منو
سبد خرید شما

تب‌ سنج و دماسنج نوزاد و کودک

تب سنج و دماسنج از لوازم ضروری است که باید در هر خانه ای حضور داشته باشد بخصوص در خانه هایی که بچه ی کوچک دارند.

بدن نوزادان و کودکان نسبت به افراد بزرگسال سیستم ایمنی ضعیف تری دارند و بیشتر در معرض انواع بیماری هایی همچون سرماخوردگی قرار می گیرند.

یکی از علائمی که در دوره سرماخوردگی نمود پیدا می کند تب و افزایش دمای بدن کودک است.

کودک حتی در زمان هایی که واکسن می زند یا دندان در می آورد نیز تب را تجربه می کند.

در چنین مواقعی نیاز به تب سنج است که بتوانید دمای بدن کودک را کنترل کنید و با دارو یا درمان های خانگی دمای بدن کودک را پایین آورید.

خرید تب سنج برای هر کودکی لازم است تا والدین در صورت مشاهده ی تب بتوانند دمای بدن کودک را کاهش دهند و از مشکلاتی همچون تشنج جلوگیری نمایند و در صورت نیاز کودک را به مراکز درمانی انتقال دهند.

خرید تب سنج و دماسنج نوزاد و کودک

دماسنج نیز برای اندازه گیری دمای آب جهت حمام کردن کودک و اندازه گیری دمای اتاق کودک لازم است.

افزایش دمای اتاق می تواند موجب بی قراری و کلافگی کودک شود از جهتی کاهش دمای اتاق می تواند موجب سرماخوردگی و بیماری او شود.

اگر یک دماسنج برای اتاق کودک خریداری نمایید می توانید توسط آن نظارت بر دمای اتاق داشته باشید و از افزایش و کاهش دما جلوگیری کنید و خواب خوب و لذت بخشی را برای کودک فراهم کنید.

دمای آب حمام هم نیاز به کنترل دارد، اگر دمای آب حمام بالا باشد موجب التهاب، قرمز شدن و سوختگی پوست کودک می شود.

آب سرد حمام هم می تواند موجب سرماخوردگی و بیماری کودک شود.

با استفاده از یک دماسنج ضد آب می توانید دمای آب وان را اندازه گیری نمایید تا کودک شما از حمام رفتن لذت ببرد.

تب سنج و دماسنج در دو نوع ساده و دیجیتالی هستند و دارای طراحی های متنوع می باشند.

شما مادر و پدرهای عزیز می توانید انواع تب سنج و دماسنج نوزاد و کودک را با برند چیکو، فیلیپس اونت، تامی تیپی، نوویتا و ... با بهترین کیفیت و کارایی از سیسمونی شمیم خریداری نمایید.

سوالات متداول

آیا خرید تب سنج و دماسنج نوزاد و کودک جزو لوازم سیسمونی نوزاد واجب است؟

سیستم ایمنی بدن نوزاد ضعیف است و در معرض بسیاری از بیماری ها قرار می گیرد همچنین چندین ماه پس از تولد دندان در می آورد و مراحل واکسیناسیون او شروع می شود پس خرید یک تب سنج از بدو تولد کودک لازم است. دماسنج هم از نظر کنترل و تنظیم دمای اتاق کودک و جلوگیری از سرما و گرمای بیش از حد و تنظیم دمای آب به منظور حمام کردن کودک از زمان تولد کودک ضروری می باشد.

خرید دماسنج برای کودک چه کاربردی دارد و در سلامتی کودک چه نقشی دارد؟

کودکی که تازه متولد شده نمی تواند با گفتن کلمات به والدینش نشان دهد که دمای اتاقش گرم است یا سرد با استفاده از دماسنج می توانید دمای اتاق کودک را چک کنید زیرا دمای سرد موجب سرماخوردگی و دمای گرم موجب بی قراری و کلافگی کودک می شود. همچنین اگر دمای آب برای حمام کردن کودک بالا باشد پوست کودک آسیب می بیند و اگر دمای آب پایین باشد دچار سرماخوردگی می شود دماسنج آب حمام می تواند دمای آب را تنظیم نماید.

خرید تب سنج نوزاد و کودک در چه مواقعی کاربرد بیشتری دارد و مورد استفاده قرار می گیرد؟

اگر کودک شما به تازگی واکسن زده است امکان دارد تب کند و شما باید توسط یک تب سنج دمای بدن او را مداوم چک کنید، اگر کودک شما می خواهد دندان در آورد امکان دارد تب کند و شما می توانید با تب سنج دمای بدن کودک خود را کنترل کنید. همچنین فرزند شما امکان دارد در دوران نوزادی و کودکی به بیماری های عفونی و ویروسی همچون سرماخوردگی و اسهال و ... مبتلا شود که تب می تواند از علائم این بیماری ها باشد.

انواع دماسنج و تب سنج کدامند و با یکدیگر چه تفاوتی دارند؟

تب سنج ها و دماسنج معمولا به دو صورت دیجیتالی و ساده (جیوه ای)هستند که در گذشته استفاده از مدل های ساده ی جیوه ای مرسوم بود ولی اکنون به دلیل سهولت استفاده و دقت بالا تب سنج ها و دماسنج های دیجیتالی فروش بیشتری دارند.

تب سنج دیجیتالی نابی Nuby
جدید Top Brand
مدل: 14903
تب سنج دیجیتالی نابی Nuby برای اندازه گیری دمای بدن کودک با دقت بالا از فاصله ی 5 سانتی متر قابل استفاده می باشد. محصول مشترک برند نابی nuby و دکتر تالبوت Dr.Talbots می باشد. برای اندازه گیری دمای بدن کودک از بدو تولد مناسب است. با استفاده از مادون قرمز می تواند در زمان کوتاه یک ثانی..
0 تومان
مدل: 354
تب سنج دیجیتالی چیکو Chicco برای اندازه گیری دمای کودک پس از تزریق واکسن و در زمان دندان در آوردن و سرماخوردگی و سایر بیماری ها بهترین وسیله می باشد.تب هشداری برای بدن است که نشان می دهد که بخشی از بدن دچار عفونت شده و دمای بدن بالا رفته است. خرید یک تب سنج مناسب و اندازه گیری دمای بدن کودک ..
275,000 تومان
مدل: عروسکی
تب سنج دیجیتال عروسکی THER MOMETER بهترین وسیله برای سنجش تب کودک است که با شکل ظاهری عروسکی طراحی شده و جذابیت ظاهری خاصی برای کودکان دارد. وقتی کودکان دچار سرماخوردگی یا بیماری های دیگر می شوند، بی قراری می کنند و کم حوصله می شوند و اجازه نمی دهند مادر با استفاده از تب سنج دمای بدنشان را انداز..
0 تومان
مدل: 549
تب سنج کودک سینکو Sinco یکی از لوازم ایمنی و مراقبت کودک است که برای اندازه گیری تب کودک در هنگام بیماری بهترین وسیله می باشد.وقتی کودک می خواهد دندان در آورد، سرما می خورد یا دچار بیماری دیگری شده، لازم است که بصورت مرتب درجه حرارت بدون او را چک نمایید. استفاده از یک تب سنج دیجیتال به شما ک..
85,000 تومان
مدل: TG380
تب سنج دیجیتال رزمکس Ross Max مدل TG380 با سری منعطف و ضد آب برای اندازه گیری بخش های مختلف بدن کودک در مدت زمان کوتاه 10 ثانیه مناسب می باشد.دمای بدن را به صورت دیجیتال نمایش می دهد و یکی از پر استفاده ترین وسایلی است که می توانید جزو لوازم سیسمونی کودک خریداری نمایید.از ویژگی های دیگر این ..
1,290,000 تومان
مدل: 1006
در صورتی که قصد دارید یک دماسنج بخرید که قابلیت دو منظوره داشته باشد و هم برای اندازه گیری دمای اتاق کودک و هم برای اندازه گیری دمای آب وان حمام کودک مناسب باشد، ما خرید دماسنج دیجیتال دو کاره نوویتا را به شما پیشنهاد می کنیم...
0 تومان
مدل: Rotho
از ویژگی های دماسنج کودک روتو Rotho می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:بر روی سطح آب شناور می شود. می تواند دمای آب وان حمام را اندازه گیری کند. از اولین باری که کودک را به حمام می برید قابل استفاده است. از پلاستیک با کیفیت تهیه شده است. ..
0 تومان
ست بهداشتی 12 تکه سامر Summer
جدید ناموجود
مدل: 14454
ست بهداشتی 12 تکه سامر Summer شامل یک شانه، برس، پوآر بینی، تب سنج، ناخن گیر، سوهان ناخن، دندانگیر، داروخوری قاشقی، داروخوری سرنگی می باشد که در کیف پلاستیکی قرار می گیرد. به جای اینکه بخواهید برای کودک خود چندین لوازم بهداشتی را بصورت جداگانه خریداری کنید،می توانید با ست بهداشتی سامر که از نظر ..
ست بهداشتی کودک ماماس و پاپاس
ناموجود
مدل: کیف دار
ست بهداشتی کودک ماماس و پاپاس شامل قیچی، ناخنگیر، مسواک انگشتی، پوآر بینی، تب سنج، سوهان ناخن، داروخوری و شانه و برس می باشد و تمام وسایلی که برای بهداشت شخصی کودک لازم است را در خود دارد. این ست بهداشتی از بدو تولد کودک قابل استفاده می باشد و تمامی لوازم در یک کیف زیپ دار قرار می گیرند که باعث ..
نمايش 1 تا 12 از 23 (2 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات