منو
سبد خرید شما

رابط توالت فرنگی

با خرید رابط توالت فرنگی کودک می توانید توالت فرنگی معمولی خانه ی خود را متناسب با جثه ی کودک خود تنظیم کنید.

همچنین نیازی نیست هزینه ی اضافی برای خرید توالت فرنگی کودک (قصری) متقبل شوید.

اگر در منزل خود فقط توالت ایرانی دارید که چاره ای نیست و برای آموزش دستشویی رفتن به کودک باید حتما جهت خرید لگن آموزشی اقدام کنید.

اما در صورتی که در منزل خود توالت فرنگی دارید لازم نیست بصورت جداگانه برای کودک خود توالت فرنگی کودک خریداری نمایید.

یکی از مزیت های مهم رابط توالت فرنگی این است که کودک را با فضای سرویس بهداشتی آشنا می کند و ترس کودک را نسبت به سرویس بهداشتی از بین می برد.

اگر تصمیم گرفته اید هر چه سریع تر به کودک خود آموزش بدهید که بصورت مستقل و بدون کمک گرفتن از بزرگترها به سرویس بهداشتی برود و دیگر از پوشک برای او استفاده نکنید و در منزل توالت فرنگی دارید می توانید یک رابط خریداری نمایید.

مبدل توالت فرنگی فضای امن و راحتی را برای کودک ایجاد می کند و سایز توالت فرنگی را متناسب با جثه ی کودک تنظیم می کند.

معمولا رابط های توالت فرنگی با ظاهری رنگی رنگی و عکس های کارتونی و کودکانه طراحی می شوند تا کودک بتواند سریعتر با آنها ارتباط برقرار کند و با اشتیاق از انها استفاده کند.

توجه داشته باشید که قسمت نشیمن مبدل توالت فرنگی راحت و نرم باشد و کودک از نشستن بر روی آن اذیت نشود و احساس راحتی کند.

رابط هایی که دارای دستگیره هستند و کودک هنگام نشستن می تواند دستگیره را بگیرد ایمن تر هستند و برای حفظ تعادل کودک مناسب می باشند.

رابط های توالت فرنگی حالت پرتابل دارند و اگر کودک شما در دوره ای که می خواهید پوشک را از او بگیرید و می خواهید به مسافرت یا مهمانی بروید می توانید رابط را با خود همراه داشته باشید تا کودک استفاده نماید.

می توانید انواع رابط توالت فرنگی کودک را از طریق سیسمونی شمیم خریداری نمایید.

سوالات متداول

با استفاده از چه وسیله ای می توانیم توالت فرنگی معمولی را برای کودکان قابل مصرف کنیم؟

در چندین سال گذشته با معماری های جدید و غربی در اکثریت خانه های ایرانی توالت فرنگی تعبیه شده است اما سایز توالت فرنگی برای جثه ی کوچک فرزند دلبند شما مناسب نیست و می تواند برای کودک خطرناک باشد. برای اینکه توالت فرنگی معمولی را با جثه ی کودک تطبیق دهید می توانید از مبدل توالت فرنگی یا رابط توالت فرنگی استفاده نمایید که توالت فرنگی معمولی را برای کودک قابل مصرف می کند.

رابط توالت فرنگی (مبدل توالت فرنگی) چیست و چه کاربردی دارد؟

رابط توالت فرنگی وسیله ای است که با وجود طراحی ساده ای که دارد برای خانه هایی که توالت فرنگی معمولی دارند و کودکی در آن خانه حضور دارد بسیار پر استفاده است و سایز توالت فرنگی را برای جثه ی کوچک کودک تنظیم می کند.

در هنگام خرید رابط توالت فرنگی باید به چه مواردی دقت کنیم؟

نشیمن آن باید راحت و نرم باشد و از مواد بدون حساسیت تهیه شده باشد و طراحی آن باید کودکانه باشد و رنگ بندی شادی داشته باشد تا کودک برای استفاده کردن از آن اشتیاق پیدا کند. نباید لغزش داشته باشد و خطری سلامتی کودک را تهدید کند، باید وزن آن سبک باشد و حمل و جابجایی آن آسان باشد تا بتوانید در دوره ی کودکی فرزند خود رابط توالت فرنگی کودک را به مهمانی و مسافرت نیز همراه خود ببرید.

رابط توالت فرنگی از چه سنی برای کودک قابل استفاده می باشد؟

از زمانی که تصمیم می گیرید به کودک خود بیاموزید تا بصورت مستقل و بدون کمک شما به سرویس بهداشتی برود رابط توالت فرنگی کودک کاربرد خواهد داشت. بهترین سنی که می توانید به آرامی کودک خود را عادت دهید تا خودش به دستشویی برود سن یکسال و نیم به بالا است البته برخی از کودکان با سن یکسال و بعضی دیگر نیز با سنین 2 سال از رابط توالت فرنگی استفاده خواهند کرد.

مدل: M&B
رابط توالت فرنگی کودک Mam & Baby با طرح های شخصیت های کارتونی و رنگ های شاد ارائه شده است و  برای کودکان 18 ماه به بالا مناسب است و به عنوان رابط عمل کرده تا کودک بتواند بصورت مستقل از توالت فرنگی افراد بزرگسال استفاده نماید. برای کودکان 18 ماه به بالا مناسب است. جنس بخش نشیمن آن نرم و ضد حس..
117,000 تومان
مدل: 48670/3-8035
معمولا پروسه از پوشک گرفتن کودکان زمان بر و چالش برانگیز است.راه های زیادی برای تشویق کودکان به اینکار وجود دارد اما از آنجایی که همه ی کودکان عاشق این هستند که در کارهای خود استقلال داشته باشند و کارهایشان را خودشان انجام دهند میتوانید برای تشویق کردن آنها برای انجام وظایف شخصی روزمره امکاناتی ..
115,000 تومان
مدل: 503
اگر شما هم تصمیم گرفته اید پوشک را از کودک خود بگیرید و آموزش توالت رفتن را به او بیاموزید، باید از قصری (لگن آموزشی) یا مبدل توالت فرنگی استفاده کنید.اما اگر منزل شما فقط توالت ایرانی دارد، باید به فکر خرید توالت فرنگی کودک یا قصری باشید.ولی اگر سرویس بهداشتی منزل شما توالت فرنگی دارد نیازی..
0 تومان
مدل: mothershid
اگر کودک شما بیشتر از یکسال و نیم سن دارد و می خواهید او از سرویس بهداشتی و توالت فرنگی خانگی استفاده نماید، می تواند از رابط توالت فرنگی مادرشید مدل Giraffe برای کودک خود استفاده کنید که توالت فرنگی را متناسب با جثه ی کودک تنظیم کند...
0 تومان
رابط توالت فرنگی کودک دیزنی
ناموجود
مدل: دیزنی
اگر کودک شما به سن 18 ماه رسیده و می خواهد همچون بزرگترها از توالت فرنگی استفاده کند، رابط توالت فرنگی کودک دیزنی می تواند برای استفاده کودک از توالت فرنگی بهترین وسیله باشد. قسمت نشیمن آن فوم دار و نرم و راحت است. در طرح ها و رنگ های متنوع ارائه شده است. بر حسب اینکه فرزند شما دختر است ..
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات