منو
سبد خرید شما

شورت آموزشی

شورت آموزشی می تواند کودک شما را تشویق کند تا بصورت مستقل به سرویس بهداشتی برود.

نوزاد از زمانی که متولد می شود تا مدتها نیاز به پوشک دارد زیرا اختیاری بر روی دستشویی رفتن خود ندارد.

اما کودک به سنی می رسد که مادر تصمیم می گیرد که به کودکش بیاموزد تا بصورت مستقل به دستشویی برود.

اگر در این سن مادر به یکباره کودک را پوشک نکند و از شورت معمولی و شلوار برای او استفاده کند امکان دارد مبل و رختخواب و فرش و سایر سطوح خانه آلوده و نجس شوند.

علت آلودگی سطوح این است که کودک هنوز به دستشویی رفتن بصورت مستقل عادت ندارد و فراموش می کند به مادر بگوید که نیاز به دستشویی رفتن دارد و همین موضوع موجب می شود رطوبت ادرار و مدفوع به سطوح منتقل شود.

اما با خرید شورت آموزشی می توانید با آرامش و اطمینان خاطر دستشویی رفتن را به کودک خود آموزش بدهید.

خرید شورت آموزشی با بهترین کیفیت

جنس سطح داخلی شورت آموزشی حوله ای و جنس سطح میانی آن ضد آب است و هر زمان که کودک احساس نیاز به دستشویی رفتن و احساس خیسی می کند سریع به مادرش اطلاع می دهد تا او را به سرویس بهداشتی ببرد.

شورت آموزشی در سایزهای مختلف مطابق با جثه ی کودک و وزن کودک ارائه می شود.

دارای رنگ بندی ها و طرح های متنوع متناسب با جنسیت دختر و پسر می باشد.

کمر شورت آموزشی کش دوزی شده است و اکثریت دارای دکمه هستند که به راحتی بر تن کودک پوشانده می شود.

جنس داخلی شورت های آموزشی فاقد حساسیت است و کاملا حوله ای و نرم می باشد و مانع ملتهب شدن پوست کودک می شود.

اگر پاهای کودک دچار ادرار سوختگی شده است، می توانید از پوشک برای کودک خود استفاده نکنید و به جای پوشک از شورت آموزشی استفاده کنید تا پاهای کودک سریعتر درمان شود و هوا به پاهای کودک برسد.

والدین عزیز شما می توانید انواع شورت آموزشی با کیفیت و ضد حساسیت با برندهای معتبر مایا، وی کر، چیکو و ... را از سیسمونی شمیم خریداری نمایید.

سوالات متداول

شورت آموزشی چیست و چه کاربردی برای کودک دارد؟

شورت آموزشی همچون شورت معمولی کودک است با این تفاوت که در داخل آن لایه های ضد آب تعبیه شده تا کودک بتواند آن را بدون پوشک بپوشد و از نفوذ رطوبت ادرار و مدفوع کودک به سطوح جلوگیری می کند. شورت آموزشی در دوره ای که می خواهید آموزش دستشویی رفتن را به کودک بیاموزید کاربرد دارد و می تواند جایگزینی برای پوشک و شورت معمولی شود و کودک هر زمان احساس رطوبت کرد به مادر اطلاع بدهد.

آیا لازم است از بدو تولد برای کودک خود شورت آموزشی خریداری کنیم؟

خیر، شورت آموزشی جایگزین دائمی برای استفاده از پوشک نیست و برای دورانی که می خواهید کودک را از پوشک بگیرید و به کودک یاد بدهید که مستقل به دستشویی برود مناسب است. البته برخی از شورت های آموزشی که با نام پوشک قابل شستشو نیز شناخته می شوند دارای سایزبندی مختلف هستند و برای وزن های مختلف و گروه های سنی متفاوت از بدو تولد مناسب می باشند.

برای خرید شورت آموزشی باید چه معیارهایی را مدنظر قرار دهیم؟

به جنس پارچه داخلی و خارجی آن توجه داشته باشید که نرم و ضد حساسیت باشد و لایه داخلی آن باید ضد آب باشد تا در اثر ادرار یا مدفوع کودک سطوح آلوده و مرطوب نشود. برای خرید شورت آموزشی حتما باید به سایز آن توجه کنید، سایز این محصول براساس وزن کودک مشخص می شود زیرا کودکان دارای جثه های متفاوتی می باشند. برخی از شورت های آموزشی کمر کش دار هستند و بعضی دیگر بصورت چسبی باز و بسته می شوند.

سایز شورت آموزشی براساس سن کودک مشخص می شود یا براساس وزن کودک؟

سن کودک ملاک مناسبی برای سایزبندی شورت آموزشی نیست زیرا برخی کودکان با سن کمتر وزن بیشتر و جثه ی بزرگتری نسبت به همسالان خود دارند و بعضی دیگر نسبت به سنشان وزنشان از سایر همسالانشان کمتر است. پس سایزبندی شورت آموزشی براساس وزن کودک مشخص می شود و شما باید هنگام خرید براساس وزن حدودی کودک خود شورت آموزشی مناسبی را متناسب با سایز و جثه ی او خریداری نمایید.

مدل: سایز M
شورت آموزشی سایز M مایا Maya برای زمانی مناسب است که می خواهید کودکان 12 تا 18 ماه را از پوشک بگیرید و به آنها آموزش دهید تا بصورت مستقل به دستشویی بروند. با این شورت آموزشی می توانید پوشک را به راحتی از کودک بگیرید و او را عادت دهید تا بصورت مستقل به دستشویی برود. برای گروه سنی 12 تا 18 ماه..
37,500 تومان
مدل: A803/2
شورت آموزشی وی کر برای کودکان نوپایی که به تازگی می خواهند ادرار و مدفوع خود را کنترل کرده و رفتن به سرویس بهداشتی را یاد بگیرند مناسب است.تمام مراحل زندگی کودک باید با آموزش هایی همراه باشد، این روزها وسایل و امکاناتی ارائه شده که امکان آموزش هر چیزی را برای کودک فراهم کرده است.یکی از این..
55,000 تومان
مدل: A803/3
شورت آموزشی ایکس لارج وی کر Wee Care رنگ صورتی لباس آموزشی مناسبی است که به کودک شما آموزش می دهد تا ادرار و مدفوع خود را کنترل نماید و رطوبت را به خوبی به خود جذب می کند.قبل از اینکه کودک را از پوشک بگیرید باید به او آموزش بدهید که هر زمان احساس کرد ادرار یا مدفوع دارد به شما اطلاع بدهد!اما..
55,000 تومان
مدل: 51
زمانی که میخواهید کودک خود را از پوشک بگیرید باید صبر و حوصله ی زیادی به خرج دهید زیرا پروسه ای طولانی است که نیازمند وقت و حوصله ی شماست. برای کودک خود وقت بگذارید و با بازی به او آموزش دهید زمانی که احساس نیاز به دستشویی رفتن پیدا میکند با اسامی رمزی آن را به شما بگوید تا کمکش کنید.در ضمن ..
0 تومان
مدل: A803/1
همواره یکی از معضلاتی که خانواده ها هنگام بزرگ شدن کودکان با آن درگیرند از پوشک گرفتن کودک است. زمانی که فرزند شما به اندازه ای بزرگ میشود که باید مانند اطرافیان خود خودش به دستشویی برود یک پروسه ای باید طی شود که نیازمند صبر و تحمل مادر و پدر است  فشار روحی و تنبیه کردن کودک بدترین راه برای..
55,000 تومان
پوشک قابل شستشو سایز M مایا Maya
ناموجود
مدل: سایز M
پوشک قابل شستشو سایز M مایا Maya جایگزین مناسبی برای پوشک برای کودکان 6 تا 10 کیلوگرم می باشد. مشابه با شورت آموزشی است و می توانید آن را با پوشک و بدون پوشک برای کودک استفاده نمایید. دارای رنگ های شاد و متنوع می باشد. پوشش داخلی آن حوله ای و پوشش خارجی آن ضد آب بوده و از نفوذ رطوبت به خ..
پوشک قابل شستشو سایز XL مایا Maya
ناموجود
مدل: سایز XL
پوشک قابل شستشو سایز XL مایا دارای ویژگی های زیر می باشد:برای وزن 12 تا 25 کیلوگرم مناسب می باشد. دارای چندین رنگ بندی شاد است. بصورت دو منظوره با پوشک و بدون پوشک قابل استفاده می باشد. دارای کش و چسب هایی است که می توانید آن را تنظیم کنید. برای استفاده های مکرر قابل استفاده است...
پوشک قابل شستشو سایز L مایا Maya
ناموجود
مدل: سایز L
پوشک قابل شستشو سایز L مایا Maya یکی از محصولات ویژه بهداشتی کودک است که با توجه به استفاده مکرر کودک از پوشک و اوضاع اقتصادی امروز بسیار پر کاربردی و مقرون به صره می باشد. کودک روزانه بارها و بارها به پوشک نیاز دارد و استفاده از پوشک های یکبار مصرف هزینه های زیادی را به اقتصاد خانوار تحمیل می ک..
پوشک قابل شستشو سایز S مایا Maya
ناموجود
مدل: سایز S
پوشک قابل شستشو سایز S مایا Maya برای زمانی که وزن کودک 4 تا 7 کیلوگرم است مناسب می باشد و جایگزینی مناسب برای پوشک کامل است و توسط چسب باز و بسته می شود. پوشش داخلی آن حوله ای و نرم و لطیف است و قدرت جذب آن بسیار بالاست و نفوذ رطوبت به سطوح جلوگیری می کند. ویژگی های پوشک قابل شستشو سایز S م..
شورت آموزشی ایکس لارج وی کر Wee Care رنگ آبی
ناموجود
مدل: A803/4
یکی از لباس های آموزشی که برای کنترل ادرار و مدفوع کودک به کار می رود و به کودک کمک می کند تا سریعتر رفتن به سرویس بهداشتی را بیاموزد و از پوشک جدا شود، شورت آموزشی می باشد.شورت آموزشی ایکس لارج وی کر Wee Care رنگ آبی  با جنس نرم و لطیف و پوشش ضد آبی که دارد به کودک می آموزد تا در صورت احساس رطو..
شورت آموزشی تکی دکمه دار
ناموجود
مدل: 62502
شورت آموزشی تکی دکمه دار برای زمانی که می خواهید پوشک را از کودک بگیرید و بچه را به دستشویی رفتن بصورت مستقل عادت دهید مناسب می باشد.یکی از چالش برانگیزترین دوره های زندگی بچه ها زمانیست که می خواهند بصورت مستقل به سرویس بهداشتی بروند.مادر نباید دیگر فرزند خود را پوشک کند اما باید مداوم حواس..
نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات