منو
سبد خرید شما

قمقمه و فلاسک نوزاد و کودک

نوزادان اگر از شیر مادر تغذیه کنند در ماه های ابتدایی نیاز زیادی به آب خوردن ندارند البته اگر شیر خشک مصرف کنند در همان ماه های اولیه هم نیاز به آب دارند. اما از ماه های بعدی خوردن آب برای آنها ضروری است البته که آنها به دلیل حساسیت بدنشان نباید از آب خانگی و حتی آب های معدنی و آشامیدنی استفاده کنند. پس باید همیشه آب جوشیده شده همراه مادر باشد. همچنین برای کودکانی که شیر خشک مصرف می کنند همراه داشتن آب جوش از ضروریات است. 

پس خرید فلاسک مناسب برای آب جوش که ساعت ها آب را داغ نگه می دارد از بدو تولد لازم است. این لوازم اغلب از جنس استیل هستند و کامل بسته می شوند و آب از آنها نمی ریزد. از طرفی خرید قمقه هم مهم است چون کودکان در ابتدا برای آب خوردن با لیوان راحت نیستند و ممکن است آب روی لباس هایشان بریزد اما قمقمه های متنوع آب خوردن را برای آنها راحت تر می کنند و والدین می توانند مایعات مختلفی مثل آبمیوه را با خیال راحت به فرزندان دلبندشان بدهند. نمونه های متنوعی برای این محصول وجود دارد از نمونه های نی دار و سوپاپ دار گرفته تا دسته دار و ...

سوالات متداول

آیا خرید قمقمه و فلاسک نوزاد و کودک در هنگام تهیه لوازم سیسمونی لازم می باشد؟

بعضی از افراد قمقمه و فلاسک را جزو لوازم ضروری کودک حساب نمی کنند و این دو وسیله را در لیست لوازم سیسمونی خود یادداشت نمی کنند. فلاسک برای نگهداری آب جوش برای کودکانی که شیرخشک می خورند لازم است و با استفاده از فلاسک می توانید نیمه های شب و یا خارج از منزل آب جوش را به همراه داشته باشید و برای کودک خود شیر درست کنید. قمقمه هم برای نگهداری آب و آبمیوه کودک از سن 6 ماه به بالا لازم می باشد.

قمقمه و فلاسک نوزاد و کودک چه کاربردی برای کودک دارند و چه عملکردی خواهند داشت؟

معمولا قمقمه از بدو تولد نوزاد کاربردی ندارد و برای سنین 6 ماه به بالا که کودک می تواند آب و آبمیوه بخورد مورد استفاده قرار می گیرد و می توانید به همراه خود خارج از منزل مایعات مورد نیاز کودک را حمل نمایید. فلاسک اما کاربرد دو منظوره دارد و برای گرم نگهداشتن مایعات گرم و سرد نگهداشتن مایعات سرد به مدت زمان مشخص کاربرد دارد.

جهت خرید بهتر قمقمه و فلاسک نوزاد و کودک چه نکاتی را باید مدنظر داشته باشیم؟

در هنگام خرید فلاسک غذا یا مایعات و قمقمه باید به درب آن توجه کنید که محکم بسته شود و گرما و سرمای مواد غذایی یا مایعاتی که در آنها قرار می گیرد اتلاف نشود و سریع تغییر دما پیدا نکنند. به حجم مایعاتی که در قمقمه یا فلاسک قرار می گیرد توجه داشته باشید و همچنین سبکی، قابلیت جابجایی، زیبایی و شکل ظاهری، جنس پلاستیکی یا استیل، قیمت و برند محصول را نیز مدنظر قرار دهید.

نوزادانی که شیرمادر می خورند بیشتر به فلاسک نیاز دارند یا نوزادانی که شیر خشک می خورند؟

بطور کلی کودکانی که شیرمادر می خورند در 6 ماهه ی اول تولد به فلاسک یا قمقمه نیازی ندارند زیرا طبق توصیه کارشناسان کودک توصیه می شود در این دوران به غیر از شیر پر ارزش مادر حتی آب نیز به کودک داده نشود. اما فلاسک برای نگهداری آب جوش برای کودکانی که شیر خشک می خورند بسیار لازم و ضروری است زیرا همواره مادر باید شیرخشک به همراه خود داشته باشد تا برای فرزندش شیر درست کند.

برند: فارلین (Farlin) مدل: AG-20003
اگر می خواهید در بیرون از خانه و گردش و تفریح برای کودک خود همیشه آب و آبمیوه تازه و سایر نوشیدنی ها را به همراه داشته باشید، می توانید بدین منظور از قمقمه نی دار 450 میلی لیتری تریتان فارلین Farlin مدل AG-20003 استفاده نمایید. ویژگی های قمقمه نی دار فارلین:دارای 4 رنگ بندی مختلف سبز، صورتی،..
455,000 تومان
مدل: 500ml
فلاسک کودک قفل دار 500 میلی لیتری برای سرد و گرم نگهداشتن مایعات از بدو تولد نوزاد مورد استفاده قرار می گیرد. کودکان از بدو تولد در بیرون از منزل نیاز به آب و مایعات دارند، برخی از نوزادان که شیر خشک می خورند از بدو تولد نیاز به آب گرم دارند!مادر برای اینکه بتواند در بیرون از منزل و هر لحظه ..
220,000 تومان
مدل: 500ml
فلاسک 500 میلی لیتری خط دار SZM برای نگهداری مایعات سرد و گرم مناسب می باشد و می تواند وسیله ای پر کاربرد برای کودک دلبند شما باشد. ویژگی های فلاسک 500 میلی لیتری خط دار SZM:جنس داخل فلاسک استیل ضد زنگ می باشد.برای گرم نگه داشتن آب داغ و چای و سرد نگه داشتن آب و آبمیوه مناسب است. در ..
220,000 تومان
مدل: شاخ دار
اگر می خواهید مایعاتی همچون آب، آبمیوه و چای را به مدت چندین ساعت در دمای ثابت نگه دارید می توانید بدین منظور فلاسک طرح گوزن شاخ دار را خریداری نمایید. این فلاسک کودک دارای شکل ظاهری شیک و لاکچری می باشد و در 5 رنگ مختلف صورتی، سبز، سفید، آبی و طوسی ارائه شده است. ظرفیت آن 400 میلی لیتر می ب..
270,000 تومان
برند: suavinex (سواوینکس) مدل: 3303515
فلاسک غذای کودک سواوینکس بهترین وسیله برای گرم یا سرد نگهداشتن مواد غذایی کودک دلبند شما می باشد. اگر می خواهید برای گردش، سفر، مهمانی و مهدکودک غذای کودک را به همراه داشته باشید باید مواد غذایی را در ظرفی نگه دارید تا غذاها چند ساعت در دمای ثابت خود باقی بمانند. بدین منظور می توانید یک فلاس..
980,000 تومان
مدل: 21
فلاسک 500 میلی لیتری طرح دخترانه با طراحی زیبا و کیفیت خوبی که دارد برای نگهداری مایعات در دمای سرد و گرم مناسب می باشد. فضای داخلی آن از جنس استیل است و درپوش داخلی آن بصورت فشاری قابل باز شدن و ریختن مایعات می باشد. بر روی بدنه فلاسک تصویر یک دختر درج شده و دارای دو رنگ بندی سفید و گلبهی م..
155,000 تومان
مدل: 1181
کودکان چندان به کارکرد وسایل توجهی ندارد و چیزی که بیشتر کودکان را جذب می کند شکل ظاهری وسایل است. فلاسک استیل طرح گوزن هلو دریم با طراحی ویژه و زیبا ارائه شده و هر شخصی را چه کودک چه بزرگسال به سمت خود جذب می کند. ظرفیت این فلاسک 320 میلی لیتر است و جنس آن استیل ضد زنگ است. شکل ظاهری در..
250,000 تومان
مدل: 1147
فلاسک استیل طرح گربه هلو دریم دارای ظرفیت 320 میلی لیتر است و در چندین رنگ متالیک و فانتزی و طرح شیک و فانتزی ارائه شده است. یکی از لوازم ضروری سیسمونی فلاسک است زیرا از بدو تولد کودک قابل استفاده می باشد. فلاسک کودک برای نگهداری آب و مایعات سرد و گرم مورد مصرف قرار می گیرد. فلاسک طرح گر..
250,000 تومان
مدل: 350ml
اگر می خواهید برای کودک خود یک فلاسک متفاوت با شکل ظاهری شیک و فانتزی جهت نگهداری دمای مایعات خریداری نمایید ما خرید آنلاین فلاسک استیل طرح خرگوش را به شما پیشنهاد می کنیم. جنس داخل این فلاسک استیل می باشد و می توانید دمای مایعاتی همچون آبمیوه، چای، آب جوش و … را چه سرد باشند چه گرم ثابت نگه دار..
215,000 تومان
مدل: 1031
فلاسک طرح خرگوش هلو دریم دارای شکل ظاهری فانتزی و شیک و لاکچری می باشد و در چهار رنگ صورتی، مشکی و آبی و طلایی ارائه شده است. جنس جداره ی داخلی آن استیل می باشد و می تواند دمای مایعات سرد همچون آب و آبمیوه و دمای مایعات گرم همچون آبجوش و چای را ثابت نگه دارد. قسمت بالای درب آن بصورت پیچی باز..
250,000 تومان
مدل: 6020
فلاسک استیل طرح تاج هلو دریم دارای چهار رنگ بندی سرمه ای، مشکی، طلایی و صورتی می باشد و جنس داخلی آن استیل است و می تواند دمای مایع سرد و گرم را ثابت نگه دارد. ظرفیت آن 350 میلی لیتر است و شکل ظاهری آن بسیار شیک و لاکچری می باشد و قسمت بالای درب آن یک تاج قرار گرفته است. ابعاد آن برای استفاد..
250,000 تومان
برند: nuby (نابی) مدل: 325
فلاسک غذای استیل دو جداره نابی با رنگ و طرح زیبا و کیفیت عالی می تواند غذاهای کودک دلبند شما را چندین ساعت گرم نگه دارد.کودکانی که به مهدکودک می روند نیاز به فلاسک غذا دارند تا مادر بتواند در خانه برای آنها غذاهای سالم و مقوی را درست کند و در ظرف غذای مناسبی بریزید تا چند ساعت گرم بماند.جنس ..
855,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 55 (5 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات