منو
سبد خرید شما

Tolo (تولو)

برند: tolo (تولو) مدل: 50301
کیف پوپت حمام تولو Tolo دارای کیفیت عالی است و برای منظم کردن و نگهداری و جمع آوری وسایل اسباب بازی حمام کودک به کاری می رود. برای کودکان با گروه سنی 2 سال به بالا مناسب است. دارای یک توری برای قرار دادن اسباب بازی کودک و دو جوجه است که روی سطوح می چسبد. فاقد مواد شیمیایی زیان آور BPA می..
200,000 تومان
برند: tolo (تولو) مدل: 87120
آویز کریر طرح خرس کوچک تولو با رنگ های شاد و کودکانه و جنس پلاستیکی برای سرگرم کردن کودک زمانی که در تختخواب، کریر، کالسکه خوابیده است بهترین انتخاب می باشد و می تواند موجب شادی و آرامش کودک دلبند شما شود. ویژگی های آویز کریر:از پلاستیک بدون سرب تهیه شده است. دارای 4 خرس کوچک است که رنگ ..
378,000 تومان
برند: tolo (تولو) مدل: 78190
اسباب بازی آویز کریر طرح خرگوش بامزه تولو با رنگ های جذاب و متنوع و شاد آویز عروسکی است که دارای چهار عروسک خرگوش بانمک است که کنار هم قرار گرفته اند و دست به دست هم دادند.این اسباب بازی بسیار با دوام و باکیفیت است.این آویز کریر طرح خرگوش بامزه  بواسطه رنگ های زیبا و شاد و دوست داشتنی توجه کودک ..
378,000 تومان
برند: tolo (تولو) مدل: 50405
این اسباب بازی زیبا و جذاب شامل 4 عدد از حیوانات وحشی است که رنگ های شاد و متفاوتی دارند و می توانند به کودک برای تشخیص و متمایز کردن رنگ ها از یکدیگر کمک زیادی کنداین 4 اسباب بازی شامل زرافه ، میمون ، اسب آبی و فیل می شوند و از این طریق می توانند به کودک برای یادگیری و تشخیص این 4 حیوان کمک زیا..
135,000 تومان
برند: tolo (تولو) مدل: 50550
این محصول شامل 3 قایق با جنس پلاستیکی است که به وسیله ی به وسیله ی آهنربا به یکدیگر متصل شده اندیکی از این 3 تا قایق به عنوان قایق اصلی است که جلوتر از بقیه قرار گرفته است و بقیه ی قایق ها به وسیله ی آهنربا به آن می چسبند.هر 3 قایق روی آب شناور می شوند و بدین وسیله برای کودک جذابیت دارد و و ..
200,000 تومان
برند: tolo (تولو) مدل: 89651
این اسباب بازی شامل یک طبل که دارای دو تکه و دو چوب برای بازی است، می باشد که قابلیت استفاده از هر دو طرف از این اسباب بازی را فراهم می کند.این اسباب بازی با تولید صدا کودک را سرگرم می کند و می تواند لحظات شادی را برای او بسازد.مناسب برای سنین 18 ماه به بالاست.موجب افزایش مهارت حرکت انگش..
539,000 تومان
برند: tolo (تولو) مدل: 50202
اسباب بازی استیکر حمام مزرعه شامل 12 قطعه با رنگ های شاد و متنوع است که برای کودک این تنوع رنگ می تواند جذابیت زیادی داشته باشد هر کدام از این قطعات دارای اشکال مختلفی هستند و می توان از طریق این تنوع قسمتی از اجزای یک مزرعه که  شامل حیوانات اهلی است  را به کودک آموخت.یکی از قابلیت های این استیک..
350,000 تومان
برند: tolo (تولو) مدل: 50205
اسباب بازی استیکر حمام شهری تولو از جنس فوم است که با خیس کردن آن می توان استیکرها را روی دیوار بچسبانید و برای کودک فضای شادی را فراهم کرداین اسباب بازی شامل 16 عدد استیکر است که اشکال متفاوت و جذابی دارند که از جمله ی آن ها می توان به چراغ راهنمایی ، وسایل نقلیه شهری و خیابان ها اشاره کرد که ه..
350,000 تومان
برند: tolo (تولو) مدل: 50201
اسباب بازی استیکر حمام دریایی تولو شامل 16 استیکر با رنگ های شاد و جذاب متفاوت است که می تواند برای کودک لذت یک بازی شاد و جذاب را فراهم کنداین استیکر ها به دلیل اینکه از جنس فوم هستند زمانی که خیس شوند به راحتی به کاشی می چسبند و به واسطه ی جنسی که دارند روی آب شناور می شونددر حالتی که خشک ..
350,000 تومان
برند: tolo (تولو) مدل: 50203
اسباب بازی استیکر حمام الفبا تولو ، یک اسباب بازی ساده ولی ارزشمند برای یادگیری کودکاین اسباب بازی کیفیت ساخت بالایی دارد  و از دوام خوبی برخوردار است. برای استفاده از این اسباب بازی می توانید فوم ها را خیس کرده و به راحتی به کاشی حمام خانه ی خود بچسبانید و از این طریق حمام را برای کودکان خو..
350,000 تومان
برند: tolo (تولو) مدل: 50204
اسباب بازی استیکر حمام اقیانوس تولو از 5 قطعه ی زیبا با رنگ آمیزی های شاد و متنوع از حیوانات اقیانوسی تشکیل شده استبه دلیل جنس فوم بکار رفته می توان آن ها را خیس کرده و به دیوار بچسبانید و برای کودک لحظات شاد و جذابی را فراهم کنید به دلیل جنس فوم این عروسک ها روی آب هم شانور می شوند.هر کدام ..
350,000 تومان
جغجغه ماراکا-دانه رنگی تولو
ناموجود
برند: tolo (تولو) مدل: 89655
 اسباب بازی جغجغه ماراکا تولو، دانه های رنگی در داخل خود دارد که با تکان دادن صدا تولید می کندطراحی ارگونومیک آن باعث می شود که کودک آن را به راحتی در دست بگیرداین اسباب بازی بسیار مناسب سیسمونی نوزاد است و  دارای رنگ های شاد است که با تکان دادن جغجغه تولید صدا می کند. این محصول با رنگ ..
نمايش 1 تا 12 از 59 (5 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات