منو
سبد خرید شما

مسواک نوزاد و کودک

شاید باورکردنی نباشد که بهداشت و سلامت دهان و دندان و خرید مسواک نوزاد و کودک از اهمیت بالایی برخوردار است.

دندان یکی از اعضای مهم بدن انسان است و رعایت نکردن بهداشت می تواند موجب خرابی دندان و بیماری لثه ها شود.  

اما باید بدانید که نوزاد تازه متولد شده قبل از اینکه دندان در آورد نیز نیاز به مسواک زدن دارد.

مسواک هایی با نام مسواک انگشتی ارائه شده اند که توسط آن می توانید لثه های کودک را ماساژ دهید و التهاب و خارش لثه ها را قبل از رویش دندان شیری کاهش دهید.

همچنین با استفاده از مسواک انگشتی می توانید شیر مانده در دهان کودک را از روی دندان ها و لثه ها تمیز نمایید.

برخی از داروها همچون قطره آهن که برای تامین آهن بدن کودک ضروری است می تواند موجب تغییر دادن رنگ دندان کودک شوند.

خرید مسواک نوزاد و کودک

شما می توانید پس از دادن قطره آهن به فرزند خود از مسواک انگشتی استفاده نمایید تا دندان های کودک همیشه تمیز و سالم باقی بمانند.

همچنین با شروع مسواک زدن دندان های کودک از سن پایین می توانید مسواک زدن را به کودک آموزش بدهید و او را به رعایت بهداشت دهان و دندان علاقمند کنید.

مسواک های انگشتی اصولا دارای قاب محافظ می باشند و پس از مصرف می توانید آن را بشویید و در قاب قرار دهید تا از آلودگی ها در امان باشد.

پس از اینکه کودک به سن 2 سالگی برسد می توانید برای او مسواک کودک خریداری نمایید تا خودش دسته ی مسواک را در دست بگیرد و بصورت مستقل دندان هایش را تمیز کند.

در هنگام خرید مسواک نوزاد و کودک توجه داشته باشید که از مواد بهداشتی و فاقد BPA ساخته شده باشد و الیاف سر مسواک نرم باشد و آسیبی به لثه های کودک وارد نکند.

شما دوستان عزیز می توانید انواع مسواک نوزاد و کودک با طرح های مختلف و برندهای معتبر را از سیسمونی شمیم خریداری نمایید.

سوالات متداول

آیا خرید مسواک انگشتی برای نوزاد لازم می باشد؟

برخی افراد به بهداشت دهان و دندان نوزاد اهمیتی نمی دهند و همین موضوع می تواند سلامتی دندان های شیری را که کودک تا 6، 7 سالگی به آن نیاز دارد را به خطر بیاندازد. خرید مسواک انگشتی برای تمیز نگه داشتن دندان های کودک پس از شیر خوردن و غذاهای کمکی و آبمیوه و داروها لازم می باشد و از لکه شدن و آسیب دیدن دندان های شیری جلوگیری می کند.

در هنگام خرید مسواک کودک باید به چه مواردی توجه کنیم تا آسیبی به دهان و دندان های کودک وارد نشود؟

مسواک کودک را از برندهای شناخته شده خریداری کنید و دقت کنید که عاری از مواد شیمیایی BPA باشد. مسواک هایی که دارای درپوش یا نگهدارنده هستند در مجاورت محیط آلوده نمی شوند و دارای پوششی مناسب در برابر باکتری ها می باشند. به سری مسواک توجه داشته باشید که اگر مسواک انگشتی است سیلیکونی و نرم باشد و اگر مسواک معمولی است از الیاف کاملا نرم تهیه شده باشد.

از چه سنی لازم است تا برای فرزند خود مسواک خریداری کنم؟

بر روی بسته بندی برخی از مسواک های انگشتی گروه سنی از بدو تولد مشخص شده است که این نوع مسواک ها برای ماساژ لثه مناسب می باشند. اما به طور معمول لازم است از سن 4 تا 6 ماه به بالا که دوره ی رویش دندان های شیری است برای ماساژ لثه ها و بهداشت دندان های شیری برای کودک خود مسواک تهیه نماییم.

مسواک زدن دندان های کودک از سن پایین چه مزایایی می تواند داشته باشد؟

در سنینی که کودک در شرف دندان در آوردن است استفاده از مسواک انگشتی ماساژ خوبی برای لثه ها و کاهش خارش و التهاب آنهاست. وقتی دندان های کودک در می آید مسواک زدن موجب سلامتی و تمیز نگهداشتن دهان و دندان او می شود. همچنین کودک از سنین پایین یاد می گیرد که باید به بهداشت دندان های خود توجه نماید و پس از صرف هر ماده ی غذایی به دندان های خود مسواک بزند.

مدل: BF-117
مسواک انگشتی فارلین Farlin مدل BF-117 یکی از لوازم شخصی های کودک است که برای رعایت بهداشت دهان و دندان کودک مورد استفاده قرار می گیرد. لثه های کودک را مالش می دهد به همین دلیل در زمان روییدن دندان های شیری مفید است، از طرفی دهان و دندان کودک را تمیز می کند و خرده های غذا و شیر را از دهان کودک می..
110,000 تومان
مدل: 3505
مسواک انگشتی رووکو Rovco برای ماساژ لثه ها و تمیز کردن دندان های شیری کودک از سن 6 ماه به بالا مناسب می باشد و می تواند بهداشت دهان و دندان کودک را فراهم کند.با وجود اینکه برخی افراد به دندان های شیری کودک اهمیتی نمی دهند اما سلامت و بهداشت دندان های شیری کودک از اهمیت بالایی برخوردار است.از..
43,000 تومان
مدل: 130084
مسواک انگشتی کودک کیدزمی Kidsme با جنس سیلیکونی قابل انعطافی که دارد برای ماساژ دادن لثه های کودک در هنگام رویش دندان های شیری و تمیز کردن دندان های شیری پس از خوردن شیر و دارو مورد استفاده قرار می گیرد.  بهداشت و سلامت دهان کودکان و نوزادان برای مادران از جمله مساله های مهم است.این موضوع بس..
125,000 تومان
ست مسواک و ماساژور چیکو Chicco
Top Brand ناموجود
مدل: 22687
ست مسواک و ماساژور چیکو Chicco برای ماساژ لثه های کودک در زمان رویش دندان های شیری و تمیز کردن دندان های کودک پس از رویش دندانهای شیری بهترین انتخاب می باشد. از ویژگی های محصول می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:مسواک برای گروه سنی 6 تا 36 ماه مناسب است. ماساژور برای ماساژ لثه های کودک در..
مسواک انگشتی مایا Maya
ناموجود
مدل: 4111
مسواک انگشتی مایا Maya از جنس سیلیکونی می باشد و برای تمیز نگهداشتن دندان های کودک و کمک به رویش بهتر دندان های شیری و ماساژ لثه ها کودک به کار می رود. اگر می خواهید لثه های کودک خود را مالش دهید تا کمی از خارش و التهاب لثه هایش کاسته شود و دندان های شیری او سریعتر رشد کند، اگر می خواهید پس ..
مسواک آموزشی بیبی لند Baby land
ناموجود
مدل: 378
مسواک زدن یکی از اصول مهم بهداشتی است که باید از دوران کودکی به فرزند خود بیاموزید تا دندان های شیری او خراب نشود. اگر از کودکی بهداشت و تمیز کردن دندان ها به کودک آموزش داده نشود، کودک تا زمانی که بزرگ می شود به بهداشت دهان و دندان خود توجهی نخواهد داشت. مسواک آموزشی بیبی لند Baby land برای..
مسواک انگشتی با قاب محافظ وی کر
ناموجود
مدل: S601
مسواک انگشتی با قاب محافظ وی کر بهترین وسیله برای تمیز کردن دندان های شیری کودک قبل از سن دو سال می باشد.در بهداشت دهان و دندان کودک نقش بسزایی دارد.موجب ماساژ لثه ها و تمیز کردن زبان و دندان های کودک دلبند شما می شود.دارای قاب محافظ است که از آلوده شدن مسواک در مجاورت محیط جلوگیری می کن..
مسواک انگشتی با قاب نابی Nuby
Top Brand ناموجود
مدل: 730
اگر قصد دارید التهاب و خارش لثه های کودک را در زمان رویش دندان هایش کاهش دهید و دندان های شیری کودک را تمیز نمایید می توانید از مسواک انگشتی نابی استفاده نمایید.وقتی تاول های کوچکی بر روی لثه های کودک پدیدار می شود و لثه ها سفید رنگ می شوند، یعنی کودک شما اولین دندان های شیری خود را در آورده است..
مسواک انگشتی سیلیکونی همراه قاب محافظ کد 8023
ناموجود
مدل: 8023
مسواک انگشتی نوزاد برای تمیز کردن و ماساژ لثه ها و دندان های نوزاد از بدو تولد تا دو سالگی مورد استفاده قرار می گیرد.کودکان بطور نرمال از 6 ماهگی دندان در می آورند و قبل از این دوران لثه هایشان تاول می زند تا آماده ی دندان در آوردن شود.برای تسکین درد لثه های نوزاد و خارش در هنگام دندان در آو..
مسواک انگشتی قابدار بیبی دریم Baby Dream
ناموجود
مدل: 1100
تمیز نگه داشتن دندان و لثه برای کمک به رویش و سلامت دندان ها بسیار اهمیت دارد لذا توصیه میکنیم در دوران کودکی از مسواک انگشتی استفاده شود. این گونه مسواک ها بهتر است از 4 تا 6 ماهگی شروع شود که هم به خارش لثه ها کمک کند و هم باعث تمیزی دهان و دندان کودک میشود. طراحی این وسیله ها به صورتی است..
مسواک انگشتی سیلیکونی Xibei
ناموجود
مدل: 81
مسواک انگشتی سیلیکونی Xibei برای تمیز کردن لثه ها و دندان های نوزادان و کودکان مناسب می باشد.اکثریت کودکان نزدیک به سن 6 ماهگی و پس از این سن، تب می کنند و لثه هایشان تاول می زند و آماده رویش دندان های شیری می شوند.از زمانی که لثه های نوزاد تاول می زند و پس از آن که دندان شیری در می آرود، نی..
مسواک انگشتی نوزاد اپل بیبی Apple baby
ناموجود
مدل: 02e12
مسواک انگشتی نوزاد اپل بیبی Apple baby برای تمیز کردن و ماساژ لثه ها و دندان های نوزاد از بدو تولد تا دو سالگی مورد استفاده قرار می گیرد.جزو وسایلی که باید در بدو تولد نوزادان و با لوازم سیسمونی خریداری کنید، مسواک انگشتی می باشد.کودکان بطور نرمال از 6 ماهگی دندان در می آورند و قبل از این دو..
نمايش 1 تا 12 از 17 (2 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات