منو
سبد خرید شما

رابط توالت فرنگی

با خرید رابط توالت فرنگی کودک می توانید توالت فرنگی معمولی خانه ی خود را متناسب با جثه ی کودک خود تنظیم کنید.

همچنین نیازی نیست هزینه ی اضافی برای خرید توالت فرنگی کودک (قصری) متقبل شوید.

اگر در منزل خود فقط توالت ایرانی دارید که چاره ای نیست و برای آموزش دستشویی رفتن به کودک باید حتما جهت خرید لگن آموزشی اقدام کنید.

اما در صورتی که در منزل خود توالت فرنگی دارید لازم نیست بصورت جداگانه برای کودک خود توالت فرنگی کودک خریداری نمایید.

یکی از مزیت های مهم رابط توالت فرنگی این است که کودک را با فضای سرویس بهداشتی آشنا می کند و ترس کودک را نسبت به سرویس بهداشتی از بین می برد.

اگر تصمیم گرفته اید هر چه سریع تر به کودک خود آموزش بدهید که بصورت مستقل و بدون کمک گرفتن از بزرگترها به سرویس بهداشتی برود و دیگر از پوشک برای او استفاده نکنید و در منزل توالت فرنگی دارید می توانید یک رابط خریداری نمایید.

مبدل توالت فرنگی فضای امن و راحتی را برای کودک ایجاد می کند و سایز توالت فرنگی را متناسب با جثه ی کودک تنظیم می کند.

معمولا رابط های توالت فرنگی با ظاهری رنگی رنگی و عکس های کارتونی و کودکانه طراحی می شوند تا کودک بتواند سریعتر با آنها ارتباط برقرار کند و با اشتیاق از انها استفاده کند.

توجه داشته باشید که قسمت نشیمن مبدل توالت فرنگی راحت و نرم باشد و کودک از نشستن بر روی آن اذیت نشود و احساس راحتی کند.

رابط هایی که دارای دستگیره هستند و کودک هنگام نشستن می تواند دستگیره را بگیرد ایمن تر هستند و برای حفظ تعادل کودک مناسب می باشند.

رابط های توالت فرنگی حالت پرتابل دارند و اگر کودک شما در دوره ای که می خواهید پوشک را از او بگیرید و می خواهید به مسافرت یا مهمانی بروید می توانید رابط را با خود همراه داشته باشید تا کودک استفاده نماید.

می توانید انواع رابط توالت فرنگی کودک را از طریق سیسمونی شمیم خریداری نمایید.

مدل: 48670/3-8035
معمولا پروسه از پوشک گرفتن کودکان زمان بر و چالش برانگیز است.راه های زیادی برای تشویق کودکان به اینکار وجود دارد اما از آنجایی که همه ی کودکان عاشق این هستند که در کارهای خود استقلال داشته باشند و کارهایشان را خودشان انجام دهند میتوانید برای تشویق کردن آنها برای انجام وظایف شخصی روزمره امکاناتی ..
115,000 تومان
مدل: mothershid
اگر کودک شما بیشتر از یکسال و نیم سن دارد و می خواهید او از سرویس بهداشتی و توالت فرنگی خانگی استفاده نماید، می تواند از رابط توالت فرنگی مادرشید مدل Giraffe برای کودک خود استفاده کنید که توالت فرنگی را متناسب با جثه ی کودک تنظیم کند...
780,000 تومان
رابط توالت فرنگی کودک Mam & Baby
ناموجود
مدل: M&B
رابط توالت فرنگی کودک Mam & Baby با طرح های شخصیت های کارتونی و رنگ های شاد ارائه شده است و  برای کودکان 18 ماه به بالا مناسب است و به عنوان رابط عمل کرده تا کودک بتواند بصورت مستقل از توالت فرنگی افراد بزرگسال استفاده نماید. برای کودکان 18 ماه به بالا مناسب است. جنس بخش نشیمن آن نرم و ضد حس..
رابط توالت فرنگی کودک دیزنی
ناموجود
مدل: دیزنی
اگر کودک شما به سن 18 ماه رسیده و می خواهد همچون بزرگترها از توالت فرنگی استفاده کند، رابط توالت فرنگی کودک دیزنی می تواند برای استفاده کودک از توالت فرنگی بهترین وسیله باشد. قسمت نشیمن آن فوم دار و نرم و راحت است. در طرح ها و رنگ های متنوع ارائه شده است. بر حسب اینکه فرزند شما دختر است ..
رابط توالت فرنگی کودک کد 503
ناموجود
مدل: 503
اگر شما هم تصمیم گرفته اید پوشک را از کودک خود بگیرید و آموزش توالت رفتن را به او بیاموزید، باید از قصری (لگن آموزشی) یا مبدل توالت فرنگی استفاده کنید.اما اگر منزل شما فقط توالت ایرانی دارد، باید به فکر خرید توالت فرنگی کودک یا قصری باشید.ولی اگر سرویس بهداشتی منزل شما توالت فرنگی دارد نیازی..
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات