دو منظوره می باشد و موجب کاهش درد و خارش لثه های کودک در زمان رویش دندان های شیری می شود و با صدای جغجغه ای که دارد موجب شادی و سرگرمی و آرامش کودک می شود. ویژگی های دندانگیر جغجغه ای تائوچی:برای کودک بالای 3 ماه مناسب است. طرح آن درخت و رنگ آن..
55,000 تومان
مدل: 9536
دندانگیر حلقه ای کیدزمی Kidsme دارای ویژگی های زیر می باشد:جنس آن سیلیکونی و منعطف است. در رنگ شاد سبز نارنجی ارائه شده است. حلقه ی ارگونومیک دارد که کودک می تواند بصورت مستقل دندانگیر را در دست بگیرد. حلقه آن متناسب با سایز دستهای کوچک کودک است. مایع خنک کننده استریل در داخل این..
285,000 تومان
مدل: 3338
دندانگیر سیلیکونی طرح کانگورو رووکو Rovco با جنس سیلیکونی و قابل انعطافی که دارد موجب کاهش التهاب و خارش لثه های کودک می شود و به کودک کمک می کند که روزهای سخت قبل از رویش دندان های شیری را راحت تر سپری کند. این دندانگیر شبیه کانگورو طراحی شده است و ظاهری جذاب و دوست داشتنی برای کودکان دارد.  ..
90,000 تومان
مدل: 3339
دندانگیر سیلیکونی کودک رووکو Rovco رنگ شفاف و جنس سیلیکونی دارد و روی آن برجستگی هایی قرار گرفته که می تواند لثه های کودک را ماساژ دهد و به کودک کمک کند تا راحت تر دندان شیری در آورد. یک دندانگیر مناسب و استاندارد می تواند فرایند دندان در آوردن را برای کودک دلبند شما سهل و آسان کند. این روزه..
90,000 تومان
مدل: 7012
دندانگیر کودک رووکو Rovco طرح گربه دارای طراحی زیبا و رنگ بندی متنوع است و می تواند میزان خارش، التهاب و درد لثه های کودک را کم کند و روزهای سخت دندان در آوردن کودک را قابل تحمل کند. مادرها و پدرها به همراه کودکان خود روزهای سختی را تحمل می کنند تا کودک دندان در آورد. برخی کودکان گریه می کنن..
230,000 تومان
مدل: 7011
دندانگیر کودک رووکو Rovco از جنس سیلیکونی می باشد و در سه رنگ بندی زرد، صورتی و سبز طراحی شده و می تواند میزان درد و التهاب لثه های کودک را در دوره ی رویش دندان های شیری کاهش دهد. یکی از مهمترین دوران های زندگی کودک زمانی است که می خواهد دندان در آورد. دندان های شیری با رنج و مشقت از لثه های..
230,000 تومان
مدل: میوه ای
دندانگیر سیلیکونی طرح میوه ای با قاب محافظ با رنگ های شاد و طرح های زیبا که دارد موجب سرگرمی کودک می شود و به خوبی می تواند درد و التهاب لثه های کودک را کاهش می دهد.یکی از سخت ترین مراحل زندگی کودک دوره ای است که می خواهد اولین دندان شیری خود را در آورد.کودک در این دوران دوست دارد یک جسم سخت..
99,000 تومان
مدل: 684
دندانگیر طرح دست با مایع خنک کننده نابی Nuby باعث می شود درد و التهاب لثه های کودک کاهش یابد و به رویش راحت تر دندان های شیری کودک کمک می کند.یکی از سخت ترین و مهم ترین گام های زندگی کودک، مرحله دندان در آوردن است که موجب بی تابی و اذیت کودک و مادر می شود. نابی Nuby یکی از بهترین برندهای تول..
220,000 تومان
مدل: 3162896
دندانگیر مرحله یک سواوینکس Suavinex برای ماساژ لثه های کودک از بدو تولد مناسب است.معمولا اکثریت کودکان از سن 4 ماهگی تا 7 ماهگی اولین دندان شیری خود را در می آورند.به همین دلیل نیاز است که به همراه وسایل سیسمونی یک دندانگیر خریداری نمایید تا لثه های کودک را ماساژ دهد و آماده ی رویش دندان شیر..
225,000 تومان
مدل: 3400699
دندانگیر طرح گربه سواوینکس Suavinex شکل ظاهری زیبایی دارد و بهترین وسیله برای تسکین لثه های کودکان در سن بالای 4 ماه می باشد.اگر فرزند شما در شرف دندان در آوردن قرار گرفته و لثه هایش ملتهب شده و خارش پیدا کرده و شبانه روز گریه می کند، باید به فکر یک دندانگیر مناسب برای او باشید.اولین دندان ش..
250,000 تومان
مدل: 39603
دندانگیر کودک با دو طرح کلید و بستنی می تواند برای تسکین درد لثه های کودک شما مفید باشد.اگر سن کودک شما از چهار ماه گذشته است،اگر آب دهان کودکتان بی اختیار می رود،اگر لثه هایش دچار تورم و التهاب شده است،اگر دچار تب خفیف و اسهال شده است،اگر شب ها بی تابی و بی قراری می کند،و ....
25,000 تومان
مدل: 010WT
دندان درآوردن فرایندی است که بسیاری از والدین با نگرانی منتظر آن می مانند ، از چند ماه اول تا یک سالگی بچه ها شروع به دندان درآوردن میکنند.والدین معمولاً با مالیدن دستها به لثه ، به دنبال دندانهای تازه روییده در دهان کودک می گردند. دندانگیر ها اسباب بازی هایی هستند که کودک می تواند هنگام رشد..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 87 (8 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات