منو
سبد خرید شما

زیرپوش نوزاد و کودک

لباس به غیر از جنبه ظاهری برای گرم نگه داشتن بدن و جلوگیری از آسب های احتمالی از خراش گرفته تا تابش آفتاب و ... کمک می کند.

البسه نوزاد و کودک اهمیت ویژه ای در سلامت او ایفا می کند و آنها باید در عین زیبایی، کارایی مورد نظر را هم داشته باشد و از جنس مناسب باشد.

آنها پوستی حساس و لطیف دارند و البته نارضایتی خود را نمی توانند عنوان کنند یا متوجه نمی شوند بخاطر لباس اذیت می شوند. 

زیرپوش پرکاربردترین و دم دستی ترین البسه کودک است. نزدیک ترین لباس به بدن نوزاد و کودک است و در گرم نگه داشتن بدن او بسیار موثر است. اما باید در انتخاب جنس آن دقت کافی شود و از اجناس پنبه ای و نخی تهیه شود.

زیر پوش در تابستان خود به عنوان یک لباس تلقی می شود اما در بقیه موارد زیر لباس های دیگر که ممکن است کاملا نخی نباشند و یا دکمه و زیپ و ... داشته باشند پوشانده می شود که پوست لطیف کودک آسیب نبیند.

زیرپوش ها اغلب بدون یقه و آستین و به صورت آزاد تولید می شوند. سایز آنها باید با دقت انتخاب شود تا نه تنگ باشد نه گشاد.

سوالات متداول

به چه لباس هایی برای نوزاد زیرپوش می گویند؟

به لباس های نوزادی که بصورت مجموعه یعنی شامل چندین تکه یا بصورت تک و تکه ای به فروش می رسند زیرپوش گفته می شود. زیرپوش ها شامل تکه های کلاه نوزادی، شلوار، شورت عینکی، شورت پادار، رکابی، بلوز آستین کوتاه، بلوز آستین بلند، مانتو نوزادی، سرهمی، پیشبند، دستکش، بادی رکابی، بادی آستین کوتاه، بادی آستین بلند و ... هستند.

زیرپوش نوزاد باید چه جنسی داشته باشد که کودک در آن احساس راحتی کند؟

زیرپوش نوزاد جزو نخستین لباس هایی است که نوزاد به محض به دنیا آمدن آن را می پوشد و باید جنسی کاملا نخ پنبه ای، نرم و ضد آلرژی داشته باشد. چون پوست بدن کودک در بدو تولد بسیار حساس و لطیف است حتما هنگام خرید زیرپوش نوزادی به الیاف و نوع پارچه توجه داشته باشید.

زیرپوش نوزاد را باید به چه شکلی بشوییم که کیفیت و شکل ظاهری خود را حفظ کند؟

زیرپوش های نوزادی عموما جنس نرم و نخی دارند و برای شستن آنها می توانید از دو روش اقدام نمایید. هم می توانید زیرپوش های نوزاد را با دست بشویید، هم می توانید برای بالا بردن سرعت و سهولت کار زیرپوش ها را در ماشین لباسشویی یا مینی واش با دمای 30 درجه سانتی گراد و مایع لباسشویی کودک بشویید.

زیرپوش نوزاد دارای چه سایزبندی هایی است و برای چه سنینی مناسب می باشد؟

سایزبندی های در برندهای تولید کننده زیرپوش های نوزادی اندکی با یکدیگر متفاوت است و بهتر است هنگام خرید به برچسب روی محصول یا توضیحات فروشنده دقت کنید. اما عموما سایزبندی های زیرپوش نوزادی به صورت سایز 00 برای نوزاد زیر سن 3 کیلوگرم، سایز 0 برای نوزاد 3-0 ماه، سایز 1 برای نوزاد 6-3 ماه، سایز 2 برای نوزاد 9-6 ماه، سایز 3 برای نوزاد 12-9 ماه و سایز 4 برای نوزاد 18-12 ماه می باشد.

مدل: راه راه خرگوش
اگر می خواهید یک سرهمی نوزادی برای دختر کوچولوی خود با رنگ صورتی خریداری نمایید، ما خرید سرهمی نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز را به شما پیشنهاد می کنیم. قسمت جلوی سرهمی و تا پایین هر دو پا دارای دکمه می باشد. رنگ زمینه سرهمی نوزادی بصورت راه راه ترکیب صورتی، سفید و طوسی است. برای گروه ..
252,000 تومان
مدل: راه راه خرگوش
کلاه بوقی نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز دارای ویژگی های زیر می باشد:دارای 3 سایز مختلف برای گروه های سنی 3 تا 6 ماه، 6 تا 9 ماه و 9 تا 12 ماه می باشد. رنگ کلاه ترکیب سفید، طوسی و صورتی و لبه ی کلاه برگردان با رنگ صورتی است. جنس کلاه نوزادی نرم، لطیف و نخ پنبه ای می باشد. پارچه کلا..
52,000 تومان
مدل: راه راه خرگوش
اگر می خواهید یک شلوار صورتی و زیبا برای دختر کوچولوی خود خریداری نمایید، ما خرید شلوار نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز را به شما پیشنهاد می کنیم. ویژگی های شلوار نوزادی برگ سبز:جنس شلوار نرم، لطیف و نخ پنبه ای است. شلوار در تماس با پاهای نوزاد هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمی کند. گلدوزی..
106,000 تومان
مدل: راه راه خرگوش
اگر می خواهید برای دختر کوچولوی خود که نوزاد است یک مانتو نوزادی خریداری نمایید ما خرید مانتو نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز را به شما پیشنهاد می کنیم. قسمت جلوی آن 4 دکمه دارد که به راحتی باز و بسته می شود. آستین بلند است و دست های کودک را از سرما حفظ می کند. رنگ بندی زمینه ی مانتو نو..
146,000 تومان
مدل: راه راه خرگوش
بادی آستین بلند نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز (آشور) دارای ویژگی های زیر می باشد:ویژگی های بادی آستین بلند نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز:سایزبندی:دارای 4 سایز مختلف: سایز 1، سایز 2، سایز 3، سایز 4جنس پارچه:نخ پنبه ای و ضد حساسیت و نرم و لطیفشستشو:با دست یا ماشین لب..
162,000 تومان
مدل: راه راه خرگوش
از ویژگی های بادی آستین کوتاه نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:جنس دو رو نخ پنبه ای و نرم و لطیف دارد. بر روی یکی از سرشانه ها یک دکمه دارد. بادی در قسمت بین دو پا 3 دکمه دارد. بادی آستین کوتاه یقه گرد دارد. دارای 4 سایز مختلف: سایز 0، سایز 1، سا..
156,000 تومان
مدل: راه راه خرگوش
بادی رکابی نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز را می توانید به عنوان زیرپوش در فصل های سرد سال و به بصورت تکی در فصل های گرم سال بر تن کودک بپوشانید. جنس پارچه بادی رکابی دو رو نخ پنبه ای، بسیار نرم و لطیف است. در تماس با پوست حساس و لطیف کودک هیچ حساسیتی ایجاد نمی کند. در 4 سایز برای 4 گرو..
136,000 تومان
مدل: راه راه خرگوش
از ویژگی های رکابی نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز می توانیم به موارد زیر اشاره می کنیم:یک زیرپوش نخی برای فصل های سرد سال است که می توانید آن را زیر لباس های دیگر بر تن کودک بپوشانید. می توانید این رکابی نوزادی را در فصل های گرم سال بصورت تکی بر تن کودک بپوشانید. جنس آن کاملا نخ پنبه ا..
102,000 تومان
مدل: راه راه خرگوش
از ویژگی های بلوز آستین بلند نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:به دلیل داشتن رنگ صورتی برای نوزادان دختر مناسب است. دارای 4 سایز 3-0 ماه، 6-3 ماه، 9-6 ماه، 12-9 ماه می باشد. از محصولات برند ایرانی برگ سبز (آشور) می باشد. یقه گرد است و بر روی یکی از سر..
146,000 تومان
مدل: راه راه خرگوش
بلوز آستین کوتاه نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز می تواند یک تیشرت نوزادی برای فصل های گرم سال و یک زیرپوش آستین کوتاه برای فصل های سرد سال می باشد. ویژگی های بلوز آستین کوتاه نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز:جنس این بلوز آستین کوتاه نوزادی دو رو نخ پنبه ای است. ضد حساسیت است و در تماس ..
136,000 تومان
مدل: راه راه خرگوش
اگر می خواهید برای دختر کوچولوی خود که سنی زیر یکسال دارد یک شورت عینکی خریداری نمایید ما خرید شورت عینکی نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز را به شما پیشنهاد می کنیم. ویژگی های شورت عینکی طرح راه راه خرگوش برگ سبز:رنگ این شورت عینکی صورتی می باشد. مناسب برای نوزادان دختر است. جنس آن د..
64,000 تومان
مدل: موش
از ویژگی های بلوز آستین بلند نوزادی طرح موش برگ سبز می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:هر دو روی بلوز از جنس نخ پنبه ای می باشد و بسیار نرم و لطیف است. قابل شست و شو با دست و ماشین لباسشویی در دمای 30 درجه می باشد. در چهار سایز: سایز 0 (3-0 ماه)، سایز 1 (6-3 ماه)، سایز 2 (9-6 ماه)، سایز 3..
138,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 210 (18 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات